>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31 kolejka Ekstraklasy (15.04 - 17.04.2016)

Status
Zamknięty.
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Grupa Mistrzowska i od razu hit. Wicemistrz vs Mistrz. Przy Ł3 Legia podejmuje Lecha. Nikt chyba jeszcze nie zarzucił typu na kartki, więc ja to uczynie ???? poszukam overu w linii 4.5. Rozjemcą tego spotkania będzie Pan Stefański z Bydgoszczy. Arbiter ten ma srednia 3.8 żółtej kartki na mecz. Nie jest tak źle. Bywaly mecze w tym sezonie, ze pokazal 2,3 kartki. Ale potrafil też poszaleć i pokazać 7 lub nawet 8. Czyli nie boi się ukarać za zbyt ostrą grę. A takowej dzis nie zabraknie. Drugim czynnikiem, ktory przemawia za tym typem to relacje miedzy obiema ekipami. Nie ma co się oszukiwać. Legia Lecha nie znosi i nawzajem. Mecz rundy zasadniczej w marcu obfitował w 5 kartoników, więc jest to dobry prognostyk. Do tego dochodzi sytuacja między Nikoliciem i jego ostatnią wypowiedzią pod adresem Trenera Urbana. Jestem pewny, ze Boss Lecha powiedzial Kolejorzom żeby dziś nogi nie odstawiali przy starciach z &quot;Niko&quot; ????
Over 4.5 kartki --&gt; 1.75 Betano
 
dionizos 25

dionizos

Użytkownik
Chociaż głupot byś nie pisał, w ostatnich 10 meczach 4 wygrane Legii 4 Lecha i 2 remisy.
Do.usuniecia później
Masz rację , źle zerknąłem a to chodziło o ostatnie 10 meczy ogólnych a nie pomiedzy Legią a Lechem .Mój błąd .
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Mecz: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Data i godzina: 16.04.16, g. 18:00
Typ: BTTS
Kurs: 1,80 :✅:
Bukmacher: Bet365
W dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 na stadionie w Lubinie swoje zmagania w grupie mistrzowskiej rozpocznie ekipa Piotra Stokowca i Piotra Nowaka. Przede wszystkim, kto śledzi ekstraklasę ten wie, że BTTS-y na naszych rodzimych boiskach, to rzecz dosyć częsta i mimo wszystko powtarzalna.
Zagłębie w poprzedniej kolejce spotkań okazało się katem dla Wisły Kraków i krakowianie zamiast rozgrywać spotkania w grupie mistrzowskiej będzie się musiało bić o utrzymanie. W tym meczu może “Miedziowi” nie pokazali pięknego futbolu, jednak mają kogoś takiego jak Filip Starzyński, który okazał się strzałem w dziesiątkę w zimowym okienku transferowym. Jego dośrodkowania ze stałych fragmentów gry siały panikę wśród defensorów Wisły Kraków i po jednym właśnie takim zagraniu stracili gola na wagę górnej ósemki. W rundzie wiosennej na własnym boisku przytrafiła im się zaledwie jedna porażka i nie ma chyba niczemu się przeciwko komu, bo raczej wiadomo, że chodzi o graczy z Łazienkowskiej.
Gdańszczanie przyjeżdżają do Dolnego Śląska przemóc się w końcu i wygrać na wyjeździe mecz, którego nie potrafią zwyciężyć od październikowego pojedynku z Termalicą. Po zmianie trenera na postać nietuzinkową, bo taką jest na pewno Piotr Nowak Lechia wreszcie zaczęła grać. Może nie na miarę oczekiwań wszystkich, jednak kołcz “Lwów Północy” w końcu wyciągnął z tych piłkarzy chęć do gry, a to powinna jakby nie mówić być maszynka do wygrywania i zgarniania trzech punktów w każdym spotkaniu. Na własnym bursztynowym stadionie są teraz ekipą raczej nie do pokonania i tam przede wszystkim na wiosnę wywalczyli grę w ósemce. Wiadomo jednak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i zapewne każdy w Gdańsku liczy na europejskie puchary, ale bez wygrywania na obcych stadionach będzie, to raczej rzecz niemożliwa.
Obie ekipy mają o co grać. Zarówno jedni i drudzy są drużynami własnego boiska. Każdy z trenerów przystąpi do tego spotkania bez większych absencji. Garść statystyk na sam koniec. W ostatnich pięciu spotkaniach zarówno jedni i drudzy nie pokryli raz BTTS-a i było to spotkanie pomiędzy tymi drużynami, jednak z tego co pamiętam zarówno jedni i drudzy stworzyli sobie wówczas tyle sytuacji by pokryć zarówno BTTS-a jak i over 2,5.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Korona - Śląsk
Typ: obie strzelą gola - TAK
Kurs: 1.80
buk: bet365
Wynik: 65. minuta 1:1 ✅
Walka o utrzymanie trwa w najlepsze i dzisiaj tą walkę powinniśmy zobaczyć w meczu Korona z Śląskiem. Po podziale punktów w ligowej tabeli zrobił nam się straszny ścisk i dlatego każdy mecz teraz jest na wagę złota.
Śląsk, który ostatnio jest na zwycięskiej ścieżce potwierdza tylko zwyżkę swojej formy. Podobnie jest u Koroniarzy, którzy u siebie naprawdę spisują się bardzo dobrze w ostatnim czasie - na sześć meczy trzy remisy i trzy wygrane. To tylko potwierdza nam, że obie drużyny dzisiaj przyniosą nam dawkę emocji i co najważniejsze bramki, bo na to czekamy w tym typie. Gospodarze na ostatnie siedem spotkań przed własną publicznością przynajmniej raz trafiali do siatki rywala, ale również też tracili przynajmniej jedną bramkę!. Śląsk mistrzem wyjazdów nie jest, ale bramki potrafi strzelać i to nawet na wyjeździe. Obie drużyny mają o co walczyć i zapewne szybko będą chciały zapewnić sobie pozostanie w lidze, dlatego też przekonuje mnie ten Typ do grania. Dodam na koniec, że bezpośrednie spotkania kończyły się już, że obie drużyny strzeliły po golu i liczę, że dziś mnie nie zawiodą!
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Zagłębie Lubin v Lechia Gdańsk -&gt; Lechia strzeli bramkę w 2. połowie ✅
@1.90

Miedziowi podejmą na Stadionie Zagłębia Lubin moją ekipę z Trójmiasta. W poprzednim meczu lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali po trafieniu Filipa Starzyńskiego. Myślę, że po tamtym spotkaniu piłkarze Lechii są o coś mądrzejsi. Udało im się wywieźć bardzo cenny punkt z Ł3 i liczę na to, że to będzie widoczne dzisiaj. Na własnym stadionie Lechia spisuje się bez zarzutów, a na wyjeździe potrafi głupio tracić punkty w końcówkach meczów. Na Legii mogło być różnie, bo było to bardzo otwarte spotkanie i obie drużyny miały po kilka bardzo dobrych sytuacji. Dziś pewnie trener Nowak nie zdecyduje się na aż tak ofensywne ustawienie jak w meczu przy ul. Łazienkowskiej, ale jestem pewny tego, że dziś gdańska drużyna będzie miała swoje okazje do zdobycia bramki. Przeczuwam, że w pierwszej połowie będzie remis i obie drużyny przestaną grać w szachy w drugiej odsłonie i wtedy padną bramki. Będzie to ciężki mecz dla obydwu drużyn. Obstawiam, że goście strzelą bramkę w drugiej połowie. Liczę, że uda wywieźć się z Lubina komplet punktów, ale wtedy trzeba byłoby strzelić dwie bramki, bo mecze w Zabrzu, Warszawie czy chociażby domowy z Niecieczą pokazały, że jedna bramka nie wystarczy do wygrania meczu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Wisła - Górnik
Typ: 2 Handicap (0:1)
Kurs: 2.30
buk: betsafe
Wynik: 3:1 ⛔. Szkoda, że nic nie chciało wpaść na 2:2. Trudno​

Ktoś pomyśli, że jestem szaleńcem, ale nie ja po prostu to gram!. Górnik musi się w końcu przełamać. Jutro na pewno jest w stanie wygrać bądź w najgorszym przypadku zremisować, jednak nie będzieto takie łatwe. Wisła jest na fali i pokazuje to odkąd przejął ich Wdowczyk. Szybkie utrzymanie jest dla nich priorytetem i jestem zdania, że jutro wyjdą z nastawieniem, że mecz sam się wygra. Wierzę w Zabrzan i w ich utrzymanie w lidze. W ostatnim spotkaniu z Korona zabrakło szczęścia i skuteczności, bo w pierwszej połowie mogli być na prowadzeniu, a wtedy losy meczu może by się potoczyły trochę inaczej. Oby jutro tego szczęścia nie zabrakło, a skuteczność była o wiele lepsza. Tak jak wspomniałem wyżej jutro o ugranie choć jednego punktu będzie im ciężko, lecz liczę, że Żurek ustawi drużynę w końcu ofensywnie bo jak nie teraz to kiedy?!. Mecz na pewno zapowiada się ciekawie, a to może zwiastować gole i co najważniejsze sporo emocji. Kurs wysoki i myślę, że warto zagrać!
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
18:00 Wisła - Górnik
Typ: 2 Handicap (0:1)
Kurs: 2.30
buk: betsafe
Wynik:​

Ktoś pomyśli, że jestem szaleńcem, ale nie ja po prostu to gram!. Górnik musi się w końcu przełamać. Jutro na pewno jest w stanie wygrać bądź w najgorszym przypadku zremisować, jednak nie będzieto takie łatwe. Wisła jest na fali i pokazuje to odkąd przejął ich Wdowczyk. Szybkie utrzymanie jest dla nich priorytetem i jestem zdania, że jutro wyjdą z nastawieniem, że mecz sam się wygra. Wierzę w Zabrzan i w ich utrzymanie w lidze. W ostatnim spotkaniu z Korona zabrakło szczęścia i skuteczności, bo w pierwszej połowie mogli być na prowadzeniu, a wtedy losy meczu może by się potoczyły trochę inaczej. Oby jutro tego szczęścia nie zabrakło, a skuteczność była o wiele lepsza. Tak jak wspomniałem wyżej jutro o ugranie choć jednego punktu będzie im ciężko, lecz liczę, że Żurek ustawi drużynę w końcu ofensywnie bo jak nie teraz to kiedy?!. Mecz na pewno zapowiada się ciekawie, a to może zwiastować gole i co najważniejsze sporo emocji. Kurs wysoki i myślę, że warto zagrać!
Ja bym nie był takim optymistą i argumenty typu muszą ;-)
Poniżej osłabienia i nie wygląda to korzystnie dla górników. Sobolewski by się jednak przydał. Kadra mocno przeciętna i ten Kante co &quot;wali&quot; po autach zamiast w bramke ;-)
Nie zagrają:
WISŁA: Mączyński, Sarki (kontuzje)
GÓRNIK: Kosznik, Vidanov, Grendel, Sobolewski, Sadzawicki (kontuzje)

źródło:http://www.ligapolska.pl/329100-wisla-vs-gornik.html
Dla mnie Górnik nie ma żadnego atutu w tym meczu , Wisła wręcz przeciwnie - mecz u siebie , mocna ofensywa , mocna defensywa. Personalnie lepsi na każdej pozycji. Jedynie Kasprzik do Kasprzika nie można mieć pretensji - robi co może. Jeśli mają zdobywać jakieś punkty to raczej u siebie.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Wisła - Górnik
Typ: Wisła over 1,5 bramki @ 1,72 bet365
✅ 3:1
Górnik słynie z tego, że na wyjazdach albo remisuje albo przegrywa. Obecny sezon fatalny i będą walczyć o utrzymanie do ostatniej kolejki. Brak Sobola, Vidanova, Kosznika czy Grendela jest aż nadto widoczny i Jan Żurek ciągle kombinuje z ustawieniem w drugiej linii co niejako wpływa na mizerność przeprowadzania składnych akcji bo najzwyczajniej w świecie brakuje zgrania (czytaj wyćwiczonych schematów).
Dodatkowo &quot;defensywny&quot; styl gry sprawia, że Górnik usypia sam siebie i głupio traci bramki. Teraz nie mają nic do stracenia i jeżeli chcą utrzymać Ekstraklasę w Zabrzu muszą zaczęć podejmować ryzyko.
Wisła w końcu przeprowadziła solidne transfery, które z miejsca podniosły jakość tej drużyny. Gospodarze na fali, Wdowczyk idealnie poukładał to czego nie potrafili skleić jego poprzednicy i teraz mamy tego efekty. Wolski, Małecki, Ondrasek to zawodnicy, którzy nadają ton grze Wisły. Jak dla mnie obecna forma Torcidy jest zdecydowanie za słaba aby przeciwstawić się rozpędzonej Wiśle.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
17/04/2016 18:00 CET
Wisla Krakow - Gornik Zabrze over 2.5✅
1.86 (Pinnacle)
5/10

Mocno underowa kolejka, gdzie mamy jedynie 1 over w 7 spotkaniach. Myślę, że zobaczymy jeszcze jeden over w spotkaniu zamykającym kolejkę.

Wisła pod Wdowczykiem gra bardzo ofensywnie i podobnie będzie z Zabrzem, które ma strasznie słabe siły rażenia i można na nich wyjść z ofensywnym nastawieniem. Spodziewam się kanonady Wisły i nielicznych kontr Zabrzan. Spodziewam się wyniku 2:1/3:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom