>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

31. kolejka Bundesligi (23.04 - 25.04.2021)

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: VfL Wolfsburg vs Borussia Dortmund
Typ: BTTS + Erling Haaland strzeli gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Jedno z ważniejszych spotkań końcówki tego sezonu w 1. Bundeslidze, ponieważ może po części zdecydować o miejscach premiowanych grą w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Cel Wolfsburga jest jasny, trzeba przynajmniej sięgnąć po remis z Borussią. Przegrana z BVB spowoduje dodatkowe nerwy trzy kolejki przed końcem i zbliżenie się ekipy z Dortmundu na dwa punkty. Moim typem będzie BTTS połączony z golem Erlinga Haalanda. Norweg nie znajduje się ostatnio w najlepszej dyspozycji, ale potrafi zdobywać bramki z wymagającymi rywalami (Bayern, Gladbach, RB Lipsk). Uważam, że jest spora szansa na trafienia z obu stron w tym napastnika przyjezdnych.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
I Bayern odpuszcza mecze. Jak mi ktoś powie kiedykolwiek, że piłka jest czysta to ma od razu sierpowego.
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
I Bayern odpuszcza mecze. Jak mi ktoś powie kiedykolwiek, że piłka jest czysta to ma od razu sierpowego.
Nikt nie powie, że jest czysta. Wiadomo jak jest. Grają piłkarze na swoje żółte kartki itp.
Ale w tym przypadku to Mainz gra mega pressingiem nawet na połowie Bayernu.
Zobaczymy na ile im starczy sił na takie zapierdzielanie. Inna sprawa, że może Bawarczycy chcą świętować w kolejnej kolejce u siebie mistrza ? Może odpuścili Mainz, które po dzisiejszej ewentualnej wygranej będzie blisko utrzymania, a nie mają łatwego terminarza. Możemy tak gdybać.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
a ja myślałem, ze Union odda Werderowi, niestety nawet X2 nie wlazło...
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
I Bayern odpuszcza mecze. Jak mi ktoś powie kiedykolwiek, że piłka jest czysta to ma od razu sierpowego.
No tak, bo bayern do końca świata będzie wszystko wygrywał po kursie 1.3.
A jak nie wejdzie, to żal i złość, ze bayern zepsuł kupon :)
Koniec sezonu i jak zwykle we wszystkich ligach drużyny z dołu będą wygrywały mecze po wysokich kursach.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Święta racja, jak widzę kurs 1,27 -1,30 na faworyta, to już lepiej pograć bramki jakieś overy itp, albo btsy, Bayern w tym sezonie nie jest mistrzem w defensywie, wystarczy spojrzeć w tabelę ile Bayern w tym sezonie stracił bramek, to już 7 w tabeli Union ma mniej straconych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom