>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

31. kolejka Bundesligi (12.06 - 14.06.2020)

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
31 kolejka niemieckiej Bundesligi

Zrzut ekranu 2020-06-11 o 21.42.53.png

Kursy BETFAN
Zapraszamy do analizowania i komentowania spotkań 31 kolejki Bundesligi. W tej kolejce czeka nas kilka ciekawych spotkań.
Kto waszym zdaniem wygra swoje mecze? Na kim zarobimy? Podzielcie się z nami swoimi typami.

 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bez Lewego i Muellera nadal będą silni?

Bayern Monachium – Borussia Moenchengladbach. Hit 31. kolejki Bundesligi. Bawarczycy walczyć będą o zapewnienie sobie przed czasem mistrzostwa kraju, natomiast Marco Rose wraz ze swoją ekipą ma nadzieję, że po tym meczu utrzyma się w TOP 4.

BORUSSIA MOŻE MIEĆ WIĘKSZĄ MOTYWACJĘ


Dla obu drużyn ten mecz jest niezwykle istotny, choć większą motywację z pewnością ma Borussia, która – w przeciwieństwie do rywali – nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Ta ekipa walczy o miejsce w TOP 4, które gwarantuje udział w fazie grupowej Lidze Mistrzów. Na ten moment idzie im nieźle, bo plasują się na czwartej lokacie. Mają jednak dokładnie tyle samo „oczek” co piąty Bayer Leverkusen, czyli ich bezpośredni rywal. Trzeciego RB Lipsk raczej nie wyprzedzą, choć mają tylko trzy punkty straty. Druga Borussia Dortmund i pierwszy Bayern są poza zasięgiem.

W bezpośrednim meczu Bayern jednak może się potknąć. Dlaczego tak sądzimy? Ano dlatego, że w tym meczu nie zabraknie zawieszonych za żółte kartki kluczowych zawodników: Roberta Lewandowskiego i Thomasa Muellera. Kapitan reprezentacji Polski jest liderem klasyfikacji strzelców Bundesligi, a Niemiec prowadzi w zestawieniu najlepszych asystentów najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. W dodatku ta dwójka znakomicie ze sobą współpracuje, co widać na boisku. Brak jednego z nich jest już osłabieniem, nie mówiąc o dwójce.

GORETZKA I ZIRKZEE TEŻ POTRAFIĄ STRASZYĆ

Bez Lewandowskiego i Muellera Bayernowi z pewnością będzie zdecydowanie trudniej. Kto ich zastąpi? Hansi Flick zdradził, że najpewniej ich miejsce zajmą Leon Goretzka i Joshua Zirkzee. Czy przez to szanse monachijczyków na zwycięstwo zmaleją? Niekoniecznie. Monachijczycy w opinii BETFAN są zdecydowanym faworytem. Analitycy legalnego polskiego bukmachera dają im aż 71 procent szans na zwycięstwo. Szanse Borussii są marginalne.

Spodziewamy się zaciętego meczu, po którym jednak Bayern nie zapewni sobie mistrzostwa kraju. Podział punktów jest bardzo możliwy, a w dodatku Borussia Dortmund musiałaby przegrać na wyjeździe z Fortuną Duesseldorf, by Bawarczycy wcześniej zaczęli świętowanie.

Zagraj ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
Hoffenheim +1,5 @ 1.84
Hoffenheim win @ 7.10


Patrzę na kursy na to spotkanie i myślę to jest jakiś kosmos po prostu. Zerknąłem na tabelę i w sumie Lipsk przegrał tylko 3 spotkania w całym sezonie. To nawet mniej niż Bayern czy Dortmund. Oczywiście, że jest to zespół z niesamowitym potencjałem, świetnymi zawodnikami ofensywnymi ale też nie sądzę, aby po 34 kolejkach zakończyli rozgrywki z tak niską liczbą porażek. W którymś spotkaniu to wszystko tąpnie, oby właśnie dzisiaj. Kursami jestem zdziwiony, bo widziałem spotkania Lipska po tej całej przerwie i grają na prawdę przeróżne spotkania. Dobre wyjazdy i bardzo słabe mecze u siebie remisy z Freiburgiem, Herthą i ostatnio z Paderborn. Z Herthą masa szczęścia, bo po czerwonej wcisnęli mega farfocla i potem wybronili się jakoś w końcówce na remis ale ta ich defensywa nie jest zbyt stabilna zwłaszcza ostatnio. Jak Hoffe trochę ich ograniczy w ataku i wykorzysta swoje szanse to mogą nawet wygrać. Kurs 1,40 na wyjeździe też nie z ogórkami tylko jednak z zespołem, z górnej połówki tabeli, nie w najgorszej formie, wraca kilku zawodników do meczowej osiemnastki. Oby to był złoty strzał z tym kursem ale no trzeba zagrać coś takiego :)
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hertha - Frankfurt
Typ: powyżej 2,5 gola i powyżej 9,5 RR
Kurs: 3.09
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiaj proponuję typ łączony z meczu niemieckiej Bundesligi pomiedzy Herthą a Eintrachtem. Oba zespoły w środku stawki, gospodarze jeszcze z teoretycznymi szansami na grę w europejskich pucharach, ale po ostatniej porażce z Dortmundem szanse te zmalały, berlińczycy dobrze wystartowali pod wodzą Labadia, po restarcie zgromadzili już 10 punktów, natomiast goście z Frankfurtu po wznowieniu ligi grają w kratkę, zdobyli jak narazie 7 punktów, po kiepskim początku i dwóch porażkach, zanotowali remis, następnie wygrali dwa spotkania w delegacji i jak już wydawało się, że złapali wiatr w żagle w ostatniej kolejce przegrali niespodziewanie z Mainz i ich przewaga nad miejscem barażowym wynosi aktualnie 7 punktów, więc w miarę bezpiecznie. Tyle tytułem wstępu, jeśli chodzi o bramki to Hertha proponowaną linię po powrocie pokryła w 3 z 5 spotkań, natomiast Eintracht 5 z 6 meczy. Natomiast w rożnych to gospodarze w 4 na 5 spotkań, a goście w 3 na 6. Dzisiaj liczę, że obie ekipy podejdą ofensywnie do potyczki i będą chcieli zmazać plamę z ostatniej kolejki, gdzie jedni i drudzy zanotowali porażki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom