>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

30. kolejka PKO Ekstraklasy (28.04 - 1.05.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Decyzją klubu Lechii Gdańsk bramkarz Dušan Kuciak oraz obrońca Mario Maloča zostali odsunięci od gry w najbliższym meczu ligowym.
 
typerskoki 404,7K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Lech - Górnik 1 @ 1,73 @ Betfan
Dobry kurs na Lecha, idealny do jakiegoś dubla. Lech będący jednocześnie spełniony na arenie Europejskiej, jak i w końcu wypoczęty po graniu co 3 dni przez dłuższy okres czasu, ma szanse pokazać dobry futbol przed własnymi kibicami. Presja nie największa bo sytuacja w lidzę stabilna, ale z drugiej strony warto było by wygrać by nie dopuścić do nerwowej końcówki gdzie walka o Puchary była by na noże. Warto przed ostatnimi kolejkami zapewnić sobie udział w Pucharach, szkoda by było współczynnika. Mecz u siebie z Górnikiem, który również nie ma noża na gardle bo trochę uciekł od strefy spadkowej jest do tego dobrą okazją.

Do dubla z wygraną Wisły Kraków w 2 lidzę wydaje się być to dobra opcja, dająca zysk mniej więcej równy wkładowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +327
O 321,1K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Raków - Lechia
Typ: Lechia powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Na wstępie zaznaczę, że wybieram tak wysoka linie na potrzeby konkursu. Bezpieczniejsze są niższe linie.
Wiele tu zależy w tym typie od nastawienia Lechii na to spotkanie. Nie sądzę żeby grali tu na remis, bo kolejek do końca zostało mało, a widmo spadku staje się coraz bardziej realne. 1 punkt prawie nic im nie daje, muszą tu walczyć o zwycięstwo i myślę, że właśnie z takim nastawieniem na boisko wyjdą.
Sądzę też, że Raków wystawi lekko rezerwowy skład, bo lada dzień grają w pucharze z Legią a zwycięstwa w lidze raczej nic im już nie odbierze. Mimo wszystko myślę, że i tak coś tu strzela. Zmiennicy będą chcieli się pokazać nowemu trenerowi, a nowy trener na początek swojej kariery w Częstochowie na pewno będzie chciał żeby jego drużyna wygrała .
Myślę, że mecz może się potoczyć tak, że to Raków tutaj strzeli jako pierwszy i Lechia ten wynik będzie goniła. Jeżeli Raków nie wyjdzie na wielobranżowe prowadzenie to myślę, że zawodnicy z Gdańska będą zmotywowani do tego żeby wynik gonić i kilka ataków przeprowadza.
Dlatego też idę tu w ich rogi. Powinni tu atakować dużo, potrafią nabijać rogi, często też grają skrzydłami . Przy rezerwowym składzie Rakowa powinno być im łatwiej dostawać się pod ich bramkę . Jeżeli chcą zostać w Ekstraklasie muszą grać odważnie w ataku.
Ostatnie mecze Rakowa to : 4, 13, 4, 4, 5 rogów. Wspomnę, że te 13 rogów potrafili nabić Pogoni Szczecin czyli jakby nie patrzeć drużynie z czołówki ligi.
Dla mnie ta linia po takim kursie wygląda naprawdę dobrze .
 
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, Lechia over 3,5 rożnych @3.45 fortuna (2 rożne Lechii)
Zasadniczo nie gram ani rożnych, ani kartek, ale tu zachęcił mnie bardzo wysoki kurs na to zdarzenie. Praktycznie wszystko opisał kolega wyżej. Gdańszczanie niezależnie od tego, czy gospodarze wystawią rezerwowy skład, czy nie muszą dziś ruszyć do ataku, bo ich sytuacja jest dramatyczna. Średnia rożnych na mecz Lechii, to 4,93, zatem po tym kursie, gdzie szanse oceniam 50/50, to zdarzenie jest warte gry.

Edycja: fortuna już zjechała z kursem na 2.97, co moim zdaniem nadal jest do gry.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom