>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Wigan-Sheffield
Typ: Przedział braemek 3-4
Kurs 2.95
Buk Sportingbet
Analiza: Na dziś z racji iż moje spotkanie zostało przełożone postanowiłem wybrać do analizy spotkanie Wigan-Sheffield. Gospodarze na chwilę obecną zajmują dopiero 22 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem tylko 25 punktów na swoim koncie po rozegranych 27 seriach spotkań. na swoim stadionie ich bilans to tylko 12 punktów w 13 spotkaniach 3 wygrane 3 remisy oraz aż 7 porażek , gospodarze mają co prawda 2 spotkania zaległe w stosunku do innych drużyn,ale nie zmienia to faktu że na chwile obecną znajdują się w strefie spadkowej. Goście natomiast są w po 28 seriach spotkań na 7 pozycji w ligowej klasyfikacji i zdołali ugrać 48 punktów , na wyjazdach do tej pory ugrali 18 punktów, co daje im pod względem wyjazdów mniej więcej miejsce w środku ligowej stawki. W tym meczu niezwykle cięzko wytypować faworyta do zgarnięcia pełnej puli, bowiem gospodarze potrzebują wygranej aby wydostać się ze strefy spadkowej a goście aby zachować swoją pozycję lub iśc wyżej co da im możliwość gry w barażach o Premier League w sezonie następnym. Goście jednak w ostatnich spotkaniach mają znacznie słabszą formę aniżeli na początku obecnego sezonu, bowiem w poprzednich 1o spotkaniach wyjazdowych zanotowali zaledwie 2 zwycięstwa , 4 remisy oraz 4 porażki. Według mnie w tym meczu znów możemy zobaczyć wynik remisowy,ale z racji iż liczę tutaj na sporo bramek postawiłbym na 2:2 po 90 minutach tego meczu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bristol City - Rotherham United
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Standardowo tabela na początek:

Oba zespoły są w dole ligowej tabeli ale Rotherham zdecydowanie w tej lidze odstaje od reszty zespołów. Gospodarze u siebie grają w kratkę i mają bilans 6 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek, goście natomiast na wyjazdach są najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując 1 remis i aż 14 porażek i nic nie wskazuje na to, by coś się tutaj w ich grze miało zmienić. Bristol City zagra dziś bez obrońców Bryana (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Matthewsa (11 występów w tym sezonie) i pomocnika Smitha (9 występów w tym sezonie). U gości z kolei dużo więcej absencji i w ich szeregach nie wystąpią pierwszy bramkarz Camp (18 występów w tym sezonie), obrońcy Fisher (26 występów w tym sezonie), Frecklington (15 występów w tym sezonie), Belaid (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Broadfoot (3 występy w tym sezonie) i napastnicy Blackstock (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Harris i Morris (obaj bez występu w tym sezonie). Rotherham popełnia bardzo dużo błędów w obronie a na wyjazdach to już kompletnie sobie nie radzą i myślę, że tutaj też tak będzie. Bristol bez wątpienia będzie miał tutaj swoje szanse i myślę, że najlepszy strzelec w ich zespole napastnik Abraham (28 występów w tym sezonie, 16 goli na koncie) poprawi swój bilans strzelecki. Nic tutaj nie przemawia za tym, aby goście byli w stanie coś ugrać. Meczy do rozegrania jeszcze dużo ale przed spadkiem nic ich nie powinno uratować i to główny kandydat do opuszczenia szeregów Championship. Bristol mimo, że też dołuje w tabeli to zdecydowanie jest zespołem lepszym i u siebie powinien zainkasować 3 punkty.
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 13:00
Spotkanie Huddersfield-Leeds
Typ: x
Kurs 3,25
Buk bet365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z zaplecza Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to ekipa Huddersfield na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Leeds, gospodarze na chwilę obecną zajmują 5 pozycję w ligowej klasyfikacji tracac dwa punkty do zespołu przyjezdnych , co prawda mają jedno spotkanie rozegrane mniej niż goście, ale moim zdaniem w tym meczu nie odpuszczą i zapewne będą chcieli poszukać przed swoją publicznością kompletu punktów, ostatnio ich gra na własnym stadionie wygląda świetnie , z poprzednich 6 kolejek 5 wygranych oraz remis na pewno musi robić wrażenie w poprzedniej kolejce gospodarze pokonali po bardzo dobrym spotkaniu drużynę lidera z Brighton 3:1 i byli tam zespołem znacznie lepszym, który stworzył sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych . Leeds natomiast bramki na wyjazdach strzelać potrafi ,ale często kończy mecze porażkami , rzadko dzieli się punktami w tym momencie ich bilans wyjazdowy to 7 wygranych 1 remis oraz 6 porażek , myślę że w tej kolejce znów wpadną bramki i obie ekipy strzelą co najmniej po jednej , bowiem ostatnie spotkani tych dwóch ekip na stadionie tych pierwszych obfitowały w bramki, stawiałbym tutaj na wygraną gospodarzy jednym golem lub na remis oraz podział punktów, mój typ na dokładny wynik to 2:1 , może 2:2, myślę że over 1.5 spokojnie będzie tutaj pokryty jesli obie ekipy utrzymają formę z poprzednich spotkań.
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
W ostatniej minucie zawodnik Newcastle wybil pilke z pustej bramki po strzale głowa gracza Derby.To sie nazywa pech dla tych(w tym mnie)co obstawiali remis.Tak czy siak bardzo dobra gra Newcastle,marnuja sie w Championship.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj w Champioship odbędą się dwa bardzo ciekawe spotkania .
Huddersfield - Leeds United

O godzinie 13:00 na boisko wybiegną piłkarze Huddersfieldu którzy w tygodniu rozbili ekipę lidera Brighton spotkanie ewidetnie toczyło się pod ich dyktando i pierwszą połową ustawili sobie całe spotkanie pod siebie. Niemiec Trener David Wagner zbudował zespół na swoich rodakach ponieważ w podstawowym składzie najczęsciej występuje ich co najmniej trzech, w wyżej wspomnianym spotkaniu było ich nawet czterech. Linia defensywy jest opanowana przez Rodaków Wagnera ponieważ zazwyczaj mamy ich trzech z czteroosobowego bloku. W ataku szaleje Kachunga który bez większych sukcesów występował w Padeborn i Inglostadt. W Anglii robi furorę jest szybki i dobrze zbudowany potrafi odpowiednio zastawić piłkę i dać partnerom możlowiść do dobrze przeprowadzonego ataku, dzisiaj w ich zespole nie zobaczymy Browna, Billinga, Schindlera oraz Scannella. Dziś przyjeżdża zespół Leeds który ma 2pkt właśnie nad Huddersfield. Podopieczni Garrego Monka w ostatniej kolejce pokonali Blackburn 2:1 po bramkach Dallasa oraz Janssona. Jedynym osłabieniem Leeds jest dzisiaj brak Taylora, do składu powoli wchodzi pozyskany Pablo Hernandez widać że zaowdnik będzie robił różnicę ale nie &#39;&#39;już&#39;&#39;. Linia ataku jest opanowana przez rosłego Wooda który rónież potrafi się zastawić. Dzisiejszy mecz to będzie próba siły, ponieważ obie drużyny preferują grę siłową. Osobiśćie idę w kierunku gospodarzy którzy zrobili na mnie ogromne wrażenie w spotkaniu z Brighton.
Zwycięstwo Huddersfield @@ 2,25 Bet365 ✅
over 2,5 gola @@ 2,15 Pinnacle ✅

INNE TYPY :
Brentford - Brighton 2 @@ 2,55 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom