>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka Bundesligi (20.04 - 21.04.2021)

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna 1.Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: 1. FC Köln vs RB Lipsk
Typ: RB Lipsk wygra + RB Lipsk strzeli gola w obu połowach
Kurs: 2.45 ❌
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Co by nie mówić był to słaby mecz Byków z Hoffenheim. Nie mniej jednak należy docenić klasę ekipy z Sinsheim, która zaprezentowała się bardzo dobrze na tle wymagającego rywala. Dzisiaj jednak inny dzień i inne spotkanie i liczę tutaj na podopiecznych Juliana Nagelsmanna. FC Köln zmieniło niedawno trenera i obserwatorzy Bundesligi, także i ja jestem zdania, że Friedhelm Funkel nie będzie w stanie utrzymać Kozłów w elicie. Uważam, że jest szansa na sportową złość w wykonaniu przyjezdnych i pewne zwycięstwo. Dodatkowo stawiam, że Byki strzelą gola w obu połowach. Szkoleniowiec gości w przeciwieństwie do piątku ustawi dzisiaj optymalny skład, który od początku ruszy na swojego przeciwnika. Kurs w SuperBets jest kuszący i go pobieram.
 
Ostatnia edycja:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Niby masz racje, jednak sytuacja w tabeli pokazuje, że z byczków ciśnienie chyba zeszło. Szanse na mistrza się rozpłynęły 5 kolejek do końca Bayern jak miał przegrywać to już ten czas minął. Gospodarze będą chcieli ratować skórę i nic nie wskazuje na to, że nie będzie tu takiej 'niespodzianki'. Zwłaszcza, że Wilki też raczej Byków już nie sięgną.

Z innej beki, jestem ciekaw Twojej opinii na temat Eintrachtu, czy tam mamy już casus Gladbach? Trener się określił więc będziemy przegrywać? Na zasadzie na złość odmrożę sobie uszy. Bo ostatni mecz srogim zaskoczeniem dla mnie był i dziś sam zgłupiałem czy liczyć na ich zaangażowanie w obronę 4 lokaty czy też nie.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Niby masz racje, jednak sytuacja w tabeli pokazuje, że z byczków ciśnienie chyba zeszło. Szanse na mistrza się rozpłynęły 5 kolejek do końca Bayern jak miał przegrywać to już ten czas minął. Gospodarze będą chcieli ratować skórę i nic nie wskazuje na to, że nie będzie tu takiej 'niespodzianki'. Zwłaszcza, że Wilki też raczej Byków już nie sięgną.

Z innej beki, jestem ciekaw Twojej opinii na temat Eintrachtu, czy tam mamy już casus Gladbach? Trener się określił więc będziemy przegrywać? Na zasadzie na złość odmrożę sobie uszy. Bo ostatni mecz srogim zaskoczeniem dla mnie był i dziś sam zgłupiałem czy liczyć na ich zaangażowanie w obronę 4 lokaty czy też nie.
Może nie zeszło ciśnienie, ale Hoffenheim w piątek zagrało naprawdę dobre spotkanie. RB Lipsk starał się i miał jakiś plan na ten mecz, ale nie został on wcielony w życie. My Hoffe znamy z szalonej i ofensywnej gry, gdzie nawet właściciele drużyny z Sinsheim chcą, aby trener miał taką filozofię, ale czasami trzeba zagrać na 0 z tyłu jak z Bayerem i Lipskiem. Köln to całkiem inna półka, ten odgrzany kotlet Funkel moim zdaniem nie zadziała i jakoś czuje pewne zwycięstwo Byków.

Co do Eintrachtu to racja. Niestety zły moment został wybrany na ogłoszenie odejścia i w Mönchengladbach SGE zagrało jeden z najgorszych spotkań w ostatnim czasie. Kibice są wściekli, ja też, ale w sumie rozumiem decyzję Adiego, że wolał iść do Eberla, który wiele może mu zapewnić w przyszłości. Teraz trzeba wytrzymać to ciśnienie i przepchać LM, bo jeżeli to się nie uda, to już widzę wycieczki pod domy Bobica i Hüttera. Kolejny test dzisiaj z Augsburgiem, oby do przodu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Eintracht vs Augsburg
Typ 1 i Eintracht powyżej 5.5 rzuty rozne
Kurs 2.23 fortuna
Moim zdaniem jedno z ciekawszych spotkań na jutrzejszy dzień. Miejscowi ostatnio ponieśli niespodziewanie wysoka porażkę i nieco stracili przewagi nad Dortmundem. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal liczą się w grze o LM a przewaga 4 punktów jeszcze wydaje się bezpieczna. Dzisiaj rywal bardzo przeciętny a w ostatnich kilkunastu dniach wręcz dramatycznie słaby. Porażka z Schalke czy remis z Bielefeldem to wręcz kompromitacja. Frankfurt z pewnością od początku narzuci swoje tempo i zaczną mocno oskrzydlac. Zaproponowana przeze mnie linia na różne celem podbicia bazowego kursu powinna zostać pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Sttutgart vs Wolfsburg
Typ 2
Kurs 2.09 fortuna
Wilki po 2 kolejnych porażkach jadą na przełamanie na niełatwy teren. Niemniej liczę na komplet. Miejscowi ma spore problemy kadrowe co dotyka praktycznie linie obrony i ataku. Nie będę wymieniał nazwisk... Kto chce to zerknie w staty. Z kolei Wilki złapały mała zadyszkę ale przy ich bardzo szerokiej kadrze, spokojnie zostanie to poukładane tak jak trzeba. Glasner już udowodnił ze jest dobrym fachowcem. Porażki z Frankfurtem czy Bayernem nie powinny wnieść nerwowości. Wilki mają jeszcze stosunkowo bezpieczna przewagę nad Dortmundem. Niemniej przy jasno sprecyzowanym celu... LM 3 punkty to dzisiaj mus...
 
Ostatnia edycja:
M 472

mike7808

Użytkownik
Na wstępie popieram typ poprzednika. Uważam, że Stutgart po przyzwoitych wynikach ewidentnie złapał zadyszkę i Wilki stać na wywiezienie 3 punktów.
Mój typ na dzisiejszy wieczór:

Hoffenheim - Borussia M Typ 2 2,42

Goście mają jeszcze szanse na grę w pucharach w przyszłym sezonie. Po słabszym okresie wreszcie zanotowali zwycięstwo nad Frankfurtem w ostatniej kolejce. Uważam, że ta drużyna ma potencjał i aspiracje na dużo wyższe miejsce w tabeli, jednak gra w Lidze Mistrzów i na krajowym podwórku zdecydowanie odbiła się na ich formie na przełomie lutego i marca. Pozostaje gonić czołówkę i wywieźć 3 punkty z Hoffenheim. Krótko o gospodarzach. Ostatnie 2 mecze na 0:0. W obu skupili się ewidentnie na defensywie nie stwarzając sobie praktycznie okazji w ofensywie. O ile mecz z Leverkusen nie był jakimś zaskoczeniem dla mnie to piątkowy remis z Lipskiem należy uznać za sukces podopiecznych trenera dzisiejszych gospodarzy. Myślę, że wiele goli może tutaj nie paść, ale goście będą chcieli powtórzyć wyczyn z ubiegłego sezonu i rzutem na taśmę włączą się do walki o miejsca premiowane awansem do Ligi Europy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom