>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

30. Kolejka Bundesligi (11-13.04.)

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
30. Kolejka Bundesligi





30 kolejka rozpocznie się w Gelsenkirchen, gdzie w piątkowy wieczór Schalke podejmie Eintracht Frankfurt. Gospodarze są niepokonani w lidze od 6 spotkań, czy wykorzystają fakt, że Dortmund gra w sobotę w Monachium i postarają się odrobić część punktów? Sobota to oczywiście walka o utrzymanie i hit na deser. Freiburg gościć będzie Eintracht Braunschweig. SCF po 4 kolejkach z rzędu w końcu przegrał w Stuttgarcie, a z kolei Eintracht podbudował morale niesamowicie wygrywając w derbach Niedersachsen z Hannoverem aż 3-0. Będący w strasznym kryzysie Hannover zagra z Hamburgiem, który o ile u siebie ciuła punkty to jednak na wyjazdach ostatnio regularnie przegrywa. Dla obu drużyn to mecz o życie. Norymberga, która w dalszym ciągu przegrywa wszystko jak leci spadła już na 17 miejsce w tabeli, a teraz przyjdzie jej zagrać w Wolfsburgu, który walczy o Ligę Mistrzów. Największym beneficjentem ostatniej kolejki była Borussia M&#39;Gladbach, która skorzystała z porażek Wilków i Aptekarzy i wskoczyła na 4 miejsce. W sobotę zagra ze Stuttgartem. Mainz podejmie Werder, a na deser Bayern Monachium zagra z Borussią Dortmund. Nie wierzę, że Guardiola będzie rotował składem w klasyku. Jak spisze się Robert w meczu przeciwko swojemu przyszłemu klubowi? Niedziela zapowiada się leniwie - Leverkusen podejmie Herthę, a Hoffenheim Augsburg. Jedynie Bayer walczy tu o cokolwiek, ale z jego formą to nawet Hertha może wywieźć jakieś punkty z Leverkusen. W Hoffenheim tradycyjnie możemy spodziewać się goli, zwłaszcza, że u siebie 1899 ma komplet 14/14 overów z podstawowej linii.

Zapraszam do dyskusji
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Witam, jestem nowy na forum. Chciałbym zacząć dzielić z innymi swoimi pomysłami na grę, nigdy do tej pory nie pisałem publicznej analizy, więc proszę o wyrozumienie za jakieś błedy stylistyczne lub drobne niedociągnięcia.
Do rzeczy. Po emocjach czas europejskich pucharach pora na jedną z moich ulubionych lig, czyli Bundesligę. Zapraszam do wschodnich Niemiec na mecz dobrze w tym sezonie dysponowanej ekipy Mainz wraz z drużyną od kilku sezonów grającą zdecydowanie poniżej oczekiwaniom, czyli zespołem Werderu Brema.
Jak już wspomniałem gospodarze w tym sezonie grają co najmniej przyzwoicie. Na ten moment zajmują 7 pozycję i tracą 3 punkty do 6 miejsca, które daje promocję do gry w Lidze Europy. Ostatnie 5 meczy Mainz ciężko nazwać wspaniałą serią, ale aż tak tragicznie nie było. Najpierw po wspaniałej końcówce wygrali 4:2 na wyjeździe z Hoffenheim. Następnie przyszło im się mierzyć u siebie z wielkim Bayernem. Oglądałem ten mecz i powiem szczerze, że grali całkiem dobrze. Wynik 0:2 (co jak na Bayern to i tak jest dobrze) wcale nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Gospodarze mieli swoje okazje, po prostu w końcówce nie wytrzymali tempa meczu i dostali 2 bramki od w sumie już obecnego mistrza Niemiec. Reasumując nie przynieśli wstydu swoim kibicom. Kolejny mecz to niespodziewana porażka z ostatnim w tabeli Eintrachtem Brunszwik. W tym spotkaniu tym razem się nie popisali i przegrali z bardziej walecznymi gospodarzami. Po Brunszwiku przyszedł czas na Augsburg, który zasłużenie ograli 3:0. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Frankfurtem. Moim zdaniem Mainz wcale nie było gorsze, miało swoje okazje, trochę zabrakło skuteczności. Z tego co pamiętam to mieli nawet większe posiadanie piłki.
Podsumowując ostatnie mecze gospodarzy to lekka sinusoida. Dobre mecze przeplatali złymi, jednak w każdym z nich pokazali coś pozytywnego co w mojej opinii powinno zaowocować z Werderem.
Natomiast goście ostatnimi czasy zanotowali mały progres. Odskoczyli trochę od strefy spadkowej i mogą wziąć mały oddech. W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów rozpoczynając od uratowanego remisu ze Stuttgartem oraz wyjazdowej porażki z ekipą Freiburga, gdzie w obu meczach byli słabsi (Stuttgart zmarnował karnego a Freiburg zagrał po prostu lepiej). Następnie ulegli u siebie Wolfsburgowi. W tym meczu również nie pokazali klasy, 42% posiadania piłki jako gospodarz oraz 5 strzałów na bramkę to nie jest wielki wyczyn. Kolejne spotkanie wygrali. W zasadzie wyszarpali je w 90 minucie Hannoverowi, tego meczu akurat nie oglądałem i ciężko mi ocenić kto tu był lepszy. Ostatni mecz był akurat dosyć niezły w wykonaniu Werderu. Piłkarze z Bremy zremisowali u siebie z Schalke 1:1 co można uznać za sukces.
Obie ekipy grają trochę w kratkę, ja jednak stawiam tutaj na gospodarzy. Motywuję to ogólną oceną sezonu jako całość i podłożem psychologicznym. Piłkarze Mainz walczą o puchary, dla wielu z tych zawodników to będzie naprawdę duży sukces. Myślę, że zagrają tutaj na maximum swoich możliwości. W końcu z takimi drużynami jak Werder powinni zdobywać punkty bo czeka ich jeszcze kilka ciężkich meczy. Werder natomiast od kilku sezonów zawodzi. Mają dość bezpieczną 6 punktową przewagę na strefą spadkową, więc raczej nikt tam nie panikuje.
W drużynie Mainz nie ma znaczących absencji prócz bramkarza Heinza Mullera, który jak narazie rozegrał 10 spotkań (na dzień dzisiejszy bardzo dobrze zastępuje go Loris Karius) oraz Juliana Baumgartlingera (6/0).
Trener Werderu nie będzie mógł skorzystać z Felixa Kroosa (17/1) oraz Ozkana Yildirima (10/0).
Podsumowując, moim zdaniem na przełomie całego sezonu Mainz jest po prostu lepsze. W sobotę ma o co grać, zaś Werder nie zachwyca. Chociaż ostatnimi czasy nieco poprawił sytuację w tabeli to nie zmienia to faktu, że sezon 2013/2014 w wykonaniu Werderu nie można nazwać dobrym.
▶ Mainz @1,81 Comeon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Schalke-Frankfurt
Na Veltiz Arena dojdzie do pojedynku pomiędzy Schalke 04 a Eintrachtem Frankfurt. Wydaje się że goście na razie są spokojni o byt w Bundeslidze natomiast Schalke jest na trochę innym biegunie walczą o wicemistrzostwo Niemiec tracą do Dortmundu 3pkt. Biorąc pod uwagę że jutro Borussia zmierzy się z Bayernem Monachium jest szansa doskoczyć do nich a być może ich przejść. Ogromną radość sprawiła wiadomość że do gry od pierwszych minut gotowy jest Huntelaar, Keller będzie mógł skorzystać z usług Draxlera, Farfana i Santany. Na pewno na plac gry nie wybiegną Aogo, Howedes, Fuchs, Kirchoff, Uchida , Clemens i Hoger. U gości w tym spotkaniu nie wybiegnie Andersona, Bastiana Oczipki, Sonny&#39;ego Kittela, Sebastiana Rode, Pirmina Schweglera i Johannesa Fluma natomiast wciąż nie wiadomo czy Zamborano wyleczy się z grypy. Wydaje mi się że Schalke ma dużo mocniejszy skład i aspirację niżeli ich rywal z Frankfurtu.
Wygrana Schalke @@ 1.67 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bayern - Borussia
Tak jak pisałem kilka razy - Bayern ma problemy i to szybkie mistrzostwo może wyjść im na niekorzyść. Tracą bramki niemal w każdym meczu ostatnio. Nie wierzę że to sprawa czego innego niż psychiki i motywacji. W ataku też dość mizernie ALE tylko dopóki zawodnicy nie zdadzą sobie sprawy że pora wziąć się do pracy. Mecz z United to idealny przykład tego co mówię. Po golu Evry Bayern spiął poślady i rozstrzelał gości. Sam Guardiola zwrócił na to uwagę, zobaczymy czy coś się zmieni w grze Bawarczyków. Jutro zmierzą się z Borussią Dortmund, która walczy z Schalke o wicemistrzostwo. Zatem to goście mają o co grać, a Bayernowi pozostaje tylko prestiż. Uważam że jeden z zawodników Borussi pokona jutro Neuera. Są zawodnicy którzy potrafią to zrobić, a skoro udawało się to 5. ostatnim rywalom Monachijczyków (Hertha, Augsburg, Hoffenheim, United) to Borussi też się uda.
Składów Kickera nie podaje bo nigdy się nie sprawdzają.
BTS ⛔
1.57 bet365
Kurde, drugi raz mnie tak Bayern urządził... Wiedziałem że BVB strzeli ale liczyłem że i Bayern zdobędzie gola. A tu dupa.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Ogląda ktoś może mecz Schalke-Frankfurt? Jak Draxler strzelil wyłączyłem tv, a tu patrze cofnęli gola, co sie stalo? Przeciez juz Frankfurt praktycznie ze srodka zaczynal.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ogląda ktoś może mecz Schalke-Frankfurt? Jak Draxler strzelil wyłączyłem tv, a tu patrze cofnęli gola, co sie stalo? Przeciez juz Frankfurt praktycznie ze srodka zaczynal.
konsultacja z sędzią i spalony... chwilę później Schalke marnuje karnego
co lepsze stawiałem over 1,5 gola i buk wypłacił mi kasę która od razu wypłaciłem na konto
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Frankfurt - Braunschweig
Obserwuję Braunschweig od meczu z Mainz, w którym to brutalnie pozbawili mnie dużej gotówki i muszę przyznać że jak na ostatnią drużynę ligi jest to bardzo ciekawa drużyna. Bardzo waleczna, ambitna i grająca na maxa. Dlatego dziś postawię na to, że zdobędą bramkę. Ich rywalem jest Freiburg, do którego tracą tylko 4 punkty. W ogóle na dnie tabeli panuje niesamowity tłok.
13. Hannover 29
14. Freiburg 29
15. Stuttgart 27
16. Hamburg 27
17. Nurnberg 26
18. Braunschweig 25

Dlatego bezpośrednie mecze między drużynami z dołu są o przysłowiowe 6 punktów. Z pewnością obie drużyny będą chciały dać z siebie wszystko i przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Ale moim głównym argumentem jest passa 9 spotkań w których goście strzelili co najmniej jedną bramkę. I bynajmniej nie były to gole honorowe, bo zwycięstwa 4-2 z HSV, 1-1 z Gladbach i Wolfsburgiem, 3-1 z Mainz, 1-1 z Bayerem czy ostatnio 3-0 nad Hannoverem nie były dziełem przypadku. Natomiast Freiburg w 12 meczach tylko raz nie stracił bramki - 0:0 w Berlinie z Herthą.
Uważam, że Baumann zostanie dziś pokonany. Za parę złotych pogram też że wpuści co najmniej 2 gole.
Braunschweig strzeli ⛔
1.34
Braunschweig over 1.5 ⛔
2.95
Kursy z betsson.
Hannover - Hamburg
Podobnie jak w Freiburgu tak i w Hannoverze spotykają się dwie drużyny z dołu tabeli. Typowania wyniku się nie podejmę, ale wpadł mi w oko fajny typ, który podobnie jak over 1.5 EB zagram za kilka zł. Mianowicie postawię, że bramkę strzeli młody napastnik HSV Hamburg - Hakan Calhanoglu. Kto oglądał choć jeden mecz HSV (chwała temu kto dał radę, pomijając mecz z Leverkusen) wie że to młody Turek jest największą strzelbą HSV. Jego główną bronią są strzały z dystansu. We wspomnianym meczu z Bayerem pokonał Leno strzałem z ok. 15 metrów, wcześniej utkwiła mi w pamięci bramka z BVB z .. ja wiem, 40 metrów? Chłopak ma talent i z pewnością wiele drużyn będzie sobie na niego ostrzyło ząbki, zwłaszcza jeśli Hamburgowi nie uda się utrzymać w Bundeslidze.
Calhanoglu w 27 spotkaniach HSV zdobył 9 bramek, w tym jedną przeciwko Hannoverowi w rundzie jesiennej, gdzie HSV wygrał 3:1. Do tego dodajmy fatalną passę zawodników H96 - 4 porażki z rzędu, 11 bramek straconych i to wcale nie z potentatami - 3:0 z Braunschweig, 2:1 z Werderem, 3:1 z Hoffenheim no i jedynie z BVB 0:3.
Reasumując, Hannover jest w dołku a Hamburg potrzebuje punktów jak tlenu i uważam że jeśli ktoś w Hamburgu będzie strzelał to będzie to Hakan Calhanoglu.
Calhanoglu strzeli bramkę ✅
3.35
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bayern Monachium v Borussia Dortmund
Bayern Monachium kurs: 1,44 buk: Bet365 ⛔
Bayern Monachium AH: -1, -1,5 kurs: 2,00 buk: Bet365 ⛔
Bayern Monachium AH: -2 kurs: 3,20 buk: Bet365 ⛔(edit// jak dla mnie Bayern ma jakiś kryzys i to wszystko)
Gram na Bayern po doniesieniach niemieckich mediów o składzie Dortmundu. Jak podaje Kicker od pierwszych minut ma wybiec w składzie Borussi - Langerak - Piszczek, Sokratis, M. Friedrich, Durm - Kirch - Hofmann, Jojic, Aubameyang, Großkreutz - Schieber. Zawodnicy jak Lewy czy Reus mają być na ławce. Na ile okaże się to prawdą przekonamy się, ale jeśli rzeczywiście wybiegną w takim składzie Bayern ich zmiecie z powierzchni ziemi. Podobno Klopp ma oszczędzić kluczowych graczy na puchar z Wolsburgiem. W sumie po męczącym meczu z Realem i wobec tego nadchodzącego z Wolsburgiem, takie posunięcie wydaje się logiczne. Co do gospodarzy ma wyjść najmocniejszy skład. Bawarczycy grają już co prawda o pietruszkę, ale odwiecznego wroga na własnym stadionie będę chcieli pokonać i potwierdzić formę, która mogła się ostatnio nie wydawać za dobra. Podsumowując gdyby nie ten ostatni świetny mecz Borussi z Realem o zespole nie można by było za dużo dobrego powiedzieć. Na Real zagrali ponad siły, brawurowo, ale jednak kosztowało ich to mnóstwo zdrowia, czeka ich niedługo puchar, myślę, że odpuszczą jutro, a nawet jak by nic się nie sprawdziło z tych składów i znowu by zagrali bardzo dobrze, nadal mamy po drugiej stronie Bayern w optymalnym składzie grający u siebie.
edit// Po doniesieniach na temat kłótni o pożyczkę pomiędzy prezydentami obydwu klubów oraz odwołaniem tradycyjnego obiadu gram jeszcze na kartki w tym meczu. Jeśli wyjdzie okrojony skład Dortmundu można założyć, że mniej doświadczeni gracze sięgną do fauli. Ponadto sam mecz też jak zwykle powinien być ostry, a ta kłótnia już podgrzała atmosferę. Sędzia Felix Zwayer daje sporo kartek. Jego minimum to 3, a często 5-6.
powyżej 4,5 kartek kurs: 2,00 buk: Bet365 ✅ (edit// dzięki Rafinha, bo cały dzień byłby tragiczny)
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
adamo a Bayern to nie wyjdzie rezerwowym składem ? Jest taka możliość , ale oczywiscie nie uzgledniasz takiej sytuacji bo analiza pod typ jak zywkle. Kolejna aspekt to pozycja wicelidera. Mocno wątpliwe by Borussia wyszła aż tak rezerwowym składem , zmiany będą , ale czy aż takie ? Schalke już zrównało się punktami BVB i myśle , że BVB nie zamierza oddawać swojemu &quot;wrogowi&quot; drugiej drużyny w Bundeslidze gdy do końca pozostało pare kolejek.
 
D 1

dybu-44657

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia M&#39;gladbach-VFB Stuttgart
Typ: Borussia over 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam
Dziś swoje pieniądze postanowiłem ulokowac w typie, ktory nigdy nie cieszy sie dużą popularnością. Jedni mówią że ryzyko zbyt duże, lepiej zagrac na over w meczu a nie na ktorąś z drużyn itd. Ja dziś gram właśnie na Borussie z kilku prostych wzgledów-na plecach dyszy im ekipa Bayeru, Puchary są na wyciągniecie reki, patrząc na to ile kolejek zostało do końca, doskonała skutecznośc na swoim obiekcie- w 15 meczach zdobyli 34 bramki i stracili 15. Uważam że dziś swoich okazji na podwyższenie lokaty w klasyfikacji strzelców bedzie rowniez upatrywal najlepszy strzelec drużyny Gladbach- M.Kruse. Drużyna Stuttgartu po zmianie trenera (Huub Stevens obecnie) spisuje sie o niebo lepiej niz za poprzednika, nie mniej jednak w mojej opinii w dzisiejszym starciu obie ekipy dzieli różnica co najmniej klay (biorąc pod uwag obecną dyspozycje). Bilans dzisiejszych gości na wyjazdach kształtuje sie delikatnie mówiąc-słabo. 4 przegrane i 1 remis nie napawają sympatykow gosci dobrze przed dzisiejszym spotkaniem.
Oprócz over 1,5 M`Gladbach polecam również czyte 1 po kursie 1,75.
Pozdrawiam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo a Bayern to nie wyjdzie rezerwowym składem ? Jest taka możliość , ale oczywiscie nie uzgledniasz takiej sytuacji bo analiza pod typ jak zywkle.
No nie pisz czegoś z góry coś zakładając. Właśnie sprawdziłem dokładnie, szczególnie po ostatniej kolejce gdzie Bayern wyszedł aby przegrać, a przy okazji i ja przegrałem. Tym razem dokładnie sprawdziłem i ma być skład bardzo silny podobny do tego na Man Utd z Robbenem, Riberrym i silną defensywą. Oni w pucharze mają mieć jakiegoś drugoligowca więc nie muszą specjalnie się oszczędzać dzisiaj. Oczywiście póki zawodnicy nie wybiegną na boisko to tylko spekulacje, ale albo typować na 5 min przed rozpoczęciem, albo komuś zaufać. Kicker może nie jest nieomylny, ale często trafiają i to za nim mam informacje co do składów tak Dortmundu jak i Bayernu. Ponadto właśnie od ogłoszenia tych spekulacji kursy spadły z ok 1,53 na 1,44, na Bayern, to też o czymś świadczy.
edit// właśnie sprawdziłem i jeszcze spadły już teraz na 1,40. W przeciągu więc 24 godzin z 1,53 na 1,40. Dobrze, że wstałem w nocy żeby to zagrać, no ok. - czy dobrze okaże się po meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
skols13 573

skols13

Użytkownik
Wolfsburg - Nurnberg BTS, @1.53(bet365)✅✅✅

Na dziś wybieram to spotkanie, dwie ekipy walczą o odmienne cele, ale Wolfsburg jak i Nurnbergia potrzebuja punkty. Wilki by liczyć się w walce o miejsca premiowane grą w eliminacjach do LM lub LE, natomiast gościę potrzebują punktów, aby utrzymać się w Bundeslidze. Tak więc chyba nikt nie bedzie się bronił? Wolfsburg gra otwartą piłkę, tak więc powinno i dziś tak być. Gospodarze obecnie na 6 pozycji z dorobkiem 47 punktów, natomiast goście są przedostatniej pozycji z 26 oczkami. Faworytem w tym spotkaniu jest Wolfsburg, jednak ja nie idę w kierunku ich zwycięstwa, zagram właśnie w BTS.
Ostatnie 5 spotkań Wolfsburgu:
Dortmund 2-1 Wolfsburg
Wolfsburg 2-1 Ein.Franktufrt
Werder 1-3 Wolfsburg
Wolfsburg 1-1 Augsburg
Braunschweig 1-1 Wolfsburg
5 ostatnich spotkań Nurnbergi:
Nurnberg 0-2 M Gladbach
Freiburg 3-2 Nurnberg
Nurnberg-Stutgart
Nurnberg 2-5 Ein.Frankufrt
Hamburg 2-1 Nurnberg
Tak więc Wolfsburg w każdym ostatnim meczu trafił przynajmniej bramkę, ale także stracił tą jedną. Natomiast Nurnberg tylko w ostatnim spotkaniu nie potrafił wpakować piłki do siatki. Jednak dziś potrzebuja punktów, więc bedą musieli atakować. W obu ekipach są zawodnicy, którzy potrafią trafiać gole, w Wilkach Olić ma 11 bramek, nastomiast w gościach Drmic ma na koncie aż 16 goli, więc licze dzis na obu panów.
Kontuzje:
Wolfsburg: Benaglio(G/27/0), Vieirinha(M/6/1), Dost(F/13/4) &lt;table style=&quot;position:absolute; left:41%; top:510px;&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;2&quot; border=&quot;0&quot; width=&quot;18%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Nürnberg: Chandler(D/19/1), Nilsson(D/18/3), Gebhart(M/6/0), Hasebe(M/13/0), Petrak(M/10/0), Ginczek(F/17/3)
▶BTS @1.53(bet365)
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Wolfsburg- Nurnberg
Dziś o 15 30 staną naprzecwi drużyna Wilków i Norymbergii. Będzie to niezwykle ważny mecz dla gości,na pewno walki i zaangażowania nie zabraknie.Norymberga zajmuje 17 lokatę w tabeli,mając na swoim koncie 26 zgromadzonych oczek,celem drużyny jest utrzymanie w bundeslidze. Goście notują od jakiegoś czasu fatalną passę,przegrali bowiem 6 z ostatnich 7 spotkań,wygrywając jedynie ze Stuttgartem na swoim terenie. Gospodarze to drużyna mająca zupełnie inny cel jakim są eurpejskie puchary,a nawet Liga Mistrzów.Wilki z dorobkiem 47 punktów zajmują 6 lokatę,mając 1 pkt straty do 4 Borussi M&#39;gladbach. Drużyna Wolfsburga w ostatnim czasie prezentuje dobrą formę, mimo zeszłotygodniowej porażki w Dortmundzie,gdzie zaprezentowali się całkiem dobrze.Całkiem dobrze również wygląda gra Wolfsburga na własnym obiekcie,poza sromotną porażką z Bayernem początkiem marca. Trener Dieter Hecking zdaje sobie sprawę,jak ważne będzie to spotkanie dla gości,stwierdzając jednocześnie,że również istotne jest ono dla gospodarzy. Co prawda grają jeszcze w DFB Pokal,jednak tam może być znacznie trudniej. Podsumowując spodziewam się zwycięstwa gospodarzy,podrażnionych zeszłotygodniową porażką z Borussią,tym bardziej,że grają na własnym boisku.Norymberga na pewno zagra otwarty futbol,stąd też Wilki mogą wygrać więcej niż jedną bramką.
Typ: Wolfsburg
Kurs: 1,55 @ bet-at-home ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
MOENCHENGLADBACH- STUTTGART
obie drużyny strzelą 1,58 ✅✅✅
Fortuna
Dzisiaj wyjątkowo krótko bo i czasu mało a mądre typy trzeba powybierać jeszcze.
Przede wszystkim Lucian Favre nie skorzysta z podstawowego stopera Stranzla i już od dłuższego czasu nieobecnego Wendta, do tego dochodzi przeziębienie kapitana Deamsa i w ten sposób monolit czwórki obrońców został obalony. Według prognoz ma to wyglądać tak:
Korb, Jantschke, Brouwers, Alvaro Dominguez
Szczerze powiedziawszy nie wiem jak to wyglądało z Norymbergą bo taką czwórką zagrali i zachowali czyste konto, ale ja takiej obronie w kolejnym meczu no nie zaufałbym, że ponownie uda się zagrać na zero z tyłu.
Myślę, że czy to Ibisević czy to Harnik i reszta grajków przy ustawieniu na kontrę z mocno grającą w ofensywie Borussią coś ustrzelą zwłaszcza to w jakiej sytuacji się znajdują w lidze. Statystyka ostatnich 5 meczów wyjazdowych w 4 udało się strzelić pokazuje, że tak w istocie rzeczy jest.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Hannover - HSV
Dwie drużyny zamieszane w walkę o utrzymanie, obydwie potrzebują zwycięstw, to oczywiste, z motywacją nie będzie problemu. H96 zaliczył 4 przegrane pod rząd, a po ostatnim meczu w Brunszwiku stracili za kartki dwóch podstawowych zawodników, Hoffmana (za głupi faul na czerwoną kartkę) i Husztiego. Hannover we wspomnianym spotkaniu z Eintrachtem pozostawił bardzo słabe wrażenie, mało okazji strzeleckich, mało agresji w grze, zupełnie bez wyrazu. Natomiast Hamburg to drużyna, która największy kryzys ma już za sobą. Ujęli mnie oni przede wszystkim swoim zaangażowaniem i sercem do walki. Ale nie tylko ambicja zapewni (taką mam nadzieję) utrzymanie podopiecznym Slomki. Ponad przeciętność i to nie tylko na tle Hamburga ale nawet całej ligi wybija się młody Turek Hakan Calhanoglu. Znakomity strzał, ułożona noga, technika to największe atuty reprezentanta tureckiej młodzieżówki. Poza tym jest przecież kapitan Rafael Van der Vaart, który może dorzucić dokładną piłkę z rzutu wolnego w decydującym momencie. W obronie dobra, zdecydowana gra w ostatnim meczu z Bayerem stopera Djourou, w środku pola płuca wypluwał Rincon. Uważam, że HSV przeważa jeśli chodzi o ambicję ale i ,dzięki chociażby Calhanoglu jakość piłkarską. Atutem Hannoveru może być jedynie (a może aż) własne boisko. Inni rywale w walce o utrzymanie również punktują, dlatego HSV, który jest niżej w tabeli o Hannoveru musi brać sprawy w swoje ręce i uważam, że goście tego meczu nie przegrają.
Typ: HSV lub remis @ 1,52 expekt
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik

Mega ważne spotkanie odnośnie walki o utrzymanie. Freiburg wygrywając zdecydowanie przyblizy się do pozostanie w lidze i będzie miał 32 pkt. Ostatnie lata 33 pkt dawały utrzymanie w lidze. w tym sezonie przy tak wyrównanej sytuacji na dole tabeli i bez zdecydowanego outsidera może być to mało, 35pkt raczej da utrzymanie. Freiburg od 18 spotkań nie przegrał z Braunschweigiem w tym 14 zwycięstw i 4 remisy. Widziałem pare ostanich spotkań ekipy Streicha i na prawdę widać w drużynie świadomość o co grają i wolę walki. Jedynie mecz w Stuttgarcie i nie wyszedł ale VfB dobrze zagrało.Poza tym meczem SC ma 2 wyjazdy( w Wolfsburgu i moze mecz sezony w 34 kolejce z h96) i 2 mecze u siebie ( Gladbach i Schalke) trudny terminarz jak widać. Kibice w Freiburgu dają podczas spotkania duże wsparcie i dziś zapewni własny stadion będzie dużym plusem. Dodatkowo Frieburg ma większe doświadczenie nie tylko w 1 lidze co w walce o utrzymanie poza zeszłym sezonem zazwyczaj była walka o utrzymanie. Szybkie skrzydła, wraca Schuster na pozycje nr 6, nowy nabytek Bvb Ginter trzyma obrone, no i Mehmedi w ataku.
Braunschweig niespodziewanie na ostatnie 7 spotkań przegrał tylko jedno, strzelajać w 9 meczach z rzedu. I tak z 25 pkt jak najbardziej możliwe utrzymanie bo tylko 2 pkt do miejsca dającego grę w barazach. Ostatni pojedynek 3-0 z H96 tylko ze to Hannover zagrał katastrofalnie, jak podkreślał ich prezes w przerwie postawa nie do przyjęcia,( Korkut dzis ma mecz ostatniej szans). Ok, Eintracht zagrał fajnie jednak to 3-0 trochę zaciemnia ich umiejętnosci i organizację gry. Kumbela zaczął regularnie trafiać, dobrze gra Hochscheidt. Mnie to jednak nie przekonuje zwłaszcza w takim meczu o taką stawkę na gorącym terenie w Freiburgu. Ja dziś wchodzę w Freiburg po dobrym kursie 2,17
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
Mecz dwóch rozczarowujących na wiosnę zespołów. Z pracą na BayArena pożegnał się Sami Hyypia, którego zastąpił Lewandowski, który to razem z Finem w duecie prowadzili dobry i skuteczny Bayer. Lecz od ponad miesiąca ta drużyna w niczym nie przypomina tej do której Aptekarze przyzwyczaili fanów w trakcie ostatnich sezonów. Można śmiało powiedzieć że Leverkusen stało się dostarczycielem punktów bo jak inaczej nazwać zespół który w 15 spotkaniach zdobył 11 punktów? Nawet ostatni Eintracht Braunschweig zdobył ich więcej. Oglądałem mecz z Hamburgiem, który przyznaję był bardzo dobry do oglądania, bo atakowały oba zespoły, no ale punkty pojechały do Hamburga. Dziś do Leverkusen przyjeżdża Hertha, która z pewnością zatopiła wiele kuponów na over Hoffenheim. Chociaż jestem bliższy stwierdzeniu że to Hoffenheim samo zatopiło te kupony aniżeli Hertha. Fuksiarski gol strzelony Hoffenheim a potem już cienko. Można powiedzieć że na BayArena spotkają się podobne drużyny. W podobnej formie, o podobnych umiejętnościach. Rzućmy okiem na składy (za kicker.de):

Leno - Donati, Spahic, Toprak, Can - L. Bender, Rolfes - Brandt, Castro, Son - Kießling
Trainer: Lewandowski
Kraft - Pekarik, S. Langkamp, Brooks, J. van den Bergh - Hosogai, Cigerci - Allagui, Skjelbred, Ben-Hatira - Wagner
Trainer: Luhukay
Jak widać nie ma Ramosa, który boryka się z urazem.
Ja w tym meczu pobieram brak btsu. Spodziewam się flaków z olejem i pewnie jakiejś skromnej wygranej gospodarzy.
Obie strzelą? Nie 2.1
Unibet ⛔
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Hertha Berlin 1 @ 1.62 Pinnacle ✅ 2:1 Ameryki swoim typem nie odkryję. Hertha na wiosnę jest wyraźnie w trendzie opadającym, który zapewne pogłębi jeszcze brak w dzisiejszym spotkaniu Adriana Ramosa. Zaledwie punkt w pięciu poprzednich spotkaniach i brak wygranej od siedmiu spotkań, jak również lokata w środku tabeli nie dająca szans na awans do europejskich pucharów, jak również nie stanowiąca zagrożenia przed spadkiem, to argumenty, które przemawiaja za brakiem motywacji przyjezdnych. W Leverkusen po bardzo dobrej jesieni nie działo się ostatnio za dobrze. Kiessling, który wciąż nie mógł przeboleć braku powołań do reprezentacji dał w końcu selekcjonerowi Lowowi kolejny argument swoją indolencją strzelecką. Z kolei S. Sam bardziej myśli o transferze do innego klubu niż o grze w barwach Aptekarzy. To wszystko sprawiło, że coś co wydawało się pewne jesienią, czyli awans do Ligi Mistrzów stoi obecnie pod dużym znakiem zapytania. Zwycięstwo z Augsburgiem było światełkiem w tunelu, które jednak zaświeciło sięna zbyt krótko, gdyż starcia z Brunszwikiem i Hamburgiem potwierdziły, że bez maksymalnego zaangażowania nie ma czego szukać w tak wyrównanej lidze jaką jest Bundesliga. Dlatego też spodziewam się dzisiaj maksymalnego zaangażowania ze strony miejscowych i pewnych 3 punktów zdobytych z rywalem, który na pewno jest w zasięgu miejscowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom