>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 Runda Eliminacji LM- REWANŻE

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam, juz jutro zaczynaja sie rewanzowe spotkania 3 rundy ELM. W pierwszych spotkanaich obyło sie bez wiekszych niespidzianek,jak bedzie teraz?! Zapraszam do analizowania...
 
R 0

radeon23

Użytkownik
A oto moje typy. Analizowałem wyniki 1 meczy, składy(kontuzje), aktualna forma itp
AEK Ateny-Hearts: 1 kurs ok 1,6
Ajax-FC Kopenhaga: 1 1,33
Arsenal-Dinamo: 1 1,22
Fenerbahe-D. Kijów: 02 1,73
Legia-Szachtar: 2 2,55 (kierowałem sie dobrym kursem ???? )
Spartak Moskwa-Liberec: 1 1,6

jeśli ktos ma watpliwości co do moich typów niech odp :!:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fenerbahe proponował bym dac do X, watpie, ze przegraja. Noi nie bede grał na pewno przeciwko Legii, wielu Polaków daje na Szachtar mam nadzieje, ze przegraja :zy3ou: Arsenal moze zagrac w rezerwowym składzie i np. zremisowac?! :roll:
 
S 0

sebek06

Użytkownik
ja bym sie sprzeciwil w jednym typie uwazam ze w meczu AEK Ateny-Hearts padnie remis
:mrgreen:

poniewaz hearts w lidze spisuje sie bardzo dobrze maja w tej chwili dobrego sponsora beda chcieli sie pokusic nawet o awans
:p
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
poniewaz hearts w lidze spisuje sie bardzo dobrze maja w tej chwili dobrego sponsora beda chcieli sie pokusic nawet o awans
:p
po pierwsze : wiedz ze istnieje takie cos jak edycja postu bo po co piszesz posta pod postem minute pozniej.
po drugie sadziesz ze dla Hearts 5 miejsce to jest dobre miejsce ???? ???? ???? .Chyba ze nawet niepatrzyles do tabeli tylko walnales cos.....heh
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom