>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka Primera Division - 10-12.09.2011

Status
Zamknięty.
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Villareal - Sevilla

Niewatpliwie najciekawszym spotkaniem w tej kolejce jest mecz Villarealu z Sevilla. W pierwszym meczu Sevilla pokonala u siebie dosc mocna ekipe z Malagi, natomiast Villareal zostal rozjechany przez Barce 5-0. W tym meczu bylo widac wszystkie bledy Villarealu - nie dziwie sie czemu przegrali 0-1 z Odense. W poprzednim sezonie w Pucharze Krola zwyciezko(2mecze - 2wygrane) wyszla druzyna Sevilli. Uwazam ze z tak slaba obrona &quot;Zolta Lodz Podwodna&quot; nie bedzie w stanie zatrzymac Negredo i spolki. Moj typ to X2 lub over 2.5.

swoja droga - Majorka wyglada boskoooo ???? w takim wypadku Valencia powinna byc przez W :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No nie wiem czy najciekawszym :p Dla mnie lepiej zapowiada się mecz Valencia - Atletico Madryt.
Nietoperze już bez Maty, ale mimo to są drużyną z charakterem co pokazali wyciągając z 1:3 na 4:3 mecz z Racingiem Santander. Soldado błyszczy od początku sezonu i ciekawe czy tak samo będzie i tym razem.
Atletico z poprzedniego sezonu, a z obecnego to mogą być dwa różne zespoły. Floresa na ławce trenerskiej zastąpił Gregorio Manzano, odeszli Aguero-Forlan, ktorzy od kilku sezonów stanowili o sile ofensywnej zespołu. Są jednak nowi... Arda Turan, Diego czy wreszczie Radamel Falcao.
Trudno wytypować wynik tego meczu, ale dla mnie value po stronie Atletico. 4,20 ? Brzmi ciekawie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No zdecydowanie ciekawszym jest mecz Valencii z Atletico, jakoś Villarreal i Sevilla nie działają na mnie aż tak elektryzująco.
Co do samych meczów, myślę ze dobrze wyglądałoby trio Barcelona, Real i niedzielna Malaga. Kurs ogólny wynosiłby coś w granicach @1,60, czyli zadowalający bynajmniej mnie :p
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Siema. Jutro koło godziny 18 zmierzą się ze sobą przeciętny zespól Real Sociedad i mistrz mistrzów, wielka FC Barcelona.
Bukmacherzy dają nam na ten mecz dużo zakładów a co z tym idzie dużo wygranych, miejmy nadzieje że kolor zielony pojawi się jutro w tym poście:p

Real Sociedad - FC Barcelona
over 3.5✅✅✅

Czemu tak myślę.?
Ostatnie mecze Barcelony to popisy strzeleckie (chodź nie najwyższa forma czołowych zawodników Messi, Iniesta) nie dawno wakacje były pewnie dlatego ale co mecz jest lepiej.
Barcelona vs. Villarreal 5:0
Barcelona vs. Porto 2:0
Barcelona vs. Napoli 5:0
Barcelona vs. Real Madryt 3:2

W ostatnich 4 meczach tego zespołu nie padł tylko raz over ale to zasługa super grające Porto.

Chociaż w statystykach meczów obu drużyn jak spotkają się ze sobą to wielka ilość bramek nie wpada;/
Real Sociedad vs. Barcelona 2:1
Real Sociedad vs. Barcelona 0:2
Real Sociedad vs. Barcelona 0:2

Real nie wszedł w ligę z &quot;przytupem&quot; świadczy o tym remis 1:1 z Getafe i mała wygrana 1:2 z Gijon.
FC Barcelona pobudowana ostatnimi zwycięstwami, głodna bramek powinna nie zawieść swojego wiernego kibica:p

E: Nie edytuj wszystkiego na zielono, bo potem nie da się tego czytać / Kudłaty
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Real Sociedad - Barcelona
Zacznę od skomentowania poprzedniego postu

(chodź nie najwyższa forma czołowych zawodników Messi, Iniesta)
over 3.5
Jakby spojrzeć na Messiego to może i faktycznie wydaje się, że nie jest w formie, ale początek tego sezonu jest najlepszym w historii, w jego wykonaniu jeśli chodzi o ilość zdobytych goli - 6, licząc tylko mecze oficjalne (4 mecze) no i pozostają jeszcze fenomenalne asysty. Iniesta jest praktycznie jednym &quot;kluczowym&quot; zawodnikiem, który przepracował okres przygotowywaczy i wg mnie to on właśnie imponuje formą na początku sezonu. No ale to takie mniej ważne spostrzeżenie.
Drugą rzeczą jest granie overa. Dlaczego nie handi? wg mnie Barcelona, jeśli nie straciła gola z taką ekipą jak Villarreal, to czemu ma stracić z dużo gorszym rywalem? Wraca Puyol, niesamowita pomoc, która nie pozwala przeciwnikowi przekroczyć środka boiska, nie widzę tutaj gola dla gospodarzy. Nawet jeśli uda im się stworzyć jakąś sytuację, to muszą jeszcze pokonać najlepszego bramkarza ligi hiszpańskiej ostatnich 2 sezonów - Valdesa.
Barcelona w tym tygodniu ma mecz w lidze mistrzów. To fakt, ale nie wydaje mi się aby mieli się przez to oszczędzać. Szeroka kadra, wystawiając nawet 4 czy 5 nominalnych rezerwowych są w stanie pokonać Milan. Tym bardziej, że strata punktów w lidze może okazać się dużo bardziej bolesna niż ewentualna przegrana/remis z Milanem. Pewnie część osób powie, że baskowie to drużyna dobrze grająca u siebie, mają też młodą gwiazdę - Griezmanna, który (o ile zagra) może namieszać. Po tym co zobaczyłem na początku sezonu jestem jednak spokojny o wynik.
typ: Barcelona -2.5 @ 2.25 9/10

Villarreal - Sevilla
Moja ulubiona hiszpańska drużyna (po Barcelonie) podejmuje Seville. Kursy wyraźnie faworyzują gospodarzy. Wydaje mi się, że aż za bardzo. Nie wiadomo jak na Villarreal wpłynął transfer lidera - Cazorli do Malagi, gdyż po meczu z Barceloną nie można tego obiektywnie powiedzieć. W składzie maja jednego z najlepszych napastników ligi - Rossiego oraz prezentującego wysoki poziom Borja Valero. Z drugiej strony Sevilla, która bez problemu poradziła sobie z Malagą. Cały mecz mieli pod kontrolą, Malaga była bezradna. Bardzo wysoką dyspozycje widać u Negredo, który w 1 ligowym meczu strzelił 2 gole (a powinien więcej), a także był skuteczny w reprezentacji, gdzie trener wystawiał go zamiast Torresa. Na papierze lepiej wygląda Villarreal (tymbardziej dla kogoś, kto sympatyzuje się z tą dryżyną ???? ) jednak wysoka forma Sevilli - dobra gra obrony, bardzo dobre wejście do drużyny Trochowskiego, a szczególnie kurs wydają się być argumentami dla których warto za małą stawkę zaryzykować typ na gości.
typy: Sevilla @3.45 2/10
i BTS @ 1.62 5/10

Real Madrid - Getafe
Tutaj krótko, bo typ mało oryginalny, ale dobry ???? . Real, po niemal perfekcyjnie przeprowacowanym okresie przygotowawczym, głównie pod kątem superpucharu, już teraz prezentuje najwyższą formę. Nie powinien mieć problemu z średniakiem ligi, klubu który jest miejscem docelowym większości wychowanków królewskich.
typ Real-2 @ 1.80 6/10

Valencia - Atletico Madrid
Hit. Valencia bardzo mi się podobała w meczach przedsezonowych. W 1 meczu zawiodła kompletnie obrona, proste błędy i 3 gole stracone. Wszystko nadrobiła ofensywna formacja strzelając aż 4 gole, głównie za sprawą Soldado. Valencia imponuje otwartą, przyjemną dla oka piłką, często zapominając o ustawieniu w defensywie. Atletico póki co jest niewiadomą, nowa drużyna, a przynajmniej wymiana gwiazd. Czy Falcao, Turan, Diego, Adrian poprowadzą klub do sukcesów, a właściwie do miejsca 3-4? Na to pytane za wcześnie odpowiadać, póki co Atletico imponuje nieskutecznością, ale sytuacje stwarzają.
Wydaje mi się, że mecz wygra Valencia, ale spodziewam się wielu goli.
typy: Valencia @1.87 4/10
i over 3.5 @2.75 4/10
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Siema. Jutro koło godziny 18 zmierzą się ze sobą przeciętny zespól Real Sociedad i mistrz mistrzów, wielka FC Barcelona.
Bukmacherzy dają nam na ten mecz dużo zakładów a co z tym idzie dużo wygranych, miejmy nadzieje że kolor zielony pojawi się jutro w tym poście:p

Real Sociedad - FC Barcelona
over 3.5

Czemu tak myślę.?
Ostatnie mecze Barcelony to popisy strzeleckie (chodź nie najwyższa forma czołowych zawodników Messi, Iniesta) nie dawno wakacje były pewnie dlatego ale co mecz jest lepiej.
Barcelona vs. Villarreal 5:0
Barcelona vs. Porto 2:0
Barcelona vs. Napoli 5:0
Barcelona vs. Real Madryt 3:2

W ostatnich 4 meczach tego zespołu nie padł tylko raz over ale to zasługa super grające Porto.

Chociaż w statystykach meczów obu drużyn jak spotkają się ze sobą to wielka ilość bramek nie wpada;/
Real Sociedad vs. Barcelona 2:1
Real Sociedad vs. Barcelona 0:2
Real Sociedad vs. Barcelona 0:2

Real nie wszedł w ligę z &quot;przytupem&quot; świadczy o tym remis 1:1 z Getafe i mała wygrana 1:2 z Gijon.
FC Barcelona pobudowana ostatnimi zwycięstwami, głodna bramek powinna nie zawieść swojego wiernego kibica:p

Heh uwialbiam takie analizy bez sensu.Co daje przywoływanie ostatnich spotkan Barcy ze Sociedad?Jakbys jeszcze sobie przypomniał okolicznosci ich rozgrywania to by było dobrze i to, ze Barca oprocz zeszlego sezonu grała z Baskami dawno bo w sezonie 06/07.Kazdy mecz jest inny, rozgrywany na dlugiej przestrzeni wiec takie &quot;analizy&quot; sa totalnie bez sensu. A jesli jeszcze uwazasz, ze Sociedad nie weszedł w lige z przytupem to gratuluje.4pkt po dwoch kolejkach, wygrana na niewygodnym terenie w Gijon to mało?hmm.
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
A jesli jeszcze uwazasz, ze Sociedad nie weszedł w lige z przytupem to gratuluje.4pkt po dwoch kolejkach, wygrana na niewygodnym terenie w Gijon to mało?hmm.
Tak, nadal uważam że nie wszedł w ten sezon z &quot;przytupem&quot; Wygrana z Gijon które wcześniej przegrało jak dobrze pamiętam z Genua.

Heh uwialbiam takie analizy bez sensu.Co daje przywoływanie ostatnich spotkan Barcy ze Sociedad?
Hahah ja też uwielbiam krytykowanie analiz.. Wiesz co daje przywołanie ostatnich spotkań z Realem to żę dawno nie wpadł w ich meczach tak wysoki over!!!
A dzisiaj on wpadnie. Każdy ma prawo do własnych wypowiedzi wiec luz, ale krytykowanie pisanie że analizy moje są bez sensu:p dobra zobaczymy po meczu ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Chyba w większości zgodnie podchodzimy do dzisiejszego dnia.

Real Madryt i FC Barcelona
są poza zasięgiem rywali i choć słyszy się o strajku innych ekip, wystawianiu rezerw przeciwko mocarzom to tak na dobrą sprawę nie sądzę aby wchodził tutaj w grę jakiś &#39;akt łaski&#39;
Real powinien wygrać wysoko i tak można wybierać między Real -1,5 lub Real -2,5.
Czy Barca wygra aż trzema bramkami? Trudno powiedzieć, ale kurs w Unibet na Barca -1,5 po 1,52 także wygląda całkiem ok.

---
Tak jak wczoraj pisałem decyduję się na próbę ustrzelenia wysokiego kursu i gram na Atletico po 4,10.
Rojiblancos dysponują szeroką kadrą w tym sezonie [grają także w Lidze Europejskiej]. Przez to w kadrze meczowej nie zmieścili się tacy gracze jak Diego Godin, Salvio, Pizzi czy utalentowany Koke.
W końcu ze sobą zagrają Diego, Falcao, Reyes, Arda Turan... mogą stanowić fantastyczną ofensywę. A z racji iż Valencia problemy z obroną miała już w meczu z Santander... można spodziewać się overa. Jednakże z drugiej strony tonuje moje nastroje pamięć jak gra Unai Emery takie mecze -&gt; wysoki pressing, długie utrzymywanie przy piłce... i wtedy z overa nici. Dlatego zostaję tylko przy dwójce za lekką stawkę ;) Dobrą propozycją wydaje się też, Atletico DNB
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Hahah ja też uwielbiam krytykowanie analiz.. Wiesz co daje przywołanie ostatnich spotkań z Realem to żę dawno nie wpadł w ich meczach tak wysoki over!!!
No rzeczywiscie dawno nie padł w ich spotkaniach wysoki over- Barca -SOciedad w zeslzym sezonie na CN 5-0. Oczywiscie mecz na camp nou ale to bez znaczenia.

Z kolei na wiosne Barca tam przegrała ale wszystko było w zasadize pozamiatane. A juz pokazywanie kolejnych spotkan, ktore odbywały sie kilka lat temu gdy obydwie druzyny byly zupelnie inne jest totalnie bez sensu, pomysl troche kolego ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak, nadal uważam że nie wszedł w ten sezon z &quot;przytupem&quot; Wygrana z Gijon które wcześniej przegrało jak dobrze pamiętam z Genua.
No i? A to, że Gijon w poprzednim sezonie był bardzo silny u siebie, do tego powstrzymał tam Twoją wspaniałą Barcelonę to też mało? Zdejmij różowe okulary, a analiza rzeczywiście &#39;niezbyt&#39; dobra. Poza tym skoro piszesz Genua to był to mecz towarzyski, czyż nie? :?
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Na prawdę wyjątkowo pracowity początek sezonu czeka graczy Villarreal. Pierwszy mecz już za nimi, o którym z pewnością chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Na inaugurację sezonu udali się do Katalonii, gdzie miejscowa Barcelona rozgromiła ich 5:0! Wynik mógłby wyglądać zupełnie inaczej gdyby nie wrodzona ambicja podopiecznych Guardioli. Mianowicie, dzień przed meczem na Camp Nou Real Madryt rozjechał na wyjeździe Real Zaragozę strzelając sześć bramek przy czym zachowali czyste konto. Katalończycy oczywiście przyjęli nieoficjalne wyzwanie lecz udało im się tylko dobić do &#39;piątki&#39;. Wynik spotkania do końca nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Kilkakrotnie przed szansą pokonania Victora Valdesa stanął Giuseppe Rossi lecz kataloński goalkeeper kolejny raz udowodnił, że jest pewnym punktem drużyny Guardioli. Włoski napastnik jeszcze nigdy nie strzelił bramki ekipie z Katalonii. W ostatnim meczu było bardzo blisko przełamania tej fatalnej passy lecz po strzale Rossiego piłka trafiła w poprzeczkę po czym instynktownie z linii bramkowej wybił ją Valdes. Pojedynek z Barceloną już za piłkarzami Juana Garrido, których teraz czekają dwa ciężkie spotkania na własnym terenie. W sobotę w ramach drugiej kolejki La Liga na El Madrigal przybędzie ekipa Sevilli a już w środę inauguracja Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium.


W poprzednim sezonie byliśmy świadkami aż czterech pojedynków obu drużyn. W rozgrywkach ligowych Villarreal pokonało u siebie Sevillę 1:0 po golu Nilmara. Na terenie Andaluzyjczyków jednak musieli uznać ich wyższość i przegrali 3:2. Do dodatkowych dwóch spotkań doszło w rozgrywkach o Puchar Króla. W pierwszym meczu na El Madrigal gospodarze do 60 minuty wygrywali 3:1 jednak Sevilli udało się wbić jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 3:3. W rewanżu podopieczni Marcelino pewnie pokonali przyjezdnych 3:0 i awansowali do półfinału rozgrywek.


Diego Lopez, bramkarz gospodarzy apeluje do kibiców o wsparcie dla drużyny w sobotnim meczu: &quot;Mecz z Sevillą będzie bardzo trudny ponieważ to świetna drużyna. Musimy wygrać bo jesteśmy prawie na samym dole tabeli więc te trzy punkty są dla nas bardzo ważne. Jest to świetna okazja aby dać zwycięstwo fanom w idealnym czasie. Oczywiście mam nadzieję, że będziemy mieć wspaniałą atmosferę na stadionie i fani pomogą nam w osiągnięciu celu&quot;


Dobrą grę na inaugurację sezonu zaprezentowali gracze Sevilli. Na własnym stadionie pokonali 2:1 Malagę po dwóch trafieniach Negredo (38/20). Właśnie w tym zawodniku widzę największe zagrożenie dla bramki Diego Lopeza. Zawodnik ten ma niesamowite wyczucie miejsca w polu karnym. Przy pierwszym golu fenomenalnie wyskoczył do lecącej piłki i głową skierował piłkę do siatki rywali. Drugi gol również nie był efektem przypadku. Reprezentant Hiszpanii zauważył złe ustawienie goalkeepera gości i z 17 metra uderzył na dalszy słupek bramki. Warto również zaznaczyć dwa gole tego zawodnika w ostatnim meczu reprezentacji Hiszpanii w Eliminacjach do Euro 2012 przeciw Liechtensteinowi. Ponadto do składu Andaluzyjczyków wraca Frederic Kanoute (28/12), który nie wystąpił na inaugurację sezonu. Dobrą wiadomością dla kibiców Sevilli jest powołanie chorwackiego pomocnika Ivana Rakiticia (13/5). Do Vila-Real natomiast na pewno nie uda się Emir Spahić (23/1).


typ: powyżej 2.5 goli w meczu
1.90 @ bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ogólnie ja dzisiaj siebie powstrzymalem od grania overa badz hc na Barce. W koncu jestesmy po meczach reprezentacji a wiemy co po nich sie w zespole Pepa dzieje.CHociazby w tamtym sezonie.Bombowa forma od wczesnej jesieni, w koncu sie trafil mecz w Gijon po reprze i klops.Barca nie zagrala ani razu w zasadize za kadencji Pepa, swietnego spotkaniaa po zgrupowaniach reprezentacji.Dzisiaj zapewne wygraja ale czy minimum dwoma golami to hmm.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
10.09 18:00 primera division p.nozna
Villareal - Sevilla
typ: 2
3.30
Pinnacle

Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej kolejki primera division villareal na wlasnym stadionie podejmie druzyne fc sevilli. Obydwie te druzyny uczestniczyly w tym sezonie juz w europejskich pucharach. Villareal awansowal do fazy grupowej ligi mistrzow po dwumeczu wygranym nad odense, choc w danii zespol hiszpanski ulegl gospodarzom. Sevilla dosyc niespodziewanie w lidze europejskiej odpadla po dwumeczu z hannoverem, trzeba jednak przyznac, ze w tym sezonie hannover to mocna ekipa. Rozgrywki ligowe lepiej jednak rozpoczeli zawodnicy sevilli. Pokonali oni bardzo wzmocniony zespol malagi 2:1. Villareal skompromitowal sie w meczu z barcelona przegrywajac az 0:5. Widac, ze druzyna villarealu mimo awansu do fazy grupowej ligi mistrzow w pierwszej czesci sezonu nie prezentuje sie najlepiej. Porazki w Danii, czy 0:5 z Barcelona to tego potwierdzenie. Sevilla natomiast chyba juz otrzasnela sie po odpadnieciu z ligi europejskiej, gdyz w lidze z malaga zagrala bardzo dobre spotkanie. Sadze, ze dzis ekipa gosci, dla ktorej w tym sezonie licza sie juz tylko i wylacznie rozgrywki ligowe, moze siegnac w dzisiejszym spotkaniu po komplet punktow. Tym bardziej, ze villareal nie zachwyca i bardzo mozliwe jest aktualnie zdobycie trzech punktow na jego stadionie.
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Real Sociedad - FC Barcelona
mecz na szczęście na ✅✅✅ ale kurcze wynik mnie gryzie 2:2. Myślałem właśnie, że wpadnie tyle goli ale do jednej bramki, bramki Real Sociedad.
Pierwsza połowa rozpoczęła się znakomicie na Barcy 2 bramki bardo szybko. W drugiej połowie znów stracone 2 jedna po drugiej;/
Lekkie zlekceważenie przeciwnika i mało brakło żeby mecz zakończył się tragicznie:;/:
Jeśli ktoś, skorzystał z mojego typu to klikajcie dzięki ????




Real Madrid - CF Getafe
over 3.5 1,55✅✅✅

Zaraz mecz i brak czasu na pisanie analizy, ale mam ją w głowie. I typ wydaje się bardzo prawdopodobny.
Mam nadzieje że tu też będzie zielono ????

Dzisiaj dwa dobre typy, oby tak dalej ????
A jednak żadnego dzięki nie dostałem :/

E: Nie edytuj na zielono, bo potem nie da się tego czytać. Nie pisz też o tym, że chcesz reputację bo to zwykły spam a za niego daje się kartki ???? / Kudłaty
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duo 303

duo

Użytkownik
-


Rayo Vallecano - Real Saragossa

Druga kolejka hiszpańskiej Primera Division. Naprzeciwko siebie stają beniaminek Rayo Vallecano oraz Real Saragossa. Rayo w pierwszej kolejce zostało rzucone na głębokie wody, gdyż grali na wyjeździe z Athletic Bilbao, a jak wiadomo stadion Basków to istna twierdza. Rayo poradziło sobie bardzo dobrze wywożąc z trudnego terenu punkt, choć mogli się nawet pokusić o 3. Saragossa na otwarcie sezonu miała zadanie jeszcze trudniejsze. Dzisiejsi goście podejmowali u siebie Real Madryt. Niestety Saragossa nie poradziła już sobie tak dobrze i poległa 0:6 pozwalając Realowi niemal na wszystko. OK Real to rywal niesamowicie trudny ale u siebie można by spróbować choćby podjąć walkę. Jako, że w pierwszej kolejce ze znacznie lepszej strony pokazało się Rayo to na nich zdecydowałem się dziś postawić.

TYP: Rayo Vallecano
KURS:@2.21
STAWKA:6/10​
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Dzis w samo poludnie Sevilli rozpocznie sie spotkanie pomiedzy beniaminkiem Betisem a druzyna Mallorka.Pora rozegrania meczu jak w westernie,wiec temperatura bedzie naprawde wysoka ,bo na weekend w Hiszpanii zapowiadaja upaly.No ale do rzeczy,wracamy do spotkania.
W poprzedniej kolejce gospodarze dzisiejszego pojedynku udali sie do innego nowicjusza w najwyzszej klasie rozgrywek,a mianowicie do Granady,skad zasluzenie przywiozl 3 pkt,ku uciesze swoich fanow.
Dzisiaj przyjdzie sie im zmierzyc z druzyna Mallorki,ktora do mocarzy na wyjazdach nigdy nie nalerzala,co prawda sezon zaczeli od zwyciestwa nad Espanyolem,ale sadze ze po tym jak druzyna Laudrupa oslabila sie sprzedaza swojej gwiazdy-De Guzmana(przeszedl do Villareal),w tym sezonie przyjdzie im raczej walczyc o srodek tabeli.Druzyna gospodarzy moze sporo namieszac w tych rozgrywkach,maja ciekawa kadre,do ktorej dolaczyl Roque Santa Cruz,ktory napewno czuje glod gry bo w City za duzo nie pogral.
Ale wracajac do spotkania: Mallorka bez swojej gwiazdy,w dodatku jakies kontuzje podstawowych graczy,do tego kiepska postawa na wyjazdach z poprzedniego sezonu kaze mi szukac faworyta w druzynie z Sevilli.

Moje propozycje:
Betis-Mallorca-1 (1,85)✅✅
Betis wygra do zera-tak (2,70)
✅✅
Cieszy trafny typ...
pozdro...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Ja tu jednego nie rozumiem. Dlaczego wszyscy grają na Betis ? Przecież obie ekipy wygrały swoje mecze. Mallorca pokonała zawsze nieprzeciętny Espanyol. Betis również wygrał i to w takim samym stosunku jak ich dzisiejsi rywale czyli 1:0. Co prawda Mallorca grała u siebie a Betis na wyjeździe no ale ... Kolejnym faktem jest to że widać po Livesports że wszyscy grają na ten Betis. Ja z doświadczenia wiem że jeśli wszyscy grają na dane spotkanie i kursy mocną ale to mocną idą w dół to przeważnie da drużyna nie wygrywa. Analiza może i jest kiepska, lecz ja chciałbym zamieścić ten typ dlatego że coś mi mówi że Mallorca tego meczu nie wygra.
Mallorca lub Remis 1.71 ????
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Kur*** analiza była już prawie gotowa, a tu nagle komp się wyłączył:/ Spróbuje nabazgrać coś jeszcze raz. Dwa typy dzisiaj ????

Betis Sevilla - RCD Mallorca 1,75
1:0
over 2.5 1,95


Myślę, że typy godne uwagi, po ostatnich meczach tych drużyn w Primera Division.
Betis Sevilla swój mecz wygrała Granada 0:1 na trudnym terenie, a mecz towarzyski wygrała aż 5:1. Jest jedno pewno będą chcieli wygrać ten mecz dzisiaj za wszelką cenę, ale nie będzie to łatwe zadanie. Mallorca vs. Espanyol 1:0. Faworyzowana Sevila jest słusznie i myślę, że nie po łatwym meczu ale wygrają. I bramki myślę, że nie ylko to jednej bramki wpadną..
 
M 8

masterosa

Użytkownik
CF Malaga - Granada FC
godz. 21.00
Mój typ : 1 kurs 1,42 Bwin
Bramke zdobędzie Ruud Van Nistelrooy kurs 5,50 Bwin
Rosnąca na trzecią siłę La liga - Malaga przegrała swój pierwszy mecz sezonu na trudnym boisku w Sevilli. Porażka ta ujmy nie przynosi ale pewnie podrażni dumę gwiazd których w Maladze nie brakuje ( min. Cazorla, Van Nisterlooy,Baptista). Celem Granady na ten sezon jest utrzymanie i pewnie o to będzie walka do samego końca. O punkty w Maladze będzie cieżko i raczej będzie ich trzeba będzie szukać na własnym stadionie.
Jeżeli chodzi o kontuzje sprawa wyglada nastepujaco:
Malaga : Stadgaard Kris (czyli żadne osłabnie obrony)
Granada : Gejio Alex (dopiero 3 w kolejności napastnik Granady)
Pozdrawiam i życzę trafionych typów
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom