>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka Premier League (26.09 - 28.09.2020)

Status
Zamknięty.
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
WBA - Chelsea
Fortuna
Typ: Chelsea (-2)
Kurs - 3,65


Edit - Kryminał defensywny Chelsea... Silva z miejsca dostosował się do poziomu nowych kolegów, dramatyczny mecz Alonso. Abraham i Werner w I połowie również nie "odstawali" od obrońców...

West Bromwich jest póki co naprawdę nieprzygotowane do gry w PL. Oglądałem ich oba spotkania i zarówno z Leicester jak i Evertonem, nie radzili sobie w tyłach. Nie ma co ukrywać, że spośród beniaminków jest to drużyna o najmniejszym potencjale. W pierwszym starciu początkowo Lisy nie potrafiły się wstrzelić przez co WBA opanowało grę jednak gdy już złapały rytm, w 2 połowie piłkarze WBA nie mieli wiele do powiedzenia. Z Evertonem pierwsza bramka nieco niespodziewana, druga - świetny strzał z wolnego. Jednak piłkarze Evertonu mieli mnóstwo szans i spokojnie rozgrywali sobie "swoją grę". Teraz czas na starcie z naszpikowaną nowymi graczami Chelsea. Londyńczycy wzmocnili siłę ognia transferami Wernera, Havertza i Ziyecha jednak w tyłach wciąż jest dramatycznie, wystarczy wspomnieć postać Kepy. Na środku Zouma i Christensen - absolutnie nie jest to poziom na TOP4. Na boku dość obiecujący James i przyzwoity Alonso. Mam jednak nadzieję, że wkrótce Frank Lampard będzie mógł skorzystać ze sprowadzonego Silvy i Chilwella. Mimo wszystko siła ofensywna Chelsea powinna spokojnie wystarczyć na strzelenie 3-4 bramek. Dynamika i szybkość Wernera są czymś, z czym obrońcy beniaminka nie powinni sobie kompletnie radzić. Porażka z Liverpoolem dodatkowo powinna podziałać mobilizująco. Kurs jak na takie wydarzenie bardzo przyjemny. Ostatnie 2 spotkania między WBA a Chelsea to zwycięstwa Londyńczykó 3 i 4 bramkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Manchester City (-1)-Leicester 1 @1.8

Obydwa zespoly dobrze rozpoczely sezon, a Leicester nawet objal prowadzenie w tabeli po dwoch kolejkach, ale trudno sobie mi wyobrazic zeby Lisy przywiozly jakies punkty z delegacji do Manchesteru w tym meczu. Citizens rozpoczeli misje pt. odzyskanie tytulu, wiec mozna chyba zakladac, ze beda poki co smialo wygrywac. W City brakuje caly czas Aguero, Laporte'a i Gundogana i oni prawdopodobnie znalezli by sie w wyjsciowym skladzie gdyby mogli, ale City ma szeroka kadre zwlaszcza w drugiej linii, wiec te braki nie sa nazbyt odczuwalne.
City swoj pierwszy mecz wygralao bardzo pewnie na Wolverhampton, chociaz przez moment zrobilo sie troche nerwowo, gdy Wilki zdobyly bramke i wynik brzmial 2-1. Z gry jednak nie bylo o czym mowic i City tutaj zdecydowanie przewyzszalo Wolverhampton, ale w przypadku Citizens to praktycznie standard.
Leicester jest oczywiscie bardzo dobrym zespolem, ktory kreci sie w okolicach czolowki, a nie az znowu tak danwo zostali sensacyjnie mistrzem Anglii, ale jednak ten zespol jest srednio co pol roku rozbierany i odchodzi jakis znaczacy gracz i w koncu te dobre wyniki predzej czy pozniej padna. Mysle, ze City bedzie pokazywac na ta chwile moc i beda prowadzic korespondencyjny pojedynek z Liverpoolem co do liczby zwyciestw w wyscigu o mistrzostwo, a wydaje mi sie, ze oni ten mecz wygraja wiecej niz jedna bramka.
 
Ostatnia edycja:
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
W kontekście starcia City z Leicester bardzo ciekawa jest jedna kwestia - czym spowodowane było wybitne zmniejszenie intensywności przez City w 2 połowie starcia z Wilkami. W pierwszej połowie wyglądało to fajnie natomiast w drugiej, można było odnieść wrażenie że jest to rewanż w jakimś półfinale LM, gdzie MC potrzebował po prostu wygrać. Bardzo ciężko oglądało się te długie fragmenty, podczas których piłkarze City wybitnie wolno rozgrywali piłkę, wycofując ją z 30-35 m, aż do linii obrony lub nawet bramkarza. Dopiero strata bramki sprawiła, że ruszyli do przodu (na czym osobiście skorzystałem bo dzięki temu pojawiły się brakujące rożne City :) ) Ciekawe czy jest to jakiś większy pomysł Guardioli czy po prostu jednorazowe wyciąganie rywali na swoją połowę (tu jednak raczej małe szanse gdyż nie było to równoznaczne z przejściem do ofensywy). Taka gra może skutkować utratą głupich bramek.

Oczywiście ofensywnej siły City nie można kwestionować i tu mimo wszystko powinni 2-3 krotnie ukąsić Leicester. Zakładam, że na podstawie doświadczeń z meczu z Wolves nie będzie kolejny raz podobnego zamulania i wycofywania piłki. Lisy potrafią się przywiesić w tyłach, dodatkowo o czym pisałem w poprzednim poście - w pierwszej połowie nawet z WBA mogli stracić bramkę a to ewidentnie nie jest powód do dumy.

Dlatego też w tym starciu zagram na over 3,5 bramek po kursie 2,04 w Fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
W Londynie będziemy świadkami ciekawego spotkania na Selhurst Park gdzie Orły podejmą The Toffees którzy solidnie rozpoczęli sezon. Zacznę od gości, którzy od meczu z Tottenhamem włącznie z nim odnieśli 4 zwycięstwa z rzędu (2 w lidze, 2 w pucharach), dwukrotnie zachowując czyste konto. W tych meczach strzelili oni 14 bramek, stracili 4, jednak gra w lidze jest cięższa niż w pucharach z niżej notowanymi rywalami. W składzie Evertonu wzmocniona linia pomocy przez Jamesa, Allana czy Doucoure oraz bedący w dobrej formie napastnik Calvert-Lewin, który ustrzelił hattricka z WBA. Z drugiej strony mamy piłkarzy ciut słabszych jakościowo jednak w dalszym ciągu Zaha, Ayew czy Townsend są w stanie zrobić wiatr na skrzydle czy w ataku, efektem czego było wyjazdowe zwycięstwo 1:3 na Old Trafford. Są na fali również po dwóch zwycięstwach w lidze i na pewno będą chcieli pokusić się o punkty w meczu z Evertonem, a przynajmniej stać ich na bramkę. Przy obecnej dyspozycji napastników o bramkę ze strony Evertonu nie powinniśmy się raczej martwić.

Crystal Palace - Everton / BTS @1.9 forbet

Kolejnym spotkaniem dziś będzie mecz West Bromwich z Chelsea i na dobrą sprawę nie ma co szukać tutaj kwadratowych jaj. Skład Chelsea i ich gra co najmniej dwie klasy wyżej od The Baggies. Gospodarze, próbowali walczyć w meczu z w/w Evertonem, ale na nic się to zdało, gdyż zostali solidnie wypunktowani. Chelsea odniosła okazało zwycięstwo 6:0 w Pucharze, co prawda tylko z Barnsley ale cieszyć ich fanów może hattrick zdobyty przez nowy nabytek - Kaia Havertza. Dziś powinien wyjść w pierwszym składzie i jeśli utrzyma formę wraz z całym zespołem to powinno się skończyć spokojnym 2/3:0 dla The Blues.

WBA - Chelsea / 2 @1.52 forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Na dziś coś na szybko. W zasadzie wszędzie widziałbym BTSy i w tę stronę pójdę.

Brighton - Man Utd BTS @ 1,70 Uni

Gospodarze nienajgorzej rozpoczęli sezon, po dwóch meczach mają 3 punkty. W meczu pierwszej kolejki nie wyglądali źle na tle średnio grającej Chelsea, w zasadzie podarowali im dwie bramki. Tydzień temu pewne zwycięstwo z Newcastle 3:0. United z kolei rozgrywki rozpoczęli od 2 kolejki, przegrywając dość niespodziewanie u siebie z Crystal Palace 1:3.
Mewy pod wodzą swojego trenera Grahama Pottera myślę że mają potencjał na bycie solidnym średniakiem PL. Póki co 4 gole w dwóch spotkaniach i uważam, że spokojnie są w stanie dziś pokonać przynajmniej raz bramkarza gości.
United z kolei na pewno będzie chciało się zrehabilitować za zeszłotygodniową porażkę, lecz uważam, że o zwycięstwo będzie im dzisiaj trudno, także 1,68 na zwycięstwo MU to ciut mało. Ofensywa Czerwonych Diabłów w komplecie, więc o gola gości jestem spokojny.

Crystal Palace - Everton - BTS @ 1,87 Uni

dobi mnie ubiegł z tym BTSem, ale sam widzę tu BTSa jak i over. Obie ekipy świetnie rozpoczęły sezon i są w gronie pięciu drużyn z kompletem 6 punktów po dwóch kolejkach. Faworyta nie jestem w stanie wskazać w tej parze, ale ofensywy jak na razie odpowiednio z 4 i 6 golami, widzi mi się tu dobre spotkanie z kilkoma bramkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +297
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Chelsea @ 1,52

Chelsea Londyn wydaje się być zdecydowanym faworytem meczu z WBA. Londyńczycy wzmocnili mocno kadrę wydając grube miliony na Havertza, Ziyecha (dziś nie zagra z powodu kontuzji) oraz Wernera. Drużyna prowadzona przez Franka Lamparda wygrała aż pięć spotkań z sześciu rozegranych przeciwko WBA( w tym trzy wygrane wyjazdowe). W lidze Chelsea spisuje się nieźle, mając na koncie wygraną z Brighton i porażkę z Liverpoolem. W środku tygodnia The Blues ograli 6:0 Barnsley w Pucharze Anglii, natomiast WBA nie dało rady wygrać z grającym poziom niżej Brentford. Goście grają bardzo słabo w defensywie, ponieważ w meczu pucharowym stracili dwie bramki, a w dwóch meczach ligowych, aż osiem bramek.Moim zdaniem Chelsea po prostu ten mecz wygra.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Manchester City - Leicester
Powyżej 3.5 gola
2.0
Bet365


Leicester bez Ndidiego na prawie 12 tygodni,koleś od brudnej roboty wypadł im na szmat czasu. City i tak ich przyciśnie,a bez tytana defensywy w pomocy tylko ułatwi to zadanie zawodnikom City. Już na otwarcie padło 4 gole w meczu City z Wolves. Leicester z kolei aż 4:2 z Burnley i 3:0 z West Bromem. Myślę że tutaj 4 gole to powinno być na luzie,De Bruyne będzie miał pole do popisu i samo City może spokojnie te 4 gole w tym meczu strzelić.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Sheffield - Leeds
obie strzelą gola @ 1.74
powyżej 2.5 gola @ 2.05
powyżej 3.5 gola @ 3.65

Fortuna

Gospodarze nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych. Ekipa prowadzona przez Chrisa Wildera przegrała dwa pierwsze spotkania, a co najgorsze nie strzelili nawet rywalom gola. Jeśli do tego dołożymy jeszcze porażkę w domowym pucharze to jak tak dalej pójdzie to manager Wilder będzie musiał się martwić o własną posadę. Zespół ten pomimo tych trzech wpadek potrafi powstać by udowodnić swoją piłkarską jakość. Przypomnijmy sobie poprzedni sezon gdzie u siebie zdołali pokonać Wilki, Chelsea, Tottenham czy nawet Arsenal. Dziś czeka ich pojedynek z beniaminkiem i zespołem, który rozegrał dwa szalone mecze. Leeds w pierwszej kolejce ulegli Liverpoolowi 4:3 i na tle mistrza wypadli bardzo dobrze. W drugiej serii spotkań podejmowali u siebie Fulham i również po szalonym meczu to ekipa Bielsy odniosła zwycięstwo pokonując rywala 4:3. Bielsa ma swój pomysł na drużynę i na pozostanie w Premier League. Co prawda jest dużo do poprawy w obronie, ale jeśli zespół gra ofensywnie i otwiera się na rywala to nic w tym dziwnego. Bielsa już po awansie rozkochał w sobie kibiców Leeds, a Ci tylko zapewne czekają kiedy powrócą na trybuny ligowych boisk. Moim zdaniem Bielsa dzisiaj nie będzie kalkulował i przyjeżdża po kolejne trzy punkty. Shieffield gdy tylko będzie skuteczne to jest w stanie wsadzić gola czy nawet dwa rywalom i liczę, że tym samym odpowiedzą goście.

Zrzut ekranu 2020-09-27 o 08.47.15.png Zrzut ekranu 2020-09-27 o 08.47.24.png
 
Ostatnia edycja:
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
27.09.2020 g. 17.30 Manchester City- Leicester
Typ: Leicester strzeli bramkę do 72 minuty
Kurs: 1,95
Fortuna

Stawka 6/10

Mecz na szczycie Premier League, Lisy jako lider po dwóch kolejkach podejmują City, wice mistrza z ubiegłego sezonu. Zapowiada się arcyciekawe widowisko, szczególnie mając na uwadze poważne osłabienia w zespole Guardioli.
Obywatele będą musieli sobie radzić bez:
- Aguero
- Gabriela Jesusa,
- Bernardo,
- Laporte,
- Gundogana
- Cancelo,
- Zinchenko
także jak widać wyleciało ze składu dwóch podstawowych obrońców, dwóch podstawowych pomocników i obaj napastnicy.

Leicester ma bardzo solidny zespół, dokonali ciekawych wzmocnień w okienku transferowym w postaci wypożyczenia Undera z Romy i obrońcy Castagne. Poza tym po wypożyczeniach wrócili Slimani, Ghezzal i Arien Silva.

Uważam że zobaczymy wyrównane spotkanie, w którym Lisy ukłują zespół z Manchesteru. Patrząc na ostatnie 5 spotkań na Etihad pomiędzy tymi drużynami statystyka wygląda optymistycznie:
21.12.19PLManchester CityLeicester3 : 1
06.05.19PLManchester CityLeicester1 : 0
10.02.18PLManchester CityLeicester5 : 1
13.05.17PLManchester CityLeicester2 : 1
06.02.16PLManchester CityLeicester1 : 3

Jako alternatywę proponuję zakład Leicester +1,5 AH @ 1,99 Marathonbet 5/10. W obliczu tak znaczących braków kadrowych uważam że Leicester stać tutaj na sprawienie niespodzianki, i za drobne próbuję X2 @3,66 Pinnacle 2/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Tottenham - Newcastle

Widzę, że nikt tego meczu na tapetę nie wziął więc ja przeanalizuję ten mecz. Nie ukrywam, że liczę na czyste konto w tym meczu drużyny Mourinho. Gdyby grał Bale szedł bym w -2 handi w stronę Spurs. Wolę jednak zagrać ostrożniej i wybieram handi -1. Sroki mnie nie przekonywwyją, zgodnie z moimi przewidywaniami w popdrzedniej kolejce Mewy wykuły oko Srokom. Sroki w pierwszej kolejce pokonali Młoty. Jednak Młoty zagrały bardzo kiepsko nawet Fulham by z nimi wygrało. W ostatniej kolejce w końcu przebudził się Son i Kane. Liczę, że nie był to jednorazowy wyczyn. Jeśli wróci Bale po kontuzji to Spurs mają szanse wrócić do top4.
Pozdrawiam

Typ handi -1 Spurs 2,15 STS // wynik 1:1 niewykorzystane sytuacje się mszczą ....
 
Ostatnia edycja:
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Tottenham @ 1,46

Ekipa Jose Mourinho wydaje się być faworytem meczu z Newcastle. W dobrej formie są liderzy gospodarzy, czyli Son i Kane. Pierwszy zaliczył ostatnio cztery trafienia, a drugi cztery asysty i bramkę. Oprócz wygranej 5:2 z Southampton, drużyna kogutów wygrała dwa spotkania w Lidze Europy, a przegrała tylko raz z Evertonem, który jest w gazie i z dorobkiem dziewięciu punktów prowadzi w tabeli.
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
[email protected] fortuna
Liverpool u siebie wiadomo jaki jest groźny, udany ostatni mecz na Stamford Bridge, gdzie zdobyli dwie bramki. Szereg błędów po stronie Chelsea w tamtym meczu, czerwona kartka dodatkowo załatwiła sprawę. Liverpool gra teraz z Arsenalem, z ta sama drużyna z która jeszcze nie tak dawno przegrała po dogrywce. Przypuszczam że tym razem Liverpool zrobi jeszcze więcej żeby wygrać. Grają u siebie, świetny atak, a Arsenal w obronie nie jest monolitem.Poza tym Kanonierzy mają dobrej passy na Anfield. Wciąż nie wiemy nic na temat ich formy wyjazdowej, początek sezonu i dwie wygrane ale myślę że Liverpool u siebie to jednak będzie zbyt trudne zadanie dla podopiecznych Artety
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
[email protected] fortuna
Liverpool u siebie wiadomo jaki jest groźny, udany ostatni mecz na Stamford Bridge, gdzie zdobyli dwie bramki. Szereg błędów po stronie Chelsea w tamtym meczu, czerwona kartka dodatkowo załatwiła sprawę. Liverpool gra teraz z Arsenalem, z ta sama drużyna z która jeszcze nie tak dawno przegrała po dogrywce. Przypuszczam że tym razem Liverpool zrobi jeszcze więcej żeby wygrać. Grają u siebie, świetny atak, a Arsenal w obronie nie jest monolitem. Poza tym Kanonierzy mają dobrej passy na Anfield. Wciąż nie wiemy nic na temat ich formy wyjazdowej, początek sezonu i dwie wygrane ale myślę że Liverpool u siebie to jednak będzie zbyt trudne zadanie dla podopiecznych Artety
Liverpool @ 1,57

Zagram dziś Liverpool, który wydaje się być faworytem meczu. Trio Salah, Mane, Firmino wydaj się być w dobrej formie. Martwi mnie jednak kontuzja Alissona. Najprawdopodobniej zagra Adrian, a to nie jest dobra informacja dla fanów The Reds. Hiszpan zawalił już kilka bramek. Mimo wszystko stawiam na ofensywę Liverpoolu, która podobnie jak w meczu z Leeds, strzeli jednego gola więcej od rywali.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leeds - Manchester City
Typ: Leeds over 1.5 kartek
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Leeds jeszcze w tym sezonie nie przekroczyli tej linii kartkowej ale teraz maja rywala do tego idealnego no i sedziego.. City jak na druzyne z topu zbiera sporo kartek i do tego graja szybka pilke co trzeba bedzie kasowac. Sedzia meczu bardzo dobry pod tego typu zaklady bo bedzie nim Mike Dean czyli najbardziej overowy arbiter w tamtym sezonie. Po takim kursie mysle, ze warto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Brighton
Typ: Everton powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.79
Bukmacher: Forbet


Everton sezon rozpoczął bardzo dobrze. Trzy mecze i trzy zwycięstwa. Bilans bramek to 8:3. Dokonali ciekawych transferów i widać, że ich celem na ten sezon jest na pewno walka o TOP 4. Na ławce trenerskiej doświadczony trener. Jeśli utrzymają obecny poziom, to jest to w ich zasięgu. Znakomita ofensywa, a mam tutaj na myśli młodego Lewina, który w trzech spotkaniach zdobył 5 bramek. Oddają średnio 14 strzałów na bramkę przeciwnika. Drużyna Evertonu w pięciu ostatnich spotkaniach strzelała przynajmniej dwie bramki.

Przewidywany skład Evertonu:
Pickford; Coleman, Mina, Keane, Digne; Doucoure, Delph, Davies; Rodriguez, Calvert-Lewin, Richarlison

Brighton na trzy spotkania jedno zwycięstwo i dwa razy musieli uznać wyższość przeciwników. Co ciekawe Brighton ostatni raz przegrał spotkanie wyjazdowe na początku stycznia bieżącego roku. Nie ma mowy o łatwym spotkaniu dla gospodarzy, ale przy obecnej dyspozycji i znakomitej grze w ofensywie stawiam, że gospodarze te dwie bramki zdobędą.
 
Ostatnia edycja:
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Leeds - City bts 1,5 fortuna
Ja dziś do tripla pobieram ten bts. Oba zespoły lepsze w ofensywie niż w defensywie. W City dziś możliwy debiut Diasa czyli kolejnego obrońcy za miliony kupionego przez Guardiolę i moim zdaniem przepłaconego ale czas pokaże. O gola City jestem spokojny przy ich sile ofensywnej na dodatek nie wierzę, że Leeds przy swoim futbolu zachowa 2 czyste konto z rzędu. Oglądałem ich mecz z Sheffield gdzie Ci tylko swojej nieskuteczności zawdzięczają porażke.
Leeds jeśli zagra tak jak w dotychczasowych meczach powinno wykorzystać brak zgrania i formy obrony City i przynajmniej jednego gola strzelić.
Kurs na over 2.5 to tylko 1,36 dlatego polecam bts po wyższym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom