>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [18.10.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Pierwsze co mi sie rzuca w oczy to zaklad na Seville i Juventus.
Dinamo jest powiedzmy sobie cieniutkie.
Sevilla jest w przyzwoitej formie w koncu wygrali na wyjezdzie ;)
Z kim tutaj nie podbic sobie sytuacji w grupie jak nie z Dinamem?
Juve najlepsza ekipa z Wloch. Ostatni mecz wygrana 2-1 ale jest.
Lyon doluje widac to po ostatnim meczu gdzie dostali 0-2 a i brak lacazette&#39;a jest ogromnie widoczny.Oczywiscie ten gracz pojawil sie na murawie w piatkowy wieczor lecz niestety wyniku nie odmienil.
Wg mnie jesli Juve podejdzie na serio to pokona zespol z francji.
Dobry dubelek do gry Juve+Sevilla
Ewentualnie mozna dodac Real -3 i juz mamy calkiem sensowny tripel
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Club Brugge KV - FC Porto
Kurs na wygraną Portugalczyków dość wysoki i na pewno w to wchodzę, co jak co, ale Porto z takiej grupy musi awansować dalej, na pewno brak ich w dalszej części rozgrywek byłoby zaskoczeniem, szczególnie, że znajdują się w takiej grupie. Stracili już punkty w pierwszym jak i drugim spotkaniu, w pierwszym spotkaniu tylko remis, a grali od 66 minuty z przewagą jednego zawodnika, mecz z Lisami przegrany, ale tam zabrakło trochę szczęścia do remisu. Teraz zmierzą się z najsłabszą drużyną w grupie z którą muszą zdobyć te trzy punkty, Brugge już 7 goli straciło w tej edycji LM, Porto powinno ich spokojnie ograć, tracą już 5 punktów do Lisów i 3 punkty do FC Copenhagen&#39;i. Czas wziąć się za odrabianie punktów.
FC Porto # 1,87 # Betsson ✅ 1:2
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Sevilla AH-1 1,89 5/10 1xbet zwrot
Lyon under 0,75 gola 1,826 5/10 pinnacle ✅
Dinamo Zagrzeb under 0,75 gola 1,892 5/10 pinnacle ✅
Sevilla na wyjazdach przypomina Gladbach, mimo to jeżeli nie wygra z Chorwatami
będzie to spora niespodzianka. W meczach z Juventusem oraz Lyonem widać było różnicę poziomów
między Dinamo, a grupowymi rywalami.
Juventus do tej pory nie tracił gola w LM, jest mocnym faworytem w tym meczu,
dla mnie Lyon strzelić może maksymalnie gola, tak jak i Dinamo, które ma bilans 0-7 do tej pory.
Sevilla o dziwo nie straciła gola w tej edycji w LM, nie dał rady Juventus mimo dużej liczby okazji,
więc i gra na zero jest realna z takim rywalem jak jutro.
Uważam, że albo Juventus albo Sevilla nie traci jutro gola, dlatego gram oba zakłady.
W pozostałych meczach BTS w Moskwie ✅, Leverkusen ⛔ , Porto ✅ oraz Lizbonie ✅.
Dobrze wygląda over 1 Monaco, na wyjazdach tylko z Niceą nie strzelili gola http://www.flashscore.pl/mecz/URKyr5Q1/#h2h;away
a CSKA co mecz w Europejskich Pucharach traci gola, z Tottenhamem przegrali tylko 0-1,
a wyglądali jakby grali z Bayernem czy Barceloną na wyjeździe.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
OLYMPIQUE LYONNAIS - JUVENTUS FC
Jako kibic Juventusu widziałem wszystkie ich mecze w tym sezonie. Faktycznie Stara Dama nie weszła jeszcze na swój poziom, choć utrata punktów tylko w Mediolanie 1-2 i u siebie bez bramek z Sevilla. To co wkurza to kunktatorstwo - nie chce mi się, ale nie teraz, ale po co - takie czasem mam wrażenie, temu Juventus bardzo często wygrywa jednym golem. Ale wygrywa. I tak to widzę. Myślę, że Francuzi, mimo iż w tym sezonie wyraźnie drużyna własnego boiska, nie ugrają tu nic. Juventus gra jak gra, ale gdy trzeba potrafi zrobić huragan. A na Lidze Mistrzów zależy im jak cholera. Istnieje prawdopodobieństwo, iż Lyon zagra naprawdę świetny mecz i padnie remis, nikt pewnie po dobrym spektaklu by nie rozpaczał. Jeśliby Juve miało wyjść tym składem co na weekendowy mecz z Udinese to atakowałbym odwrotnie. Na szczęście taki nie wyjdzie. Myślę tu o 0-2, 1-2.
JUVENTUS WYGRA - 1,73 0-1
LEICESTER CITY FC - FC KOBENHAVN
Duńczycy punkty zbierać potrafią i sprzedać baty Belgom u siebie. Ugrali punkt w Portugalii. Jest forma. Leicester z kolei ma super-misję zdarzającą się raz na sto lat - złoiliśmy Anglię, to i dokopiemy Europie - i mają rację. Myślałem nawet o 3 bramkach dla gospodarzy po kursie 4,50. Powinni wyjść ekstra skoncentrowani. A w tym jakby nie było doświadczenie mają - pamiętna presja, kiedy to zaczęli się fenomenalnie bronić przed spadkiem. Lisy grają u siebie. Nie widzę tu innego rozwiązania niż zwycięstwo gospodarzy.
LEICESTER WYGRA - 1,90 1-0
co daje razem 3,29
można te typy jeszcze pokombinować z JUVE POW. 4,5 RZ.R. (gdyby nie ta czerwieńńń - 1 brakował) - 1,66 PLUS TOTTENHAM POW. 4,5 RZ.R. - 1,66 (Spursi pokrywali tę linię w każdym meczu w tym sezonie na wyjeździe, Bianconerri w 3/5 na wyjazdach)
 
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
Ktoś się orientuje co jest powodem że kursy na Leicester idą mocno w górę?
Moze to, ze Kopenhaga ostatni wazny mecz przegrali 20.03.2016 czyli dobre pol roku temu tak to patrzac na h2h nie przegrali zadnego meczu nie licze towarzyskich i tego z ostatnia druzyna ubieglego sezonu gdzie mecz byl o pietruszke i wyszli drugim skladem.
 
lukas88 352,4K

lukas88

Forum VIP
18.10.2016 g.20.45 Dinamo Zagreb- Sevilla
-
Typ: 1 (+1,5)✅✅✅
Kurs: 1,62
Marathon
Stawka 9/10


Powyższe spotkanie to moim zdaniem mina dnia dzisiejszego w LM, wszyscy ładują na Sevillę po porażce Dinama 0-4 z Juve, ale do tego dojdziemy. Jak do tej pory LM nie obfituje w niespodzianki, ale nie będzie to trwało wiecznie. W dwóch poprzednich kolejkach za największą niespodziankę uważam remis Juve z Sevillą, a dziś uważam że w tej grupie będzie kolejny &quot;surprise&quot;.

Przejdźmy do wątku:
Nie radziłbym sugerować się wynikiem Chorwatów przeciwko &quot;Starej damie&quot;, mimo znaczącej przewagi gości gospodarze bardzo mądrze się bronili, a 3 z 4 bramek wpadły przy ogromnym szczęściu Juve i splocie niefortunnych okoliczności dla rywala.
Pierwsza bramka- rykoszet od obrońcy i piłka wylądowała pod nogami Pjanicia, który wyszedł sam na sam
Druga bramka- genialne zagranie Pjanicia w stylu Iniesty za plecy obrońców gdzie wyskoczył Higuain
Trzecia bramka- bezbarwny od początku sezonu Dybala oddaje strzał &quot;stadiony świata&quot; który zdarza się 1/1000 i strzela bramkę z 30 metrów
Czwarty gol- bramka Alvesa z rzutu wolnego po rykoszecie od muru, który zmienił totalnie lot a właściwie parabolę lotu piłki.

Dinamo po zmianie trenera, z uwagi na średnie wyniki w lidze, która sprawiła że ich hegemonia w lidze uległa zagrożeniu. Chorwaci na własnym stadionie naprawdę potrafią grać i skutecznie się bronić, co pokazali chociażby przed rokiem pokonując Arsenal, napsuli krwi Bayernowi Guardioli, który finalnie wygrał 0-2 po bramach po 60 minucie spotkania.

Teraz kilka słów o Sevilli, goście tego spotkania to silny Hiszpański zespół, potrafiący namieszać w Europie, jak do tej poty tylko w LE a nie LM. Sevilla to typowy zespół własnego boiska, dowód- w weekend pokonali na wyjeździe Leganes po 22 meczach wyjazdowych w lidze bez zwycięstwa!!! W LM notują serię 7 meczy bez zwycięstwa.
Biorąc pod uwagę letnie osłabienia Sevilli gdzie zespół opuścił cały trzon zespołu: Fazio, Coke, Banega, Krychowiak, Konoplyanka, Reyes, Gameiro, Llorente nie sądzę aby Sevilla wygrała na gorącym bałkańskim terenie, jednak w głównym typie zabezpieczam własny tyłek, eliminując porażkę jedną bramką, jednak czuję w tym spotkaniu remis.

Alternatywnie:
under 3 @ 1,63 Pinnacle 7/10✅
1 (+0,5) @ 2,5 Unibet 4/10⛔
X/under 2,5 @5,4 Marathon 3/10
⛔
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ktoś się orientuje co jest powodem że kursy na Leicester idą mocno w górę?
Ja się wcale nie dziwię, że ludzie walą kasę na Kopenhagę dzisiaj.
Leicester w 4 ostatnich meczach zdobyta - UWAGA TYLKO 1 bramka, stracone 7 !
Ja nie wiem czy dzisiaj dadzą radę Duńczykom, którzy po dwóch kolejkach pokazują że będą liczyć się w tej grupie. Dzisiaj czeka nas wydaje mi się mocno wyrównany mecz. Z Kopenhagi do Leicester samolotem 1 godzina 45 minut lotu. O żadnym zmęczeniu itp. nie może być mowy dzisiaj!
 
obc 119

obc

Użytkownik
Sporting CP - Borussia Dortmund 1 DNB 2.20 STS ⛔⛔⛔

Bardzo nieciekawa sytuacja w zespole z Signal Iduna Park. Borussia przyjeżdża do Lizbony można powiedzieć drugim składem. Lista niedysponowanych jest naprawdę duża.

Absencje
S. Bender
N. Subotić
Joo-Ho Park
M. Schmelzer
M. Reus
G. Castro
A. Schürrle
Raphaël Guerreiro
E. Durm

Nie wiadomo też czy zagra Łukasz Piszczek. No można powiedzieć prawdziwy szpital.

Ja tutaj pokuszę się coś w stronę gospodarzy. Wygrana Sportingu wydaje się nawet prawdopodobna, jakby co zabezpieczam się remisem. Fakt, że liga portugalska w ten weekend nie grała i ostatni mecz Sporting grał 13.10 i może trochę brakować rytmu meczowego, ale z drugiej strony mieli więcej czasu, aby przygotować się do ważnego, być może decydującego meczu o 2 miejsce w grupie.
Osłabienia Borussii są spore i w tym drużyna z Lizbony powinna upatrywać swej szansy, jeśli naprawdę chce awansować z tej grupy.


No niestety ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Bayer - Tottenham
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.85
buk: bet365
Wynik: 0:0
⛔
Mecz gdzie zdecydowałem się iść w stronę goli. Gospodarze nie najlepiej zaczęli tą edycję LM. W pierwszym spotkaniu Bayer prowadził uż 2:0 z CSKA, ale po stracie dwóch goli jeszcze w pierwszej połowie musiał się zadowolić remisem. Podobna sytuacja miała miejsce w drugiej kolejce gdzie Aptekarze prowadzili z Monaco na wyjeździe od 74 minuty po golu Javiera Hernandeza, ale w doliczonym czasie gry drużyna Rogera Schmidta dała się zaskoczyć strzałem Kamila Glika i mecz zakończył się remisem 1:1. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z najtrudniejszym rywalem tej grupy Tottenhamem. Goście z trzema punktami na koncie zajmują 2. pozycję. Jednak dziś nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów, podobnie jak gospodarze. Dlatego spodziewam się wyrównanego meczu, i goli. Gole, które sprawią, że mecz stanie się żywy i pełen emocji. Goście dalej sobie muszą radzić bez H. Kane, który leczy kontuzję. Jednak świetnie zastępuje go Son, który nastrzelał już trochę goli pod nieobecność swojego kolegi. U gospodarzy spore nadzieje pokładane są w Chicharito, który jest kołem napędowym tej drużyny, a szczególnie w europejskich pucharach. Idę w stronę goli, bo obie drużyny stać na to, że przy dobrej dyspozycji strzelą minimum trzy gole.
20:45 Leicester - FC Kopenhaga
Typ: 1
Kurs: 1.90
buk: bet365
Wynik: 1:0
✅

Drużyna Claudio Ranierego, która w lidze radzi sobie średnio w Champions League wygrała już drugie spotkanie z rzędu pokonując Porto 1:0. Dziś spodziewam się podobnej determinacji u gospodarzy i zgarnięciu kolejnych trzech punktów. Mecz zapewne nie będzie należał do łatwych, gdyż goście ostatnio świetnie sobie radzą czy to w lidze czy w europejskich pucharach. Zapewne Kopenhaga przyjedzie dziś do Anglii z myślą sprawienia niespodzianki tak jak to miało miejsce w spotkaniach z Porto czy Club Brugge, ale jakoś za mną ta drużyna nie przemawia. Stawiam na gospodarzy, którzy w swoim składzie mają bardziej doświadczonych zawodników, którzy po kolejnej ligowej wpadce będą chcieli wyjść na prostą odnosząc zwycięstwo. Na koniec dodam, że Drużyna z Kopenhagi cztery razy grała w europejskich pucharach w Anglii i jeszcze nie wygrała ani jednego spotkania zaliczając dwa remisy i dwie porażki.
 
kamil18afc 55

kamil18afc

Użytkownik
20:45 | BayArena (Leverkusen)
Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham over 4.5 rzutu rożnego

Kurs: 1.66 (Bet365)
Nikomu się nie dziwię, że głównym spotkaniem jakie dzisiaj jest wybierane do typowania to starcie Realu z Legią. Wszystkie overy i handi w stronę vice-mistrzów Hiszpanii uważam za jak najbardziej sensowne, ale ja na tym meczu się nie zatrzymam. Z całej oferty wtorkowych potyczek w Champions League wybrałem jeszcze mecz w Leverkusen. Bayer i Tottenham to dwie bardzo fajnie grające drużyny, które w tabeli dzieli zaledwie jeden punkt. Zarówno Niemcy jak i Anglicy za cel priorytetowy stawiają sobie awans z grupy. I jedni i drudzy stracili punkty z Monaco przez co nadrabiania strat muszą szukać w swoich bezpośrednich pojedynkach.
Nie biorę się jednak za szukanie rozstrzygnięcia w tym meczu, bo Bayer na własnym stadionie jest drużyną silną, o czym nie tak dawno temu przekonała się Borussia Dortmund. Na ten meczu wybieram zakład dotyczący rzutów rożnych, a dokładniej kornerów gości z Londynu. Mauricio Pochettino ma do dyspozycji bardzo dobrych skrzydłowych na których opiera swoją grę. Tottenham ma w swoim składzie bardzo dobrze grających głową środkowych obrońców jak Alderweireld (tak, wiem że nie zagra ale Dier też w tym wariancie spisuje się dobrze) i Vertonghen przez co nie omieszkują oni próbować zdobycia bramek po tym stałym fragmencie gry. Ostatnie mecze wyjazdowe Kogutów pokazują, że nie mają oni problemu z uzyskiwaniem korków. Moim zdaniem linia pięciu rzutów rożnych w tym spotkaniu jest jak najbardziej osiągalna dla Tottenhamu. Po raz kolejny gram rożne w stronę tej drużyny, lecz jest to moja pierwsza analiza tutaj na forum. Powodzenia i z fartem! ????
Inne propozycje:
FC Porto 1.75

Leicester 2.00

Dinamo - Sevilla under 2.5 1.95
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aristi 32

aristi

Użytkownik
Club Brugge vs FC Porto
Porto tylko z jednym punktem a byli faworytem razem z Leicester do zwycięstwa w swojej grupie, grupa G, ale do gry niespodziewanie włączyła się FC Kopenhaga, jeżeli drużyna ze Estadio do Dragao chce mieć jeszcze jakieś szanse w dalszej walce musi dzisiejsze spotkanie wygrać, kurs na zwycięstwo Porto 1,75.
Smoki na pewno mają potencjał, wyeliminowali w sierpniu ASRome w drodze do Championsleague!
Dziś na meczu mają pojawić się też skauci Liverpoolu, oglądać Rubena Nevesa w akcji, 19latek reprezentuje głównie drużynę PortugaliU21 i jeszcze nie debiutował w Europejskich rozgrywkach, kontrakt piłkarza z FCPorto obowiązuje do 2019r a odstępne to tylko 40mln euro. Tak się robi pieniądze grając w Lidze Mistrzów ???? Dziś pewniakiem FC Porto...
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Czy zna ktoś bukmachera, który ma w ofercie rzuty rożne w I połowie dla danej drużyny tak jak bwin? Tam już mam limity. Dziś polecam real over 3,5 rr w I połowie

Znalazłem , winmasters
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czy zna ktoś bukmachera, który ma w ofercie rzuty rożne w I połowie dla danej drużyny tak jak bwin? Tam już mam limity. Dziś polecam real over 3,5 rr w I połowie
Betsson ma w ofercie na mecze LM: Liczba rzutów rożnych - 1 połowa.

Linia w meczu RM - Legia to 5,5 @2,00.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Silmani kartka TAK
5.00
Unibet
Zawodnik ten ma na koncie 2 kartki... zakładając,że Leicester ogra dziś u siebie Kopenhagę to będzie mógł chłopak się wykartkować i tak to widzę. Jebną dziś gości i na luzaka pojadą zacząć rundę rewanżową bo wiadomo,że punkty trzeba zbierać u siebie a dwa i bez niego sobie poradzą. A jak nie pójdzie to będę miał typa do progresji ;)
stawka: 20zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom