>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

3. kolejka Ekstraklasy (31.07 - 3.08.2015)

Status
Zamknięty.
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
BTS @ 2.00 ✅
| Bet365

Lechiści jeszcze bez punktu, a atmosfera w klubie wydaje się być nieco napięta. Zarząd przesuwa piłkarzy pierwszego zespołu do rezerw, dyrektor ds. sportowych mówi, że nikt tego z nim nie konsultował, nic do gadania nie miał również trener. Słowem, polityka Lechii niezmiennie jest dziwna i nie zdziwi mnie pożegnanie się z Brzęczkiem po ewentualnej porażce. W kolejce stoi już Wdowczyk i choć to tylko spekulacje medialne, to nie sądzę, żeby wpływało to pozytywnie na atmosferę w drużynie. Niemniej jednak ofensywny potencjał Lechia ma i Makuszewski-Mila-Mak, o ile wystąpią w takiej konfiguracji, z pewnością nie raz stworzą zagrożenie pod bramką Kudły. Meczu z Juventusem nie wliczałbym w poziom zmęczenia Gdańszczan, przeciwnie, myślę, że powinien być to raczej zastrzyk energii i pewności siebie, analogicznie jak mecz z Barceloną w zeszłym sezonie.

Duet Fojut - Czerwiński cenię wysoko i uważam, że będzie to jedna z lepszych par stoperów w tym sezonie, ale rozegrali dopiero dwa spotkania i bez wątpienia to jeszcze nie ten poziom zgrania i zaufania. Z przodu Pogoń wygląda dobrze, ma wiele rozwiązań w ataku, nieźle wygląda Małecki, dobrze wszedł w sezon Zwoliński, jest też Frączczak, który często się podłącza tworząc przewagę na skrzydle. Nie wydaje mi się, żeby Portowcy wyjechali z Gdańska bez strzelonej bramki.

Historia na murawę nie wychodzi, ale w ostatnich 8 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami ani razu nie wygrał gospodarz… Wniosek z tego taki, że PGE Arena to żadna twierdza i atut własnego boiska w tym przypadku nie ma większego znaczenia.

Skłaniam się bardziej ku gościom (@4.50!) lub X2 (@2.10), bo na ten moment Pogoń wydaje mi się lepiej poukładanym zespołem, ale główny typ na to spotkanie to BTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 0

koparawredny

Użytkownik
✅ŚLASK Wrocław -Termalica NIECIECZA 1✅ , AH-1✅ i 1 over 2,5⛔
jeśli można ????
oczywiście nie ma pewniaków ???? o czym się dobitnie przekonując tydzień temu jak Korona przewiozła na wyjeździe Zagłebię, ale Śląsk nadział się na walec z Warszawy przez to, że zagrał moim zdaniem bez bojaźni przegrał mimo ze prowadził w szczecinie gonił po meczu pucharowym, teraz odpadł i miał bardzo dużo czasu na przygotowanie się do meczu z całym szacunkiem dla gości , ale wyjadą z bagażem bramek
ja gram 1 za 1,75 , Slask -1 ah za 3,2 i kusi mnie wygrana śląska oraz over 2,5 za 3,1 wszystko @ BETCLICK
PODBESKIDZIE BB -CRACOVIA Kraków 1 3 @ BETCLICK⛔????
dobra Cracovia szlifuje serię bez porażki, na wyjedzie wygrała z niemrawą Lechią i derby remisowe z Wisła , passa Pasów Trwa: Flipiak spuszcza sie na Zielińskiego i ogólna euforia... dobra każda passa się kończy i moim zdaniem się skończy w sobotę.
1) Podbeskidzie musi się otrząsnąć po batach od Legii
2) przy 3;0 @ wawie mieli słupek (Demiana) i jakimś cudem Kuciak został okrzyknięty bramkarzem kolejki - nawet BL1916 mu gratulował
3) Podbeskidzie dla mnie gra lepiej z contry jak nie jest faworytem, początek meczu w Lubienie to pokazał
4) otwierają nowy stadion , pompa kiełbaski i kurs 3,0 każe zagrać za jakies drobne pieniązki
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
W niedzielę odbędzie się mecz drużyn, które w tym sezonie jeszcze w Ekstraklasie nie przegrały, a więc do Łęcznej na mecz z Górnikiem przyjedzie Legia. Możemy się spodziewać ciekawego pojedynku, którego faworytami będą goście, ale uważam, że piłkarzy gospodarzy nie można stawiać na straconej pozycji. Górnik zagrał do tej pory 2 solidne mecze, może bez fajerwerków, ale na Ruch i Górnika Zabrze to wystarczyło. Przede wszystkim widać duże skupienie na defensywie, Górnik gra ustawiony dość blisko własnej bramki zagęszczając środkową strefę i czekając na możliwość wyprowadzenia szybkich kontr. Na pozycji napastnika grają Świerczok albo Śpiączka, obaj sprowadzeni do klubu przed sezonem, obaj dobrze się czują w grze w powietrzu, tyłem do bramki, zgrywając piłki do szybkich skrzydłowych. Tam na pewno zagra Czernych, ostatnio na prawej stronie bardzo dobrze pokazał się Piesio, do tego kilkanaście minut z Górnikiem Zabrze zagrał wracający po kontuzji Bonin, tak więc skrzydła to na pewno mocna strona Górnika. Do tego solidny środek z Nikitoviciem i Nowakiem, zgrana para środkowych obrońców. Za czerwoną kartkę nie zagra Mierzejewski, zatem na prawej obronie zastąpi go ktoś z pary Sasin-Basta. Górnik wie, co chce grać, jak na razie wychodzi im to bardzo dobrze, ale teraz czeka ich najtrudniejszy jak do tej pory test. Legia zagrał bardzo słabo 2 pierwsze mecze w tym sezonie, czyli Superpuchar z Lechem i pierwszy mecz eLE z Botosani, ale później gra wicemistrzów Polski wyglądała zdecydowanie lepiej. Bardzo dobrze prezentuje się Nikolic, nieźle grają skrzydła i linia pomocy. Legia wygrywa efektownie i wysoko, stwarzając dużo okazji strzeleckich, ale z drugiej strony Kuciak nie nudzi się w bramce i ostatnio popisuje się świetnymi interwencjami. Wydaje się, że jedyne, co może Legii teraz zaszkodzić to nadmierna rotacja, ale Berg chyba wyciągnął wnioski po poprzednim sezonie i jak pokazał mecz w poprzedniej kolejce z Podbeskidziem Norweg nie decyduje się na wyjście drugim składem na teoretycznie słabszych rywali w lidze. Legia nie powinna być bardzo zmęczona po wyjeździe do Albanii, zagrali nieco ponad 50 minut, ewentualnym rewanżem też nie ma się co martwić, bo zarówno wynik, jak i umiejętności czystko piłkarskie są po stronie Legii, więc można się spodziewać, że w niedzielę goście zagrają w najmocniejszym składzie. Na pewno Legia będzie prowadziła grę, ale to będzie stwarzać Górnikowi okazje do kontr, a w tym elemencie gry piłkarze Szatałowa czują się najlepiej. Zeszły sezon to dwa overki, 5:0 w stolicy i 3:1 w Łęcznej, również w niedzielę spodziewam się kilku bramek.
Górnik Łęczna – Legia
Over 2.5 @ 2.05 Pinnacle ⛔ 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trcd 20

trcd

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2 2,85 Expekt ⛔⛔⛔ Niby w statysykach mieli mieli przewage i co z tego jak przegrali. Warzcha Dankowski aut potej porazce.
Z Leczna niewyszlo po takiej sobie grze to w mini derbach z Piastem musi.Gornik be Kosznika ale to raczej na ten moment wzmocnie niz oslabienie i prawdopodobnie bez Jeza i Kopacza. Za Kopacza Shewelukin a za Jeza mlodz Urynowicz.Gornicy ten mecz musza wygrac jesli chca utrzmac na stolku trenerow Warzeche i Dankowskiego wrazie porazki pewnie poleca.Natomiast Piast jak widac poczatek ma slaby choc wygrali ale to jeszcze ze slabsza Termalica, pewnie sie zepna na Gornika jak to w derbach bywa ale jednak licze tu na na wygrana Zabrzan.

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2x 1,88 Expekt✅✅✅ Pogon zgodnie z planem lepsza niz Lechia.
Tu krotko mysle ze fajny typek i kurs na ten mecz. Lechia niby juz musi zaczac zbierac punkty no wlasnie tu jest to niby poniewaz Pogon jest w formie chociaz szkoda tego meczu ze Slaskiem i niewykorzstanych ich szans. W Gdansku zagraja z y kontry i tu licze ze cos ugraja. I patrzac na statystki ostanich lat to Pogoni tam sie dobrze gralo wiec licze na podtrzmanie pasjii.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Lechię z Pogonią najlepiej atakować live, bo ciężko przed meczem zgadywać jaki będzie scenariusz spotkania. Przed sezonem, zakładałbym w ciemno wygraną Lechii, Pogoń w końcówce ubiegłego sezonu wyglądała bardzo słabo i nie wierzyłem że Michniewicz naprawi to co sam zepsuł. Teraz na starcie nowego sezonu, to Szczecinianie wyglądają zdecydowanie solidniej, linia obrony prezentuje się solidnie, pomoc i atak również, ciężko szukać jakichś wyjątkowo słabych stron. Działacze Lechii zachowują się jak banda amatorów, po co tej drużynie tyle nic nie znaczących spotkań towarzyskich? Apoel, Szachtar, Hannover, Wolfsburg, Schalke, Juventus, komuś w Gdańsku bardziej zależy na prestiżu spotkań towarzyskich, niż na ligowych punktach. Buksa w ataku to póki co jakieś nieporozumienie, chociaż znając życie i poziom ekstraklasy facet z niczego strzeli 2 bramki i będzie pompowanie balonika świetnego napastnika.
Reasumując, logika wskazuje na Pogoń, ale że w ekstraklasie rzadko kiedy padają logiczne wyniki, to proponuje wstrzymać się i przekonać się widząc składy i początek spotkania, czy rzeczywiście Lechia ma jakiś pomysł na grę, czy też Brzęczek potwierdzi że jest słabym trenerem.
 
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Lechia Gdansk - Pogon Szczecin X lub 2
Wieczorny mecz Lechii z pogonia powinien dostarczyc emocji.Gospodarze musza w koncu zaczac punktowac poniewaz zakupy jakie przed sezonem zostaly poczynione do czegos zobowiazuja.Jak narazie slabo to wyglada choc to efekt braku zgrania oraz nowych twarzy.Nazwiska nie graja i dzialacze musza sie z tym pogodzic.
Jesli chodzi o Portowcow to poczatek maja dosyc dobry.Ich gra mimo odejscia Robaka moze cieszyc.Michniewicz to dobry taktyk i nie bez powodu nazywany jest &quot;Polskim Mourinho&quot;
Koniec poprzedniego sezonu wiedzac ze nic nie ugra przeznaczyl na przetasowania i sprawdzenie pilkarzy jakimi dysponuje.Teraz ma pomysl na gre druzyny i widac tego efekty czego jest chociazby wygrana z Mistrzem Polski w Poznaniu.
Remis bedzie raczej sprawiedliwy choc duzo zalezy od taktyki jaka trenerzy przekaza zawodnikom oraz tego co sie na boisku bedzie dzialo_Obie druzyny moga przechylic szale na swoja korzysc wiec dyspozycja dnia bedzie miala znaczenie.

Podbeskidzie - Cracovia X lub 2
Podobny mecz do spotkania Lechia Pogon.Spotkaja sie zespoly ktore sa w troche innym miejscu.Gorale po przebudowie zespolu potrzebuja zgrania i czasu by przyszly wyniki natomiast Cracovia ukladana przez Jacka Zielinskiego gra tak jak Janusz Filipiak oczekuje.Cracovia nie przegrala meczu ligowego pod wodza Zielinskiego i trudno przypuszczac by stalo sie to w Bielsku.
Podbeskidzie z Zaglebiem zremisowalo dosyc pechowo lecz z Legia juz nie mieli nic do powiedzenia.Remis wydaje sie najbardziej prawdopodobny choc wiadomo ze na boisku moze sie wszystko wydarzyc.
Wisla Krakow - Lech Poznan X lub 2
Hit kolejki w Krakowie.Wisla podejmie mistrza Polski Lecha Poznan ktory po porazce z Basel u siebie w el.lm ma male szanse na awans do nastepnej rundy.Mecz powinien byc emocjonujacy mimo tego ze to juz nie ta Wisla sprzed kilku lat.Wiele tez zalezy od podejscia Lecha do tego meczu.Jesli Skorza wystawi mocny sklad bedzie znaczylo ze odpuscil wtorkowy mecz z Basel.Warto dodac ze Lech jest na 8 miejscu natomiast Wisla z 2 remisami na 10 wiec jest o co grac.
Jesli chodzi o Wisle to ma ona problemy organizacyjne co napewno nie pozwala w pelni trenowac z pelna koncentracja.W dodatku kadrowo jest chyba najslabsza od lat.Przyjscie Maczynskiego niczego nie zalatwi.Trener Moskal stara sie wykorzystac w pelni to co ma a efekty widzimy.Wisla obecnie jest sredniakiem w polskiej ekstraklasie.
 
ajgro 55

ajgro

Użytkownik
Nie tylko logika ale i statystyki... Jak ktoś wcześniej zaznaczył w meczach pomiędzy tymi drużynami gospodarz nie wygrał co najmniej od 2009 roku (wcześniejszych statystyk nie umiałem dorwać). Już nie mówię o tym, że Lechia gra sobie super mecze w środku tygodnia co też ma wpływ - wystarczy spojrzeć na Jage, Śląsk po występach w pucharach. Myślę, że X2 po kursie 2.15 na bet365 jak najbardziej do zagrania.
 
mike13 48

mike13

Użytkownik
Polecam zagranie na strzelca bramki w meczu Wisła-Lech Pawła Brożka. Jest w niezłej formie, miał z Cracovią sporo sytuacji ale zawsze czegoś brakowało, najwyższy czas strzelić pierwsza bramkę w tym sezonie. Szukałem w ofertach gdzie to dają i znalazłem jedynie STS z kursem 2,75 ale pewnie jeszcze jakiś buk też to ma.
Co do meczu to Wisła pomimo roszad w składzie fajnie zagrała w derbach Krakowa, jak pisałem wyżej Brożek miał kilka niezłych sytuacji, Lech jest zmęczony meczem z Basel, a ponadto ma słabą obronę w tym sezonie. Co do wyniku to myślę, że jakieś 1:1 z bramką Pawła Brożka ;)
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Podbeskidzie - Cracovia

Cracovia bez overu jeszcze w tym sezonie ale w spotkaniach z ich udziałem sporo się dzieje.Mają bardzo dobrą passę,która nie wzięła się znikąd bo potwierdzają nadal swoją wysoką formę z końcówki poprzedniego sezonu i sparingów.Zieliński fajnie ich poukładał i zrobił z nich maszynkę do strzelania bramek.Będąc w grupie spadkowej ładowali mnóstwo bramek rywalom,często kończyli wynikiem 3:0 czy 3:1.
Górale poczynili sporo zmian kadrowych,wprowadzili paru młodych zawodników i widać,że brakuje jeszcze zgrania.W pierwszych dwóch kolejkach mógł podobać się sprowadzony Kato,który sporo miesza w tym środku,bardzo ruchliwy zawodnik,nawet legioniści często mieli sporo problemów z zatrzymaniem go.Będzie to pierwsze spotkanie przed własną publicznością dlatego myślę,żę będą bardzo zmotywowani aby zatrzeć tą wysoką porażkę z Legią.Na Łazienkowskiej nie udało im się nic strzelić ale pokazali parę ciekawych akcji i byli bliscy tej bramki.Myślę,że to co nie udało się z Legią może udać się u siebie z Cracovią i będziemy mieli tutaj parę bramek.Widać,że górale trochę zmienili ten swój styl gry bo odszedł Iwański,który dobrze bił stałe fragmenty a na tym często opierała się gra Podbeskidzia i w tym też upatruję większej ilości overów w meczach z ich udziałem w tym sezonie.U siebie powinni zagrać odważniej i przy ich słabiutkiej defensywie Cracovia może mieć sporo okazji.

over 2 @ 1,69 ⛔
Pinnacle
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Cracovia
Typ: over2.5
Kurs: 2.20
Stawka: 3/10
Bet365
⛔ 0:1
Podbeskidzie przeszło rewolucje kadrowa i skutki widać już na samym starcie ligi ugrany remis z Beniaminkiem 1-1 oraz dotkliwa porażka w Warszawie 0:5 teraz nasuwa sie pytanie co czeka ich dziś ? w końcu przejezdza która pod wodzą Zielińskiego jeszcze nie przegrała i pokazuje fajna dla oka piłke z drugiej strony ile jeszcze Cracovia będzie wstanie nabić spotkań bez porażki ? jak wiadomo każda seria ma swój koniec..W dzisiejszym pojedynku spodziewam sie wbrew temu co pisza brukowce otwartego spotkania i mocnej wymiany ciosów. Podbeskidzie będzie atakować od początku by zrehabilitować sie za ta porażke z przed tygodnia natomiast Crocovii taki styl odpowiada i przy tych atakach stworzy sie pare dogodnych sytuacji dla Pasów. Kurs ciekawy i według mnie warty gry.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Co dziwnego jest w kursie gdzie gra u siebie drużyna ktora śmiało moze walczyć o puchary ma 0 punktów na koncie i czas na przełamanie a przyjezdza ligowy średniak ktory zawsze zawodzi gdy ktoś na niego stawia?
Nie rozumiem tego toku rozumowania kursy powinny byc równe czy co???
Kompletnie bez sensu argumentacja.
Taki, że Lechia nie prezentuje niczego ciekawego i stawiasz jedynie na potencjał, który na razie jest marnowany. Pogoń za to może z mniejszymi nazwiskami, ale obecnie lepiej przygotowana i zgrana.



01/08/2015 20:30 CET
Wisla Krakow - Lech Poznan over 2.5
2.32 (Pinnacle) ⛔
5/10

Bardzo wysoki kurs na over, a Lech w tym sezonie większość spotkań overuje. Wisła obecnie bez formy i zapowiada się na wylot Moskala, bo drużyna po odejściu Stilica powinna się cofać w rozwoju. Myślę, że dzisiaj może się w końcu przebudzić napastnik Wisły Kraków - Paweł Brożek, który dotychczas nie zdobył jeszcze bramki w tym sezonie, a był jeszcze tego kilka razy blisko.

W Lechu dalej będzie problem ze stoperem, bo grać musi chaotyczny Kadar. Zastąpić go może Dudka lub Wilusz, ale oni również nie są zgrani z Kamińskim. Zagrałbym w tym meczu zwycięstwo Lecha, ale mogą być zajechani pucharami, niższe morale, a mecz wyjazdowy. Myślę, że w drugiej połowie odetnie im trochę prąd, a wówczas Wisła zacznie ich cisnąć i mecz się mocno otworzy.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
jaki wylot Moskala, bez jaj.to chyba nie jego wina że klubu nie stać na zatrzymanie grajka.zresztą nieraz Stilic był bezproduktywny i Wisła jakoś dawała rady.Mączyński na naszą ligę wystarczy a ekstraklapa z mistrzami na czele to taki poziom, że każdy może ich ograć dając z siebie 100%
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Podbeskidzie - Cracovia
Cracovia od lat to w mojej opinii najbardziej &quot;niespełniony projekt&quot; polskiej ekstraklasy. Mają dobrego trenera / trenerów, stabilną sytuację finansową a sprawa choćby awansu do LE jest dla nich od lat nie do przeskoczenia. Piłkarze mają wszystko co jest im potrzebne, a satysfakcjonujących wyników brak. Jest początek sezonu, także ja jakoś mocno bym się nie sugerował dwoma poprzednimi kolejkami. Na Legii przegrywa 90 % polskich ekip, więc ta zeszłotygodniowa przegrana Podbeskidziu ujmy nie przynosi.... Moim zdaniem jest to mecz z gatunku 50 % na 50 %. Jeżeli gospodarze mają zdobywać punkty w lidze to będą to raczej robić na własnych śmieciach.
Podbeskidzie kurs 3,05 STS ( superoferta )
wynik 0:1 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
S Podbeskidzie B. - Cracovia Krakow 2 2,45 @ Rivalo✅✅✅ Zdecydowane zwyciestwo Cracovi.
Cracovia przez 9 lat nie przegrala w Bielsku tylko raz w 2011/2012 troche dawno i niesadze by dzis mialo sie zminic na lepsze w tej kwestyjii.Cetnarski wraz z kolegami powinien se poradzic z Gorali choc wiadomo beda chcieli sie podniesc po klesce w Warszawie.
Tylko wedlug mnie Podbeskidzie nata chwile niema argumentow zeby przecistawic sie Cracovii. powinna spokojnie wejsc polecam

Wisla Krakow SA - KKS Lech Poznan 2 2,35 @ Rivalo⛔⛔⛔Naprawde fajny mecz niestety Wisla lpsza od Lecha.
To troche moze byc ryzykowny typ jednak ja proboje Kolejorza. Lech bedzie chial sie zrechablitowac za mecz z Basel swoim kibicom, mam nadzie ze Skorza wystawi tu jednak mocny sklad bo elm ligi mistrzow moga odlozyc na inny sezon. Mam nadzieje ze Robak zagra od poczatku bo Thomalla wogole mnie nieprzekonowuje dlamnie jest slaby.
Natomiast oba w tym sezonie mecze Wisly takie sobie z Gornikiem slabo, a w swietej wojnie troche . Lech jak zagra na swoim normalnym pozimie i skoncertowany do konca to powinien wygrac bo sa lepsi.
 
brodaty-zolw 76,9K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jestem naprawdę pod wrażeniem poziomu spotkania w Krakowie. Hit kolejki, który jak dla mnie dał radę. Strasznie mi się podobał ten mecz i życzyłbym sobie jak najwięcej takich w naszej lidze. Wisła wreszcie zagrała dobre spotkanie, przede wszystkim w obronie, które przyniosło kolejną porażkę mistrza Polski. Lech odpada z LM, w 3 kolejkach ligowych ma tylko 3 punkty. Nie dzieję się tam za dobrze. Do tego Kadar popełnia kolejne błędy przez, które padają 2 gole dla Wisły a Lech mimo dobrego spotkania nie jest wstanie strzelić gola. Słaby Thomalla, jeszcze słabszy Robak. Jevtić, który wchodzi z ławki gra świetnie grając za napastnikiem a potem trener Skorża ustawia go na pozycji &quot;6&quot; i ten łapie kartkę. No ale przecież on nie ma pojęcia o odbiorze piłki. Coś musi się zmienić w grze mistrza Polski jeżeli chcemy mieć Lecha w Europie a w Polsce jakąś konkurencję dla Legi. Ja wierzę w Skorżę i wydaję mi się, że kolejne spotkanie ligowe to będzie koncert gry Lecha. Teraz jednak do analizy.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Jagiellonia Białystok vs. Zagłębie Lubin
W Białymstoku pokazali, że tak naprawdę nie mają zbyt dużego pojęcia o zarządzaniu klubem i raczej nie będą wstanie utrzymać się na pozycji „tych trzecich” w naszej Ekstraklasie. Wierzyli, że awansują do Ligi Europy mimo tego, że nie wzmocnili się przed sezonem. Budżet budowany z przyspieszeniem, oparty o marzenie jakim był awans do Ligi Europy to wielka głupota. Oddanie Pazdana, Dzalamidze i Tuszyńskiego a w zamian? Sekulski? Vasiljev? Coś nie tak w Białymstoku. Nie mniej jednak Jaga to nadal zespół, który będzie walczył o europejskie puchary a na ławce tej drużyny siedzi jak dla mnie najlepszy polski trener. Oczywiście podkreślam, że jak dla mnie, bo wiadomo trener Probierz ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Mecz z Zagłębiem ma pokazać czy potrzebne są transfery czy może młodzież wykorzysta swoją szansę i będziemy mieli kolejne odkrycie. W zeszłym roku był nim Drągowski a teraz mówi się o Świderskim i Mystkowskim. Oboje to młodzi jednak bardzo perspektywiczni gracze. Ten pierwszy strzelał przecież już gole w eLE. Jaga może i popełniła błąd w zarządzaniu jednak w samym zespole wszystko wygląda dość dobrze. Wydaję mi się, że trener Probierz jest wstanie to poukładać w taki sposób aby funkcjonowało i zdobywało punkty. Przede wszystkim u siebie, bo o tym warto wspomnieć. Jaga na własnym boisku jest bardzo silna. W tym sezonie 3 oficjalne spotkania i jak na razie bez straty gola. Dominacja i świetna gra. Czy strata dwóch filarów ofensywnych przełoży się na stratę punktów? Mi osobiście wydaję się, że nie. Probierz udowodnił, że nie boi się wystawiać młodych zawodników a jak wiadomo nie od dziś to się opłaca. Zresztą „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”. Młodzieńczy polot a do tego finezja takich zawodników jak Vasiljev powinna dawać wiele szans na strzelenie gola w spotkaniu z „Miedziowymi”. Jestem prawie pewien, że bramkę gospodarze strzelą, bo przecież Grzelak, Sekulski czy wcześniej wspominany Świderski to zawodnicy, którzy są wstanie zagrozić bramce rywali. A przecież mamy jeszcze Grzelczaka, który teraz powinien walczyć o miejsce w „11”, no i Gajosa, który zagrał świetne spotkanie przeciwko Termalice. W bramce niesamowity talent, którego jestem ogromnym fanem – Drągowski bo o nim mowa utrzymuję wysoką formę z poprzedniego sezonu i gdyby nie „mała gafa” jaka przytrafiła mu się w Nikozji to w ogóle byłbym nim zachwycony. Jest potencjał a „twierdza” Białystok nie została zdobyta od początku Marca! Bardzo długo minęło i wydaję mi się, że po tej kolejce tak zostanie. Ale przyjrzyjmy się jeszcze zespołowi gości. Zagłębie miało być „pewniakiem” do utrzymania a nawet zespołem, który miał się bić o grupę mistrzowską. Jak jest na razie? 2 spotkania, jeden punkt i bramka zdobyta z karnego. Nie wygląda to zbyt pięknie. Woźniak na, którego ja liczyłem zawodzi a obrona strasznie dziurawa. Zresztą jak dziurawa była obrona Zagłębia pokazała Korona strzelając im w Lubinie dwa gole. Warto jednak wspomnieć, że drużyna z Lubina wygrała w tygodniu swoje spotkanie w Pucharze Polski. Gładkie 3-0 może rokować poprawą formy jednak jutro wszystko zweryfikuję boisko. Moim zdaniem sportowo dużo lepiej wygląda drużyna gospodarzy, która powinna zostać poprowadzona przez młodych-gniewnych do wygranej. Warto także wspomnieć na końcu, że przed sezonem drużyna Jagi pokonała Miedziowych aż 4-0! Nie spodziewałbym się tak wysokiego wyniku w meczu ligowym jednak faworytem są gospodarze dlatego polecam zagrać w ich stronę.

Jagiellonia Białystok DNB – 1.54/unibet 1-2 :/
Śląsk Wrocław vs. Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Miałem przyjemność oglądać poprzedni meczu drużyny z beniaminka i na mnie zrobili oni dość dobre wrażenie. Co prawda wejście w mecz było bardzo słabe, bo Jaga zdominowała ich w pierwszej połowie jednak nie zdołała postawić kropki nad „i” jaką mogła być szybciej strzelona druga bramka. Prawie się to na nich zemściło i gdyby beniaminek był bardziej skuteczny to miałby szansę na wywiezienie cennych punktów z Białegostoku. W tygodniu przegrany mecz w Pucharze Polski 2-1 i nastroje w Niecieczy są co raz gorsze. Jednak czas zapomnieć o tych trzech oficjalnych porażkach w tym sezonie i pojechać na kolejny wyjazd, tym razem do Wrocławia. Tutaj czeka głodny Śląsk, głodny punktów i bramek. Jak na razie Wrocławianie zawodzą, bo porażka z Legią oraz remis z Pogonią to nie są wyniki, które powinny cieszyć 4 zespół poprzedniego sezonu. Czy będzie lepszy moment na odblokowanie się niż pojedynek z „kopciuszkiem” naszej ligi? Do tego przy swojej publiczności? Wydaję mi się, że nie. Spodziewam się, więc bardzo ofensywnej gry od początku w wykonaniu drużyny Śląska a także bardzo otwartego spotkania z obydwu stron. Trener gości wie, że broniąc się nie strzeli gola a przecież ma opcje w ataku, które mogą coś zdziałać. Dawid Plizga czy Drozdowicz, który bardzo fajnie poruszał się po boisku w meczu z Jagą powinni stworzyć jakieś sytuacje dla swojej drużyny, które mogą dostarczyć bramek. Osobiście nie jestem aż takim zwolennikiem spokojnej wygranej drużyny gospodarzy, bo gdy Termalica zdobędzie gola to może być bardzo ciekawie. Dlatego uderzam w over bramkowy i spodziewam się strasznie otwartego futbolu, który będzie obfitował w dużą ilość sytuacji. A jak będą sytuacje to i jakies bramki się pojawią.

Over 2.0 – 1.56/unibet 2-0


Mój kupon
Jaga DNB + over 2.0 (Śląsk vs. Termalica)
AKO: 2.40/unibet
Stawka: 2/10j

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Typ: Jagiellonia Białystok wygra pierwsza połowe
Kurs: 2.87
Stawka: 3/10
Bet365
1:0 ✅

Jagiellonia Białystok europejskie puchary ma już sa sobą po odpadnieciu z Omonia Nikozja i teraz zespół prowadzony przez Michała Probierza może całkowicie oddać sie lidze w której zapewne będą chcieli powtórzyć minimum to co ugrali w zeszłym sezonie. Zagłębie jako beniaminek nie powala na kolanach po dwóch spotkaniach o punkty w lidze ugrali tylko punkt remisując w pierwszej kolejce z Podbeskidziem strzelając bramkę w ostatnich minutach z rzutu karnego następnie porażka z Korona Kielce 0:2 po słabym spotkaniu dodajmy do tego jeszcze odpadnięcie w środku tygodnia z Pucharu Polski przegrywając z Błękitnymi 3:1. Dziś czeka ich pierwsze wyjazdowe spotkanie i od razu rywal dużo silniejszy aniżeli dotychczas i nie wróże im punktów w tym pojedynku. Jagiellonia przez fakt odpadnięcia sprzedała dwóch ważnych zawodników napastnika Tuszyńskiego oraz Dzalamidze tego drugiego jest kim zastąpić ponieważ sprowadzono Vassiljeva natomiast w Tuszyńskiego będzie ciężko ale ma paru zawodników którzy powinni podołać zadaniu np.Sekulski czy Grzelczak. Jagiellonia u siebie zawsze mocna i jeżeli zagrają swoje powinni te spotkanie wygrać bez większych problemów. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie w obydwóch ekipach : Jagiellonia : Pawłowski,Mackiewicz,Wasiluk ( kontuzje ) natomiast w Zagłębiu : Dąbrowskiego i Vlasko obydwaj również kontuzjowani. Kurs na zwycięstwo Jagiellonii w pierwszej połowie bardzo dobry i uważam że ustawia sobie spotkanie już w pierwszych 45minutach by następnie kontrolować przebieg.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

dodajmy do tego jeszcze odpadnięcie w środku tygodnia z Pucharu Polski przegrywając z Błękitnymi 3:1. .
Zagłębie grało w PP z Nadwiślanem i wygrało 3-0, z Błękitnymi grała Termalica
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 44

patryk912

Użytkownik
Ello ello ja tu widzę ładnie rozkręcony temacik i do tego stawianie na Jagiellonie jednak ja sądzę iż Jaga nie będzie miała łatwo a kursy wystawione na ten mecz to tylko złudne value ponieważ w Jagielloni zabraknie paru graczy a mianowicie:
- Pawłowski,
- Mackiewicz,
- Wasiluk (kontuzje),
- Dzalamidze,
- Tuszyński (transfer)
Lubin niby nic jak do tond nic nie pokazywał jednak ja sądzę iż w tym meczu padnie remis ;)
Mecz: Jagiellonia - Zagłebie
Typ: Remis
Ako: 3.20
Buk: Bet365
Stawka: 2/10
Dziękuję ;)
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Co tak wszyscy &quot;psioczą&quot; na tą Naszą ligę? Może nie ma jakiegoś wielkiego poziomu, ale przecież i tak na przestrzeni ostatnich lat bardzo się rozwinęła i trzeba się z tego cieszyć bo równie dobrze mogło pójść to w drugim kierunku. ????
Odbiegając od tematu chciałem napisać parę słów o dzisiejszych meczach Śląska i Legii.
Jeżeli chodzi o podwórko we Wrocławiu to drużyna jest na dobrej drodze żeby się przełamać na beniaminku. Nieciecza to nie jest drużyna na naszą ligę i na te drużyny które obecnie grają w Ekstraklasie nie mają za bardzo szans. Owszem, takie zespoły zawsze gdzieś sprawią niespodziankę, ale to nie nastąpi dzisiaj. Nawet w takim składzie z trenerem Pawłowskim na czele, zespół nie może sobie pozwolić na ewentualną niespodziankę. Także wydaję mi się że kurs jak najbardziej jest do grania.
Drużyna Warszawskiej Legii zawita w Łęcznej. Po ostatnich meczach podopiecznych trenera Berga bardzo wiele można wywnioskować... Chociażby to, że ruchy transferowe zostały dobrze przeanalizowane co skutkuje dobrymi wynikami ostatnich meczy i w lidze i w pucharach. Porażka z poprzedniego sezonu na pewno tkwi w głowach piłkarzy z Warszawy, dlatego to jest dobry moment aby się odegrać. Dzisiaj nie wystąpi Jodłowiec, który nabawił się kontuzji. Pod znakiem zapytania też jest występ Dudy, ale przy nawet optymalnym składzie Henning Berg musi udowodnić kto jest faworytem spotkania i komplet punktów przywieźć do Warszawy.

Śląsk Wrocław v Termalica - 1,65
Górnik Łęczna v Legia Warszawa - 1,66

AKO = 2,74✅
Stawka 1%

W singlu za drobne zagrałbym jeszcze mecz Jagiellonii. Popierając typ Patryka.
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Górnik Łęczna - Legia Warszawa // no i pięknie siadło ;)
Typ: Legia -1 ✅✅✅
Kurs: 2.95
Bukmacher: Sportingbet
W Łęcznej dojdzie do pojedynku dwóch drużyn które po dwóch kolejkach mają komplet punktów, komplet punktów Legii nie dziwi, ale komplet punktów Górnika już trochę tak.
Ale przejdźmy do meczu, Górnicy w tym spotkaniu będą musieli radzić sobie bez Łukasza Mierzejewskiego, który pauzuje za czerwoną kartkę, i to jest duże osłabienie formacji obronnej drużyny z Łęcznej, a Legia powinna to skrzętnie wykorzystać.
Legia po kuriozalnym meczu z FK Kukesi, o awans do kolejnej rundy el. LE może być raczej spokojna. W drużynie Legii zabraknie Tomka Jodłowca, i tu jestem ciekawy jaki skład wystawi Berg, Duda raczej nie zagra od pierwszej minuty, w ataku o bramki zadbają na pewno Prijović- Nikolić, ciekawi mnie bardzo linia pomocy, ale Henning ma duże pole do popisu, więc tutaj nie ma się co martwić.
Legia w formie jest wyśmienitej, więc kolejna wysoka wygrana w lidze dziwić na pewno nikogo nie będzie, oby tylko skuteczność ich nie zawiodła, a wtedy krucho widzę zespół z Łęcznej.
Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom