>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka 1. Bundesligi (21-23.08.2009r.)

Status
Zamknięty.
koper 29

koper

Użytkownik
Spotkanie:Mainz - Bayern
Typ:Bayern
Kurs:1.50
Analiza:


Mainz – Bayern to mecz 3. kolejki. Jak do tej pory Bayern nie wygrał spotkania. Teraz nadarza się wspaniała okazja by zgarnąć 3 punkty. Nie wyobrażam sobie by po 3 kolejkach Bayern nie miał chociaż jednego zwycięstwa. Jak do tej pory Bayern zanotował dwa remisy. Czas na pierwsze zwycięstwo, stawka też jest kusząca.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
stawka też jest kusząca
Popraw bo chyba coś się nie zgadza.
Zaryzykowałbym zagranie za niską stawkę na zwycięstwo drużyny Magatha z Hoffenheim. Jak na razie założenia nowego trenera są spełniane bardzo dobrze i może pokuszą się na zwycięstwo w tym meczu.
Drugi mecz który na pierwszy rzut oka mnie zainteresował to Wolfsburg - Hamburger, gdzie w moich oczach wygrać powinna drużyna gospodarzy.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jak dla mnie dwa oczywiste mecze tej kolejki to Bayern oraz Werder... Bardzo krotko: Bayern w dwoch meczach zdobyl zaledwie 2 pkt! To troszke malo jak na ta druzyne. Chyba nie ma lepszego przeciwnika do przelamania sie niz beniaminek...
Co do Werderu to sa team&#39;em ktory w ostatnim meczu zrewanzowal sie za pierwsza kolejke...Wynik 1-1 z Bayernem to znakomity wynik. Stad teraz mysle, ze uwierza w siebie i pogonia Borussie.
Z meczy po wyzszych kursach, ciekawie wyglada spotkanie Wolfsburga z Hamburgiem! Patrzac obiektywnie moim zdaniem Wolfsburg troche zaczal &quot;splywac&quot; wiem, ze mecz wyjazdowy to mecz wyjazdowy, ale z takim przeciwnikiem jakim bylo Koln, obecni mistrzowie meczyli sie strasznie...
Po pierwsze razila skutecznosc Wilkow! Chlopaki nie trafiali do prawie &quot;pustej&quot; bramki. Przewaga byla ogromna, co bylo widac jednak ta skutecznosc...Sam nie wiem czy starczy to na Hamburger, ktory ostatni mecz &quot;pocisnal&quot; znakomicie!
Wolfsburg wygral z Koln 1-3 w czym moim zdaniem pomogla im najbardziej samobojcza bramka gospodarzy....
Jak dla mnie bardzo fajnie wyglada typ na Hamburger x2!
pozdrawiam.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Bardzo ciekawa kolejka przed nami,ale po kolei:
Bayern - powinny być 3 pkt , po dwóch remisach powinni wreszcie się otworzyć , także sztywna&quot;2&quot; ewentualnie over 2,5 - troszkę w kość dostali od Van Gaala więc w okolicach 4,5 kolejki powinni wejść na odpowiedni tor,ciągle nie wykorzystują swojej siły w ofensie
Bayer L - aptekarze dobrze poukładani przez nowego trenera, dobrze wystartowali,ciężko będzie z nimi wygrywać ,młodzież dojrzewa a przyszłość przed nimi
Schalke - bardzo kuszący kurs , a rewelacja poprzedniej jesieni nie może wejść na odpowiedni pułap , i moim zdaniem szybko nie wejdą,raczej będzie zmiana trenera,X2 to chyba wejdzie tu,dla mnie Schalke troszkę zaskoczenie bo sparingi mieli słabiutkie,ale cóż ręka Magatha daje znać znać o sobie,bez wielkich ruchów transferowych a ekipa nabiera rozpędu
HSV - tu przewiduje fuksa po dobrym kursie , Wilki jeszcze rozpędem po poprzednim sezonie,a HSV , nowy trener , choć moim zdaniem słabszy niż Jol jednak daje sobie radę.
stawka delikatna na hamburczyków
Werder odpuszczam bo straszne wahania formy mają , a i kurs mizerka
Borussia-VFB - tu szukałbym remisu , gospodarze skład przyzwoity ,zgrany team a z kolei goście słabi na wyjazdach
na doczepkę - FC Koln - 1x + Bochum 1x
zobaczymy jak będzie po kolejce....to tyle
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
VfL Bochum-Hertha BSC
Typ 2
Analiza:

W 3 kolejce drużyna z Bochum podejmuje stołeczną Herthę. Gospodarze po 2 kolejkach plasują się w dolnej części tabeli po szczęśliwym remisie z Mönchengladbach i kiepskim występie w Gelsenkirchen. Remis z Borussią osiągnięty dość szczęśliwym trafem dzięki błędom gości w defensywie i w konsekwencji mecz „wygrany” zakończony tylko remisem. Spotkanie sprzed tygodnia kiepściutkie w wykonaniu Vfl, jednak bądź co bądź z jedną z lepszych drużyn Bundesligi. Hertha po słabym, choć wygranym meczu na inaugurację, uległa przed tygodniem Mönchengladbach, jednak po sporo lepszej grze. Największym problemem drużyny z Berlina jest niewątpliwie luka po odejściu Woronina. Sprowadzony przed sezonem Wichniarek nie spełnia jak na razie pokładanych w nim nadziei. Nieco lepiej prezentuje się Rafael, który z każdym meczem wydaje się grać lepiej. Najwyższa pora na przełamanie indolencji strzeleckiej napastników z Berlina, a spotkanie z Bochum wydaje się być najlepszą ku temu sposobnością. Ostatnie pogłoski o poszukiwaniach przez Herthę skutecznego napastnika, a być może powrót Woronina, powinny zmotywować napastników Herthy. W ekipie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych: kapitana Maltritz’a oraz Hashemian’a, po stronie gości warto zwrócić uwagę na Gojko Kacar’a, który bardzo dobrze sprawuje się w pomocy i jak do tej pory zdobył 2 bramki dla Herthy. Niewątpliwie wyrasta na jedna z kluczowych postaci w zespole z Berlina. Podsumowując Vfl Bochum jest drużyną chaotyczną bez większego pomysłu na grę. Hertha wydaje się być o wiele lepiej poukładaną i o wiele bardziej doświadczoną ekipą i mimo niemrawego początku zaczyna grać coraz lepiej. Liczę na solidną grę Herthy i przede wszystkim rozwiązanie worka z bramkami (Raffael, Wichniarek), być może „dorzuci” też coś Kacar. Mój typ końcowy wynik 1:3.

FSV Mainz 05 - FC Bayern München
Typ 2
Analiza:

Mecz z jednostronnym wskazaniem na gości. Nie widzę sensu wdawać się tu w jakieś szczegółowe analizy dotyczące składu, kartek itp. Potencjał Bayernu jest nieporównywalnie większy od potencjału beniaminka. O ile 2 pierwsze remisowe spotkania Mainz można uznać za niespodziankę „in plus” (zwłaszcza inauguracyjne spotkanie z zawsze solidnym Bayerem), o tyle dwa remisy Bayernu po 2 kolejkach, to w zgodnej opinii większości ekspertów i sympatyków bawarskiego klubu absolutny falstart. Zawodnicy Bayernu twierdzą, że potrzeba jeszcze trochę czasu na zrozumienie i opanowanie „filozofii” futbolu Louis’a van Gaal’a, to niemniej jednak grube miliony wydane na transfery w końcu muszą zacząć grać na miarę oczekiwań. Pomimo niepewnego występu Franck’a Ribéry’ego, FSV Mainz dostanie solidną lekcję futbolu od legendy niemieckiej piłki Bayernu. Mój typ wynik końcowy 0:4.
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
Typ 1
Analiza:

Drugie z rzędu spotkanie u siebie pechowców z Köln. Po dwóch kolejkach gospodarze zamykają ligową tabelę. Sytuacja mogłaby wyglądać zupełnie inaczej gdyby nie samobójcze bramki Matipa i Wome oraz niewykorzystane sytuacje w ostatnim meczu z Wolfsburgiem. Ostatnia kolejka to debiut powracającego na stare śmieci Lukasa Podolskiego, który jak na razie niczym specjalnym nie zachwycił. Miejmy nadzieję, że w najbliższym spotkaniu przypomni sobie jak strzela się bramki. Przeciętne zawody także w wykonaniu Maniche’. W ekpie gospodarzy wyróżniają się przede wszystkim bramkarz Mondragón, obrońca Mohamad oraz pomocnik Fabrice Ehret. Drużyna gości po znakomitym początku w Bremie i popisie Amanatidisa, przed tygodniem tylko zremisowała na własnym terenie z Norymbergą i tak do końca nie wiadomo czego można się po niej spodziewać. Niemniej jednak, własne boisko, całkiem niezła gra przy dwóch wymagających przeciwnikach, brak zdobyczy punktowych i miejmy nadzieję wykorzystany już limit pecha (przynajmniej na najbliższych kilka kolejek), przemawiają w mojej opinii za drużyną Köln. Mój typ wynik końcowy 2:1.

Hoffenheim vs Schalke
Typ 1X
Analiza:

Znakomita obrona: Hildebrand, Simunic, Compper kontra Rakitic i duet Farfan-Kuranyi zapowiada jedno z ciekawszych spotkań na początek 3 kolejki. Wieśniaki mimo kilku kontuzji w swoich szeregach prezentują się dobrze na początku sezonu. Remis z Bayernem i jednobramkowa przegrana po bardzo dobrym, zaciętym meczu w Leverkusen na pewno ujmy im nie przynosi. Schalke z Magathem na ławce trenerskiej zaczęło znakomicie, inkasując komplet punktów na początek. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że Norymberga i Bochum to nie są rywale z najwyższej półki. Spotkanie z Hoffenheim powinno zweryfikować Schalke z Magathem na czele i rzucić nieco więcej światła na grę drużyny z Gelsenkirchen. Z pewnością mecz do najłatwiejszych nie będzie należał. Schalke będzie musiało pogodzić się z pierwszą stratą punktów w tym sezonie. Mecz moim zdaniem na remis z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Mój typ wynik końcowy 2:2 lub 2:1.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Hoffenheim - Schalke 04
typ: 2
kurs: 2,70
Hoffe słabe w tym sezonie, ciagle kontuzjowani Tobias Weis i Luis Gustavo. Ibertsberger nie powrócił do odpowiedniej formy po kontuzji , do tego Beck zmęczony po U21. Schalke w niezmienionym składzie, Magath nie przyjechał tu po remis tylko 3pkt, gdyż rywale do mistrzostwa graja w tej kolejce trudne mecze oraz sa zmeczeni po pucharach, dlatego chciałby utrzymac sie na fotelu lidera, jest ku temu okazja bo graja b.dobrze a moze byc jeszcze lepiej jak poprawia gre w ataku a na pewno Magath na to zwrocił uwage, gdyz z Bochum spokojnie mogło byc 5:0 a nie 3:0
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Widziałem Schalke w akcji przed tygodniem przeciwko Bochum i grali bardzo dobrze. Co prawda to niby tylko Bochum, ale ich gra wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Jednakże dzisiejsze spotkanie ekipy Magatha z Hoffenheim odpuszczam. Efektownie grajaca przed rokiem drużyna, w tym sezonie póki co gra bardziej poukładaną obronę. Para środkowych obrońców Compper-Simunić może być jednym z ich najsilniejszych punktów w tym sezonie. Osobiście ten mecz odpuszczam, ale to tylko ze względu na nieobliczalnośc Hoffenheim.

Zastanawia mnie ten Bayern. Czy Bawarczycy wygrają z Mainz? Kurs kiepski, ale wygrać powinni. Będę się wahał chyba do ostatniej chwili... Chyba, że ktoś poda przekonywujące mnie argumenty ;)
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
Typ 1
Analiza:
Drugie z rzędu spotkanie u siebie pechowców z Köln. Po dwóch kolejkach gospodarze zamykają ligową tabelę. Sytuacja mogłaby wyglądać zupełnie inaczej gdyby nie samobójcze bramki Matipa i Wome oraz niewykorzystane sytuacje w ostatnim meczu z Wolfsburgiem. Ostatnia kolejka to debiut powracającego na stare śmieci Lukasa Podolskiego, który jak na razie niczym specjalnym nie zachwycił. Miejmy nadzieję, że w najbliższym spotkaniu przypomni sobie jak strzela się bramki. Przeciętne zawody także w wykonaniu Maniche’. W ekpie gospodarzy wyróżniają się przede wszystkim bramkarz Mondragón, obrońca Mohamad oraz pomocnik Fabrice Ehret. Drużyna gości po znakomitym początku w Bremie i popisie Amanatidisa, przed tygodniem tylko zremisowała na własnym terenie z Norymbergą i tak do końca nie wiadomo czego można się po niej spodziewać. Niemniej jednak, własne boisko, całkiem niezła gra przy dwóch wymagających przeciwnikach, brak zdobyczy punktowych i miejmy nadzieję wykorzystany już limit pecha (przynajmniej na najbliższych kilka kolejek), przemawiają w mojej opinii za drużyną Köln. Mój typ wynik końcowy 2:1.
No zycze powodzenia w stawianiu na tych klaunów. :spokodfhgfh: Zobacz gdzies sobie ale tak najlepiej z analiza strzalkowa od Jacka niech ci przedstawi co odwala Koln w obronie :jezora: Moim zdaniem jest to druzyna smieszna, nie dosc ze atak badziewny pokazujacy jak grac by nie strzelac i dawac przeciwnikom okazje na kontry, to jeszcze tacy zawodnicy jak Maniche czy Petit ktorzy zupelnie nie pasuja do Bundesligi.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Borussia Dortmund - VFB Stuttgart
Typ: Borussia Dortmund
Kurs: 2,20

Analiza:
VFB Stuttgart po zwycięstwie nad Freiburgiem 4:2 czeka teraz duzo powazniejsze zadanie. Mecz z Borussią w Dortmundzie przy 80 tysiecznej publicznoisci do latwych przepraw nie nalezy.Tym bardziej jesli pol skladu - zamiast trenowac - chodzi od lekaza do lekarza. Trener Markus Babbel nie bedzie mogl skorzystac z trzech obroncow - Boulhrouza, Osorio i Trascha atakze z pomocnikow Laniga i Hilberta. Wątpliwy jest tez wystep Simaka powracajacego od skladu.
kurs dobry na kupon bardziej ryzykowny
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Mainz- Bayern Monachium​

Trzeci mecz i ponownie brak zwycięstwa Bawarczyków? To wydaje się wręcz niemożłiwe. W dodatku z Mainz ,które nie wiem sam jak zdobywa te pkt w swoich meczach, z Leverkusen wyraźna pomoc arbitrów. Naciągnięty rzut wolny po którym padło wyrównanie na 2-2, a potem niesłusznie nieuznana bramka dla Leverkusen po rzekomym offsidzie... Przed tygodniem również mnóstwo szcześcia w meczu z H96, bo to gospodarze stwarzali sobie dużo okazji na gole, ale zawodziła skutezcnośc. Remis to również doza szczęscia. Ale ileż można ? Bayern podrazniony, bo miał od początku nadawac tempo w Bundeslidze. Trzeba jednak od samego poczatku niwelowac straty. W takim meczu jak dzisiaj nie ma innej opcji jak zwycięstwo i tak właśnie obstawiam. Co prawda van Gaal nie będzie mógł skorzystac z usług Luci Toniego, Francka Ribery, Demichelisa, van Bommela, Lella to kadra jaką dysponuje jest i tak dalej bardzo dobra. Wszyscy są do zastąpienia, a już formacja ofensywna dalej wygląda znakomicie.
W zespole Mainz od pierwszych meczów braki kadrowe. Nie inaczej w dniu dzisiejszym. Wache, Polanski, Trojan, Amri, Petreski to najwazniejsze z nich. Sądze że szczescie po stronie gospodarzy dzisiaj wkońcu się skonczy i zobaczymy pierwsze zwycięstwo Bayernu !

Przewidywane składy :

Mainz : H. Müller - Hoogland, Bungert , Noveski, van der Heyden - Karhan , Pekovic , Ivanschitz , Soto - Bancé , Schürrle

BayernM: Rensing - Lahm, van Buyten, Badstuber, Braafheid - Tymoshchuk - Hamit Altintop , Pranjic - Schweinsteiger - Olic , Gomez

Typ : Bayern Monachium win @ 1,45 expekt


VS

⚽Borussia Dortmund - VfB Stuttgart​

Na Signal Indua Park mecz kolejki zdecydowanie, przynajmniej najciekawszy w sobote. Bo w niedziele nie mniej interesująca potyczka WOlfsburga z HSV. Jednak wracając do meczu to widze tutaj dużo bramek i dobre widowisko. BVB narazie nie grzeszy skutecznością,ale ta powinna prędzej czy później przyjśc sama. W obronie gości dzisiaj kilka poważnych absencji. Ogólem to będzie brakowało : Boulharuz, Osorio, Trasch, Hilbert. Atak dobrze widac sie wkomponował. Pogrebniak strzela bramki. Hleb po słabym poczatku w meczu z Wolfsburgie, w kolejnych dwóch spisywal się jak za najlepszych lat, a bramka w LM przeciwko Timisoarze to już klasa sama w sobie.
BVB u siebie stawia przede wszystkim na atak, obrona spisuje się dośc powiedziec kiepsko. W towarzyskim starciu z Realem zainkasowali 5 bramek ! Wcześniej z HSV 4. O ile z przodu jestem spokojny że coś strzelą o tyle w obronie za kolorowo też nie wygląda. Trener Klopp nie skorzysta z przede wszystkim Kehla. Reszta mało znaczące ubytki.

Dortmund : Weidenfeller - Owomoyela , Subotic , Felipe Santana, Dede - Tinga - Blaszczykowski , N. Sahin - Hajnal - Barrios , Valdez

Stuttgart : Lehmann - Celozzi , Tasci , Delpierre , Boka - Khedira , Hitzlsperger - Elson , Hleb - Pogrebnyak , Cacau


Typ : powyżej 2,5 gola @ 1,68 Betsafe
 
P 0

podolski

Użytkownik
Mainz – Bayern to mecz 3. kolejki. Jak do tej pory Bayern nie wygrał spotkania. Teraz nadarza się wspaniała okazja by zgarnąć 3 punkty. Nie wyobrażam sobie by po 3 kolejkach Bayern nie miał chociaż jednego zwycięstwa. Jak do tej pory Bayern zanotował dwa remisy. Czas na pierwsze zwycięstwo, stawka też jest kusząca.[/quote]

Chociaż kurs jest niski, to chyba warto postawić na Bayern. Raz, że podopieczni Louisa van Gaala tym razem powinni zmieść rywali, a dwa, że jest transmisja w Eurosporcie 2. Zawsze to przyjemniej się ogląda, gdy w grę wchodzi wygrana ???? . W niedzielę transmitowane będą też mecze Bochum - Hertha i Wolfsburg – Hamburg, ale tu już chyba daruje sobie obstawianie. Niby Wolfsburg powinien wygrać, ale pachnie mi tu remisem.
 
fernando-torres 0

fernando-torres

Użytkownik
Duża niespodzianka . Mainz 2-1 Bayern Monachium . &quot; Jesteśmy pewni siebie , aroganccy , dominujący , pracowici i kreatywni . Trzeba więc się nas obawiać &quot; . To wypowiedź Louisa van Gaala przed sezonem . Niestety Holender może się obawiać , ale o swoja posade , bo 2 pkt w 3 spotkaniach to dla 21-krotnego mistrza Niemiec tragedia . Decydujące może być spotaknie w Dortmundzie . Jeśli znów Bayern nie zdobędzie punktów ...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wczoraj szczęśliwie udało się ominąć Bayern, gdyż grałem over 2,5. Oby dziś te overy sprzyjały.

Werder Brema - Borussia M&#39;Gladbach
Werder zaimponował skutecznością wygrywając 6:2 z Aktobe Lento, ale jednocześnie dało się zauważyć, że spokojnie można Werder kontrować. Źrebaki mają w tym sezonie bardzo dobrych graczy do takiej gry. Arango, Bobadilla świetnie wkomponowali się w zespół. W Bochum 3 bramki, przed tygodniem u siebie z Herthą 2 bramki strzelone. Gladbach potrafi strzelać, ale i traci. Zanosi się na efektowny mecz na Weserstadion z kilkoma bramkami.

Nie zagrają:
Werder: Andersen, Prodl, Jensen, Rosenberg
Gladbach: Callsen-Bracker, Dante, Daems, Gohouri, Svard, Friend

Mój typ: over 2,5 - 1,50 w Tobet [7/10] ✅

VFL Wolfsburg - Hamburger SV
Marzeniem Wolfsburga obok obrony mistrzowskiego tytułu jest pobicie rekordu zwycięstw z rzędu u siebie. Aby marzenia stały się nieco bardziej realne należy wygrać z innym kandydatem do mistrzostwa HSV, które wyraźnie się przebudziło wygrywająć 4-1 z BVB i 5-1 w LE z Guingamp. W dobrej formie wydają się być napastnicy Petrić, Guerrero czy też Berg. Są jednak problemy z obroną, nie zagrają Demel i Jansen. Wilki bez Kahlenberga, ale z duetem Dzeko-Grafite i wspierającym ich Misimoviciem. Jestem zdania, że będzie to świetne widowisko okraszone bramkami z obu stron.

Nie zagrają:
Wolfsburg: Kahlenberg, Laas, Munteanu, Schindzielorz
HSV: Alex Silva, Demel, Jansen, Reinhardt

Mój typ: over 2,5 - 1,60 w Tobet [6/10] ✅
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Jak myslicie w meczu Wolfsburg - Hamburger SV obie druzyny strzela ? Na to wlasnie postawilem gdyz obie druzyny ze tak powiem &quot;sa na pelnym gazie&quot; Jak Wam sie wydaje ?
 
K 0

kajdan

Użytkownik
Wolfsburg - HSV
wydaje się, że nie ma innej opcji jak over 2.5.
co prawda &quot;Wilki&quot; bez Duńczyka Kahlenberga, ale całe trio Grafite/Dzeko/Misimović w formie;)
HSV ostatnim meczem z BVB pokazał, że remis z Freiburgiem na inaugurację był eweidentnym przypadkiem;)
skłaniałbym się do wysokiego remisu np. 2:2 ewentualnie wygrana &quot;Wilków&quot; jedną bramką.
transmisja na żywo - 17.30 eurosport 2
pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom