>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 euro no deposit B2B network

Status
Zamknięty.
N 0

need_help

Użytkownik
3 euros no deposit B2B network
hello here it`s

go to http://www.netkingpoker.com

then - Register with sign-up code &quot;NODEP3&quot;

- After registering sends email to address: [email protected] with subject: &quot;No-Deposit Bonus NetKingPoker&quot;

- Email should include: Username, real name and email-address (same which were used in registering form)

- after this email they will soon (within 24-48 hours) receive email where is Cash-A-Code

Code, which is able to use immediately and it will give them 3 euros money to their gaming account.

please note that only 1 bonus per IP/Householder/Computer etc.
Bonus can`t be redeem for players from Eastern Europe (Romania,Bulgaria,Macedonia ,Latvia Russia and all other easter Europe country

BONUS IS FOR FIRST 200 PLAYERS ONLY
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
No zrobilem konto ciekawe czy dostane bonus ????

Wydaje się , ze moze dostane , bo 200 osob to troche a jak promo wyszło teraz to moze jeszcze bede w tej 200
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
to wystarczy sie tylko zarejstrowac i juz ma sie 3 euro?
Brailem Ci to trzeba wszystko napisać? Czy to też nie pomoże?

Pierwsze 200 osob, ktore zarejestrują się w http://www.netkingpoker.com/ z kodem &quot;NODEP3&quot; i wyśla mail na adres [email protected] (temat maila: &quot;No-Deposit Bonus NetKingPoker&quot;, w temacie wpisać login z pokeroomu, prawdziwe imie i nazwisko i adres email taki jaki wpisałes przy rejestracji w pokerze). Do 48 godzin po wysłaniu maila (oczywiscie jesli zmiescisz sie wsrod 200 pierwszych osob) dostaniesz maila z kodem dającym 3E.

Nie musze chyba dodawać, że możesz założyć tylko 1 konto.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
otrzymasz kod w 2 mailu ktory toz ten kod wpisujesz w swoim koncie w netkingpoker
Mam 2 pytanka do Ciebie ... Jaka masz poczte i o ktorej zakładałes konto ,bo ja o 19:39 i nic nie dostałem juz ???? mozliwe , ze mam poczte na o2 ???? no ale w sumie pisze do 48 h
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Ok ???? wszystko gra ???? dostałem kod , teraz tylko mnozyc ,

a z wypłata pewnie jest tak ze trzeba dojsc do 20E i mozna wypłacac tak jak we wszystkich b2b???
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ok ???? wszystko gra ???? dostałem kod , teraz tylko mnozyc ,

a z wypłata pewnie jest tak ze trzeba dojsc do 20E i mozna wypłacac tak jak we wszystkich b2b???
Na 99% tak. Strona bliźniacza do asteriapoker i pokerium. I zapewne tak jak przy promocjach na bliźniaczych stronach kase można obracać na zakładach sportowych bądź w kasynie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom