>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

29. kolejka Serie A [3.04.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-22 o 14.13.58.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
O co chodzi? Bo już pograłem over 1,5 gola...
Caputo, Berardi, Locatelli, Ferarri nie zagrają napewno, do tego Defrel możliwe, że też nie. Tych trzech pierwszych to główni ludzie odpowiedzialni za bramki u gospodarzy.
Jakby tego było mało to wieczorem jakiś przeciek był od dziennikarza, że Roma chce pojsc tym samym tokiem co Sassuolo i rowniez nie dopuscic do tego meczu graczy z reprezentacji. Mowa tutaj była o Dżeko, Spinazzoli, Pellegrinim, El Sharawy czy Mancinim. Oczywiscie pierwsza informacja na temat Sassuolo jest potwierdzona, druga nie i mam nadzieje, ze tak zostanie, bo sam mam over 2.5 pograny, chociaz już delikatnie skontrowany na under 3.5.
Bardzo licze, ze Roma jednak zostawi swoich graczy w spokoju i zagrają, narazie są na „domowej” kwaratnnie i sa robione im testy.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Imprezowo robi się w Juventusie. Arthur, McKennie i Dybala prawdopodobnie zostaną zawieszeni przez klub, do tego wypadają ze składu
Bonucci i Demiral zarażeni Covidem....Do derbów Turynu niespełna 24 godziny.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dobra, jest nadzieja jakas, ze over zostanie pokryty w meczu Sassuolo- Roma, nie podaje go tutaj, ale sam mam pograne juz wczesniej. Jest oficjalna kadra Romy na ten mecz i sa dostepni gracze z reprezentacji + jedna swietna wiadomosc- wraca Veretout!
De Zerbi powiedzial, ze to bedzie otwarty mecz, mam taka nadzieje, ze nawet bez glownych graczy gospodarzy gole beda.

28E9EB04-B8D5-4056-9935-CDD03E749162.jpeg

Dodatkowo nie bedzie u gospodarzy Ferrariego, a w zespole Fosceci Ibanez pauzuje za kartki, a Kumbulla kontka wiec dodatkowy handi.

Zanim coś napisze z typow na kolejke to wroce do naszego dlugoterminowego zakladu. To co sie wydarzyło w poprzednej kolejce to wszystkie najgorsze scenariusze zostaly spelnione- Parma przegrała, Torino przegrało, Crotone przegrało, Cagliari przegrało, a Benevento wygrało. Wiecie jaka na takie coś szansa była? Policzyłem sobie z ciekawosci, buki za taki scenariusz placily kurs ponad 1200, co daje nam szanse poniżej 0,1%...Zostawie to bez komentarza, nadal uwazam, że Czarownice to najgorsza aktualnie grajaca druzyna. Wszystko jest jeszcze mozliwe, oby Parma teraz wygrała i jakos to pojdzie.


Napoli-Crotone
Pow 3 goli 1.86 E efortuna


Przy 3 golach jest zwrot w takiej opcji jaka podalem. Chcialem oczywiscie grac over 2.5 z dublem takim samym w meczu na Mapei Stadium, ale jednak wybieram jako glowny typ to. Dlaczego?
Prosze sobie przewinac do poprzednich moim wpisow na temat trenera Crotone, jest to trener, ktory kompletnie nie kalkuluje i gra radosną pilke. Przyklad ? 4 mecze pod jego wodzą i średnia na mecz ponad 5 bramek, najwyzsza w serie a.
Tutaj popularne Rekiny interesuje tylko wygrana jak chca jeszcze powalczyc o utrzymanie jakies. Wraca Reca i Ounas, wiec obok Simiego beda najlepsi ofensywni gracze dostepni, nadal kontuzjowany Luperto, a wiec handicap dla typu bo to podstawowy obronca. Prosze sobie odpalic skroty meczu i zwrocic uwage jak Crotone trzyma linie spalonego... przeciez Zielinski czy Isingne to ich tak wypunktuje jutro. Tak, jest potwierdzenie dzisiejsze wymazy negatywny dla Polaka wiec bedzie jutro grał.
Co jeszcze, zeby przekonac do tego typu? Kulibaly, a wiec najlepszy obronca Napoli pauzuje za kartki, a kontuzjowany jest podstawowy bramkarz Ospina. Do tego z kontuzja ze zgrupowania wrocil Rhahmani i niewiadomo czy zagra w ogole jutro, a przy parze Maksimovic i Manolas, taki Simy czy Ounas beda mieli okazje ;)


Taśma za drobniaki:
Napoli- Crotone pow 2.5 goli
Parma lub remis
Lazio-Spezia pow 2.5 goli
Bologna-Inter pow 2.5 goli
Ako: 6,12 E efortuna


Pierwszy mecz wyzej opisany.

Powiem tak, Parma przegrywając ten mecz nie utrzyma sie, tutaj beda gryzli trawe. Sa druzyna lepsza, to nie ulega watpliwosci, ale czy beda mieli wystarczajaco szczescia? Jesli spojrzymy na kadre, to po stronie gosci wiecej absencji, ale z wazniejszych to Pezzela pauzujacy za kartki i kontuzjowany Karamoah. Wraca tutaj Gervinho, ja wiem, ze jest konfilikt pomiedzy nim, a kibicami, ale on naprawde daje jakosc, nawet na te 60 min? Prosze zobaczyc co graja Ci dwaj Rumunii ostatnio- Man i Mihaila, przeciez o tego drugiego juz pyta Lazio czy Milan. Do tego srodek pola Kurtic, Kucka czy Brugman, naprawde jest mi ciezko sobie wyobrazic, żeby Oni w tak waznym meczu mogli nie ogarnac. Do tego wraca na 9 Cornelius, ale nie wiem czy po tej kapitalnej bramce z Genoa Pelle nie bedzie mial podstawowego skladu. Ja na tasme zaufam Parmie.

Nie bedzie Luisa Alberto, wiec srodek pola moze byc zdominowany przez gosci, osobiscie nie gram takich typow, ale jak ktos znajdzie zaklad na posiadanie pilke 45% przez gosci to brac :) Spezie juz opisywalem wielokrotnie, oni mega graja z druzynami z topu, prosze sobie sprawdzic, ja nie chce pisac z glowy, ale wydaje mi, że sa najlepsza druzyna z dolnych rejonow jesli chodzi o mecze z top6. Tutaj jest Nzola, Gyasi, a co Farias robil ostatnio przeciwko swojemu byłemu klubowi z Sardynii to glowa mała, dla mnie MOTM. Mam nadzieje, ze dostaje wiecej minut, bo jest zwinny, szybki, a Lazio gra na 3 defensorów, w tym nie bedzie nadal Luisa Felipie wiec handicap. Tak jak pisalem nie bedzie Luisa Alberto, wiec nie bedzie spokoju takiego w srodku pola jesli chodzi o Lazio, a przeciez goscie maja Maggiore czy Ricciego, ktorzy z taka forma to wciagna bez dwoch zdan Leive. A czemu biore gole? No bo defensywa Spezii nie nalezy do najlepszych, tam sa ciagle rotacje jesli chodzi o sklad, wiec reasumujac zgranie jest niskie. Do tego Lazio uwielbia z kontry grac, przeciez Lazzari czy Marusic to swietni gracze do tego, a Immbile potrafi wykonczyc.

Nie bedzie Skorpuskiego wiec na starcie doliczyc mozemy gola dla Interu ;) Nie no, ale coby nie mowic to Polak jest najsolidniejsza posatcia w defensywie Mihajlovica. Rezerwowi bramkarze to naprawde tak niepewnie graja, ze Lukaku czy Martinez moga sie pobawic w sobote. Dlaczego to grac na tasmie, a nie na glownym? Inter jest po covidzie, a to niewiadomo i za kartki pauzuje 9 Bologny, a wiec Palacio. Jakis znawca tutaj zaraz mi wyliczy, ze Argentyczyk strzela co 1500 minut gola i nie ma sensu tego brac pod uwage. To ja odrazu go odsylam do chociaz to akcji na 1:0 z Sampdoria i asysty Palacio. On jest wystawiany jako 9, ale zupelnie inne zadania ma w ukladance Serba. Sciaga obroncow, jest juz wiekowy, powolny, ale wie kiedy sie przewrocic, kiedy zagrac, bedzie go brakowalo, mimo, ze nie strzela za czesto bramek. Jest za to Barrow, Sansone, Soriano czy Skov Olsen, ktory tak kapitalna mial przerwe na kadre. Dla mnie stac tutaj Bologne na bramke, a trener juz odpowiednia ich zmotywuje, ja jeszcze pamietam mecz chyba w tamtym sezonie z Interem i Bologna grajaca w 10 i ogrywajaca Inter na wyjezdzie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +346
L 723

ladziu91

Użytkownik
Tutaj popularne Rekiny interesuje tylko wygrana jak chca jeszcze powalczyc o utrzymanie jakies. Wraca Reca i Ounas, wiec obok Simiego beda najlepsi ofensywni gracze dostepni, nadal kontuzjowany Luperto, a wiec handicap dla typu bo to podstawowy obronca. Prosze sobie odpalic skroty meczu i zwrocic uwage jak Crotone trzyma linie spalonego... przeciez Zielinski czy Isingne to ich tak wypunktuje jutro. Tak, jest potwierdzenie dzisiejsze wymazy negatywny dla Polaka wiec bedzie jutro grał.

Arkadiusz Reca znalazł się poza kadrą meczową FC Crotone na mecz ligowy z SSC Napoli. Polak został odizolowany od ekipy ze względów bezpieczeństwa, wobec pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa w naszej kadrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +336
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
W m
Arkadiusz Reca znalazł się poza kadrą meczową FC Crotone na mecz ligowy z SSC Napoli. Polak został odizolowany od ekipy ze względów bezpieczeństwa, wobec pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa w naszej kadrze.
Tak, wiem o tym. W momencie pisania jeszcze był w kadrze i nie było o tym info.
Dodatkowo nie bedzie Patrica, a wiec Lazio tylko z dwoma obroncami. Pod znakiem zapytania stoi wystep Immobile, wiec lipa pod over.
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Benevento-parma +7.5 kartek kurs 5 w sts
Taki typ przyszedł mi do głowy do puszczenia za nieduże pieniądze, massa napewno sędziuje ten mecz, flascore potwierdziłem tym razem na stronie serie A 🙂 no cóż Parma w ostatnim meczu 5 kartek, wcześniej 4, 3, raz też 0, są tam gorące głowy podobnie jak benevento które regularnie gram na kartki od początku sezonu, jeśli mecz się ułoży odpowiednio a po miejscach w tabeli widać że są duże szanse to może to wejść, mniejszą liczbę pograłem z derbami turynu gdzie zagra przemeblowany Juventus i wiadomo mecz derbowy do tego tradycyjnie getafe i też można poskładać fajne ako.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Piękna, cudowna kolejka, Parma remisuje w koncowce, ale tam powinni zjesc Czarownice i to spokojnie, Rumuni odpalili i dali jakosc, over na Mapei Stadium siadł, Roma to piach, Lazio pokrywa over, Spezia strzela, chociaz powinna minimum zremisowac, do tego glowny typ siada juz w pierwszej polowie. Derby pograne mam dla siebie, a Bologna- Inter typ jest wyzej i konczy tasme dla Was, dodam, ze niektorzy sugeruja jakies uklady Bologny z Interem, ale Mihajlovic powiedzial wczoraj albo dzisiaj, ze jesli jego pilkarzy przegraja i beda sie cieszyc to bedzie wkurzony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
plax 1,8K

plax

Użytkownik
Co powiecie na mecz Bologna vs Inter Mediolan? Zaciekawił mnie bardzo btts kurs też nie jest zły @1,77 na betcliku. Bologna pomimo tego, że zajmuje 11 pozycję to u siebie w tym roku z każdego meczu potrafiła wyciągnąć gola. Inter wiadomo walczy o mistrza włoch, więc tutaj nie muszę dużo mówić.. jakie są wasze opinie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom