>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Primera Division

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 28 seria spotkan hiszpanskiej Primera Division, w ktorej zdecydowanymi fawyrytami do zwycięstw są zarówno Real Madryt jak i FC Barcelona. Jednakże czy aby na pewno pokonają swoich rywali ? Almeria i Malaga przecież do &#39;ogórków&#39; ostatnimi czasy nie należą ;)

Oto zestaw par 28 kolejki Primera Division wraz z notowaniami u bukmachera bet-at-home:


Zapraszam do typowania i analizowania spotkań 28 kolejki ;)
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
jedynymi pewniakami rzeczywiście są tu Real i Barca. wiadomo każde 3 pkt są na wagę złota więc nie cofną się przed niczym by wygrać to spotkanie. jednak kusi i to bardzo kusi kurs na Atletico. Ostatnio z nimi wygrali u siebie 2:0 ale jak będzie teraz nie mam pojęcia. u mojego bukmachera kurs jest nawet 2.45 na wygraną gości.
wyobraźcie sobie jakby kurs na kuponie poszedł w górę. ale co jeśli im się nie uda. ostatnio mecz Atletico wygrało 3:2 z Villarealem. Atletico wcale nie zachwyca na wyjazdach (większośc to remisy), trudno wytypować zwycięzce tego meczu o ile nie padnie właśnie remis ale trzeba dodać, że Atletico walczy o top 4 a może nawet o Top 3 jeśli Sevilla będzie miała jakiś malutki kryzys. mimo wszystko mój typ:
wygrana Atletico
aczkolwiek rozsądek mówi : REMIS
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
No tak wydaje sie ze na FCB i Real można stawiać spore stawki i taką raczej postawie ???? co do meczu Atletico to raczej go nie obstawie ostatnio często mnie zawodzi (liga, LM :-?) osobiście myśle nad obstawieniem meczu Villarrealu z Bilbao kurs jest dosyć ciekawy 1.75 a przeciwnik średniej klasy (sugeruje sie tabelą i ostatnimi wynikami dawno nie oglądałem meczu z ich udziałem :kwasny4565 ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Atletico można stawiać , grają ładnie tylko nie skutecznie , mecz nie będzie łatwy w każdym razie ale jak poprawią trochę skuteczności to myślę że będzie good :] a kurs nie jest mały , jak dla mnie na Barce i Real nie opłaci się grać , no chyba że z handi bo oie drużyny ostatnio nie źle napierniczają bramki ;]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W meczach Realu i Barcelony zamiast typów na jedynki po mało opłacalnych kursach osobiscie poszukałbym typów na over 2,5. W dubelku wychodzi AKO trochę ponad 2,0 co uważam jest godne rozważenia na weekend.

Real już zatracił tą serię wygranych po 1:0 i zaczął popełniać ponownie sporo błędów w defensywie, ale i potrafi bramki zdobywac o czym moglismy przekonac się przed tygodniem w Bilbao. Almeria jest druzyną posiadającą w swoich szeregach dynamicznych skrzydłowych, nieobliczalnego Uche i dobrze grajacego głową jak i tyłem do bramki silnego napastnika Negredo. Jestem zdania, ze goscie jak najbardziej są wstanie strzelic choby jedną bramkę na Bernabeu, tym bardziej, ze trener Sanchez preferuje ofensywny styl gry.

Malaga zaskakuje pozytywnie i ciągle plasuje się w czolowce ligowej tabeli. Teraz czeka ją arcytrudny pojedynek, ale czy piłkarze Malagi przestraszą się Barcelony ? Nikt od nich wygranej w tym meczu nie oczekuje, więc mogą zagrać na luzie, a z racji iż umiejętnosci posiadają spore to kto wie co z tego wyniknie... Może i punktów nie zdobędą, bo Barca mimo wszystko jest ciągle wspaniałą drużyną, ale bramki Malaga zdobywac moze tym samym mam nadzieję bedziemy swiadkami super widowiska.

Moje typy:
Real Madryt - Almeria | over 2,5 - 1,55 ✅
FC Barcelona - Malaga | over 2,5 - 1,40 ✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
CF Villarreal - Athletic Bilbao (under/over 2.5) 2
Co dzis ciekawego w La Liga, bardzo ciekawie wypada mecz Krolewskie Wsi kontra Bilbao. Stawiam w tym meczu na over poniewaz wydaje sie to jedyna ciekawe rozwiazanie! Forma VR mnie nie przekonuje AB tez nie blyszczy ale!...to baskowie wiec na boisku daja z siebie wszystko w walce z barbarzynska reszta polwyspu Iberynskiego! ;) sadze ze zobaczymy ciekawe widowisko tym bardziej ze VR dostal tydzien temu lansko od Atletico! Dzis musi wygrac bo inaczej straci powaznie kontakt z czolowka tym bardziej ze w tym tygodniu ani Sevilla ani Atletico nie maja mocarzy za rywali! Ja jednak zagram over po kursie 1.7 gdyz kurs na czysto spadl z 1.75 na 1.65 wiec robi sie z tego masowka! Moj typ over 90&#39;
FC Sevilla - Real Valladolid 1
Nie znosze Sevilli, bo rozbraja mnie skutecznosc jej zawodnikow chociaz ostatnio Kanute chyba wymienil drewniane nogi na jakis lepszy model;) Sevilla ma olbrzymi poteciaj ale nie potrafi walczyc na wielu frontach, a wspaniale mecze przeplata kompletnymi kompromitacjami! Dzis rywal tez nie najlatwiejszy bo goscie sa pewnym obajwieniem tego sezonu La Liga i napewno w lidze zostana w przeciwienstwie do reszty beniaminkow! W czolowce mam Barce i Real potem dlugo nic i Seville i potem znow nic! Tak wiec gospodarze w pewnym sensie nie maja presji jednak warto lowic 3pkt na wlasnym obiekcie puki jest forma, bo jak znow odejdzie to bedzie cieko! Sevilla ma juz tylko lige stad przewiduje dzis jej zwyciestwo, overa nie polecam poniewaz moze byc i 0:0 znajac Kanute i spolke! ;) licze na skromne WIN gospodarzy. Kurs 1.65 nie wielki ale w miare pweny! Moj typ Sevilla 90&#39;!
pozdrawiam.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Negredo w Almerii jednak nie zagra, ale mimo to trzymam się typu na overa w meczu Real - Almeria.

Barcelona ma problemy z zestawieniem linii obrony. Guardiola nie moze skorzystac z Puyola, Pique i Abidala. Malaga rowniez ma swoje problemy w obronie &lt;pauza za czerwoną kartke bocznego obroncy&gt;. Z ofensywami jednak jest ok, wiec over jak znalazł.

Mallorca osiaga korzystne rezultaty w roku 2009, ale warto zauwazyc z kim i w jakich momentach dla druzyn przeciwnych np. kryzys w Valencii, plaga kontuzji graczy ofensywnych Deportivo. Niczego nie umniejszajac tej druzynie jestem zdania, ze mimo wszystko zalicza się ona do teamów z dolnych rejonow tabeli. Na dodatek w meczu z Atletico nie wystąpi kluczowy pomocnik Jurado, nomen omen wypozyczony z Atletico... Rojiblancos zagrają bez Maniche, ktory jest sklocony z trenerem oraz Perei i Assuncao. W srodku pomocy z Raulem Garcią zagra badz Camacho bądź Banega. Atletico gralo swietny mecz z Villareal i gdyby nie doskonala postawa bramkarza Zoltej Łodzi Podwodnej wynik mógłby byc znacznie wyższy. Teraz Atletico jeśli chce utrzymać się w ścisłej czołówce i nie tracić kontaktu z Villarreal musi wygrać ten mecz i jestem zdania, że ten cel osiągnie.

Mój typ: Atletico Madryt - 2,30 lub | Atletico Madryt lub X - 1,38 w Unibet ⛔
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Gdyby Almeria grała z Negredo to siła uderzeniowa bardzo by wzrosła, bez niego wygrana Realu raczej pewna. Barcelona również, skłaniałbym się do overa w tym meczu. Intuicyjnie postawiłbym na Espanyol, Valencia też w końcu chyba musi sie przełamać :)
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Ja bym poczekał z tym przełamaniem Valencii do momentu aż wróci Villa i David Silva. Z tego co wiem to oni do Santander nie pojechali podobnie zresztą jak Joaquin, Del Horno, Hugo Viana, Marchena i Miguel. Osłabienia są jak widać spore i nie wiem czy dadzą radę pokonać Santander bez wyżej wymienionych zawodników. 5 kwietnia mają fajny mecz z Getafe u siebie i to tam raczej szukałbym przełamania. Villa i Silva powinni wrócić do tego czasu. Wracając do meczu to Santander od 5 lat nie przegrało u siebie z Valencią i dzisiaj raczej też nie przegrają. Ostatnie 5-0 z Numancią daje sporo dy myślenia. Sam Mata nie pociągnie w pojedynkę grę w ataku Nietoperzy więc z bramkami dla przyjezdnych może być ciężko. Jak dla mnie to 1X na Racing dosyć prawdopodobne.
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
wg mnie dobrym typem byłby under 2,5 w meczu numancia - sporting gijon, z historii spotkań między tymi dwoma drużynami na 8 meczy na stadionie w Numancii padł tylko jeden wynik overowy 3:1 w Segunda Division w 2001 roku, a ostatni pojedynek tych drużyn gdy Numancia była gospodarzem to 0-1 w Copa del Rey 29-10-2008.

Niby depor gra futbol defensywny to spotykają się z Betisem, który na wyjeździe sporo bramek strzela ale i też traci, a ostatnio depero zaskoczyło wynikami overowymi i ilością bramek , bo ich dwa ostatnie mecze to Sporting Gijon vs. Deportivo La Coruna 3:2 oraz Deportivo La Coruna vs. Racing Santander 5:3. Natomiast Betis na ostatnie 6 meczy 5 wyników overowych.

I ostatni typ to under 2,5 w meczu bardzo ważnych jeśli chodzi o utrzymanie w lidze. Osasuna w ostatnich 6 meczach ma bilans bramkowy 5:3 i tylko 8 overow w tym sezonie, a espanyol nie jest lepszy bo ma 11. Na dodatek wydaje mi się, że będzie to bardziej mecz walki niż dużej ilości bramek.

CD Numancia - Sporting Gijon under 2.5 1 1,85
Deportivo La Coruna - Betis Sevilla over 2.5 1,85
CA Osasuna - RCD Espanyol Barcelona under 2.5 1,70
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : RCD Mallorca - Atletico Madryt
Typ : Więcej niż 2,5
Kurs : 1,70
Buk.: Bwin
Analiza : Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek 28 kolejki Hiszpańskiej Liga BBVA . Gospodarzami spotkania będzie zespół Mallorca , który u siebie będzie podejmować Atletico Madryt . Mallorca aktulanie w lidze zajmuje 16 pozycje i w tym sezonie walczą głównie o utrzymanie . Mają na swoim końcie 29 pk a nad strefą spadkową mają zaledwie 3 pk przewagi , a wiec jak widać do końca będą walczyć o utrzymanie się w lidze . U siebie Mallorca ma bilans 4-6-3 , natomiast w bramkach 21:19 , a wiec wygląda to całkiem nieźle . Ostatnio Mallorca zanotowała 2 remisy w lidze 3:3 . Najpierw u siebie zremisowali 3:3 z Realem Betis mimo , że do 71 min przegrywali 0:3 . Oraz tydzień temu zremisowali 3:3 na wyjeździe z Espanyol mimo , że do 70 min prowdzaili 1:3 , a jednak tylko remisowali to spotkanie . Jak widać zespół gra w kratkę , ale co najważniejsze dla mojego typu to , że Mallorca strzela dużo , ale także dużo traci goli . Natomiast dzisiejsi goście to zespól Ateltico Madryt który aktualnie w lidze zajmuje 5 pozycje i wciąż zacięcie walczą o miejsce gwarantujące gre w Lidze mistrzów . Aktualnie mają na swoim końcie 43 pk i do 4 w tabeli Villarreal tracą 5 pk , ale Villarreal ma jeden mecz więcej rozegrany . A wiec jak widać Atletico ma o co walczyć . Na wyjeździe mają bilans 4-6-4 natomiast w bramkach 24:25 , a wiec również jak widać dużo strzelają , ale także dużo tracą . Atletico ostatnio w lidze zremisowali na wyjeździe 1:1 z Realem Madryt , a wcześniej pokonali 4:3 u siebie FC Barcelone . Oraz w ostatni weekend pokonali u siebie 3:2 po niesamowitym meczu Villarreal . Jak widać Atletico dużo strzela , ale niestety także zdarzają im sie głupie błędy w obronie . Dlatego dzisiaj stawiam , że w tym spotkaniu padnie minimum 3 gole . Nie mam zdecydowanego faworyta tego spotkania , ale Over jest bardzo realny !
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Barcelona - Malaga over 2.5 1.42
Barcelona: Valdés; Sylvinho, Caceres, Márquez, Alves; Toure, Xavi, Iniesta; Henry, Eto&#39;o, Messi.
A oto skład Barcy, z tego powodu, że najsilniejszy oraz z tego, że Barca bez Pique, Puyola, Abidala, więc braki w obronie spore. Caceres to również lewy obrońca, no i Sylvinho, który jest wiekowy. Przewiduję, że Barca straci bramkę, gdyż Malaga w ostatnich chyba 5 meczach strzelała gole. Ponadto sporo chyba tracą, także liczę na over.
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Jednak Valencii sie udało, miałem nosa :) Real Barca pewnie, Atletico po raz kolejny pokazuje że nie mają tego czegoś przez co nigdy nie bede choć przez moment na poziomie rywali zza miedzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom