>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

28. kolejka Premier League [01.03.-02.03.2016]

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP

Na pewno najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem tej kolejki jest starcie Liverpoolu z Manchesterem City. W niedzielę te dwa zespoły mierzyły się w finale Capital One Cup, w którym po rzutach karnych zwycięstwo odniósł Manchester. Teraz okazja na rewanż dla The Reds. Liczymy na tak samo świetne widowisko jak ten mecz finałowy. Innym meczem, który przykuwa uwagę, jest na pewno derbowy pojedynek West Hamu z Tottenhamem. Tottenham jest rozpędzony i obok Leicester to najpoważniejszy kandydat do tytułu mistrzowskiego. Jednak West Ham potrafi grać z takimi drużynami jak Tottenham, a po drugie to w końcu są derby.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Norwich – Chelsea 1:2
Typ: Chelsea 1,62 Fortuna ✅


Po słabym meczu z Leicester nie sądzę aby Norwich wywalczyło na swoim terenie chociaż 1pkt. W meczu z Lisami mieli kilka okazji, momentami ich gra wyglądała naprawdę nieźle jednak jak wiemy to nie wystarczyło. Chelsea natomiast po ciężkim meczu z Southamptom udało się wywalczyć komplet punktów. Bramka Fabregasa na 1-1 dała nadzieję a zwycięstwo zapewnił Ivanovic w samej końcówce. Myślę że ten mecz nie będzie miał tak &quot;dramatycznego&quot; przebiegu i goście powinni kontrolować spotkanie od samego początku. Oczywiście drużyny walczące o utrzymanie, a taką z pewnością jest zespół kanarków, potrafią sprawić niespodziankę jednak nie sądzę aby coś takiego miało miejsce. Gra gości wygląda coraz lepiej. O mistrzostwie nie ma już raczej co marzyć jednak mogą jeszcze napsuć sporo nerwów przeciwnikom ;].
Przewidywane składy:
Norwich (5-4-1): Ruddy - Brady, Klose, Martin, Bennett, Pinto - Redmond, Tettey, Howson, Naismith - Mbokani
Chelsea (4-2-3-1): Courtois - Rahman, Cahill, Ivanović, Azpilicueta - Fabregas, Mikel - Willian, Oscar, Hazard, Costa
Nie zagrają:
Norwich: Wisdom (kontuzje)
Chelsea: Falcao, Zouma, Terry (kontuzje)
info: goal.pl
Leicester - WBA 2:2
Typ: BTS 1,97 Fortuna ✅


Wyżej pisałem o słabym meczu kanarków przeciwko lisom. Niestety Lisy również się nie popisały i moim zdaniem remis w tym spotkaniu byłby sprawiedliwy. Gra się nie kleiła, mieli problem z wyprowadzeniem ataku skrzydłami. Jedynie cztery podania Vardiego w pierwszej połowie meczu (o ile dobrze pamiętam) mówią same za siebie... W tym spotkaniu Leicester jest zdecydowanym faworytem jednak osobiście bym z tym uważał. Moim zdaniem nie warto grać po takim kursie zwycięstwa podopiecznych Claudio Ranieriego ponieważ myślę że WBA powalczy tu o komplet punktów i ma na to całkiem sporą szansę. Co prawda goście strzelają mało bramek, do tego na wyjazdach grają słabo jednak zaryzykuję.

Jeśli chodzi o braki kadrowe -

&quot;Francuz (N&#39;Golo Kante) nabawił się problemu w sobotnim meczu ligowym z Norwich (1:0). Z tego powodu w 70. minucie musiał opuścić boisko.
- Myślę, że kontuzja nie jest poważna. Teraz nie mam dokładnej wiedzy, ale zbadamy N’Golo w niedzielę. Mam nadzieję, że nie będzie musiał długo pauzować, ponieważ jest dla nas ważnym zawodnikiem. Andy King zastąpił go jednak z powodzeniem – mówił włoski szkoleniowiec.&quot;

Nie wiadomo czy wystąpi, okaże się jutro.

Osobiście gram BTS po fajnym kursie i liczę na ciekawe widowisko, bo chyba od poprzedniego meczu lisów nudniejsze nie będzie ;).

Astonvilla – Everton 1:3
Typ: LB Over 2,5 2,03 Fortuna ✅


Gospodarze na ostatniej, spadkowej pozycji. Nie wygląda to zbyt dobrze. Co prawda mają jeszcze szansę się wygrzebać z tej nie najlepszej sytuacji jednak nie sądzę aby tego dokonali. Na ten moment musieli by wygrać trzy kolejne spotkania aby znaleźć się na bezpiecznej, 17-stej pozycji. Oczywiście zakładając że Sunderland, Norwich i Newcastle wszytskie swoje trzy by przegrały... Także wszystko wskazuje na to że w następnym sezonie zawodnicy z Villa Park będą walczyć o powrót do PL. Goście również nie prezentują jakiejś szczególnej formy. Zajmują 12-stą pozycję jednak o TOP5 mogą jeszcze spokojnie powalczyć. Patrząc na statystyki Everton w ostatnim czasie zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach niż na swoim terenie. Po przegranej Astonvilli z Liverpoolem aż 0-6 nastroje w drużynie na pewno się nie poprawiły...

- &quot;Muszę wierzyć i przekonać do wiary zawodników. Wciąż walczę. Oczywiście, jest to trudne, ale nie przyszedłem po to, by słuchać krytyki i przegrywać mecze. W mojej sytuacji byłoby to słabe, gdybym mówił, że nie jestem za to odpowiedzialny albo, że chcę odejść. Nie jestem takim typem człowieka. Staram się zachować optymizm, daję z siebie wszystko jako szkoleniowiec. Zobaczymy, jaki będzie efekt po zakończeniu sezonu – mówił francuski trener&quot;.
Przewidywane składy:
Aston Villa (4-2-3-1): Guzan – Cissokho, Lescott, Okore, Hutton – Bacuna, Gueye, Sinclair, Gil Ayew - Gestede
Everton (4-2-3-1): Robles – Oviedo, Mori, Jagielka, Coleman – Barry, McCarthy, Cleverley, Barkley, Lennon - Lukaku
Aston Villa: Amavi, Traore, Kozak (kontuzje); Grealish, Sanchez (występ pod znakiem zapytania)
Everton: Hibbert, Browning (kontuzje); Besić (występ pod znakiem zapytania)
info: goal.pl
Well see ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
West Ham @ dnb 2.80✅✅✅
Unibet

W tym spotkaniu dwóch drużyn z Londynu proponuję grać na Młoty. U siebie są mocni, niejednokrotnie pokazywali że potrafią grać z czołówką i strzelać dużo bramek. Tottenham idzie jak burza, gra świetną ofensywną piłkę, bardzo chcą zdobyć mistrzostwo ale coś czuję że tutaj się potkną.
Ostatnie 6 meczy w PR wszystkie zwycięstwa. Terminarz jest bardzo napięty, grają co 3-4 dni piłkarze z pewnością to odczuwają. W niedziele mieli mecz ze Swansea gdzie musieli gonić wynik i mimo świetnej postawy naszego bramkarza Fabiańskiego udało im się wcisnąć 2 bramki a piłkarze sporo się namęczyli. Dodatkowo Koguty już w sobotę podczas następnej kolejki PR będą grali kolejne derby tym razem z Arsenalem. Będzie to dużo ważniejszy mecz dla nich, o tkz. 6 punktów. Z pewnością mają już gdzieś tam w głowach to spotkanie, w końcu to bardziej prestiżowe derby. Stawiam na to że West Ham sprawi tutaj niespodziankę i urwie punkty Kogutom.

edit: Cóż za kolejka w PR !!! wszystkie zespoły z top4 zgubiły punty ???? a spotkanie przebiegło tak jak sobie je wyobrażałem, Młoty stać było na zatrzymanie Kogutów. Kursik można było złapać przed meczem nawet za 3.40 gdzie też sobie taki podłapałem. W sobotę proponuję grać grubo na Tottenham z Arsenalem ????
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Czy wie ktoś z Was Panowie czemu kursy na Lisy zmieniły się o 15-20gr do góry?
Po pierwsze kursów nie podaje się ani w groszach ani w złotówkach.

Wzrost kursów wynika zapewne z tego, że nie zagra Kante - najlepszy defensywny pomocnik ligi.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Bournemouth - Southampton
Typ: 2
Kurs: 2.55 - Sportingbet
Analiza: Moim zdaniem najlepszy mecz na jutro, dobry kurs i ciekawe spotkanie, oglądałem kilka spotkań w wykonaniu gospodarzy i na pewno mogą zaskoczyć. Southampton ostatni raz miałem okazje zobaczyć w meczu z Arsenalem, niestety jedną połowę, mieli kilka fajnych akcji, strzałów, aż byłem zdziwiony, że mecz zakończył się bez jakiejkolwiek bramki, no trudno. Na początku sezonu nie popisali się formą, jednak ostatnimi czasy sprawują się elegancko i warto na nich postawić, nawet z podpórką lub klasycznym remis zwrot. Licze na przełamanie gości i próbę walki o LE, chodź w lidze Angielskiej &quot;liczy się tylko Liga Mistrzów&quot; to myślę, że na LE jak najbardziej zasługują. Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Norwich – Chelsea
Typ: Norwich over 1,5 kartki
BET365 kurs 1,53 ✅
Na dzisiaj wybrałem typ w meczu Norwich - Chelsea na kartki zespołu gospodarzy. W ostatnich 4 spotkania mieli co najmniej 2 kartki. W ostatnich dwóch meczach z Chelsea mieli na swoim koncie odpowiednio 4 i 3 kartki, linia nie za wysoka typ do dubla akurat, zaczyna się walka o utrzymanie także zawziętości na pewno nie zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Aston Villa - Everton
Over 3.5 gola ✅
3.50
Bet365


Z dzisiejszych meczy ligi angielskiej ciekawie zapowiada się pojedynek między Aston Villa, a Evertonem. Gospodarze na ostatnim 20 miejscu w tabeli, a goście z Liverpoolu są na 12 pozycji. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola.
Najważniejszy argument za tym typem to przed wszystkim bezpośrednie mecze między tymi angielskimi drużynami. Ostatnie pojedynki między AV, a Evertonem to wyniki 4:0, 3:2, 3:0, 2:1, 0:2, 3:3, 1:3. Jak widać w każdym z ostatnich meczy wpadały co najmniej 2 gole, a w 4 padał wynik over 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem również wpadnie kilka bramek. AV straciła w tym sezonie już 48 goli, natomiast Everton mimo, że plasuje się dopiero na 12 pozycji ma bardzo mocą w tym sezonie ofensywę - strzelili 46 goli co jest 4 wynikiem w lidze. Moim zdaniem dzisiaj Everton rozstrzela Aston Ville, a gospodarze grając u siebie również mogą coś ustrzelić. Mój typ to 2:3 dla przyjezdnych i over 3.5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 30

dadycool

Użytkownik
Leicester to ja odpuszczam i proponuje się zastanowic czy w nich warto inwestować po takim kursie. Brak Kante to jest mega osłabienie. Oglądałem ich mecz w Norwich i to był najlepszy zawodnik na boisku. Piłkę zabierał i rozgrywał do przodu nie na alibi. Leicester w ataku pozycyjnym jest dość wolne i słabo im to idzie. Nie jest tajemnicą ze lubią grać a kontry i to umieją bardzo dobrze dziś będą przez brak Kante mieli dużo mniej takich okazji bo kto jak nie on miał zabrać piłkę i podać do przodu. Będzie to raczej męczenie buly w tym meczu. Może im się uda strzelić coś ale będzie ciężko szczególnie ze West bromich będzie grać na luzie oni nie muszą (utrzymanie juz mają praktycznie) a mogą coś ugrać na boisku lidera. Ja odpuszczam jedynie under 2.5 można zagrać bo leicester ma świetną obronę także pewnie gola nie stracą a jak stracą to maks jeden moim zdaniem. A idąc tokiem mojego rozumowania leicester raczej dwóch nie strzeli.
Ja dziś do grubo idę w Chelsea. Wiem wiem Norwich walczy o utrzymanie będą gryźć trawę ale poprostu są bez formy i pewnie spadną z ligi a Chelsea jest w gazie i maja jeszcze 11 kolejek na odrobienie straty do City 11 punktów. Jest to możliwe choć mało realne ale czemu nie spróbować są w stanie zdobyć w tych 11 kolejkach około 28-30 pkt a co im to da zobaczymy. Idę w nich po dobrym kursie 1.7.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
West Ham @ dnb 2.80
Unibet

W tym spotkaniu dwóch drużyn z Londynu proponuję grać na Młoty. U siebie są mocni, niejednokrotnie pokazywali że potrafią grać z czołówką i strzelać dużo bramek. Tottenham idzie jak burza, gra świetną ofensywną piłkę, bardzo chcą zdobyć mistrzostwo ale coś czuję że tutaj się potkną.
Ostatnie 6 meczy w PR wszystkie zwycięstwa. Terminarz jest bardzo napięty, grają co 3-4 dni piłkarze z pewnością to odczuwają. W niedziele mieli mecz ze Swansea gdzie musieli gonić wynik i mimo świetnej postawy naszego bramkarza Fabiańskiego udało im się wcisnąć 2 bramki a piłkarze sporo się namęczyli. Dodatkowo Koguty już w sobotę podczas następnej kolejki PR będą grali kolejne derby tym razem z Arsenalem. Będzie to dużo ważniejszy mecz dla nich, o tkz. 6 punktów. Z pewnością mają już gdzieś tam w głowach to spotkanie, w końcu to bardziej prestiżowe derby. Stawiam na to że West Ham sprawi tutaj niespodziankę i urwie punkty Kogutom.
Po tym co zobaczyłem w drugiej połowie w meczu West Hamu z Sunderlandem, nie zainwestowałbym w powyższy typ. Zdecydowanie oddali inicjatywę gościom i tylko Adrian obronił ich przed stratą bramki. Tyle błędów w obronie przez 45 min to zdecydowanie za dużo a Tottenham nie przejdzie obok tego obojętnie. W ataku również brakowało polotu. Długie piłki na Carrolla nie dawały rezultatu i tak samo będą tłumione przez defensywę rywali jak i przez Sunderland.
Nie pisz nigdy że mecz z innym rywalem, w tym przypadku z Arsenalem będzie ważniejszy dla Kogutów, bo to nie jest czas na takie kalkulacje. Każda strata punktów może odbić się na końcowej tabeli więc zbijam ten argument.
Nie wiem jak wyglądał mecz ze Swansea ale końcowy efekt jest zadawalający. Kolejne 3 punkty na koncie i tyle. Budujące jest to, że ławka Tottenhamu potrafi wnieść ożywienie i pociągnąć grę do przodu. Na tym etapie, przy takim terminarzu to kolejny plus dla Tottenhamu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Leicester under 1,5 gola @1,83 Unibet ⛔ 2 gole
Hmm, zacznijmy od tego, że nie zagra dzisiaj Kante. Brak takich zawodników jest odczuwalny dopiero wtedy, gdy ich nie ma. Szwankuje połączenie między dwiema liniami, nie ma człowieka od wykonywania - najczęściej niewidocznej dla oczu - czarnej roboty. To ważne, bo Francuz jest w tym najlepszy w aktualnym sezonie. Zastąpi go prawdopodobnie King, który to, im Lisy grały lepiej, tym sam grał mniej.
Lisy znowu pokazały charakter z Norwich, jednak w euforii tego zwycięstwa ja widzę jeden zwiastun nadchodzących problemów, ponieważ to właśnie takimi spotkaniami jak to ostatnie czy nadchodzące z WBA, pieczętuje się mistrzostwo kraju. Mając tak genialne, wręcz nieprawdopodobne kontry, dużo łatwiej jest ograć czołowe zespoły, aniżeli te z dołu tabeli. The Baggies także oddadzą piłkę i pole gry, a sam Tony Pulis jest jednym z najbardziej przebiegłych taktyków i lubuje się w ucieraniu nosa dla potentatów.
West Brom na wyjeździe stracili 14 bramek na 13 spotkań. Na tę chwilę to piąty wynik w lidze, co jest dosadnym potwierdzeniem siły defensywnej tego zespołu. Na dodatek, ekipa z The Hawthorns dobrze broni się przed stałymi fragmentami, bo mają do tego odpowiednich ludzi. To też ważna informacja, ponieważ chytre liski Ranieriego często potrafią strzelać gole z powietrza. Tutaj jednak jest komu rywalizować z m.in. Huthem i Morganem. Ten aspekt nie powinien być problemem.
Na wiosnę Vardy i s-ka wygrali na wyjeździe 3-2, w większości przez niezmierzony geniusz Marheza. W rewanżu stawiam na Pulisa, który to rzadko daje się zaskakiwać dwukrotnie. Jedynym problemem po stronie gości jest brak Morrisona, lecz da się go godnie zastąpić. Występ Evansa pod znakiem zapytania.
Granie przeciwko Lisom, to jak gra przeciwko całej Anglii, ale ja tak dzisiaj próbuje. Ten ohydny futbol Tony&#39;ego Pulisa, który de facto zawsze przynosi oczekiwane rezultaty, potrafi dać w kość każdemu rywalowi na każdym stadionie. Na to dzisiaj liczę.
 
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zapowiada nam się bardzo ciekawa kolejka w Anglii. Trudne spotkania przed Totkami, City czy też Leicester. Najłatwiej wydaję się mieć Arsenal, który podejmie Swansea a United w przypadku dobrych wyników w dniu dzisiejszym jutro będzie stało przed ogromną presją ataku na top4. Ważne też spotkania w walce o utrzymanie gdyż Sunderland podejmie u siebie niezbyt silne CP a AV podejmie Everton, który na wyjeździe przegrał tylko jedno spotkanie. Nie mniej jednak przejdę do analizy na jedno z dzisiejszych spotkań w walce o mistrzostwo a tym co jutro to zajmę się jutro.

Liecester vs. West Brom

Wielokrotnie wspominany brak Kante spowodował ogromny wzrost kursów na zwycięstwo gospodarzy. Zawodnik od brudnej roboty oraz łączniku linii obrony z linią ataku. Do tego lider w odbiorach oraz moim zdaniem najlepszy defensywny pomocnik BPL. Ewidentnie brak tego Pana będzie bardzo widoczny w grze &quot;Lisów&quot;.

Nie o tym jednak a bardziej o tym, że wyczuwam w tym spotkaniu bardzo małą ilość goli. Jeżeli wziąć pod uwagę wszystkie spotkania ligowe &quot;Lisów&quot; na własnym boisku w tym roku to wychodzi na to, że nie stracili oni gola! Przy czterech takich spotkaniach ich bilans bramkowy to 6-0! Ten wynik robi wrażenie biorąc pod uwagę, że grali m.in z Liverpoolem oraz Stoke. Przejdźmy teraz do West Bromu, który w meczach wyjazdowych w całym sezonie może się poszczycić jedną z lepszych obron gdyż w 13 spotkaniach stracili oni tylko 14 goli! Może to robić wrażenie jednak biorąc pod uwagę fakt, że strzelili tylko 9 (drugi najgorszy wynik w lidze) to już nie wygląda to tak kolorowo.
Przejdę jeszcze do stylów gry, które prezentują obie drużyny. Może zacznę teraz od lidera BPL, który dużo bardziej woli grać z kontry niż atakować rywala. Spokojne wyczekiwanie na swoje okazje oraz solidna gra w obronie to coś czym może poszczycić się drużyna Włoskiego szkoleniowca. Na początku sezonu można było grać BTTS&#39;y w meczach Lisów jednak od jakiegoś czasu nie tracą oni bramek. Dzisiaj myślę, że może być tak samo gdyż futbol prezentowany przez West Brom jest jednym z najgorszych w lidze. Zamknięcie się na własnej połowie oraz walka w środku pola to coś czego można się dzisiaj spodziewać od początku spotkania. Liczę na to, że obie drużyny nie będą nam dzisiaj strzelać za dużo a pierwsza połowa będzie nudna jak flaki z olejem. Obie drużyny będą wyczekiwać swoich rywali na własnej połowie i próbować kontrować. I jeżeli nie będzie głupiej bramki ze stałego fragmentu gry to dla mnie pierwsza połowa powinna zakończyć się bezbramkowym remisem. A całe spotkanie? Wydaję mi się, że skromnie wygrać powinny &quot;Lisy&quot; aby postawić kolejny w krok w drodze po mistrzostwo Anglii! Powodzenia!

Przewidywane składy:

LEICESTER:
Schmeichel – Simpson, Huth, Morgan, Fuchs – Mahrez, King, Drinkwater, Albrighton – Okazaki, Vardy
WBA: Foster – Dawson, McAuley, Olsson, Chester – Gardner, Yacob, Fletcher, Sessengnon – Rondon, Berahino
Under 2.5 - 1.74/unibet ⛔
Under 0.5/HT - 2.7/efortuna ⛔
DW: 1-0 - 6.3/unibet ⛔

Wynik: 2-2
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Leicester - West Bromwich

Leicester zagra bez Kante, co może odbić się na defensywie Lisów. Kante to obecnie najlepszy defensywny pomocnik w lidze. Ma najwięcej przechwytów i udanych wślizgów. W środku pola czyści co się da. Leicester od 5 spotkań u siebie nie stracił bramki i liczę, że ta seria się skończy. Chyba żadna drużyna w tym sezonie nie może pochwalić się taką serią. W ofensywie każdy zna możliwości piłkarzy Leicester. Jest to zespół, który strzelił najwięcej bramek w lidze i co mecz oddaje sporo strzałów na bramkę przeciwnika. Jeśli chodzi o West Brom, to 3 dni temu wygrali z Crystal Palace 3:2. Po 30 minutach prowadzili już 3:0, ale strata dwóch bramek spowodowała, że była spora nerwówka w końcówce. West Brom dobrze zagrał w ofensywie, co zostało zauważone przez ekspertów w Match of The Day. Z przodu wyszli trójką Berahino - Rondon - Sessegnon i prawdopodobnie dziś wyjdą z przodu tak samo. Na wyjazdach WBA strzela i traci mało bramek i tutaj działa to na niekorzyść mojego typu na over. Z drugiej strony mecze WBA z mocnymi zespołami są w większości overowe, co potwierdza statystyka poniżej:

Southampton - WBA 3:0
Chelsea - WBA 2:2
Liverpool - WBA 2:2
WBA - Tottenham 1:1
West Ham - WBA 1:1
WBA - Arsenal 2:1
WBA - Leicester 2:3
WBA - Southampton 0:0
WBA - Chelsea 2:3
WBA - Man City 0:3

Leicester - West Bromwich over 2,5 @ 2,09 Marathonbet ✅ 2:2



Norwich - Chelsea

Spróbuję w tym meczu pograć na niespodziankę. Chelsea jest niepokonana od dłuższego czasu, a konkretnie od 19 grudnia ubiegłego roku. Aktualnie żadna inna drużyna nie ma tak długiej serii. Wiadomo, Premier League to liga niespodzianek, więc ewentualna wygrana Norwich nad Chelsea nie powinna dziwić. W Chelsea Hiddink nie stosuje rotacji w składzie, tylko gra najmocniejszą jedenastką w lidze, FA Cup czy w LM. Za Norwich trudno szukać jakichś konkretnych argumentów, oprócz tego, że w końcu mogą się przełamać. Norwich może &quot;pochwalić&quot; się serią 7 meczów bez wygranej w tym 6 porażek. Kolejny argument jest taki, że na Carrow Road już parę mocnych zespołów potrafiło zgubić punkty, a wśród nich West Ham, Southampton, Arsenal, a bliski tego był Liverpool w pamiętnym spotkaniu zakończonym wynikiem 4:5.

Norwich - Chelsea 1 DNB @ 4,30 Marathonbet ⛔ 1:2
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Aston Villa vs Everton(2,5) over 2.06✅
Everton dzisiaj zmierzy sie z ostanią drużyna w lidze a mianowicie Villa.Dobrym pomysłem było by granie na gości choć w ogólnym rozrachunku zajmują dopiero 12 miejsce w tabeli to może zaskoczyć fakt ze w dotychczasowym dorobku przegrali tylko raz na wyjeździe z Arsenalem
2:1 zdecydowane drużyna cudzego boiska. Zdobywali 19 pkt własnie na boiskach rywali przy 16 u Siebie . 2 ostanie mecze underowe 2:0 w pucharze oraz porazka u Siebie 0:1 z West Brom ale wlasnie obejrzalem sobie skrót tego meczu i nie wiem jak oni to przegrali zabraklo skuteczności 33 oddane starzy do 5 rywali i posiadanie piłki w granicach 76% dominacja!Lecz mecze wygrwa sie ilością goli.W ostanim czasie Everton imponuje skutecznością na wyjazdach odpowiednio 2,3,3,1,3 strzelone gościom daje nadzieje na dzisiejszy over zwłaszcza ze AV ma jedna z najwiekszych ilości straconych goli w lidze.Mieli 2 ostanie mecze ciężkie z Liverpoolem porazka 0:6 oraz przegrna 1:2 ze Stoke na wyjeździe gdyz Stoke prezentuje dobry poziom na własnym boisku przekonało się o tym MU czy MC nie wywożąc stamtąd ani jednego punktu.I jesli AV maży by opuścić strefe spadkowa to musi wziąć się do roboty choć rywal dzisiaj wymagający.Obstawiam 1:2 lub 1:3 dla gości.Ostanie mecze tych druzyn:
Everton Aston Villa 4 : 0
Aston Villa Everton 3 : 2
Everton Aston Villa 3 : 0
Everton Aston Villa 2 : 1​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Norwich v Chelsea​

Na Carrow Road zagrają wciąż aktualni mistrzowie Anglii. Londyńska Chelsea jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Jej piłkarze najpierw rozgromili Sroki na Stamford Bridge, a następnie wywieźli 3 punkty z St. Mary&#39;s Stadium, co nigdy nie należy do łatwych zadań. Uważam, że piłkarze The Blues ten mecz wygrają, ale bardziej od czystej dwójki na gości sensownym typem wydaje się over bramkowy + zwycięstwo CFC. W ofensywie po stronie gości zobaczymy Hazarda, Bertranda Traore, Oscara oraz Diego Coste. Za nimi zagra dwójka złożona z Cesca i Maticia. Myślę, że to wystarczy do zwycięstwa... Na papierze Kanarki wyjdą w ustawieniu 5-4-1. Autobus z nastawieniem na kontry? Możliwe. Liczę pomimo tego na over, gdyż Chelsea lubi ostatnio strzelać bramki i nieźle im to wychodzi. Ciężko za to u nich z zachowaniem czystego konta i tu liczę na Norwich.
Chelsea &amp; over 2.5 @2.50
✅ 1-2

 
Otrzymane punkty reputacji: +18
funias 691

funias

Użytkownik
Sunderland - Crystal Palace
Typ: Sunderland DNB @1.66 bet365 ZWROT

Oglądałem ostatnio spotkanie z West Hamem i ekipa Sunderlandu mimo porażki pozostawiła po sobie dobre wrażenie. Od kilku kolejek widzę progres w tej ekipie. Bardzo dobrze pogrywa sobie Kahzri, który napędza wiele groźnych ataków. Kapitalnymi podaniami popisuje się z kolei Kirchhoff. Tylko i wyłącznie brak skuteczności w ostatnim spotkaniu spowodował, że Czarne Koty opuściły Londyn bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Byli oni bowiem stroną przeważającą. Wcześniejsza wygrana z Manchesterem United nie była przypadkowa. Sunderland wygrał zasłużenie. Dziś szansa na kolejne punkty na własnym stadionie. Okazja ku temu jest tym większa, bo na Stadium of Light przyjedzie Crystal Palace, które jest w dużym dołku. W ostatnim meczu w 30 minut stracili 3 bramki z jedną z najmizerniejszych ofensyw w lidze. 10 ostatnich spotkań to aż 7 porażek. Na wygraną kibice Palace czekają od 27 grudnia. Uważam, że Sunderland będzie kuł żelazo puki gorące i dzisiaj pokusi się o komplet oczek. Ubezpieczam się zwrotem w przypadku remisu, bo jak wiadomo grają ekipy z dolnej części tabeli więc nie można wykluczyć jakiegoś innego przebiegu spotkania. Mimo wszystko polecam. A oto składy:
http://www.flashscore.pl/mecz/Kv09O17C/#sklady;1

E: Wynik 2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Manchester United - Watford
Over 2.5 gola
2.10
Bet365

Na środę wybrałem mecz z angielskiej Premier League. W 28 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Manchester United i Watford. Gospodarze po 27 meczach plasują się na 5 pozycji w lidze, a goście są 12 drużyną w tabeli. Typuję w tym spotkaniu na over 2.5 gola. Zachęcają mnie do tego typu dwa ważne argumenty. Pierwszy z nich to ostatnie wyniki Manchesteru United w lidze oraz na arenie międzynarodowej (LE). Ostatnie 5 meczy z rzędu ekipy z Manchesteru to wyniki 3:2, 5:1, 0:3, 2:1 i 2:1. Zaliczyli 5/5 wyników over 2.5 gola z rzędu. Drugi argument to bezpośrednia rywalizacja między MU, a Watford. Oba kluby spotykały się ze sobą w ostatnich latach 7 razy i padały w tych meczach wyniki 1:2, 1:4, 4:0, 1:2, 0:3, 2:3, 4:1. Jak widać 7/7 meczy zakończyło się wynikiem co najmniej 3 bramkowym. Za każdym razem w meczu Manchesteru z Watford wpadały co najmniej 3 gole. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu Manchester zaaplikuje rywalowi kilka bramek, goście mogą odpowiedzieć również chociażby jednym trafieniem. Mój typ to 3:1 dla Manchesteru i over 2.5 gola.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Leicester to ja odpuszczam i proponuje się zastanowic czy w nich warto inwestować po takim kursie. Brak Kante to jest mega osłabienie. Oglądałem ich mecz w Norwich i to był najlepszy zawodnik na boisku. Piłkę zabierał i rozgrywał do przodu nie na alibi. Leicester w ataku pozycyjnym jest dość wolne i słabo im to idzie. Nie jest tajemnicą ze lubią grać a kontry i to umieją bardzo dobrze dziś będą przez brak Kante mieli dużo mniej takich okazji bo kto jak nie on miał zabrać piłkę i podać do przodu. Będzie to raczej męczenie buly w tym meczu. Może im się uda strzelić coś ale będzie ciężko szczególnie ze West bromich będzie grać na luzie oni nie muszą (utrzymanie juz mają praktycznie) a mogą coś ugrać na boisku lidera. Ja odpuszczam jedynie under 2.5 można zagrać bo leicester ma świetną obronę także pewnie gola nie stracą a jak stracą to maks jeden moim zdaniem. A idąc tokiem mojego rozumowania leicester raczej dwóch nie strzeli.
Ja dziś do grubo idę w Chelsea. Wiem wiem Norwich walczy o utrzymanie będą gryźć trawę ale poprostu są bez formy i pewnie spadną z ligi a Chelsea jest w gazie i maja jeszcze 11 kolejek na odrobienie straty do City 11 punktów. Jest to możliwe choć mało realne ale czemu nie spróbować są w stanie zdobyć w tych 11 kolejkach około 28-30 pkt a co im to da zobaczymy. Idę w nich po dobrym kursie 1.7.
Cóż Chelsea jak myślałem wygrała, ale Leicester mnie zaskoczył stracił 2 gole u siebie i under pa pa. Ale śmiem twierdzić że gdyby Kante był na boisku to by nie było tak. No ale to gdybanie.
Na jutro Man Utd to obowiązkowo. Rozkręcili się mimo kontuzji. Walczą o ligę mistrzów a Watford gra żeby grać utrzymanie jest także nie widzę opcji jak ich zwycięstwo. Kurs 1,6 do dubla ok. Do tego taki rodzynek Man utd wygra i obie strzelą. W ostatnim meczu było 2:1, obrona United to śmiech na sali tracą gole z każdym i wszędzie także widzę wynik 2:1, 3:1 a kurs 4,25 jest śliczny ????
Do tego na pewno BTS w Liverpoolu obie strzelać umieją i lubią i obie tracą. Ostatnio trzy dni temu było 1:1 i taki wynik lub podobny mi się widzi.Kurs 1,7 jest ok.
Arsenal dla mnie to nie do grania po takim kursie. Pewnie wygrają ale taki piach grają ostatnimi tygodniami że nie zaryzykuje do tego nie wygrali Swansea u siebie od 3 meczów. Dziwny mecz ciężko tu coś wymyślić.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Liverpool - Manchester City
- Niesamowicie ciekawie zapowiada się mecz na Anfield. Zaledwie kilka dni temu oba zespoły walczyły w pucharze ligi i to Obywatele triumfowali. Jak będzie tym razem :?:
- Gospodarze wciąż liczą się w walce o puchary. Muszą jednak łapać więcej oczek. Co prawda ostatni, ligowy mecz zakończył się bardzo dobrym rezultatem. Pokonali Aston Villę aż... 6:0 :!: Ponadto wyeliminowali Augsburg w Lidze Europy. Pechowo ulegli The Citizens w finale Capital One Cup. Jednak Caballero w karnych okazał się być przeszkodą nie do pokonania.
- City natomiast po fatalnych meczach w lidze nareszcie zaczęli odnotowywać zwycięstwa. Poza wspomnianym w Capital One Cup, udało się wygrać w niezłym stylu mecz z Dynamem Kijów na Ukrainie (3:1). Są zatem w gazie i dzisiaj ponownie będą straszyć Kloppa i jego podopiecznych.
- Co ciekawe w listopadzie ub. roku, Liverpool zmiażdżył The Citizens aż 4:1 w lidze i to na Etihad. City będzie szukać rewanżu. Jednak oto nie będzie łatwo.
Wciąż brakuje kilku zawodników po obu stronach. Szczególnie jednak odczuwalna jest strata de Bruyne&#39;a w szeregach gości. Mimo to, dzisiaj liczymy na dobre widowisko i sporą liczbę trafień.
Powyżej 2.5 gola, 1.85 Sportingbet ✅ 3:0
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Wczorajsze wyniki pozytywnie mnie zaskoczyły. Takie dni mogłyby się powtarzać co kolejkę ;]. Mecz Leicester był, w przeciwieństwie do tego co sądziłem, bardzo ciekawy oraz szybki. Lisy naprawiły wiele błędów które pojawiały się w meczu z Norwich. Okazji do strzelenia bramki która mogła by dać 3pkt było dość sporo. Najlepszą miał chyba Okazaki, którego strzał głową obronił bramkarz WBA. Dodatkowo Vardy... niesamowity człowiek. Po 70 minutach gry na pełnych obrotach jego sprint do piłki, a następnie jej odbiór zawodnikowi WBA to jak dla mnie coś niesamowitego ;). Oby i dziś było na co popatrzeć.

Edit: Los jest okrutny ;p Pełen luz i w weekend lecimy dalej ;]

Arsenal – Swansea 1-2
Typ: 1. drużyna zdobędzie bramek- over 1,5 1,43 Fortuna ⛔


Ostatnio Arsenal mnie zaskoczył, zresztą z tego co widziałem nie tylko mnie. Chodzi oczywiście o przegraną z MU na wyjeździe 3-2. Meczu niestety nie miałem okazji oglądać więc ciężko mi coś powiedzieć na temat gry kanonierów. Wcześniejsza przegrana w LM z Barceloną była do przewidzenia jednak sprawa nie jest jeszcze całkiem przegrana i powalczyć można. Jednak osobiście jakoś nie wieżę żeby udało im się awansować. Wracając do PL. Jeśli Arsenal myśli o pierwszym miejscu, a tak na pewno jest, mecze z takimi przeciwnikami jak Swansea trzeba wygrywać. Łabędzie w ostatnich sześciu meczach mają bilans 2-2-2. Czyli dosłownie &quot;średnio&quot;.
W Arsenalu kilka braków, co widać poniżej. Mam nadzieję że jednak mimo wszystko te dwie bramki nie powinny stanowić jakieś wielkiego problemu chociaż Łabędzie na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Przewidywane składy:Arsenal: Cech – Bellerin, Kościelny, Mertesacker, Monreal – Coquelin, Ramsey – Campbell, Ozil, Sanchez - Welbeck
Swansea: Fabiański – Rangel, Fernandez, Williams, Taylor – Cork, Britton, Ki – Sigurdsson – Ayew, PaloschiNie zagrają:Arsenal: Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Rosicky, Wilshere (kontuzje)

Manchester United – Watford 1-0
Typ: BTS 2,07 Fortuna ⛔


W MU w dalszym ciągu bardzo dużo kontuzji. I znów ciężko mi coś napisać o poprzednim spotkaniu ponieważ go nie oglądałem :/. Jednak bądź co bądź strzelenie Arsenalowi, nawet na swoim terenie, trzech bramek to nie byle co. Przeciwnik MU zajmuje obecnie 12-stą pozycję, jednak do miejsca 5, zajmowanego nota bene przez MU traci jedynie 7 pkt. Miałem wątpliwości co do tego typu ponieważ na ostatnie sześć wyjazdowych spotkań goście strzelili tylko 5 bramek. Nie jest to imponujący wynik ale mimo wszystko mam nadzieję że dziś im się uda.

Przewidywane składy:
United (4-2-3-1): De Gea – Rojo, Blind, Smalling, Darmian – Schneiderlin, Herrera – Depay, Mata, Lingard - Martial
Watford (4-4-2): Gomes – Ake, Britos, Cathcart, Nyom – Amrabat, Watson, Capoue, Behrami – Deeney, Ighalo
Nie zagrają:
United: Shaw, Young, Jones, Schweinsteiger, Rooney, Keane, Love, Borthwick-Jackson, Fellaini, Valencia (kontuzje)
Watford: Hoban, Ekstrand (kontuzje); Jurado (występ pod znakiem zapytania)

Liverpool – Manchester City 3-0
Typ: BTS 1,60 Fortuna ⛔

Po ciekawym pojedynku w pucharze przyszła pora na starcie w lidze.
Oba zespoły według mojej subiektywnej oceny zaprezentowały się bardzo dobrze. Mecz był ciekawy i przyjemny dla oka. Karne w wykonaniu zawodników Liverpoolu nie były już jednak najlepsze, jednak wiadomo, 120 minut w nogach, ciężki mecz, stres itd zrobiło swoje. Zresztą karne to zawsze loteria. W dzisiejszej potyczce stawiam również na BTS. Myślę że gospodarze nie odpuszczą (zresztą czemu by mieli?) i nie będą chcieli doznać porażki po raz drugi z tym samym przeciwnikiem. Mamy kilka braków kadrowych po obu stronach jednak mimo wszystko, przynajmniej te 1-1 powinno dziś paść. Tak przynajmniej mi się wydaje.
Przewidywane składy:
Liverpool (4-3-3): Mignolet – Moreno, Lovren, Toure, Clyne – Henderson, Can, Milner – Coutinho, Firmino, Lallana
City (4-2-3-1): Hart – Kolarov, Kompany, Otamendi, Sagna – Fernandinho, Fernando, Sterling, Silva, Navas - Aguero
Nie zagrają:
Liverpool: Gomez, Ings, Skrtel, Rossiter, Sakho, Stewart, Leiva (kontuzje); Caulker, Sturridge (występ pod znakiem zapytania)
City: Nasri, De Bruyne, Delph (kontuzje); Toure (występ pod znakiem zapytania)

West Ham United – Tottenham 1-0
Typ: BTS 1,75 Fortuna ⛔ Panie Kane, obudź się Pan.


Derby Londynu, chyba najciekawiej zapowiadające się dzisiaj spotkanie.
Gospodarze walczą o miejsce premiowane grą w pucharach a goście jak wiemy o mistrzostwo Anglii. Wczorajszy remis Lisów sprawił iż 3pkt wywiezione z Upton Park dadzą Tottenhamowi, po raz pierwszy w tym sezonie o ile się nie mylę, miejsce pierwsze. To już trzeci BTS na dziś który gram. Wiem że będzie ciężko jednak i tu czuję bramki. Młoty u siebie radzą sobie bardzo dobrze. Na ostatnie 6 spotkań zanotowali 2 remisy i 4 zwycięstwa. Koguty w tym sezonie również są w świetnej formie.
Życzę wszystkim powodzenia ;)

Przewidywane składy:
WHU (1-4-3-3): Adrian – Cresswell, Ogbonna, Collins, Reid - Lanzini, Noble, Kouyate – Payet, Emenike, Antonio
Tottenham (1-4-2-3-1): Lloris – Rose, Wimmer, Alderweireld, Walker – Mason, Dier – Alli, Eriksen, Lamela - Kane

Nie zagrają:
WHU: O’Brien, Sakho, Tomkins (kontuzje), Byram (kartki)
Tottenham: Dembele, N’Jie, Vertonghen (kontuzje), Carroll (występ niepewny)

Składy info: goal.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom