>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

28. kolejka PKO Ekstraklasy (14.04 - 17.04.2022)

Status
Zamknięty.
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Raków - Widzew 1 @ 1,42 @ Betfan

Tak wiem, kurs nie powala, ale jak dla mnie pewniaczek do dubla. Raków ma "tylko 6 punktów" przewagi nad będącą w gazie Legią i będzie chciał tą przewagę utrzymać/powiekszyć. Biorąc pod uwagę ryzyko, że na wyjazdach tak jak w Radomie Raków może stracić punkty, to te 6 punktów to nie jest na tyle dużo by pozwolić sobie również na stratę punktów u siebie. Sądzę, że u siebie Raków z takim rywalem powinien spokojnie wygrywać i można tutaj też atakować jakieś handi. Widzew po dobrej rundzie jesiennej i początku wiosennej, notuje mocny kryzys będąc prawie najgorszą drużyną ostatnich 5 kolejek. Myślę, że po tej kolejce spadną na ostatnie miejsce w tabeli formy przedstawionej poniżej. Mój typ to 4-1 dla Rakowa. WIęc overy, handi czy czysta jedyneczka do ako jest fajnym pomysłem.
1681461200286.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +1196
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Kilka przemyśleń z mojej strony na obecną kolejkę.

Warta - Śląsk

Wydaje się, że fajerwerków tutaj pod kątem ilości goli nie zobaczymy. Warta strzela mało i traci też mało. Śląsk ostatnio porazka z Piastem plus męczenie buły w Gdańsku wydaje się, że raczej szału nie będzie i drużyna Szulczka jest solidniejsza i chyba nie powinna przegrać tego spotkania.

Typ: Warta/remis & under 2,5 @ 1.86 totalbet

Zagłębie - Górnik

Tutaj ciężka sprawa w którą stronę pójść. Z jednej strony o Górniku już tutaj sporo padło i wiemy jak grają, ale Miedziowym u siebie chyba "szkodzi powietrze" bo wyniki na swoim boisku w tym sezonie są ponizej krytyki. Ostatnio w Płocku zamiast spokojnie po 1 połowie prowadzić odwalili manianę i przegrali na własne życzenie z ciężko grającą Wisłą. Żaden wynik mnie nie zdziwi choć pójdę z lekkim wskazaniem na Miedziowych + underek, choć h2h jest dosyć overowe.

Typ: Zagłębie/remis & under 3,5 @ 1.94 totalbet
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom