>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28.04.2006 20:00 Amica : Wisla Krakow

Status
Zamknięty.
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Jak myslicie, czy Wisla przedluzy iluzoryczne juz chyba tylko szanse na mistrzostwo i wygra ten mecz czy juz odpusci sobie bo i tak tylko w marzeniach moga zdobyc tytul i przegra ten mecz.
A moze bedzie remis ?
Co sadzicie ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na pewno Wisła tego meczu nie odpuści. Na zgrupowanie kadry narodowej, nie puściła Sobolewskiego i Baszczyńskiego. To znaczy, że nie odpuszczają i prawidłowo. Zawsze gra się do końca, w końcu są profesjonalistami. Później może zamieszczę jakieś statystyki.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Na pewno Wisła tego meczu nie odpuści. Na zgrupowanie kadry narodowej, nie puściła Sobolewskiego i Baszczyńskiego. To znaczy, że nie odpuszczają i prawidłowo. Zawsze gra się do końca, w końcu są profesjonalistami. Później może zamieszczę jakieś statystyki.
Bilans ostatnich 7 sezonow miedzy Amica - Wisla :

Amica - 3 zwyciestwa
Remis (Amica-Wisla) - 2 remisy
Wisla - 2 zwyciestwa

Wiec widac statystycznie ze najprawdopodobniej bedzie 1X, no ale wiadomo ze czesto statystyka nie sprawdza sie.

Ja bym jednak dal X a intuicja mi podpowiada ze wygra Amica...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Kto wygra mecz?? WISŁA!! Kto ?? WISŁA!! Kto?? WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WISEŁKO wierzymy w Ciebie.....
Ostatni raz gracie z Amicą to postarajcie się.... :wink:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Kto wygra mecz?? WISŁA!! Kto ?? WISŁA!! Kto?? WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WISEŁKO wierzymy w Ciebie.....
Ostatni raz gracie z Amicą to postarajcie się.... :wink:
Wiem ze bys chcial zeby Wisla wygrala.Ale ja staram sie spojrzec obiektywnie na ten konczacy sie sezon w wykonaniu tych druzyn.I wyszlo mi remisowo :mrgreen: :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja stawiam 2. Amica może gra dobrze, ale ze słabszymi drużynami. A jak ma grać z lepszą przegrywa np. Z Koroną czy z Zagłebiem. Wisła nie może pozwolić na drugie podknięcie z rzędu. Rok temu we Wronkach Wisła wygrała 1-0, licze że znów wygrają ;)
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
ja myślę że Wisła to wygra. Muszą wygrywać bo jakies tam szanse na mistrzostwo jeszcze mają. Wiedzą chyba że Korona wcale nie musi przegrać z Legią a w przypadku ich wygranej strata się zmniejszy. Tak więc WISŁA GRAĆ DO KOŃCA. Mam nadzieję że wszystko roztrzygnie się w ostatnim bezpośrednim meczu Legia - Wisła.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Ostatnio przeczytalem gdzies wypowiedz Dana Petrescu na temat tego meczu i powiedzial jedno zdanie ktore mowi samo za siebie a mianowicie jesli Wisla ma matematyczne szanse na mistrzostwo to nie moga przegrac z Amica ???? wydaje mi sie ze bedzie to ciekawy mecz ale bedzie tez malo bramek moj typ to 0:1
 
K 0

kacap

Użytkownik
Siema. W tym meczu nie może być innej opcji branej jak zwycięstwo Wisły, tym bardziej że jest duże prawdopodobieństwo stracenia pkt przez Legie w Kielcach. Jeżeli Wisła wierzy jeszcze w tytuł mistrzowski to pozostoje im tylko dzis wyjechac z Wronek z 3 pkt do przodu. Pozdrawiam
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Ostatnio przeczytalem gdzies wypowiedz Dana Petrescu na temat tego meczu i powiedzial jedno zdanie ktore mowi samo za siebie a mianowicie jesli Wisla ma matematyczne szanse na mistrzostwo to nie moga przegrac z Amica ???? wydaje mi sie ze bedzie to ciekawy mecz ale bedzie tez malo bramek moj typ to 0:1
nARAZIE SIE SPRAWDZA :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom