>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka Ligue1 (10.03 - 12.03.2023)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille OSC - Olympique Lyon
Typ: 2
Kurs: 4,05
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230310_093258.jpg
Lille u siebie ma bilans 8 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował do tej pory 5 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek. Miejsce w tabeli i forma sugerują dziś grać na gospodarzy ale ja tutaj szukam niespodzianki i pogram na Lyon. Po takich kursach wolę zaryzykować na gości. Owszem na ten moment Lille wydaje się zespołem lepszym od swego rywala ale ja aż takiej wielkiej różnicy między tymi dwoma ekipami nie widzę i dla mnie jest to spotkanie w którym żaden wynik mnie nie zdziwi ani wygrana Lille, ani remis ani wygrana Lyonu a skoro tak to wolę pograć na to na co jest najwyższy kurs, bo dodatkowo gospodarze mają dziś bardzo ważne absencje w defensywie a Lyon w ofensywie potrafi zaskoczyć.
Absencje w Lille:
obrońcy Djalo (25 występów w tym sezonie, 2 gole na końcie), Diakite (24 występy w tym sezonie, 2 gole na końcie) i Ismaily (18 występów w tym sezonie, 2 gole na końcie)
Absencje w Lyonie:
pierwszy bramkarz Lopes (22 występy w tym sezonie), obrońcy Boateng (6 występów w tym sezonie) i Gusto (2 występy w tym sezonie) i napastnik Jeffinho (1 występ w tym sezonie)
Pojedynki tych zespołów wnostatnich latach bardzo zacięte i na styku:

Screenshot_20230310-094307_Flashscore.jpg

Lyon ostatni raz na wyjeździe z tym rywalem wygrał w 2016 roku więc myślę, że dobra pora na ponowne wygranie tutaj, bo Lille w obronie ma dziś trochę ważnych nieobecności.
3-3
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Brest - PSG
Brest powyżej 3.5 strzałów w światło bramki (2.11)
PSG powyżej 11.5 fauli (1.77)
Brest powyżej 0.5 gola (1.61)
Fortuna


Sezon dla gości się skończył,po raz kolejny PSG nie podbiło Europy i już w marcu zostali z niczym,nikt tam nie będzie raczej się cieszył z mistrzostwa Francji więc sezon już jest stracony. Dzisiaj uważam że Brest może to wykorzystać,przereklamowany Messi pewnie już jest myślami w lipcu gdzie będzie wybierał nowy klub,Mbappe na pewno żałuję zostanie,w ostatnim meczu z Bayernem nie był sobą.
PSG może i ma silny skład ale brakuje im dzisiaj Neymara,Kimpembe,Marquinhosa,Mukiele i Hakimiego.
To aż trzech obrońców i z całą pewnością nie wygląda to dobrze dla PSG. Uważam że po ostatnich meczach piłkarze z Paryża są wyczerpani mentalnie i fizycznie i ciężko im dzisiaj będzie wyjść na boisko i dać z siebie 100%.
Mecz powinien być pod ich dyktando ale uważam że Brest stać dzisiaj na niespodziankę,PSG jest niczym zraniona zwierzyna,cztery strzały na bramkę,gol i 12 lub więcej fauli Paryżan to przepis na to spotkanie,trener gości będzie musiał dzisiaj rotować składem i wystawić juniora lub dwóch,to będzie kończyło się faulami a brak aż trzech podstawowych obrońców i kapitana da im się we znaki.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Angers SCO - Toulouse FC
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230312_112554.jpg
Angers to również najgorzej grający zespół u siebie z całej ligi notując 1 zwycięstwo, 2 remisy i 10 porażek i tracac najwięcej bramek (28 goli straconych). Drużyna z Tuluzy z kolei na wyjazdzch do tej pory zanotowała 3 zwycięstwa, 1 temis i 8 porażek. Goście też jakoś rewelacyjnie nie grają ale mentalnie ten zespół jest przynajmniej o poziom wyżej od swego rywala. Nie wiem co by się musiało stać żeby drużyną Angers wstrząsnąć na tyle aby zaczli wygrywać. Ta drużyna w lidze ostatni raz wygrała 18 września tamtego roku na wyjeździe z Niceą 2-1 ! Mentalnie ten zespół jest rozbity i tam już chyba nie ma wiary w nic. Przy tych kursach no grzechem jest nie sprobować pograć na gości tym bardziej, że dzisiaj zagrają w swoim najmocniejszym składzie.
Absencje w Angers:
bramkarz Zinga (bez występu w tym sezonie), obrońcy Chetti (6 występów w tym sezonie) i Ghoulam (4 występy w tym sezonie), pomocnik Bentaleb (22 występy w tym sezonie, 3 gole na końcie, najlepszyvstrzelec w drużynie) i napastnicy Diony (8 występów w tym sezonie, 1 gol na końcie) i Eneme-Ella (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Tuluzie:
napastnik Healey (3 występy w tym sezonie, 1 gol na końcie)
0-2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +320
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom