>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto spotkania w ramach 27 kolejki francuskiej Ligue 1
Kursy bukmacher: Bwin


Zachęcam wszystkim do udziału w dyskusji oraz pisania analiz które pomogą innym wybrac odpowiednie typy na swój kupon ;)
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Lille - Lyon 2 2,25 ✅
Dzisiaj na C+ w magazynie ligi francuskiej mówili, że mecz zostanie rozegrany na Stade de France, czyli na neutralnym terenie jakby na to nie patrząc. Stąd dziwi mnie tak wysoki kurs na Lyon.Póki co jak widze żaden buk się nie kapnął (poza Betfair kurs 1,45) zatem spieszyć się i grać. Mecz Lyonu z drużyna środka tabeli na neutralnym boisku po takim kursie to raczej rarytas ???? . Ja wiem, że Lyon ma LM w środku tygodnia, ale nie może zapominać o lidze, bo Bordeaux ich ostro goni.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
nazimek czy jesteś pewien że mecz zostanie rozegrany na Stade de France ? Bo z moim źródłem wynika że mecz zostanie normalnie rozegrany na stadionie na którym na co dzień grają i trenują gracze Lille. Więc ktoś z nas ma złe info. Jeśli chodzi o sam mecz obawiam się że Lyon może byc już myślami przed meczem z Manchesterem ale jeśli grają na Stade de France to zwiększą szansę na wygraną Les Gones
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak tak masz rację, zwracam honor. Sam sprawdziłem i miałem właśnie potwierdzic to info rozmawiałem ze znajomych z Francji i potwierdził mi to że mecz na Stade de France, zapomniałem też o oficjalnej stronce Ligue 1 która też to potwierdza, można spróbowac na Lyon choc trzeba pamiętac że Lille już kilka meczów rozegrało na tym stadionie chocby w Lidze Mistrzów ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Muszę przyznac że sobotnie mecze mi zupełnie nie podchodzą i mam tylko jeden typ na sobotę.
Lorient - Nancy
Gospodarze zajmują 8 pozycję zaś goście plasują się na trzecim miejscu. Nancy na wyjazdach w ostatnim czasie nie gra najlepiej, ostatni raz wygrali 5 października z Monaco, a w ostatnim swoim występie na boisku rywala przegrali wysoko bo aż 4:0 z Saint Etienne. Gospodarze to bardzo solidna drużyna która u siebie spisuję się bardzo dobrze a ostatni mecz na własnym boisku przegrali 16 września z Rennes. Lorient nie traci tak wielu goli ale mało ich strzela bo tylko 23 bramki mniej strzelili tylko gracze ostatniej druzyny Metz, Nancy zaś posiada najlepszą formację obroną w lidze stracili bowiem oni zaledwie 18 bramek. Nancy w dwóch ostatnich meczach zanotowało 2 overy, zaś Lorient to dwa undery. W pierwszym meczu między tymi drużynami Nancy zwyciężyło 2:0. W ekipie gospodarzy zabraknie: Namouchi (12/1) i Boutruche (6/0) zaś w drużynie z Nancy nie ma: do Nascimento (25/0) i Macaluso (6/0) osłabienia nie są aż takie wielkie obie drużyny podobne straty. Od 2000 roku na stadionie Lorient rozegrano 6 meczów pomiędzy tymi zespołami i wszystkie sześc zakończyło się wynikami underowymi. Według mnie w tym meczu nie zobaczymy wielu goli ;)
Mój Typ: Under 2,5 @ 1,60 @ 9/10 ✅
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
Olympique Marsylia v Auxerre 1 1,55 ✅
Marsylia w ostatnim czasie wyśmienicie prezentuje się przed własną publlicznością. Ostatnie sześć spotkań na Stade Velodrome padło właśnie łupem OM. Dzisiejsi goście prezentują sie także ostatnio bardzo dobrze, wygrali bowiem trzy mecze z rzędu w tym dwa wyjazdy.
Podopieczni Fernandeza grali na tygodniu w Pucharze Francji z PSG , polegli jednak po zaciętym meczu 3:2. Więc świeżość nie będzie atutem gości , na pewno będą czuć zmęczenie. Dodatkowo w Auxerre nie zagra Rumun Gabriel Tamas, bo w ostatnim ligowym spotkaniu zarobił żółtko.
Auxerre w tym sezonie dwukrotnie podejmowało OM , raz w lidze , raz w Pucharze i dwukrotnie pokonało podopiecznych Geretsa:
16/01/2008 Coupe de la Ligue Auxerre - Marseille 1:0
22/09/2007 Ligue 1 Auxerre - Marseille 2:0
Ten mecz jednak rozegrany zostanie na Stade Velodrome , na którym Auxerre regularnie przegrywa w ostatnim czasie. Stawiam na MArsylię , która wie o co gra , musi gonić czołówkę tabeli po zadyszce w początkowej fazie sezonu .
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : FC Metz - SM Caen
Typ : under 2.5 ⛔ || FC Metz ✅
Kurs:1.60 || 2,65
Sportingbet
Analiza :
Druzyna Metz ktora praktycznie juz spadla z Ligue 1 w ostantim czasie cos tam gra, a zdarzaja jej sie nawet wygrane tak jak 2:1 z Valencianes czy 3:0 na wyjezdzie !! ze Strasburgiem ;] Lecz czy Cean da rade sredniakowi ligi ? Mysle ze nie , graja obecnie fatalnie nie wygrali od siedmiu meczow a ostanio na wlasnym stadionie przegrali z Saint Etien 1:3 lub z Sohaux 1:1 albo takze 1:4 z LEns lub 1:6 z Olympique Marsylia , a patrzac na srednia dyspozycje gospdoarzy w tym meczu naprawde moga powalczyc o jakies pkt. Powoli Daniel Gygax jest w coraz lepszej pozycji i te jego rajdy lewa strona naprawde czasmi przynasza wilee dobrego dla &quot;smokow&quot; A w Cean ? Guffan strzela abrdzo rzadko zdarzaja mu sie czasmi jakies przeblyski na co w onecnej formie za bardzo nie licze a szczerze mowiac druzyna jest troche ropzbirta , mowi sie ze kibice szykuja jakas forme protestu na najblizszy mec Cean przed wlasna publiko wiec nie za ciekawie jest w klubie ja bym tutaj sie skusil postawic 1 lub 1x na Metz poniewaz ta druzyna potrafi rozegrac dobre zawody przed wlasna publika .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom