>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

27. Kolejka Bundesligi 30-31.03.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
27. Kolejka Bundesligi


Na niemieckich boiskach w Wielki Piątek jest zakaz kopania, więc od razu przenosimy się do soboty. W popołudnie spróbują umilić nam świąteczne sprzątanie przypływem gotówki piłkarze Schalke, którzy bata nie ma wygrać muszą, nad głową trenera czarne chmury, a kibice głośno dopominają się Roberto Di Matteo. Coś mi mówi, że jednak Königsblauen łatwo nie wygra ;), a Jens Keller nie spędzi spokojnie świąt, aczkolwiek Schalke jest jednym z topowych betów tej kolejki, zważywszy na dość wysoki kurs jaki dostaliśmy od bukmacherów i miejsce rozgrywanie spotkania. Inny klub z Zagłębie Ruhry, mam namyśli nasza wspaniałą Borussię dostarczy nam jeszcze większych kokosów, Stuttgart jest mizerny, a wczorajsza postawa zawodników BVB w reprezentacji Niemiec, gole: dwa Reus, po jednym Gotze i Gundogana muszą napawać optymizmem fanów żółto-czarnych. Bayern podobno może zaklepać sobie już mistrzostwo, jeśli ktoś wątpi w ich triumf to w sobotę może Duma Bawarii dostać je na papierze, ale w sumie to mało prawdopodobne, Dortmund raczej wygra, a z HSV może być FCB ciężko. Hamburg po słabym początku przełamał się i stoi w rzędzie z kandydatami do gry w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Już jakiś czas nie gościli na europejskich salonach, czy Bayern stanie im na przeszkodzie, to zależy czy będzie się gospodarzom chciało. Kilka zdań na temat Wolfsburg, patologią jest remis w ostanie kolejce z Fortuną, co za pomysł grać wysokie piłki na Olića ????. Wilki zwycięstwo na własnym boisku w notesie zapisane mają 19 stycznia, przy okazji 18 kolejki, a generalnie to dwie kolejki temu wygrali ostatnio. Myślę, że jedne strony teraz dla odmiany będą przewidywalni i wygrają, bo w ogóle to ten mecz z ostatniej kolejki powinni wygrać. Nie wiem jak będzie, ale jest co grać.
Zapraszam do dyskusji.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Bayern vs HSV
Gracze Bayernu mają przed sobą napięty grafik. Obecnie są po zgrupowaniach swoich reprezentacji. Przed nimi spotkanie ligowe oraz mecz w Lidze Mistrzów. Mecze w ramach eliminacji do mundialu bez wątpienia stanowiły dla nich priorytet. Wtorkowe starcie z Juventusem także należy zaliczyć do priorytetów. W przypadku meczu ligowego z HSV można by założyć, że przy 20 punktowej przewadze nad drugą Borussią tak ogromnego sprężenia nie będzie, a myślami mogą być przy wtorkowym meczu z Starą Damą. Można by powiedzieć, że Hamburg już raz wykorzystał &quot;rozprężenie&quot; Borussii, którą czekał mecz z Szachtarem i HSV rozgromiło w Dortmundzie BVB 4-1 ;) - można było łapać nawet @11,70 na Hamburg. Bayern ma na koncie serię 9 wygranych z rzędu, kurs na ich wygraną oscyluje w granicach @1,30. W kontekście ów terminarzu nie wydaje się być on atrakcyjną propozycją. Może to ten moment kiedy zostanie przerwana passa Bawarczyków? Kursy na HSV z pewnością kuszą
HSV x2 3,50
może też HSV remis zwrot 7,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chyba trzeba pójść w tej kolejce drogą łatwą. Na Mercedes-Benz-Arena spotkają się dwie drużyny, trochę też dwa światy. Jeden to ten starożytny płaski, a drugi nowożytny eliptyczny. Pierwsza teoria nie wytrzymała krytyki, podobnie Stuttgart nie jest drużyną, którą można zestawić z Dortmundem bo też tej krytyki nie wytrzyma. Vfb to w tym sezonie drużyna mocno niestabilna, brakuje w środku pomocy takiego typowego piłkarza tempomatu i nie potrafią przez to zagrać składnie, raczej skazani są na to czy akurat trafi się dzień Ibisevicowi, albo czy Okazaki zagra coś niekonwencjonalnego, co zaskoczy rywala. W tym spotkaniu nawet jeśli zaskoczy, zagrają gospodarze dobrze, to BVB odrobi jedno bramkową stratę, nawet dwubramkową może. Choć to trochę na wyrost teoria bo niby w jaki sposób ofensorzy VfB Stuttgart mieliby się przedostać pod pole karne i tam zagrać coś konstruktywnego. To się nie trzyma kuby, pomoc Gündogan, Sahin, M. Götze, Reus ich tam nie puści, a jeszcze gorzej gdy zamiast Sahina zagra Kehl, albo Bender co jest niewykluczone (możliwe, że w drugiej połowie), ale będzie to wówczas ustawienie bardziej defensywne, i tego to już w ogóle gospodarze nie przetrzymają. Widzę ten mecz w barwach Barcelony. Pełna kontrola meczu przez BVB, posiadanie piłki over 60% po stronie gości, nieustane ataki skrzydłami, oraz płoszenie stoperów dryblingiem przez Gotze, oraz Lewandowski kat. Szans tu Vfb z Dortmundem nie ma żadnych, to jest w ogóle inny poziom piłki, dwa przeciwne bieguny. Przypuszczać można, że BVB będzie próbować mierzyć siły na zamiary i może bardziej skupią się na LM, która już za moment, ale drużyna 09 lepiej wygląda w Lidze Mistrzów, gdy za sobą ma dobry mecz ligowy. W dodatku BVB gra przed Bayernem, jak podopieczni Kloppa stracą punkty to Bawarczycy grają o mistrzostwo.
VfB Stuttgart - Borussia Dortmund Typ:2 Kurs:1,8 Tobet
edit. poprawiłem ort, @Junior_Battle - oczywiście nie znam ortografii, dlatego 4 razy użyłem słowa drużyna: trzy razy napisałem poprawnie, raz napisałem drożyną ;), nawiasem mówiąc takie słowo występuje w j. polskim co tłumaczy dlaczego edytor mi nie podkreślił. Ale ok, dobrze że czuwacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
thor30 0

thor30

Użytkownik
Piłka Nożna Niemcy Bundesliga
Stuttgart - Dortmund
Typ :Stuttgart (+0.25)
Kurs. 2.35
Bukmacher – Pinnacle
Stawka - 5/10
Data.30.03.2013 g.15.30
Raczej nie przepadam za typowaniem wydarzeń w Niemieckiej lidze ale widząc takie szacowanie runku na to spotkanie postanowiłem tym razem zagrać przeciwko Dortmundowi.
Stuttgart jest na dwunastym miejscu w tabeli, ale to jedynie siedem punktów straty do czwartego miejsca. Po przegranej w Europejskich pucharach z Lazio teraz mają wolną głowę i mogą zając się jedynie ligą.
W meczu za kartki będą zawieszeni Cristian Molinaro i William Kvist. Mamadou Bah jest kontuzjowani.
Jednak trener Labbadia ma w kim wybierać (Raphael Holzhauser, Shinji Okazaki i Tamas Hajnal ).
Borussia Dortmund wygrał tylko trzy z ostatnich sześciu meczów Bundesligi. Na tytuł mistrzowski nie mają już szans wiec wydaje mi się, że w tym tygodniu priorytetem będzie CL i pojedynek z Malagą. Dla tego nie zdziwię się jak trener Klop da odpoczać kilku zawodnikom, a drużynę ustawi po raz kolejny w dość dziwny sposób.
Z powodu kontuzji nie zagra Mats Hummels, a i Błaszczykowski chyba pozostanie na ławce rezerwowych.
Cztery ostatnie mecze pomiędzy tymi stronami kończyły się remisem, wiec i tym razem taka opcja jest bardzo prawdopodobna, ale widząc proponowane kursy na wygraną gospodarzy postanowiłem zainwestować kilka jednostek w ich sukces.
GL.
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Ja mecz Stuttgartu z Dortmundem widzę trochę inaczej. Myślę, że BVB po przerwie na reprezentacje wyjdzie najmocniejszym składem i będą chcieli przełamać złą passę z Mercedesami. Do meczu z Malagą parę dni, czas na regeneracje będzie. W reprezentacji Niemiec formą błysnęli Gotze, Reus i Gundogan.
Co do Stuttgartu to ciężko znaleźć coś co przemawiałoby za graniem na nich. Brak formy ewidentny w rundzie rewanżowej (zdaje się przedostatnie miejsce patrząc tylko na runde wiosenną i tylko 2 zw w ostatnich 10 meczach). Do tego ze składu wypada jak kolega wyżej wspomniał Kvist i Molinaro (zawieszeni za kartki), a do tego kapitan Serdar Tasci (grypa) i motor napędowy Shinji Okazaki (kontuzja po reprezentacji).
Stuttgart w ostatnich meczach potrafił postawić się Dortmundowi, ale nie sądzę, by stało się ta i tym razem. VfB nie ma na dzień dzisiejszy argumentów, by powalczyć o zwycięstwo czy choćby remis.
Po raz kolejny spróbuję typu HT/FT - 2/2, jak już pisałem wielokrotnie, Borussia jeśli swój mecz wygrywa, prowadzi także do przerwy. Myślę, że tym razem tak się stanie..

Stuttgart-Dortmund, typ 2, kurs 1.9, Expect✅
Stuttgart-Dortmund HT/FT, typ 2/2, kurs 2.95, Expect✅✅✅;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 246

krysti24

Użytkownik
Augsburg - Hannover
Według mnie kurs na Augsburg w tym spotkaniu jest zaniżony, około 2.00 na beniaminka broniącego się przed spadkiem w meczu z ekipą Hannoveru, która już nie raz zasmakowała gry na europejskich salonach ? Dla mnie zdecydowanie za niski. Owszem drużyna gospodarzy zaczęła ostatnimi czasy dość regularnie punktować, co widać także w tabeli (przesunęli się na miejsce barażowe, spychając Hoffenheim na miejsce spadkowe). Jednak według mnie bukmacherzy zbyt mocno sugerują się ostatnim wygranym spotkaniem Augsburga w Hamburgu (0:1). Wynik jest dość mylący, goście po prostu wykorzystali jedną z nielicznych okazji w tym spotkaniu, natomiast Hamburg raził nieskutecznością - szczególnie Rudnevs zaprzepaścił parę setek w tym spotkaniu.
Co do drużyny H96 to widać, że ostatnio spuścili z tonu. Jest to jednak w głównej mierze spowodowane urazami paru kluczowych graczy. Od dłuższego już czasu nie grają Stindl, Andreasen, a ostatnimi czasy na dłuższy okres wypadł również Huszti, do tego w jutrzejszym spotkaniu nie zagrają Pinto (zawieszenie za czerwoną kartkę) oraz Diouf (5 żółta kartka). Jak widać osłabień w drużynie gości co niemiara, jednak pomimo tego jestem przekonany, że Hannover stać na zdobycie choćby 1 punktu w Augsburgu, a kurs do tego zachęca. H96 to już na tyle doświadczona ekipa, że nawet z takimi ubytkami kadrowymi nie powinna być stawiana w przegranym polu przez bukmacherów. Mają w swoich szeregach graczy, których stać na jedno niekonwencjonalne zagranie, które może odmienić losy meczu, choćby Ya Konan, Abdellaoue, czy Schlaudraff. Według mnie zważywszy na kursy wystawione w tym spotkaniu warto pograć coś w stronę gości.
X2 (1,62) Fortuna ✅
Freiburg - Gladbach
Drugie spotkanie jakie przykuło moją uwagę to mecz Freiburga z Gladbach. Gospodarze to jedna z większych pozytywnych niespodzianek tego sezonu, a to wszystko głównie za sprawą ich obecnego szkoleniowca Christiana Streicha. To właśnie on tknął ducha w tą drużynę i zaszczepił w graczach bardzo ciekawy, kombinacyjny futbol. Gra Freiburga to już nie jest dzieło przypadku jak było to jeszcze w niedalekiej przeszłości, w ich grze widać pomysł i myśl szkoleniową. Może w ostatnim czasie drużyna złapała małą zadyszkę (dotkliwe porażki z BVB 1:5 oraz Wolfsburgiem 2:5) ,jednak jak twierdził sam trener Streich piłkarze odczuwają już zmęczenie sezonem. Teraz mieli idealną okazję, żeby nabrać trochę świeżości - mieliśmy przerwę reprezentacyjną. Trzeba powiedzieć, że gra Freiburga nawet w przegranym meczu z Borussią nie wyglądała tak źle, do 40 min drużyna wyglądała bardzo dobrze i grała jak równy z równym z aktualnym mistrzem Niemiec, później jednak dostali 3 silne ciosy (3 bramki w 5 min) i cała koncepcja się posypała.
Co do Gladbach można powiedzieć, że wszystko się powoli układa w drużynie Luciena Favre. De Jong w końcu zaczyna strzelać, Herrmann jest w naprawdę dobrej dyspozycji będąc głównym motorem napędowym BMG. Drużyna zaczęła ostatnio odnosić lepsze rezultaty i są o krok od miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach. Gladbach nie traci ostatnimi czasy tak dużo bramek, lecz obrona wciąż nie wygląda tak dobrze jak miało to chociażby miejsce w poprzednim sezonie, często licząc na to, że to młody ter Stegen uchroni starszych kolegów od straty gola.
Podsumowując fajną opcją w tym spotkaniu wydaje się być BTS, obie drużyny grają ofensywną i otwartą piłkę. Jestem przekonany, że gospodarze zaprezentują się w tym spotkaniu z dużo lepszej strony niż w dwóch poprzednich pojedynkach, już Streich o to zadba. Co do gości mają oni kim z przodu postraszyć: De Jong, Herrmann, Arango czy młody Younes, więc także powinni coś trafić. Jednak jeśli miałbym typować wygraną którejś z drużyn to bliżej byłoby mi do postawienia na gospodarzy.

Obie strzelą (1,75)
Fortuna ⛔
bezpieczniejsza opcja: Freiburg strzeli (1,21)
Fortuna ✅
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Bayern vs HSV
Gracze Bayernu mają przed sobą napięty grafik. Obecnie są po zgrupowaniach swoich reprezentacji. Przed nimi spotkanie ligowe oraz mecz w Lidze Mistrzów. Mecze w ramach eliminacji do mundialu bez wątpienia stanowiły dla nich priorytet. Wtorkowe starcie z Juventusem także należy zaliczyć do priorytetów. W przypadku meczu ligowego z HSV można by założyć, że przy 20 punktowej przewadze nad drugą Borussią tak ogromnego sprężenia nie będzie, a myślami mogą być przy wtorkowym meczu z Starą Damą. Można by powiedzieć, że Hamburg już raz wykorzystał &quot;rozprężenie&quot; Borussii, którą czekał mecz z Szachtarem i HSV rozgromiło w Dortmundzie BVB 4-1 ;) - można było łapać nawet @11,70 na Hamburg. Bayern ma na koncie serię 9 wygranych z rzędu, kurs na ich wygraną oscyluje w granicach @1,30. W kontekście ów terminarzu nie wydaje się być on atrakcyjną propozycją. Może to ten moment kiedy zostanie przerwana passa Bawarczyków? Kursy na HSV z pewnością kuszą
HSV x2 3,50
może też HSV remis zwrot 7,85
Schalke vs Hoffenheim
W ostatnim czasie Schalke jest bardzo nieobliczalną drużyną. Z jednej strony są w stanie zagrać bardzo dobre zawody jak te z Borussią czy rozgromić na wyjeździe Wolfsburg 4-1 - choć dla mnie pogrom tej przereklamowanej i jeszcze bardziej nieobliczalnej drużyny jakoś specjalnie nie dziwi - z drugiej potrafią męczyć się u siebie z Fortuną czy Furth, a w ostatniej kolejce gładko ulegli Nurnberg 0-3.
Z kolei u Wieśniaków można zaobserwować postęp. Wreszcie zaczęli punktować ;) Pewna, wyjazdowa wygrana - i mimo, że nad ostatnią ekipą - to dla nich swojego rodzaju &quot;sukces&quot;, a w ostatniej kolejce remis z nie wdzięcznym dla wielu ekip Mainz. W poprzednich przegranych meczach czy to z Stuttgart czy na wyjeździe z Hannoverem nie prezentowali się wcale tak kiepsko. Teraz do tej gry doszły wreszcie punkty.
Do kontuzjowanego Huntelaar&#39;a - najlepszego strzelca drużyny - dołącza kolejne ważne ogniwo ofensywy Jones. Farfan ostatnio rozregulowany celownik i nie jest już tak skuteczny. Jest jeszcze kim postraszyć, bo pozostaje Draxler, Holtby, rozkręcający się Bastos czy potrafiący namieszać w przodzie defensywni Fuchs czy Matip. Mimo wszystko, dla mnie, jest to zbyt rozregulowane. Schalke za dużo traci i sporo marnuje, przez to często bywa nerwowo.
Skoro ostatnie Furth było w stanie wywieźć komplet punktów, skoro Fortuna była bliska wywiezienia stąd remisu to nie skazywałbym tak szybko na porażkę rozkręcające się Hoffenheim. Tym bardziej, że na terenie Schalke, Wieśniaki potrafiły już namieszać. Na dodatek kursy na Schalke zdecydowanie nie zachęcają do gry
Hoffenheim x2 2,22
Hoffenheim remis zwrot 4,15
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
FREIBURG-GLADBACH / AWAY +0,5 @ 1,88 / 1100$ ⛔
Dziś idę w stronę Gladbach. Dziwią mnie kursy wystawione na przyjezdnych. Freiburg pierwsza cześć sezonu rewelacyjna ale potem zdecydowany spadek formy. Porównując kursy w spotkaniu z Wolfsburgiem gdzie na przyjezdnych był kurs ponad 5 to tutaj mamy ponad 4. Coś tu nie gra, oddsmakerzy śmiem twierdzić, że strzelili gafę i nie wzieli wielu czynników pod uwagę. Favre w ważnych meczach pokazał już wiele razy, że potrafi załatwić rywali pod względem taktycznym. Przekonał się na tym nawet Bayern. Freiburg niby może walczyć o Europę ale to zdecydowanie nie dla nich. Gdyby nawet już weszli do pucharów europejskich to ich historia skończyła by się zapewne jak przygoda Moguncji w rozgrywkach Europejskich. Jak dla mnie będzie to wyrównany pojedynek i upatruję tutaj remis z lekką korzyścią dla Gladbach.
STUTTGART-DORTMUND / AWAY -0,25 @ 1,68 / 1500$ ✅
Tutaj głównym czynnikiem dla mnie są osłabienia w Stuttgarcie: Kvist, Okazaki, Molinaro. Osłabienia począwszy od defensywy czyli Molinaro, potem Kvist jedna z ważniejszych postaci jeśli chodzi o wyprowadzanie piłki ze środka i technik Okazaki, który nie raz już trafiał i asystował dzięki indywidualnym akcjom. Dortmund bez Kuby i Hummelsa ale o wynik jestem spokojny bo forma wróciła i będą na fali po meczu z Freiburgiem. Z gladbach dali ciała ostatnio na wyjeździe, w przypadku BVB, ciężko wierzyć by ponownie stracili punkty z osłabionym i słabym Stuttgartem na własnym terenie.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
VfB Stuttgart - Borussia Dortmund [email protected] bet365 1:2 ✅
Taki kurs na BVB? Oszaleli. Stuttgart bardzo słabo zaczał rundę wiosenna. Odpadli w kiepskim stylu z LE, w Bundeslidze są jedną z najsłabszych drużyn.
Pozwolę sobie wkleić informację o osłabieniach i składach awizowanych:
W wyjściowym składzie gości zabraknie kilku podstawowych zawodników. Mats Hummels i Kuba Błaszczykowski zmagają się z kontuzjami i zmagania kolegów obserwować będą z boku, a na ławce rezerwowych zasiądą Sven Bender i Sebastian Kehl. Jeszcze więcej problemów kadrowych mają gospodarze – oni będą musieli sobie radzić bez kontuzjowanych Williama Kvista, Cacau, Tunaya Toruna i Daniela Didaviego, a także zawieszonego za kartki Cristiana Molinaro.
Składy mniej więcej powinny tak wyglądać:
Stuttgart: Ulreich - G. Sakai, Tasci, Niedermeier, Boka - Gentner, Okazaki - Harnik, Maxim, Traoré - Ibisevic
Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Felipe Santana, Schmelzer - Gündogan, Sahin - Großkreutz, M. Götze, Reus - Lewandowski
Nie chce porównywać składów bo tutaj niepodważalnie lepszą drużyna na papierze jest BVB, ale jest to ważny aspekt w dzisiejszym meczu. W drużynie BVB mimo kontuzji do składu wchodzą zawodnicy, którzy widzą o co chodzi w grze narzuconej przed trenera i nie będą biegać jak dzieci we mgle. A czy można tak powiedzieć o zmienikach w Stuttgarcie ? Wątpie.
Liczę na łatwą przeprawę BVB bo z pewnością chcą przełozyć fete Bayernu z okazji zdobycia mistrzostwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Augsburg - Hannover: X2 (1.62) Fortuna
Ale Hannover ma lichą tą obronę, bez Dioufa i Husztiego w ataku też gorzej sobie radzi (bo były takie mecze), generalnie bez nich to całkiem inny zespół. Chyba są ciekawsze mecze do grania. Augsburg walczy o utrzymanie, więc może wygrać. Koo i Ji mają potencjał. Raczej bym odpuścił.
Hoffenheim x2 2,22
Hoffenheim remis zwrot 4,15
Z remisem może i dobry bet, ale Schalke u siebie, ich trener stoi pod ścianą. Farfan, Draxler, Michel Bastos - wszyscy przed przerwą na reprezentacją byli w mniejszej, większej formie. Ja jestem za Schalke.
Tak trochę na przełamanie zagram Wolfsburg, nie wygrali na własnym boisku od dawien dawna, w zapowiedzi już pisałem, że z Fortuną powinni wygrać. Do składu wraca Diego (w ostatnim meczu nie grał), a to jest niewątpliwe duże wzmocnienie. Dwa tygodnie temu dobry mecz zagrała Vieirinha, chłopak potrafi postraszyć strzałem z dystansu, to z Nurnbergą atut bo zespół z Bawarii stopuje mecz w środku boiska. Ale to Wolfsburg, więc mocno tego nie gram.

VfL Wolfsburg - 1. FC Nürnberg Typ:1 Kurs:2,05
Tobet [4/10]
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Tak trochę na przełamanie zagram Wolfsburg, nie wygrali na własnym boisku od dawien dawna, w zapowiedzi już pisałem, że z Fortuną powinni wygrać. Do składu wraca Diego (w ostatnim meczu nie grał), a to jest niewątpliwe duże wzmocnienie. Dwa tygodnie temu dobry mecz zagrała Vieirinha, chłopak potrafi postraszyć strzałem z dystansu, to z Nurnbergą atut bo zespół z Bawarii stopuje mecz w środku boiska. Ale to Wolfsburg, więc mocno tego nie gram.

VfL Wolfsburg - 1. FC Nürnberg Typ:1 Kurs:2,05
Tobet [4/10]
pytanie ileż można łapać się na ten Wolfsburg po takich kursach i liczyć na ich przełamanie i ustabilizowanie formy
Z logicznego punktu widzenia ciężki rywal na przełamanie. Ciężki, gdyż można rzec, że Nurnberg w gazie, bo nie przegrali od 7 spotkań, a ostatnia porażka na wyjeździe z Dortmund, co nie może dziwić.
Ciekawe h2h między obiema ekipami
http://www.fotoszok.pl/show.php/1513445_h2h2.jpg.html
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Fortuna - Bayer 1.80 sts

Myślę, że najpewniejszy bet z dzisiejszych meczów bundesligi. Bayer po ostanich 2 porażkach z rzędzu napewno będzie chciał wygrać ponieważ przewaga na grupa pościgową (która składa się z 5 zespołów) stopniała już do 6 pkt i przy kolejnej stracie punktów może być nerwowo w Leverkusen a Fortuna jak to beniaminek broni się przed spadkiem przy czym ma 5 pkt przewagi do miejsca barażowego i mimo dobrych meczów jak z Bayernem (w którym mimo wszystko mieli dużo szczęścia i kapitalnie dysponowanego Giefera) myślę ze nie dadzą rady Leverkusen.

Freiburg - M&#39;Gladbach 2 3.14 sts

Dam trochę wyższy kurs, ale myślę ze Borussia może dzisiaj pokusić się o wygrana z prostego powodu złapali: formę pod koniec sezonu i graja bardzo solidnie a Freiburg obniżył loty i nie ma już tego elementu zaskoczenia jak na początku sezonu i jeżeli &quot;mniejsza&quot; Borussia podtrzyma formę która obecnie prezentuje to możemy ujrzeć ją w eliminacjach LM w przyszłym roku.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
pytanie ileż można łapać się na ten Wolfsburg po takich kursach i liczyć na ich przełamanie i ustabilizowanie formy
Nie wiem dlaczego, ale zawsze kiedy oglądam Wilki to mam ochotę w kolejnym spotkaniu postawić na nich. Ostatnio też, była Fortuna i było dobrze, w sumie to Fortuna stworzyła pół akcji, strzelili gola, a Wolfsburg raził nieskutecznością, może inaczej nie potrafili czegoś konstruktywnego zagrać w ataku. Ale generalnie to w mojej opinii Vfl gra dobrze, ale wyników nie robi. Może jestem trochę nieobiektywny bo sympatyzuje z tym zespołem, chyba dlatego że wokół Wolfsburga zawsze było ciekawie. Jakby nie było liczę jutro na przełamanie :razz:.
 
93adrian 0

93adrian

Użytkownik
Schalke - Hoffenheim 1 @ Unibet 1,62
Schalke które walczy o 4 miejsce w tabeli podejmie drużyne Wieśniaków chcących utrzymać status Bundesligi. Schalke u siebie gra solidną piłkę , a taki zawyżony kurs może być przyczyną porażki w meczu przyjaźni z Norynbergą chodź sami mieli sporo okazji aby mecz potoczył się inaczej. Drużyna Hoffenheim w tym roku spisuje się bardzo źle, jedynym pozytywnym scenariuszem mogą być jedynie baraże (4 pkt do Augsburga) chodz nie sadze że zdobędą punkty na tak trudnym terenie , raczej powinni skupić sie na meczach z sąsiadami w tabeli.
Dodatkowo na dziś myśle jak poprzednicy :
BVB @1,8 Tobet , Hannover+1 @1,85 Bet365 i Bayern @ 1,3 Tobet
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Ale Hannover ma lichą tą obronę, bez Dioufa i Husztiego w ataku też gorzej sobie radzi (bo były takie mecze), generalnie bez nich to całkiem inny zespół. Chyba są ciekawsze mecze do grania. Augsburg walczy o utrzymanie, więc może wygrać. Koo i Ji mają potencjał. Raczej bym odpuścił.
Jasne, że przy takich osłabieniach to nie to samo. Jednak według mnie oddsmakerzy pojechali po prostu po bandzie z tym kursem na Augsburg. Jak już pisałem, Augsburg pomimo ostatnich lepszych wyników nie gra nic specjalnego, z HSV mieli furę szczęścia, że dowieźli to 1:0 do końca. A argument, że gospodarze walczą o utrzymanie według mnie średni, równie dobrze można powiedzieć, że Hannover walczy o puchary. Jakoś mi się nie widzi, żeby Slomka z swoją ekipą po raz kolejny się skompromitowali, jednak wszystko zweryfikuje boisko. ;-)
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Też przychylam się co do Wolfsburga. Wilki grają poniżej oczekiwań, ale w starciu z Norymbergą są w stanie sięgnąć po komplet punktów.
Co do meczu Augsburga z Hannoverem, to bardziej skłaniałbym sie w stronę gospodarzy. Augsburg w rundzie rewanżowej gra całkiem przyzwoicie. Wygrana z HSV pokazuje, że Augsburg broni nie składa w walce o wydostanie się ze strefy spadkowej. Hannover hmm.... taka drużyna trochę jak wejdzie dobrze w mecz to potrafi krwi napsuć każdemu. Problem jednak jest taki, że są osłabieni i ich ostatnie wyniki na kolana nie powalają.
Freiburg z Gladbach to dla mnie typowy no bet. Tu może być wszystko, Freiburg z zespołami z czuba u siebie pokazuje się z bardzo dobrej strony. Ostatnio wiedzie im się gorzej, ale w meczu ze Źrebakami powalczą. Mam tu przeczucie co do wyniku 1-1, ale tak jak piszę ten mecz omijam.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Fortuna - Bayer 1.80 sts Myślę, że najpewniejszy bet z dzisiejszych meczów bundesligi. Bayer po ostanich 2 porażkach z rzędzu napewno będzie chciał wygrać ponieważ przewaga na grupa pościgową (która składa się z 5 zespołów) stopniała już do 6 pkt i przy kolejnej stracie punktów może być nerwowo w Leverkusen a Fortuna jak to beniaminek broni się przed spadkiem przy czym ma 5 pkt przewagi do miejsca barażowego i mimo dobrych meczów jak z Bayernem (w którym mimo wszystko mieli dużo szczęścia i kapitalnie dysponowanego Giefera) myślę ze nie dadzą rady Leverkusen.
Pewne to jest, że jakiś wynik padnie. Bayer ma kłopot taki, że przystosowuje się do poziomu jaki gra dana ekipa. Potencjał mają spory co pokazała zresztą I część sezonu. Druga sprawa, że grają z Fortuną, która jest w stanie na własnym obiekcie pokonać każdego. Kurs przegięcie na Bayer, za mały zdecydowanie. Mieli zlać Furth i co zrobili ? Nic.
Fortuna +0,5 za drobne ale są na dziś lepsze bety.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Nie do rozgryzienia dzisiejsze mecze dla mnie. Z jednej strony kurs na Augsburg śmiesznie niski, z drugiej H96 zbyt osłabione, żeby próbować coś w ich stronę. Z Sobiechem, bez Dioufa i Husztiego może być bardzo ciężko z przodu. Warto pamiętać, że ze środka pola wypadł nieoceniony Sergio Pinto. Ciężko coś tu wyprorokować. Może under? Augsburg ostatnio pokazuje pazurki. Pewnie wietrzą tu swoją szansę tym bardziej, że Fortuna powinna przegrać z Bayerem. Powinna, jednak na Aptekarzy nie mam odwagi zagrać. Ostatnio poza domem polegli w Mainz, a potem z Bayernem u siebie(zrozumiałe). Fortuna huraganem nie zacznie, raczej skupią się na spokojnym kolekcjonowaniu punkcików i utrzymaniu. Teoretycznie dobrze wyglądałyby tu undery do przerwy czy zakłady typu &quot;pierwszy gol po 00:00:&quot;. Jeżeli Fortuna obierze defensywną taktykę, to będzie ciężko przebić się ekipie Lewandowskiego. Nie widzę szans dla Stuttgartu. Już w ostatniej kolejce Eintracht by ich ograł, ale sami sobie przeszkodzili. Sttuttgart nie wyglądał dobrze w defensywie przeciwko Iniuemu, Aignerowi czy Meierowi(wszyscy spuścili z tonu). BVB to klasa wyżej i to wyjdzie w tym meczu. Z tego meczu lekko próbuję gola Sahina. Z duetu środkowych Gundogan - Sahin to Turek(hehe) będzie tym częściej meldującym się w polu karnym. Ostatni jego mecz to aż 6 strzałów, z czego 2 zakończyły się golem. Poza tym mam taką czujkę, że pod nieobecność Kuby dostałby ewentualnego karnego. Lewy, Reus i Goetze - myślę, że ze 2 z nich nie dostanie pełynch minut(LM w środę). To zrobi miejsce dla innych strzelców. Sahin może pójść za ciosem. W składzie Stuttgartu brak Kvista, czyli więcej luzu na środku dla BVB. Miałem ochotę zagrać przeciwko Schalke. Ale przeciwko takiemu rywalowi? BTS stoi śmiesznie nisko, a ładowanie się w zdobycze punktowe Wieśniaków może okazać się kompletną pomyłką. A kursy wcale takie dopieszczone nie są. Szkoda, że pod formą w tej rundzie Mainz, bo beznadziejna defensywa Werderu znowu będzie eksperymentalnie ustawiona(Pavlovic i Schmitz mają grać). Ale takie Mainz, po takich kursach? Nie mam mowy. Odpalę ten meczyk i może coś na live dziabnę.

Nie ma co grać. ????
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Z tego meczu lekko próbuję gola Sahina. Z duetu środkowych Gundogan - Sahin to Turek(hehe) będzie tym częściej meldującym się w polu karnym. Ostatni jego mecz to aż 6 strzałów, z czego 2 zakończyły się golem. Poza tym mam taką czujkę, że pod nieobecność Kuby dostałby ewentualnego karnego.
Pomimo tego co sugeruje kicker, nie wiadomo czy to Sahin zagra dzisiaj od początku u boku Ilkaya. Według mnie będzie to jednak ktoś z dwójki Bender/Kehl.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Mainz-Werder BTS @ 1,57 William Hill ✅ 1:1
Niby niski kurs, najniższy na bts w tej kolejce w Bundeslidze, ale wydaje się stosunkowo pewny. Werder w każdym wyjazdowym meczu w tym sezonie pokrywał bts&#39;a. W 6 ostatnich meczach w lidze Werder tylko raz w meczu z Augsburgiem nie strzelił gola. Tracił natomiast we wszystkich 6 potyczkach. Ciekawie przedstawia się również historia meczów pomiędzy tymi zespołami z Mainz w roli gospodarza:
&lt;!--[if !mso]&gt; &lt;style&gt; v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} w\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; 29/10-11 Bundesliga Mainz 05 vs. Brema 1:3
05/02-11 Bundesliga Mainz 05 vs. Brema 1:1
27/02-10 Bundesliga Mainz 05 vs. Brema 1:2
27/10-06 Bundesliga Mainz 05 vs. Brema 1:6
14/08-05 Bundesliga Mainz 05 vs. Brema 0:2
16/10-04 Bundesliga Mainz 05 vs. Brema 2:1
Forma Werderu jest straszna, w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 2 punkty, a przecież 3 z tych spotkań odbyły się w Bremie. Powoli trzeba zacząć powracać na prostą, bo strata goniącego Augsburga wynosi już tylko 6 punktów. Z taką dyspozycją Werder może już lada chwila poczuć oddech rywala na plecach. Liczę, więc na kolejny ofensywny mecz ze strony Werderu i bramkę dla gości. Mainz wobec słabej defensywy drużyny Thomasa Schaafa (aż 29 goli straconych na wyjazdach, najwięcej w lidze) nie powinni mieć problemu z umieszczeniem piłki w siatce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom