>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Primera Division [06-09 marca 2015]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Barcelona - Vallecano @1.05 piękna lokata :] ✅
Pięknie, wszystko wg planu ;) 14x ✅ :cool:
Barcelona - Vallecano -1.5 @1.21 ✅
Barcelona - Vallecano -2.5 @1.57 ✅
Barcelona - Vallecano -3.5 @2.15 ✅
Barcelona - Vallecano -4.5 @3.20 ✅
Barcelona - Vallecano over 3.5 @1.40 ✅
Barcelona - Vallecano over 4.5 @1.83 ✅
Barcelona - Vallecano over 5.5 @2.75 ✅

Wyniki z poprzednich lat:
http://www.livesports.pl/mecz/ET10nDL7/#h2h;overall

Real dziś przegrał na wyjeździe z Bilbao. Dla Barcelony otwarta droga do przejęcia fotela. Przeciwnik idealny, który notorycznie dostaje lanie od Barcy. Piękny dzień szykuje się w Katalonii ;) Dodatkowo w ekipie gości spore absencje:

Tono Martínez - podstawowy bramkarz - kontuzja. Zastąpi go Cristian Alvarez - szału nie robi, nawet trener Jemez w wywiadzie powiedział że nie ma zaufania do niego ;)
Raul Baeno - pomocnik (kartki)
Zé Castro - podstawowy stoper (kartki)
Jorge Morcillo - typowy zmiennik (głównie za Ze Castro), nie wiadomo czy zagra
Mohammed Fatau

Na tą chwilę nie ma mocnego stopera w ekipie gości, bardzo duży problem będzie miał trener, kogo wystawić na dzisiejszy mecz z Barcą.

Barca zagra bez:
Sergio Busquets - kontuzja
Thomas Vermaelen
Neymar - kartki

I tutaj brak Neymara skłania mnie do zagrania jeszcze strzelca bramki (bramek) Messiego. Leo goni w klasyfikacji strzelców CeeR7. Różnica wynosi już tylko 3 bramki. Jutro będzie okazja zniwelować różnicę kto wie, może nawet do zera. Forma jaką ostatnio prezentuje oraz rywal skłania mnie do zagrania tych zdarzeń.

Messi strzeli @1.30 ✅
Messi 2 lub więcej @2.20 ✅
Messi 3 lub więcej @4.75
✅

Dla przypomnienia liczba strzelonych bramek przez Messiego w poprzednich starciach.

Messi vs Rayo
2011/12: Barça - Rayo 4:0 (1 gol)
2011/12: Rayo - Barça 0:7 (2 gole)
2012/13: Rayo - Barça 0:5 (2 gole)
2012/13: Barça - Rayo 3:1 (2 gole)
2013/14: Rayo - Barça 0:4
2013/14: Barça - Rayo 6:0 (2 gole)
2014/15: Rayo - Barça 0:2 (1 gol)

Barca będzie zmotywowana od początku meczu aby zrzucić z siebie jak najszybciej presję + kiepska formacja obrony Rayo na dzisiejszy mecz, to wydaje mi się, że warto będzie zagrać bramkę jeszcze:
Barcelona gol przed 20:00 @1.83 ✅
albo
Wczesny gol przed 17:00 @1.83 (w całym meczu) ✅
Pierwsze 10 minut - Gole Powyżej 0.5 @3.25 ✅
Może jakiś overek na live? Zobaczymy ;)

Stawka adekwatna od ryzyka oczywiście ;)

Stadion ma być zapełniony prawie pełen. Przeznaczono dodatkowe miejsca dla rodzin z dziećmi. Czyli istnie piknikowa atmosfera. Oby Rayo tego nie zepsuło :]

Pozdrawiam ;)

*kursy z bet365, bo tak miałem pod ręką, u innych buków mogą być wyższe o 0.05-0.10
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Barcelona - Rayo

Co tu duzo pisac,wszyscy spodziewaja sie ze Barca rozjedzie Rayo i wcale mnie to nie dziwi.Rayo nie muruje swojej bramki,Barca zazwyczaj gladko pokonuje Rayo,jutro bd idealna okazaja zeby urzadzic mala strzelanine,i poprawic bilans bramkowy Leo Messiego.Do tego proponuje zolte kartki dla Mathieu i Alby ktorzy maja po 4 kartki nastepna wiaze sie z przymusowym odpoczynkiem w kolejnym meczu,wiec mozliwe ze zechca sie wykartkowac ze wzgledu na zblizajace sie Gran Derbi


Moje propozycje:

Messi over 1.5 bramki @ 2.10 betsson✅
Mathieu zolta kartka @ 3.5 betsson⛔
Jordi Alba zolta kartka @ 2.5 betsson
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podoba mi się wizja kartki dla Alba i Mathieu, wniosek prosty za dwa mecze mecz z Realem a po Rayo... Barcelona gra z Eibar więc powinni sobie bez nich poradzić! Osobiście myślę czy nie dać mocno na obu! Sędzią Jesus Gil więc o kartki trudno nie będzie.!
Do tego zakład główny:
powyżej 4.5 żółtej kartki 1.82 Betsson
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 12:00
Spotkanie: FC Barcelona - Rayo Vallecano
Typ: FC Barcelona -4.5 gola (AH)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po tym jak wczoraj na Sam Mames Real Madryt przegrał z Bilbao dziś FC Barcelona ma szansę wyprzedzić swojego odwiecznego rywala w tabeli i zając fotel lidera rozgrywek. Szansę na to są oczywiście bardzo duże, bowiem grają u siebie a ich rywalem jest Rayo Vallecano - mówiąc delikatnie żaden potentat hiszpańskiej piłki. Ja oczywiście nie mam złudzeń, że Barcelona ten mecz wygra ale myślę, że zwycięstwo będzie naprawdę okazałe i wysokie stąd moja propozycja na handicap -4.5 goli (de facto Barcelona musi wygrać 5 bramkami lub więcej)! Czy stać na to podopiecznych Luisa Enrique?
Nie mam wątpliwości, że tak. Barcelona jest obecnie w naprawdę wysokiej formie, widać, że gra sprawia im przyjemność, a rywale po prostu w większości przypadków nie mają pomysłu na zatrzymanie tej drużyny. Owszem zdarzył się mecz z Malagą i porażka na Camp Nou ale później wszystko wróciło do normy - 3 mecze wyjazdowe i 3 zwycięstwa. Dziś czeka ich spotkania na własnym obiekcie i śmiem twierdzić, że będą chcieli zrehabilitować się za mecz z poprzedniej kolejki i dziś wygrać pewnie i wysoko.
Mecz rozgrywany będzie o nietypowej godzinie, bowiem o 12:00, Barcelona o tej porze grała w przeszłości raptem 2 razy. Pierwszy raz miał miejsce dawno temu bo 25 grudnia 1965 roku z Las Palmas - wygrana 3:2, drugi taki przypadek to już bardziej teraźniejsze czasy i mecz z 10 lutego 2013 roku z Getafe i wtedy Barcelona wygrała 6:0. Wydaje się więc, że nie powinno być kłopotów również w dniu dzisiejszym. Tym bardziej, że Rayo to drużyna, która w ostatnim czasie głównie przegrywa (wysoko) z Barceloną o ligowe punkty - ostatni raz udało im się nie przegrać 7 grudnia 2002 r., wtedy to wygrali 1:0, w tym samym sezonie przegrali jeszcze na Camp Nou (0:3) i pożegnali się z Primera Division. Powrócili w sezonie 2011/12 i tak wyglądały mecze tych drużyn od tej pory:
04.10.14 PRI Vallecano Barcelona 0 : 2
15.02.14 PRI Barcelona Vallecano 6 : 0
21.09.13 PRI Vallecano Barcelona 0 : 4
17.03.13 PRI Barcelona Vallecano 3 : 1
27.10.12 PRI Vallecano Barcelona 0 : 5
29.04.12 PRI Vallecano Barcelona 0 : 7
29.11.11 PRI Barcelona Vallecano 4 : 0
Warto też pamiętać, że Barcelona ma w tym sezonie już 70 goli zdobytych (z czego 40 w meczach u siebie) i goni Real Madryt, który ma tych bramek o 5 więcej. Kto wie może uda się &quot;Królewskich&quot; w tej statystyce również dziś przegonić, wystarczy strzelić 6 goli zespołowi Rayo, co wcale takie nierealne nie jest. Tym bardziej, że Rayo to ekipa, która stosunkowo dużo bramek traci 43 - 3 wynik w lidze, a przecież zajmują 11.miejsce. Zresztą Paco Jémez szkoleniowiec gości zapowiada, że nie zamierza zmieniać stylu gry i dla niego nie jest istotne czy jego drużyna przegra jedną czy siedmioma bramkami, ważne by trzymała się swojego stylu i zagrała dobry mecz na Camp Nou.
W drużynie Barcelony dziś nie zagrają co prawda Vermaelena, Busquetsa i Neymara ale myślę, że i tak Barcelona nie powinna mieć większych kłopotów ze zdobywaniem bramek. Moja propozycja to handicap (wysoki) w stronę Dumy Katalonii.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Barcelona - Rayo
Proponuję pograć tu w stronę rożnych dla drużyny gości. Rayo lubi grać do przodu, skrzydłami i raczej na Camp Nou nie będą się cały czas murować. Potrafią fajnie pograć w ataku, czy wyprowadzić dobrą, szybką kontrę i jakieś rogi powinni tu ponabijać. Ostatnie mecze z Barcą to odpowiednio 6, 5(na CN) i 6 rogów Rayo. Goście z Vallecano zazwyczaj linię 2,5 pokrywają na luzie, rywale Barcy na CN też często nabijają co najmniej te 3 rogi. Jak dobrze pójdzie to może wejść już w I połowie.
Rayo over 2,5 rzutów rożnych @2,03 Betsafe ⛔
e:
Krótko. Dorzucę jeszcze lekko over 14 rr w meczu @7,00 ⛔ w Bet365. Barca u siebie nabija sporo rożnych, o Rayo pisałem wyżej. Ostatnie 3 mecze między nimi to 13, 17, 20 rogów. Warto spróbować.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Barcelona - Rayo
Ta liga a tym bardziej spamowanie pod jedną Barcelonę wszystkimi różnymi handicapami i najprzeróżniejszymi wnioskami to nie moja działka, ale przeglądając nędzną oferte na ten mecz jeden zakład rzucił mi się w oczy na tyle, że napisze wzmiankę o tym być może komuś kto przeoczył lub w ogóle nie patrzył się spodoba. Mianowicie Wczesny - Późny Gol i tak ta pierwsza wersja do 17 minuty to jednak wychodzi nieco więcej jak kwadrans i różnie może być z Messim i nastawieniem od pierwszej minuty po wczorajszej porażce Realu. Tak te 5 minut + ewentualne 2 maksymalnie 3 minuty czasu doliczonego na koniec spotkania wygląda ciekawie. Wszyscy się szykują na wielki pogrom, 5-0 najmniejszy wymiar kary niech i taki będzie byle wiadomo bez żadnej bramki w końcówce. Patrząc sucho na statystyki ostatnich meczów u siebie po wystrzelaniu się w przeciągu całego meczu odpuszczają, zdarzały się mecze z Atletico gdzie wciskali bramki na koniec, ale tam wiadomo, takiego rywala trzeba dobić o każdej porze dnia i nocy tutaj przy jakimś 3-0 do 70 minuty nikt nie będzie szarżował, oczywiście przy błędach jakie robi Rayo wszystko może lec w gruzach, ale to typowo teraz wróżenie z fusów. Na wyjazdach widzę, że dosyć często i gęsto strzelają pod koniec i to sporo, trochę to obala moją teorię na dziś ale mimo wszystko mecz meczowi nie równy i raz wpada raz nie to jest oczywiste. Ostatnimi razy takie linie wysokie na brak bramki pod koniec meczu korzystałem jak Angole grali z San Marino tam to nawet 87 minuta była bodajże, próbuje i tym razem.
Nyemara nie ma w ogóle w kadrze na to spotkanie widzę, także Pedro do wykazania się ma czas od 1 minuty a to ta dwójka ostatnio przeważnie strzelała w końcówkach.
Brak gola po 84:59 1,80 ⛔
bet 365
Jednak Rayo w dalszym ciągu woli zaryzykować i strzelić drugą niż obronić się przed stratą szóstej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Barcelona - Rayo
Proponuję pograć tu w stronę rożnych dla drużyny gości. Rayo lubi grać do przodu, skrzydłami i raczej na Camp Nou nie będą się cały czas murować. Potrafią fajnie pograć w ataku, czy wyprowadzić dobrą, szybką kontrę i jakieś rogi powinni tu ponabijać. Ostatnie mecze z Barcą to odpowiednio 6, 5(na CN) i 6 rogów Rayo. Goście z Vallecano zazwyczaj linię 2,5 pokrywają na luzie, rywale Barcy na CN też często nabijają co najmniej te 3 rogi. Jak dobrze pójdzie to może wejść już w I połowie.
Rayo over 2,5 rzutów rożnych @2,03 Betsafe
e:
Krótko. Dorzucę jeszcze lekko over 14 rr w meczu @7,00 w Bet365. Barca u siebie nabija sporo rożnych, o Rayo pisałem wyżej. Ostatnie 3 mecze między nimi to 13, 17, 20 rogów. Warto spróbować.
Co do samych rożnych w meczu bym uważał jak Barsa szybko pozamiata to nie będą forsować [pomyłka bo LM daleko] Rayo powinno przekroczyć tą linie 2 korków ale czy aż tak będą się też zabijać..
Villarreal - Celta
Tutaj proponuję over kartek, sędzią mój ulubieniec Clos Gómez. Nawet przy nudnym meczu potrafi sypnąć kartkami. Linia niezbyt wysoka bo 5,5 patrząc na sędziowanie tego Pana.Sam mecz będzie zacięty fauli nie zabraknie.
Typ: powyżej 5,5 ŻK bet365 1,82@ 3/10⛔
 
deepred 690,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Atletico - Valencia
Tiago dostanie żółtą kartkę 2,75 betsson ⛔
A. Barragan dostanie żółtą kartkę 2,60 betsson ✅
Absolutny hit tej kolejki, czy okaże się hitem, czy kitem, to się dopiero okaże. W poprzedniej kolejce Atletico zagrało cudownie pod moją kieszeń, co możecie sobie sprawdzić w temacie. Starając się podtrzymać passę próbujemy ustrzelić kolejny raz kartkowiczów.
Typy wydają się dla mnie całkiem klarowne. Tiago to środkowy pomocnik twardo walczący o każdą piłkę i odbierający ją często niezgodnie z przepisami. Postępuje w myśl powszechnie znanej zasady: &quot;piłka może przejść, przeciwnik nie&quot;. Valencia ma kilku ciekawych środkowych pomocników, którzy dobrze operują piłką, takich jak Parejo. Jeżeli chodzi o Tiago, to może też otrzymać kartkę próbując zatrzymać kontrę, która Valencia potrafi bardzo ładnie przeprowadzić, nie tylko środkiem, ale także skrzydłami. Portugalczykowi często puszczają hamulce i gra bardzo ostro w sytuacji, która nie wymaga aż tak gwałtownego przerwania akcji.
Jeżeli chodzi o Barragana, to facet będzie najprawdopodobniej grał na ARDĘ TURANA (POPRAWKA). Turek potrafi sprowokować rywala, podszczypać, pobawić się w gierki słowne i sfaulować tak, żeby sędzia nie zauważył, a i sam Barragan też świętoszkiem nie jest i potrafi zaatakować bardzo agresywnie.
Do tego dochodzi olbrzymia stawka tego spotkania, remis będzie tutaj niekorzystny dla obydwu ekip. Nie wydaje mi się, żeby ktoś tutaj odstawił nogę, spodziewam się twardej i nieustępliwej gry, z której słyną obydwie ekipy.

@san mames
Dzięki za czujność. (=
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Atletico - Valencia
Tiago dostanie żółtą kartkę 2,75 betsson
A. Barragan dostanie żółtą kartkę 2,60 betsson
Absolutny hit tej kolejki, czy okaże się hitem, czy kitem, to się dopiero okaże. W poprzedniej kolejce Atletico zagrało cudownie pod moją kieszeń, co możecie sobie sprawdzić w temacie. Starając się podtrzymać passę próbujemy ustrzelić kolejny raz kartkowiczów.
Typy wydają się dla mnie całkiem klarowne. Tiago to środkowy pomocnik twardo walczący o każdą piłkę i odbierający ją często niezgodnie z przepisami. Postępuje w myśl powszechnie znanej zasady: &quot;piłka może przejść, przeciwnik nie&quot;. Valencia ma kilku ciekawych środkowych pomocników, którzy dobrze operują piłką, takich jak Parejo. Jeżeli chodzi o Tiago, to może też otrzymać kartkę próbując zatrzymać kontrę, która Valencia potrafi bardzo ładnie przeprowadzić, nie tylko środkiem, ale także skrzydłami. Portugalczykowi często puszczają hamulce i gra bardzo ostro w sytuacji, która nie wymaga aż tak gwałtownego przerwania akcji.
Jeżeli chodzi o Barragana, to facet będzie najprawdopodobniej grał na Griezmanna. To chyba wystarczający powód do tego, by spróbować zagrać na jego kartkę, tym bardziej, że wszyscy wiemy w jak fantastycznej formie od początku tego sezonu jest Francuz. Sam Barragan też świętoszkiem nie jest i potrafi zaatakować bardzo agresywnie.
Do tego dochodzi olbrzymia stawka tego spotkania, remis będzie tutaj niekorzystny dla obydwu ekip. Nie wydaje mi się, żeby ktoś tutaj odstawił nogę, spodziewam się twardej i nieustępliwej gry, z której słyną obydwie ekipy.
Griezmann pauzuje za kartki , ale samego typu nie neguje
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Atl Madryt - Valencia
Ekipa z Madrytu ostatnio remis, wygrana i przegrana. Jak na nich nie są to zachwycające wyniki. Warto jednak pamiętać że ekipa Valencii do wyjazdowych tuzów nigdy nie należała. Ich ostatnie wygrane z Espanyolem czy Cordobą tego nie zmienią, Atletico na własnych śmieciach w tym sezonie przegrało tylko z Villarrealem, który w lidze hiszpańskiej potrafi krwi napisać każdemu. Nie wiem skąd bierze się tu pęd do grania na gości. Za kartki w niedzielny wieczór w zespole gospodarzy zabraknie Mirandy, ale Brazylijczyk ma godnego zastępce w postaci Mirandy. Z podobnego powodu musi pauzować Antoine Griezmann.W mojej opinii jest to mecz na styku, z którego z trzema punktami wyjdą gospodarze.
Atl.Madryt kurs 1,73 superoferta STS
wynik 1:1

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Cordoba - Getafe
Getafe DNB ::: 2.22 ::: Pinnacle ::: 1/10

W La Lidze okropnie ciekawie jest w tym sezonie, zarówno na szczycie tabeli, jak i dolnej części tabeli. Różnica punktowa od 13 miejsca (Eibar 27 punktów) do ostatniego 20 (Cordoba 18 punktów) wynosi zaledwie 9 punktów. Do końca sezonu jeszcze lub aż 13 kolejek.
Gospodarze po dobrym początku roku 2015 (dwa zwycięstwa) teraz notują passę 6 porażek pod rząd i nic nie wygląda na to by coś tutaj mogło się zmienić. Ważną informację będzie brak w tym meczu najczęściej grającego defensora Cordoby Serba Alexandra Pantica (22/0) który pauzuje za kartki.
Getafe ma 26 punktów i z tej ostatniej czerwonej ósemki tabeli straciło dość mało bramek, bo tylko 35. W tym roku gorsze mecze przeplatają z tymi lepszymi, wygrana z Sevillą, Espanyolem po 2:1 czy wyrównany mecz z Valencią 1:0 czy Malagą 3:2 daje dobre wrażenie gry z ich strony.
Goście nie są w tym meczu na straconej pozycji, dziwią mnie trochę wygórowane kursy na nich, przy takich okolicznościach. Obie drużyny dawno nie zremisowały w swoich meczach dlatego nie zdziwi mnie też w tym meczu remis np. 1:1. Z tego powodu zabezpieczam się opcją DNB, ale większe szanse daje po prostu Getafe, niż Cordobie która być może jest już pogodzona ze spadkiem do Segunda B?
Wynik: 1:2 ✅ @Edit: Czy to los już spisał na straty Cordobę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom