>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka PKO Ekstraklasy (20.04-21.04.2021)

Status
Zamknięty.
R 622K

rjastrzab

Użytkownik
Jagiellonia - Stal
Typ : Jagiellonia lub remis i poniżej 3,5 gola
Kurs: 1,72
Betfan

Jagiellonia nie rozgrywa najlepszego sezonu, co potwierdza dopiero 10 lokata i zdobyte tylko 32 punkty w 25 meczach z bilansem 33:39. Beniaminek z Mielca aktualnie zajmuje ostatnią lokatę z 20 oczkami i bilansem 24:41 i wygląda, że wspólnie z Podbeskidziem są głównym kandydatami do spadku. W tej sytuacji nie dziwi fakt, że Jagiellonia ma więcej szans na wyjście z tego pojedynku zwycięsko. Chociaż kurs około 2,5 na czyste zwycięstwo Białostoczan jest wysoki. To daje do myślenia, czy nie zaczną się kolejki cudów i oddawanie punktów potrzebującym. Ja jednak sądzę, że gospodarze minimum remis na własnych śmieciach ugrają. Zeby podkręcić trochę kurs dokładam, że w meczu nie padnie więcej niż 3 gole. Jagiellonia mecz u siebie z więcej niż 3 golami rozegrała w listopadzie i grudniu. Od tego czasu max 3 gole z Cracovią. Stal na wyjeździe wyniki over 3,5 miała częściej, bo w marcu ulegli 3:1 Wiśle, a w grudniu nieoczekiwanie ograli Legię 3:mad:, i zaliczyli listopadowy remis z Zagłębiem. Ja jednak liczę, że Jaga nie postrzela i spotkanie zakończy się niskim wynikiem, tak jak wskazują ich średnie ligowe.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Piast - Legia
obie strzelą
@1.86 Betfan


Na to spotkanie czekało z pewnością wielu kibiców polskiej Ekstraklasy. Oto warszawska Legia przyjeżdża do Gliwic - jedynego zespołu, który w ciągu pięciu ostatnich sezonów nie pozwolił Legii uzyskać tytułu. Początek sezonu mieli fatalny - niespełna 20 kolejek temu byli na samym dnie tabeli ligowej. Dziś sytuacja gliwiczan wygląda zdecydowanie inaczej. Mają duże szanse na zakończenie sezonu w pierwszej trójce, a wszystko za sprawą kapitalnej drugiej części sezonu w ich wykonaniu. Obserwuję dłuższy czas poczynania tego zespołu i widzę ich w pierwszej trójce na zakończenie tegorocznej rywalizacji. W środę zmierzą się z warszawską Legią, a więc zespołem, który na 95% wywalczy kolejne mistrzostwo Polski. Jednak zaliczka sześciu punktów przed Pogonią to jeszcze nie wszystko, żeby ze spokojem serca dograć ostatnie kolejki. Każda z drużyn ma w tym meczu coś do ugrania. Każdej na pewno będzie zależało na wygranej. Myślę, że obcja BTTS jest tutaj najzupełniej realna.
 
Ostatnia edycja:
poziomka_z_pizdzichowa 123
Pogoń - Górnik/ 1 @2,14 LVBET

Gospodarze podejmą u siebie przyjezdnych z Zabrza, dla Portowców będzie to bardzo ważny mecz w kontekście walki o vice mistrzostwo z Rakowem. mecz z bardzo słabym ostatnio Górnikiem to musi być pewna wygrana, w ostatnich meczach Pogoń pokazuje się z dobrej strony. no może poza meczem z Legią.. Martwi kontuzja Zecha, ale myślę że jak zagrają mecz tak jak ostatnio z Podbeskidziem, to bezproblemowo trzy punkty zostaną w Szczecinie.
 
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze [1X i poniżej 3.5 gola] 1.54 eWinner

Do Szczecina przyjeżdża zabrzański Górnik, który w ostatnim czasie gra bez ikry. Wygląda na to, że w Zabrzu wyglądają już na horyzoncie kiedy sezon dobiegnie końca. Grunt, to się utrzymać i sezon idzie w zapomnienie. W Szczecinie cele zgoła odmienne, trwa walka o europejskie puchary, więc motywacja jest duża. Pogoń miała moment, gdzie złapała zadyszkę i zaliczyła trzy porażki z rzędu, ale ostatnie pięć spotkań, to cztery zwycięstwa i jedna porażka w Warszawie. Górnik nie dość, że ostatnio gra bez ikry, to ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w lidze zanotował 7 grudnia. Nie widzę przesłanek do tego, by nagle mieli odnieść zwycięstwo w Szczecinie, a zakład dodatkowo zabezpieczam remisem. Bramek także wielu w tym spotkaniu się nie spodziewam. Pogoń w dwunastu spotkaniach u siebie ma bilans 14-4. Jak widać wiele nie strzela, ale jeszcze mniej traci. W spotkaniu nie zagra co prawda podstawowy stoper Benwdikt Zech, ale nie wiem co musiałoby się stać, by Górnik nagle zaczął zdobywać seryjnie bramki. Od początku sezonu zdobył ich zaledwie 8 w dwunastu spotkaniach wyjazdowych. Biorąc pod uwagę, to jak dobrze Pogoń broni w spotkaniach u siebie i dorzucając do tego słabą dyspozycję strzelecką Górnika na wyjazdach, to opcja zwycięstwa gospodarzy lub remisu, jednocześnie przy liczbie bramek w meczu poniżej czterech jest dla mnie opcją wielce prawdopodobną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Cracovia - Wisła Płock typ Cracovia kurs 2.06 Betfan

Na ta kolejkę wybrałem spotkanie, które uważam, że powinno rozstrzygnąć się na korzyść Cracovii. Gospodarze po odpadnieciu z Pucharu Polski mogą skupić się już całkowicie na lidze, a dokładnie na utrzymaniu w lidze. Cracovią ostatni mecz rozegrała naprawdę w dość dobrym stylu remisując z Legia Warszawa. Sytuacja gospodarzy nie wygląda zbyt kolorowo w tabeli, ale według mnie mimo iż Wisła Płock jest minimalnie wyżej w tabeli to w dalszej części sezonu myślę, że to się zmieni. W Cracovi nie zagraja tym meczu m.in: Jablonsky oraz Pestka. Wciąż nie wiadomo czy wystąpią Gardawski i Vestenicky. Sytuacja gości nie wygląda zbyt dobrze ponieważ prawdopodobnie zabraknie w tym meczu dwóch zawodników tzn. zawodnika, który potrafi bardzo dobrze dograc piłkę czy także uderzyć precyzyjnie na bramkę przeciwnika chodzi mi oczywiście o Wolskiego. W nie tak odległym czasie głównym zawodnikiem odpowiedzialnym za sytuacje bramkowe i można powiedzieć człowiekiem, który odpowiedzialny głównej mierze za zdobywanie bramek także występ watpliwy w tym meczu chodzi mi o Airama. Także może nie wystąpić Rodriguez. Ja tutaj widzę, że Wisła Płock patrząc.na ich ostatnie wyniki i styl w jakim się prezentują to myślę, że do końca będą walczyli o Ekstraklasę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +344
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Sytuacja gości nie wygląda zbyt dobrze ponieważ prawdopodobnie zabraknie w tym meczu dwóch zawodników tzn. zawodnika, który potrafi bardzo dobrze dograc piłkę czy także uderzyć precyzyjnie na bramkę przeciwnika chodzi mi oczywiście o Wolskiego. W nie tak odległym czasie głównym zawodnikiem odpowiedzialnym za sytuacje bramkowe i można powiedzieć człowiekiem, który odpowiedzialny głównej mierze za zdobywanie bramek także występ watpliwy w tym meczu chodzi mi o Airama
Wolski w Wiśle Płock:

IMG_20210419_223214.jpg

Airam Cabrera w Wiśle Płock:

IMG_20210419_223228.jpg

Także chyba niezbyt mocno to decydujący zawodnicy w Płocku. Ani dobre wyniki wcześniej nie były w żadnym stopniu ich zasługą, ani złe w ostatnim czasie nie są ich winą, bo po prostu nie ma ich na boisku. Także trener Bartoszek napewno nie ma bólu głowy z powodu ich braku.

A jeśli chodzi o Cracovię, to nie opierałbym się stricte na ich meczu z Legią - skopiowali pomysł Lecha z ustawieniem na nich, żeby wyjść identycznie i ponownie zdało to egzamin. Problem w Cracovii nigdy nie leżał jednak w meczach z lepszymi, choć w tym sezonie i z nimi nie błyszczeli. Oni mają wielki problem ze słabszymi drużynami. Dość powiedzieć, że gdyby nie pudło Frelka na pustą bramkę, to by z Podbeskidziem zamienili się miejscami, to choćby w zeszłym sezonie ŁKS zdobył w fazie zasadniczej 21 punktów, z tego na Cracovii 6pkt! Drużyna, która zleciała z hukiem z ligi w 2 meczach z Pasami 6pkt, w pozostałych 28 meczach tych punktów uciułali 15. Tak więc nie byłbym pewny zwycięstwa Cracovii, a już na pewno pieniędzy na to nie stawiał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +266
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Śląsk - Podbeskidzie
1/x&under 3.5
1.59
betfan
Twierdza Wrocław. Tutaj Śląsk zazwyczaj nie przegrywa. Zdarza się owszem sporo remisów, ale porażki Śląsk u siebie doznał tylko z Legią. Tym razem szansa do utrzymania tego stanu, bo przyjeżdża PBB, które po udanym meczu z Wisłą Kraków znów zaczęło kiepsko grać. Zapewne Bielszczanie przyjadą z zamiarem wywiezienia choćby jednego punktu, ale nie będzie o to łatwo. Śląsk może szanse na 4 miejsce ma iluzoryczne, ale o 1-2 miejsca w tabeli spokojnie może jeszcze wskoczyć i zgarnąć więcej pieniędzy za końcowe miejsce w tabeli. Wydaje się, że spotkanie może być underowe, bo Śląsk w defensywie radzi sobie całkiem nieźle, ale i za dużo nie strzela. Zaledwie raz w tym roku zdobyli 2 gole. Reszta to słaba skuteczność pod bramką rywala i underowe mecze. Bielsko swój potencjał opiera tylko na Bilińskim, który na pewno chciałby strzelić bramkę w spotkaniu przeciw byłemu klubowi, ale PBB zapewne nie będzie miało do tego zbyt wielu okazji. Spodziewam się w tym spotkaniu underowego wyniku i tego, że Śląsk minimum jeden punkt zdobędzie.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
typ: Pogoń wygra którąkolwiek połowę
@1.60 ETOTO

Pogoń Szczecin chwyciła wiatr w żagle i nie odpuszcza w walce o mistrzostwo Polski. Po dwóch ostatnich potknięciach Legii ich przewaga nad Pogonią zmalała zaledwie do 6 pkt. Pogoń na 5 ostatnich spotkań wygrała 4, zachowując w nich czyste konto i przegrała tylko wyjazdowe spotkanie z Legią 4:2. Pogoń u siebie posiada bilans 7-4-1 oraz bramki 14:4, co jest drugim wynikiem w lidze, biorąc pod uwagę tylko spotkania domowe. Górnik z kolei na wyjazdach spisuje się bardzo przeciętnie a ostatnio można powiedzieć, że nawet tragicznie. Na 5 ostatnich spotkań 2 zremisowali i 3 przegrali notując przy tym samym bilans bramkowy 1:6. Marcin Brosz od kiedy Górnik stracił szansę na zajęcie miejsca premiowanego awansem do europejskich pucharów w przyszłym roku, zaczął ogrywać młodzież co w przyszłym sezonie może zaowocować. Górnikowi także nie grozi spadek dlatego eksperymenty trenera nie są wcale takie głupie i na pewno musiał dostać na nie pozwolenie od zarządu. Jednak w meczu z Pogonią, która u siebie straciła tylko 4 gole w w 12 spotkaniach może być nawet ciężko o zdobycie gola. Dodatkowo biorąc pod uwagę ostatnią formę strzelecką Górnika na wyjazdach (1 gol w 5 meczach) wynik spotkania wydaje się być oczywisty. Jednak jest to polszaja liga, w której wszystko jest możliwe. Dlatego ja obstawiam, że Pogoń wygra przynajmniej jedną połowę po kursie 1.60, który daje moim zdaniem spore value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Typ: Remis
Kurs: 3,75 w betx
Wynik: 4:1

Ten mecz ma remis wypisany wielkimi literami. Przede wszystkim kilka serii do przełamania - a gdy tak się dzieje, często w naszej ekstraklasie wszystkie są przerywane za jednym zamachem:

1. Zagłębie 10 meczów ligowych bez remisu.
2. Wisła 5 meczów ligowych bez remisu.
3. Seria 10 meczów bez remisu między nimi.

Ponadto Wisła notuje niechlubny czas - 3 porażki z rzędu. O spadek byłoby bardzo ciężko, tym bardziej przy trudnym terminarzu dołu tabeli i jednak 4 drużyny musiałyby w jednym momencie zacząć punktować, nie ma szans. Jednak atmosfera gęstnieje w klubie, taki remis byłby neutralnie przyjęty i wszystkie ręce na pokład na sobotnie Derby.

Zagłębie w drugą stronę - seria 2 zwycięstw. Może "seria" to zbyt mocne słowo, ale nie w ich przypadku. W lidze ostatni raz wygrali 3 mecze z rzędu w grupie spadkowej sezonu 2016/2017, czyli niecałe 4 lata temu! Całkiem długi czas, kiedy nie mogą wygrać 3 meczów po sobie. Też jest to seria do przerwania, jednak tych powyższych jest więcej 🤔

Podsumowując - myślę, że remis zadowoli w tym meczu obie strony - gospodarze przedłużą mecze bez porażki, goście wreszcie zapunktują i uspokoją nastroje przed derbami.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Pogoń - Górnik
Pogoń @ 2.12
Pogoń i poniżej 2.5 gola @ 3.75
Fortuna

Górnik mocno pod formą. Brak wygranej od pięciu spotkań i do tego zero reakcji trenera jak i zawodników na wyniki jak i panującą atmosferę. W szatni mówi się o jakimś konflikcie, oczywiście z powodu przyjścia Boakye i jego zarobków, ale są to tylko spekulacje. Goście dzisiaj bez Manneh, który to nabawił się urazu w ostatnim meczu ligowym. Środek pola znowu będzie należał do beznadziejnego Kubicy i Prochazki. Na dodatek pojawiły się spekulacje, że po sezonie Brosz ma podjąć Zagłębie Lubin. Chyba wszyscy kibice w Zabrzu oczekują zakończenia sezonu bo już dość tych kompromitacji na boisku..
Pogoń dalej z szansami na zwycięstwo w lidze, ale strata sześciu punktów do prowadzącej Legii wydaje się być raczej nie do odrobienia. Zatem czas powalczyć o puchary jak i vice-mistrzostwo. Pogoń w gazie od pięciu spotkań. Szkoda tak wysokiej porażki w spotkaniu z Legią, ale nie ukrywajmy, że tamten mecz Legii wyszedł.
Trzeba mieć na uwadze dzisiaj to, że gospodarze bez napastnika Adriana Benedyczaka (pauza za żółte kartki), Pawła Cibickiego (zawieszenie), Benedikta Zecha (uraz), Huberta Matyni, Davida Steca, być może Luisa Maty. Mimo wszystko wydaje mi się, że Pogoń dzisiaj zgarnia kolejne trzy punkty i zrobi to pokonując skromnie Górnika 1-0/2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +330
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 18:00
Typ: Pogoń Szczecin wygra przynajmniej jedną połowę - TAK
@1.56
Betfan

Dziś ze sobą zmierzą się Pogoń oraz Górnik, ostatnie mecze górnika to można powiedzieć że katastrofa, w ostatnich 5 meczach zdołali zdobyć zaledwie 2 pkt. Natomiast Górnika passa jest całkiem odwrotna w ostatnich 5 meczach aż 4 razy wyszli z niego zwycięsko a zostali pokonani tylko przez lidera naszej ekstraklasy. Ważne również jest to że obrona Pogoni znów się poukładała i jeśli brać pod uwagę te 5 ostatnich meczy to tylko Legia zdołała im strzelić bramki, reszta druzyn nie zdołała tego uczynić i myślę ze dziś będzie podobnie i górnik na swoim koncie po meczu zobaczy okrągłe 0.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 3:3

Zacznę od gospodarzy, w tym sezonie prezentują się zdecydowanie poniżej oczekiwań jednak nadal mają szansę na dość wysokie miejsce, może nie podium ale 4-5 jest ok. Goście nadal walczą o utrzymanie się w Ekstraklasie, mają nieduża stratę ale co muszą poprawić to skuteczność. Ostatni mecz z Zagłębiem Lubin pokazał, że sytuacji mają mnóstwo jednak brakuje skuteczności i szczęścia.
Jutro myślę, że obie drużyny strzelą przynajmniej po bramce, goście tak naprawdę nie mają nic do stracenia i na pewno będą dążyć do jakichkolwiek punktów natomiast Jagiellonia ma swoje atuty, bramkę również powinni strzelić.

obie strzelą 1,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze wygra
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pogoń zaskakuje swoją forma i wysokim miejscem w tabeli. Górnik ma wielkie powody do niezadowolenia bo ich gra na jesień wyglądała niebo lepiej od obecnej. 9 miejsce w tabeli, brak szans na grę w europejskich pucharach to napewno nie to czego oczekiwali sztab szkoleniowy, zawodnicy i kibice. W drużynie gości widać ta złość spowodowana słabymi wynikami. W ostatnim ligowym spotkaniu, w którym przeważali wydawało sie ze w końcu zainkasują komplet punktów, a zdobyli tylko 1. Gospodarze są w gazie ale tutaj zwrócił bym uwagę na loteryjnosc tej ligi w której właściwie każdy może wygrac z każdym. Pogoń przegrala na swoim boisku tylko jeden mecz, stad Kurs bardzo wysoki ale ja poszukam tu niespodzianki.
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Lech Poznań-Lechia Gdańsk
Po dwóch dniach ruszamy z następną kolejką. Dziś pod lupę wezmę spotkanie przy Bułgarskiej w Poznaniu. Do stolicy Wielkopolski przyjeżdża gdańska Lechia, niewątpliwie ten mecz powinien być bardzo zacięty, spodziewam się, że Kolejorz będzie prowadził grę, Lechia zagra bardziej zachowawczo i z kontry, do czego już przyzwyczaili w spotkaniach przeciwko Lechowi. Stąd spodziewam się, że Lech jak to ma w zwyczaju, będzie walił głową w ścianę, żeby skruszyć gdański mur. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ drużyna Piotra Stokowca potrafi się bronić, jest to wyrachowana drużyna i średnio zależy im na stylu, liczą się punkty. Podsumowując, spodziewam się wielu ataków Lecha skrzydłami i raczej szybko nie uda się pokonać defensywy Gdańszczan. Spodziewam się zatem wielu rzutów rożnych gospodarzy.

Lech Poznań powyżej 5.5 rzutu rożnego Kurs: 1.65 Betfan
E: 6 rożnych
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
ponad 29,5 fauli @ 1,7
BetX

Śląsk cały czas w walce o 4 lokatę być może dającą start w eliminacjach do pucharów, Podbeskidzie prawdopodobnie ze Stalą Mielec będzie do końca walczyło o utrzymanie ligowego bytu.
Na ostatnie 5 spotkań gospodarze wygrali u siebie zaledwie 1 spotkanie ale nie byle z kim bo z Pogonią Szczecin, goście ostatnie 5 wyjazdów to zaledwie 1 remis i 4 porażki z rzędu także wydaje się, że bliżej do zwycięstwa Wrocławianom ale w naszej lidze wszystko może się zdarzyć.
Dla mnie najlepszym wyborem na to spotkanie są przewinienia, obie ekipy mają podobne średnie wynoszące powyżej 16 fauli na mecz i w tym sezonie plasują się w czołówce jeżeli chodzi o ten aspekt gry. Śląsk uzbierał 392 natomiast PBB 394 i dzisiaj spokojnie do tych swoich średnich powinni się zbliżyć.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Wisła 4:1 (1-8 RR)
powyżej 9,5 RR, @1,57 Betfan (EE)


Ciężki mecz do typowania, raz, że Zagłębie po dwóch wygranych z rzędu czy będą w stanie wygrać kolejny, po drugiej stronie Wisła, która przegrała 3 mecze z rzędu, czy przegra kolejny? Kierunek piotrex007 piotrex007 w stronę remisu ma jak najbardziej sens, ale żeby nie powtarzać i mimo wszystko jako kibic Zagłębia liczę na zwycięstwo spróbuję tradycyjnie rzutów rożnych. Miedziowi na własnym stadionie wykonali 69 cornerów co daje średnią 5,75, natomiast Wisła w delegacji 60 co daje średnią równą 5 rożnym na mecz. Na 5 ostatnich bezpośrednich starć rozegranych w Lubinie w 4 ta linia była pokrywana.
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Wisła Płock
ponad 28,5 fauli @ 1,55 (EE) 30
ponad 30,5 fauli @ 2,0 30
BetX

Remis teoretycznie powinien zadowolić obie drużyny ale wydaje mi się, że nie będzie w tym spotkaniu żadnych kombinacji tylko walka o zgarnięcie pełnej puli zarówno ze strony gospodarzy jak i gości. 3 punkty to w zasadzie już utrzymanie także jest o co grać.
Faule wydają się więc dobrym typem na to spotkanie tym bardziej, że mamy spotkanie ekip, które nie należą do grających zbyt czysto.
Zawodnicy Cracovii przodują w tej klasyfikacji, na ich koncie już 407 przewinień co daje średnio 16,28 na mecz, Płocczanie niewiele mniejsza średnia bo 16,13.
Być może będzie jak we wczorajszym meczu Śląska z PBB gdzie było mało fauli a sporo bramek ale wydaje mi się, że jednak dzisiaj będziemy oglądać sporo nieczystej gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa Najwięcej Rzutów rożnych Legia Warszawa 1,61 unibet

U mnie malo czasu ciężkie te kolejki w tygodniu- niezwykle wazne do większości drużyn....wczoraj dobry bet na kartki w szalonym meczu Warty ale czasu zabrakło... tak na szybko bez większego kombinowania w stronę różnych . Legioniści to czołówka pod tym względem kilkukrotnie pisałem nawet jak ta gra nie idzie to Legia potrafi różne robić .Mecz bez Michniewicza na ławce.... obie ekipy maja kilka znaków zapytania co do kadr ogólnie Piast możliwy brak Czerwińskiego to mega osłabienie... Legii gra sie ciężko z Piastem ale...to u siebie na Łazienkowskiej- Piast potrafi punktować znowu Legia przy Okrzei gra troszkę lepiej skutecznie choć ostatnio ten element kuleje dość czytelna gra na Pekharta duzo w rzutek ze skrzydeł co przekłada sie na rożne właśnie... Piast bardzo solidne w obronie z dobra kontra a przede wszystkim Swierczokiem na sz[picy zawsze groźny...dla mnie każdy wynik możliwy ale różne warto po grać w stronę wojskowych bodajże na ostatnio 5 spotkań czasowo około 2 lat to Legia 4 razy miała więcej różnych średnio robiąc ponad 6 korka na mecz - wiekszosc u siebie z Piastem ale na wyjeździe tez miała mecze z ponad 6-7 rożnymi a Piast raczej tych różnych tyle z nami nie robi średnia bodajże ponad 2,5 gdzie raz więcej różnych przy naszej czerwonej kartce dla Kante chyba na początku meczu jak dobrze sie nie mylę...co miało znaczenie w przebiegu meczu posiadaniu piłki itp...z fartem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom