>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka Ligue1 (29.03.2024 - 31.03.2024)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-03-22 o 13.58.30.png
Zrzut ekranu 2024-03-22 o 13.58.47.png
Zrzut ekranu 2024-03-22 o 13.59.03.png

Nie masz konta w Go+bet, nic straconego - załóż je wchodząc na goplusbet.pl lub klikając w baner i skorzystaj z 20 PLN bez depozytu + oferty 900 PLN na start1718x266.jpg
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Lille - Lens
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Lens
Kurs: 1.47


Nareszcie powrót do ligowej rzeczywistości. Co prawda oferta to nie jest jeszcze to co większość z nas by chciała, ale mamy do dyspozycji m. in. całą kolejkę Championship i kilka spotkań z topowych lig, co na tle ostatniej posuchy jest jak gwiazdka z nieba.
Obie ekipy walczą o udział w przyszłej edycji Ligi Mistrzów, póki co Lille ma 4. miejsce, a Lens traci zaledwie 1 punkt, tak wiec można zakładać, że walka może trwać nawet do końca rozgrywek. Obok są także takie ekipy jak m .in. Nice, Marsylia, Reims czy nawet Lyon. Spodziewam się tutaj, że Lille będzie przeważać, ale Lens także będze mieć swoje sytuacje, które przynajmniej raz wykorzysta. Bezpośrednie pojedynki tych ekip były najczęsciej bardzo wyrownane, co jest dobrą zapowiedzią tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +936
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Lille - Lens
Lens wygra 3.80 Superbet


Spotkanie rozgrywane w piątek i rozpoczynające kolejną serię gier we francuskiej Ligue 1. Nie będę się tu rozpisywał tylko podam mój jeden główny argument przemawiający za Lens. Mianowicie chodzi mi tu o spotkania międzynarodowe i powołania graczy gospodarzy. Jak wyliczyłem aż 9 graczy z pierwszego składu Lille przebywało na zgrupowaniach swoich reprezentacji, niektórzy jeszcze do późnej wtorkowej nocy grali swoje mecze i to o duże stawki. Niecałe trzy doby później muszą już rozgrywać bój o ligowe punkty przemierzając przy tym tysiące kilometrów.
Oczywiście podobne sytuacja jest w Lens jednak tu mamy do czynienia z zupełnie innymi proporcjami, gdyż jak wyliczyłem niecała połowa pierwszego składu brała udział w meczach międzynarodowych i mniej też było tych skrajnych przypadków zawodników, którzy mecze kończyli praktycznie z wtorku na środę. Najbardziej aktywnym pod tym względem zawodnikiem był chyba Przemek Frankowski,który nie dość, że zagrał w dwóch meczach 210 minut to jeszcze zmagał się z kontuzją. Bardzo możliwe, że na Stade Pierre-Mauroy wcale nie wystąpi. Ale to akurat skrajny przypadek, ogólnie w dużo gorszej sytuacji przed tym meczem jest trener Fonseca, który albo będzie musiał bardziej rotować składem niż Haise, albo po prostu dać odpocząć swoim czołowym zawodnikom.
Kolejnym małym czynnikiem, który mnie skłania ku temu zakładowi jest kiepski mecz Lens przeciwko Nicei. Jest pewne, że ten zespół w przerwie reprezentacyjnej mocno popracował i wszystkie siły skierował na rywalizację przeciwko Lille, a że kadra była solidna bo ponad połowa kadry została w klubie to i szkoleniowiec Lens był w dość komfortowej sytuacji i mógł dobrze się przygotować do tego pojedynku. Dla mniej odważnych polecam granie z remisem również po solidnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +672
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille - Lens
Typ: 1 i BTS

Kurs: 4,40
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza:


Dzisiaj o godzinie 21 odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie w ramach prestiżowej ligi Ligue 1, które stawi naprzeciwko siebie dwie zaciekłe drużyny - Lille i Lens. To starcie wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kibiców oraz ekspertów piłkarskich, którzy wyczekują emocji i widowiska na najwyższym poziomie.

W roli głównej wystąpią gospodarze, drużyna Lille, która jest uznawana za faworyta tego starcia. Ich aspiracje są wysokie, a walka o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów w nadchodzącym sezonie jest dla nich priorytetem. Od początku sezonu prezentują się bardzo pewnie i skutecznie, co sprawia, że są jednym z najgroźniejszych rywali dla każdej drużyny w lidze.

Jednak nie można bagatelizować potencjału drużyny Lens, która również ma swoje ambicje i dąży do osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Choć mogą być uważani za underdoga w tym starciu, ich determinacja i zaangażowanie mogą przynieść niespodziankę i sprawić, że pojedynek będzie jeszcze bardziej zacięty i nieprzewidywalny.

Oczekuje się, że to starcie będzie pełne intensywnych akcji, finezji oraz wspaniałych bramek, które na długo zapadną w pamięć wszystkich fanów piłki nożnej. Czekając na ten mecz, kibice nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, który zespół wyjdzie zwycięsko z tego wielkiego piłkarskiego starcia.

Mój typ to zwycięstwo Lille w stosunku 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1153
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna; Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille - Lens
Typ: over 2.5 goli
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza: Spodziewam się ofensywnego starcia. Dodatkowo mecz powinien być całkiem wyrównany. Lens potrafi zagrażać pod bramką rywali. Tracą też jednak często bramki i gospo to wykorzystają. Lille u siebie umie strzelać na własnym boisku i mam nadzieję że to potwierdza dzisiaj.


 
Otrzymane punkty reputacji: +1153
lukas88 309,5K

lukas88

Forum VIP
Lorient - Brest
Typ: BTS
Kurs: 1,91
Fortuna


Typ czysto statystyczny, Lorient ostatnie 3 mecze bez BTSa, gdzie wcześniej 5/7 spotkań kończyło się bramkami z obu stron, Brest 2 wyjazdy bez BTSa, a wcześniejsze 3 mecze obfitowały w bramki.
Pomiędzy tym zespołami 8/10 ostatnich spotkań w Lorinet padały bramki z obu stron, przy takim kursie żal nie próbować.

-----------------------------------------------------------------------------

OM- PSG
Typ: 2
Kurs: 2,05
Fortuna


Rzadko spotykany kurs na Paryżan w rodzimej lidze. Zespół Luisa Enriqe zmierzy się na wyjeździe z Marsylią, która jest jedynym niepokonanym zespołem w lidze na własnym terenie, PSG z kolei bez porażki na wyjeździe. Uważam że PSG jest zespołem o klasę lepszym od OM, mimo swoich problemów w defensywie, nadrabiają ofensywą gdzie mają niesamowity potencjał z Mbappe na czele. Historia spotkań przemawia za Paryżanami, którzy wygrali 7/10 ostatnich spotkań na Velodromme. Pierwszy mecz na Parc des Princes PSG wygrało pewnie 4-0​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom