>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka ligue 1 - Typy oraz analizy

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
26. kolejka

Olympique Lyon - FC Sochaux
Nice OGC - OSC Lille
RC Lens - AS Nancy Lorraine
Stade Rennais - CS Sedan
Paris Saint Germain - AS Saint-Etienne
FC Nantes - AJ Auxerre
Toulouse FC - Olympique Marsylia
Girondins Bordeaux - Valenciennes FC
Troyes ACF - FC Lorient
RC Lens - AS Monaco

Zapraszam do analizowania razem meczy i zachęcam do komentowania.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jakoś tutaj cicho w tym dziale, więc może ja coś nie coś popiszę.

Rennes - Sedan 1 Expekt 1,80

Bretończycy w ostatnim meczach prezentują się bardzo dobrze. Forma drużyny jest na wysokim poziomie. W poprzedniej kolejce gładko pokonali Etienne na wyjeździe 3-1, a formą strzelecką popisał się Utaka. Poziom piłkarski obu drużyn jest zupełny inny. Sedan jest autsajderem w Ligue 1, na wyjazdach kompletnie sobie nie radzą, 1-3-8. Goście w Bretanii nie wygrali od 40 lat. Bilans międzyklubowy to 13-5-2. Jeżeli gospodarze zagrają tak jak tydzień temu bez problemu pokonają Sedan.

Jeżeli chodzi po pozostałe spotkania 26 kolejki to ciężko jest w czym wybierać. Odradzam grać Lyonu. Jutro można myśleć nad PSG oraz Lens.[/b]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dokładnie cicho w tym dziale... to ja też coś postanowiłem napisać ;)

Lens – Nancy
Nancy pozostaje ostatnią drużyną we francuskiej Ligue 1, która jeszcze nie odniosła w tym sezonie wyjazdowego zwycięstwa. Dziś piłkarze Nancy zagoszczą na stadionie Stade Felix-Bollaert gdzie zmierzą się z gospodarzami tego obiektu Racingiem Lens. Lens jest już chyba ostatnią drużyną, która może jeszcze się łudzić z nadziejami na doścignięcie Lyonu. Wczoraj OL zremisowało szczęśliwie swoje spotkanie z Sochaux 3-3 dzięki czemu dopisało sobie kolejny punkt w tabeli i aktualnie nad Lens ma 14 punktów przewagi. Dziś Lens może tą przewagę zmniejszyć do 11 punktów, a tym samym może odskoczyć w tabeli rywalom w walce o wicemistrzostwo kraju, które premiowane jest bezpośrednią grą w Champions League. Za plecami drużyny z Felix-Bolleart po wczorajszym pewnym zwycięstwie nad Marsylią znaleźli się zawodnicy z Tuluzy, co jest napewno niespodzianką w układzie tabeli. Poprzednia kolejka dla drużyny Nancy była fatalna i piłkarze tej drużyny będą ją chcieli jak najszybciej wymazać z pamięci. Domowa porażka 0-3 z PSG nie świadczy o niczym dobrym. Ogólnie Nancy traci teraz bardzo dużo punktów, jest zupełnie inną drużyną niż ta jaką była na początku sezonu kiedy to znajdowała się w czołówce tabeli. Trener Lens – Gillot będzie miał w dzisiejszym meczu do dyspozycji niemal wszystkich swoich najlepszych piłkarzy, z Aruną Dindane, Sidi Keytą i nowym nabytkiem Olivierem Monterrubio na czele. Sądzę, że aktualna forma obu drużyn wskazuje w tym spotkaniu tylko na zdecydowanego faworyta jakim jest drużyna Lens i to właśnie ona wygra dzisiejsze spotkanie i umocni się na 2 miejscu w tabeli Ligue 1.
Mój typ: Lens - 1,55 Bwin ⛔ Stracili bramke w 89 minucie ;/
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


Paris SG St.Etienne


Witam dziś chciałem powiedziec troche o meczu PSG -St.Etienne .Jeśli zobaczylibyśmy ten mecz kiedyś to łatwo było by postawić na gospodarzy .Jednak w tym sezonie Psg spisuje sie naprawde bardzo kiepsko.Zajmuja dopiero 17 pozycje ,bedac na równi punktowej z zespołem który znajduje sie w miejscy spadkowym.Można by powiedzieć ze PSG bedzie chiało powalczyc z całych sił aby uciec z tego niekozystnego miejsca.Lecz czy w takiej formie uda im sie pokonać niezle spisujacy sie zespół gości..moim zdnaiem nie bo Etienny ostatnio na wyjazdach grało dobrze , remis z Auxerre oraz spore osiagniecie jakim z pewnoscia był remis z Lens tylko ten remis był dosyc pechowy bo wygrywali juz 3-0 by w koncówce stracic cała przewage i zremisować 3-3.Do tego wczesniej wygrali na wyjezdzie z Nancy które jest nawet wyżej od Paryżan.Ogólnie trzeba powiedzieć ze Etienne na wyjazdach gra całkiem niezle.Co to gospodarzy dzisiejszych trzeba przyznac że u siebie graja całkiem niezle i tak zdobywaja wiekszośc pkt wygrana us iebie z Monaco 4-2 ,Valenciennes 1-0 i remis z sochaux czyli ten wynik pokazuje że punkt conajmniej mozna wywieźć.Lecz ważnym elementem który moze rokowac na strone dziesiejszych gości jest fakt ze PSG grało w czwartek w UEFA ,co prawde grali u siebie i wygrali mogło to ich troche podbudować ale ,sadze ze beda troche odczuwać ten mecz.Jeśli chodzi o skład to u gospodarzy zabraknie Yepesa dobrego defensora oraz Clementa .U gości zabraknie Dernisa i Perringa ,trzeba podkreslic ze z zawieszenia powróci Czech Heinz.Moim zdaniem St.Etienne stać na remis bo własnie sadze ze tu taki wynik moze paśc .Sporo na to wskazuje ,remisuja doscyc czesto do tego jest to liga Francuzka .PSg pedzie troche podmeczone po czwartkowym boju.Lecz moga byc tez na fali zwyciestwa .Do tego punkty własnie głównie zdobywaja u siebie.Jednak ja wierze ze goście zdołają ugrać choc remis.Na koniec dodam ze Francuzka to bardzo trudna do typowania liga i wszystko sie moze zdarzyć.


Typ 2x 1.86
Ryzykowny typ X 3.20

poZdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom