>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

26 kolejka Ekstraklasy [26.04 - 28.04.2010r.]

Status
Zamknięty.
fabik10 106

fabik10

Użytkownik



Poniedziałek 26/04/2010

Korona Kielce - Legia Warszawa
3,25 3,15 2,15

Wtorek 27/04/2010

Cracovia Kraków - Odra Wodzisław

2,20 3,15 3,10

Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
2,35 3,20 2,80

Piast Gliwice - Wisła Kraków
4,95 3,50 1,65


Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
1,90 3,15 4,00


Środa 28/04/2010

Ruch Chorzów - Polonia Bytom
1,65 3,45 5,10


Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
1,60 3,60 5,25

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
1,40 4,20 7,00

kursy - Bah

Zachęcam do dyskusji oraz pisania analiz.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Moim zdaniem nie jest za wysoki, ale jeśli Legia grała dobrze z Piastem [ nie wiem nie oglądałem ] to i tak jedna jaskółka wiosny nie czyni.Dla mnie pewny jest under, choć kurs słaby bo w granicach 1.55, także nie lubię ryzykować na takich kursach, ewentualnie można by zagrać u1.5, ale spotkania nie tykam.
Co do środy, tam nie interesuje jedno spotkanie.Gramy Derby, ale nie spodziewam się żadnej zdobyczy punktowej, po tym co pokazują Nasze grajki to bez solidnego łomotu nic nie będzie.Fenomenem jest to, że w trzech meczach robimy cztery karne ;o, ale tak to jest jak ma się w drużynie kelnerów.Ruch nadal gra skutecznie i ma dobrych graczy, podobno na wrócić Niedzielan także Klepczyński i Killar będą mieć trudne zadanie, a po boku Grzyb będzie mógł spokojnie grać przeciwko najsłabszemu zawodnikowi - Kotrysowi.
U Nas raczej nadal jednym napastnikiem, lepiej prezentuje się Bykowski, ale on nie strzela na razie nic.O Podstawku nie wspominam bo to co chłopak wyprawia przechodzi ludzie pojęcie.
Jestem krytyczny, ale uważam, że nie wywieziemy z Chorzowa choćby punktu i myślę, że można zagrać na Ruch po przyzwoitym kursie.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Korona Kielce - Legia Warszawa

Typ:2
Kurs:2.05


Po piątkowym meczu gracze Legi mają bardzo mało czasu na odpoczynek ponieważ już w poniedziałek czeka ich kolejny bardzo ważny mecz w dodatku wyjazdowy z Koroną Kielce. Rywal nie jest łatwy ale mimo wszystko faworytem tego spotkania będę bez wątpienia gracze gości, którzy po okresie słabszej gry znowu zaczynają wracać do formy co najlepiej pokazał ostatni gładko wygrany mecz z Piastem Gliwice. Ponadto goście nadal mają bardzo duże szanse na zajęcie drugiego miejsca w lidze ponieważ tracą zaledwie jeden punkt. Korona natomiast mimo 11 miejsce w lidze nadal nie może być pewna utrzymania ponieważ drużyny z dołu tabeli są blisko siebie, Korona ma zaledwie 3 punkty przewagi nad miejscem spadkowym. Jak widać w dzisiejszym meczu spotkają się ze sobą z jednej strony drużyna walcząca o utrzymanie a z drugiej ekipa, której celem jest zajęcie co najmniej drugiego miejsca w lidze, chyba nie trudno przewidzieć kto powinien wyjść z tego pojedynku zwycięsko.
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Typ:2
Kurs:1.55


Pewnie zmierzająca po mistrzostwo Wisła Kraków zmierzy się w wyjazdowym meczu z pewnie zmierzającym do drugiej ligi Piastem Gliwice. Oczywiście nie trudno się domyśleć, że zdecydowanym faworytem tego spotkania będą oczywiście gracze gości, którzy po ostatnim remisie z Lechem są naprawdę blisko obrony tytułu, jak na razie na 5 kolejek przed końcem zajmują pierwszą lokatę z przewagą 4 punktów. Natomiast gospodarze są jak na razie jeszcze na miejscu barażowym (14 pozycja) ale konsekwentnie zmierzają w dół w rundzie wiosennej. Gospodarze w ostatnich 4 spotkaniach wygrali zaledwie raz a trzy krotnie schodzili z boiska pokonani, natomiast Wisła wygrała trzy spotkanie i zremisowała w hicie kolejki. Jak widać Wisła po słabszym początku znowu jest w doskonałej formie zaś Piast gra bardzo słabo.
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ:1
Kurs:1.40

Podałem już typy z Legią i Wisła teraz czas na trzecią drużynę walczącą o mistrzostwo a mianowicie Lech Poznań, który zmierzy się przed własną publicznością z zaskakująco wysoko plasującą się Lechią Gdańsk. Jak wiadomo do końca sezonu zostało już zaledwie 5 kolejek tak więc żadna drużyna z czołówki myśląca o mistrzostwie nie może sobie pozwolić na stratę punktów tym bardziej z dość przeciętną drużyną. Jak na razie Lech zajmuję drugą lokatę ze stratą 4 punktow do lidera zaś Lechia plasuje się na 7 miejscu, co jest dość spora niespodzianką ale jak to kiedyś pewien ekspert powiedział Lechia ma lepsze miejsce niż wynika z ich gry. Myślę, że w dzisiejszym meczu gospodarze nie będą mieli żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa i przynajmniej zachowaniu dystansu do lidera a może nawet zbliżeniu się do Wisły.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Typ:1
Kurs:1.60

Zmierzająca pewnie do drugiej ligi Arka Gdynia tym razem zmierzy się w wyjazdowym meczu z Jagielonią Białystok. Oczywiście faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy mimo ujemnych punktów najprawdopodobniej się utrzymają choć sytuacja jest dość gorąca ponieważ mają zaledwie 4 punkty przewagi nad miejscem spadkowym. Goście natomiast grają po prostu fatalnie nic więc dziwnego, że spadli na samo dno tabeli i coś czuje, że raczej z tą ekipą pożegnamy się w tym sezonie. Arka w ostatnich czterech meczach zdobyła zaledwie 1 punkt a dwa mecze miała z bezpośrednimi rywalami walczącymi o utrzymanie. Jagielonia może nie gra rewelacyjnie ale zdobyła aż 7 punktów również w czterech ostatnich spotkaniach. Myślę, że w tym meczu Arka zrobi kolejny krok do spadku z ligi i gładko przegra z Jagielonią.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Dla mnie pewny jest under, choć kurs słaby bo w granicach 1.55, także nie lubię ryzykować na takich kursach, ewentualnie można by zagrać u1.5, ale spotkania nie tykam.
Czasy grania underów Legii się już moim zdaniem skończyły.
Stefan zapowiadał bardziej ofensywną grę i od kilku spotkań już to widzimy, co prawda nie jest to jeszcze to czego byśMY chcieli, lecz Legia strzela coraz więcej bramek. Niestety traci na tym trochę obrona.
Tak na szybko.
 
K 0

k0chas23

Użytkownik
Piast Gliwice - Wisła Kraków

Typ:2
Kurs:1.55

Pewnie zmierzająca po mistrzostwo Wisła Kraków zmierzy się w wyjazdowym meczu z pewnie zmierzającym do drugiej ligi Piastem Gliwice. Oczywiście nie trudno się domyśleć, że zdecydowanym faworytem tego spotkania będą oczywiście gracze gości, którzy po ostatnim remisie z Lechem są naprawdę blisko obrony tytułu, jak na razie na 5 kolejek przed końcem zajmują pierwszą lokatę z przewagą 4 punktów. Natomiast gospodarze są jak na razie jeszcze na miejscu barażowym (14 pozycja) ale konsekwentnie zmierzają w dół w rundzie wiosennej. Gospodarze w ostatnich 4 spotkaniach wygrali zaledwie raz a trzy krotnie schodzili z boiska pokonani, natomiast Wisła wygrała trzy spotkanie i zremisowała w hicie kolejki. Jak widać Wisła po słabszym początku znowu jest w doskonałej formie zaś Piast gra bardzo słabo.

Z tą wspaniałą formą Wisły to przesadziłeś, ostatnie mecze to co prawda korzystny bilans dla Wisły, ale nie pokazują w nich nic szczególnego. Błyszczy tylko Małecki. Wg. mnie Kasperczak nic nie wniósł do tej drużyny. Natomiast Piast Gliwice wcale słabo nie gra, tymbardziej na własnym stadionie. W meczu z Legią Warszawa doznali porażki aż 3:0, ale potrafili sobie stworzyć znakomite sytuacje, szczególnie w 1 połowie meczu, w któryj górowali nad rywalem, mimo gry w dziesiątkę. Zabrakło tylko zimnej krwi pod bramką Muchy. Na drugą połowę wyszli natomiast już bez wiary i mecz skończył się tak jak się skończył. Jestem fanem Wisły, ale w tym meczu dopatruje się niespodzianki. Jeśli Wisła nie zdobędzie szybko gola, to spodziewam się remisu, a być może nawet i zwycięstwa drużyny gospodarzy. Dodatkowym argumentem za Piastem jest brak A. Głowackiego, na jego pozycji gra M. Jop, który prezentuje się fatalnie, jest wolny, mało zwrotny i nieograny, co udowodnił w meczu z Lechem. Na szczęście jego błędy nie przyniosły konsekwncji. Co do tego meczu to warto zaryzykować na 1X.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Z tą wspaniałą formą Wisły to przesadziłeś, ostatnie mecze to co prawda korzystny bilans dla Wisły, ale nie pokazują w nich nic szczególnego. Błyszczy tylko Małecki. Wg. mnie Kasperczak nic nie wniósł do tej drużyny. Natomiast Piast Gliwice wcale słabo nie gra, tymbardziej na własnym stadionie. W meczu z Legią Warszawa doznali porażki aż 3:0, ale potrafili sobie stworzyć znakomite sytuacje, szczególnie w 1 połowie meczu, w któryj górowali nad rywalem, mimo gry w dziesiątkę. Zabrakło tylko zimnej krwi pod bramką Muchy. Na drugą połowę wyszli natomiast już bez wiary i mecz skończył się tak jak się skończył. Jestem fanem Wisły, ale w tym meczu dopatruje się niespodzianki. Jeśli Wisła nie zdobędzie szybko gola, to spodziewam się remisu, a być może nawet i zwycięstwa drużyny gospodarzy. Dodatkowym argumentem za Piastem jest brak A. Głowackiego, na jego pozycji gra M. Jop, który prezentuje się fatalnie, jest wolny, mało zwrotny i nieograny, co udowodnił w meczu z Lechem. Na szczęście jego błędy nie przyniosły konsekwncji. Co do tego meczu to warto zaryzykować na 1X.
Przecież Głowacki już moze grać tylko jeden mecz za kartkę pauzował
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Natomiast Piast Gliwice wcale słabo nie gra, tymbardziej na własnym stadionie.
Ich ostatni wystep u siebie przeciw Poloni byl tragiczny, zagrali bardzo slabo wiec nie wiem skad ta opinia. Piast musi wyjsc z bardzo niedoswiadczonym bramkarzem (Kasprzik badz Budzich), bez Kowalskiego (kontuzja + zapis w umowie wypozyczenia) oraz kapitana Kaszowskiego. W Wisle drobne urazy maja Pawelek i Pi. Brozek ale czy zagraja okaze sie jutro.
E: Pawelek i Brozek nie graja, trzeba liczyc na Juszczyka.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jutro czekają nas bardzo ciekawe pojedynki. Praktycznie każda drużyna o coś walczy. Np. w spotkaniu Cracovii żadna z drużyn nie może być pewna utrzymania. Dlatego obie będą musiały zagrać o pełną pulę. Kolejny mecz to potyczka Polonii Warszawa z GKSem. Tutaj teoretycznie gospodarze powinni mieć o tyle łatwiejszą przeprawę, że Bełchatów już o nic nie walczy. Oczywiście nie oznacza to, ze oddadzą punkty bez walki.
Także spotkanie Piasta z Wisła nie powinno być nudne. W relacji, jeśli dobrze pamiętam, &quot;sporcie&quot; pan Kurowski mówił, że Białej Gwieździe można już pomału składać gratulacje. Osobiście z takim stwierdzeniem się nie zgadzam. Może to potwierdzić już jutrzejszy mecz gdzie Piast walczy o życie więc Wiślaków czeka ciężka przeprawa a jeśli podejdą do tego, że teraz mecze same będą się wygrywać to czeka nas mała niespodzianka.
Więcej o tych spotkaniach postaram się napisać coś jutro jak tylko czas pozwoli.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Głowacki możliwe że nie zagra nie z powodu kartek tylko kontuzji mięśnia łydki którego nabawił się na treningu
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Typ: remis do przerwy-remis do końca meczu
Kurs: 4.75
Buk: Bet365

Dziś o godzinie 20.45 kiedy większość sypatyków piłki nożnej będzie obserwowało mecz Lyonu z Bayernem na stadionie w Lublinie zmierzą sie Zagłębie z Śląskiem Wrocław. Dwie sąsiadujące drużyny w tabeli, zajmujące odpowiednio 8 i 9 miejsce, mają w miare bezpieczną przewage nad strefą spadkową i mogą rozegrać ten mecz &quot;na spokojnie&quot;. Myśle że obie drużyny nie będą jakoś specjalnie angażowały sie do szarżowania na bramke przeciwnika, &quot;przejdą obok meczu&quot;... remis w gruncie rzeczy zadowala obie drużyny które będą mogły dopisać sobie po 1pkt. po tym meczu i być praktycznie pewne utrzymania w Ekstraklasie, choć jak wiemy nie zawsze wszystko wydaje sie takie oczywiste. Ostatnie mecze obu drużyn:
Zagłębie Lublin:
20-03-2010 - Zagłębie Lublin 2-0 Polonia Warszawa⛔
26-03-2010 - GKS Bełchatów 1-3 Zagłębie Lublin⛔
03-04-2010 - Zagłębie Lublin 2-2 Lechia Gdańsk✅
09-04-2010 - Zagłębie Lublin 0-0 Cracovia✅
24-04-2010 - Jagiellonia 0-0 Zagłębie Lublin✅

Gdzieś zatraciła sie ta forma Zagłębia sprzed miesiąca i mam nadzieje że będzie jak w ostatnich 3 meczach, czyli remisowo, a najlepiej jak w meczu z Cracovią i Jagiellonią.

Śląsk Wrocław:
20-03-2010 - Legia Wa-wa 1-1 Śląsk Wrocław✅
27-03-2010 - Śląsk Wrocław 1-1 Korona Kielce✅
03-04-2010 - Ruch Chorzów 0-0 Śląsk Wrocław✅
20-04-2010 - Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław⛔
24-04-2010 - Śląsk Wrocław 0-0 GKS Bełchatów✅

Śląsk jak widać remisy dość często z naprawde przyzwoitymi drużuynami, ale problemy ze skutecznością, zastanawiałem sie także nad typem bez bramek w meczu, ew. że padnie maximum 1 bramka, lecz typ REMIS DO POŁOWY-REMIS NA KONIEC również jest dobrą opcją:wink:
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Według mnie świetny kurs jest na Bełchatów - 3.00.
Jak ktoś się boi, może postawić może postawić X2 - kurs 1,52.
GKS jest murowanym faworytem, czy nie sądzicie, że kurs jest zbyt wysoki?
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
Myślę że Zagłebie będzie chciało wygrać czytałem w wywiadach po meczu z Jagiellonią jak podkreślał że teraz przed nimi DERBY. Także jakiś dodatkowy prestiż. Śląsk gra słabo. Nie mają ławki. Przewiduję tu zwycięstwo Lubinian.
 
K 0

k0chas23

Użytkownik
Według mnie świetny kurs jest na Bełchatów - 3.00.
Jak ktoś się boi, może postawić może postawić X2 - kurs 1,52.
GKS jest murowanym faworytem, czy nie sądzicie, że kurs jest zbyt wysoki?
Też myślę, że Bełchatów jest zdecydowanym faworytem. Polonia jednak broni się przed spadkiem i może mieć większą motywację, niż Bełchatów, który odpadł już z walki o puchary, a spadek mu nie grozi. Bałchatów to jednak drużyna o klasę lepsza, postawiłbym na ten mecz właśnei X2, chyba, że ktoś odważny i zagra czystą dwójkę ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W drużynie Piasta Gliwice sporo osłabień na mecz z Wisłą!

Za czerwoną kartkę pauzuje Maciej Nalepa. w kadrze będzie więc dwóch młodych bramkarzy - 17-letni Tomasz Kasprzik i 20-letni Dawid Budzich. Pierwszy już ma za sobą debiut w ekstraklasie, drugi czeka na swoją szansę. Na pewno nie zobaczymy Mateusza Kowalskiego, który raz, że leczy kontuzje, a dwa występu zabrania mu klauzula zawarta w umowie wypożyczenia. Niedysponowany jest również Jarosław Kaszowski. W jego przypadku odezwało się operowane kolano. Wciąż uraz leczy Daniel Iwan.

źródło: http://www.piast.gliwice.pl/piast/index.php?option=com_content&amp;amp;task=view&amp;amp;id=957&amp;amp;Itemid=1047

Mój Typ: Piast Gliwice - Wisla Krakow 2 (Kurs 1.7) betgun
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja mimo wszystko zaryzykuje na Polonię. Na początku system szkoleniwy Bakero mi się nie podobał, ale teraz zaczynam to doceniać, bo z meczu na mecz grają coraz lepiej i to właśnie oni powinni się utrzymąć, bo jeśli Bakero zostanie i dalej będzie trenował Polonię, to następny sezon tego zespołu może być ciekawy. Bełchatów praktycznie o nic nie gra, ale wyjść na boisko musi.

Dodatkowo podpisuje się pod typem na Wisłę.

Polonia W. - Belchatow | 1 - 2,40
Piast G. - Wisla K. | 2 - 1,62
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Ja mimo wszystko zaryzykuje na Polonię. Na początku system szkoleniwy Bakero mi się nie podobał, ale teraz zaczynam to doceniać, bo z meczu na mecz grają coraz lepiej i to właśnie oni powinni się utrzymąć, bo jeśli Bakero zostanie i dalej będzie trenował Polonię, to następny sezon tego zespołu może być ciekawy. Bełchatów praktycznie o nic nie gra, ale wyjść na boisko musi.
Grają coraz lepiej? Czy napewno oglądałeś mecz z Odrą?
Oczywiście, Polonia przegrała pechowo, ale mimo to przegrała zasłużenie.
Co do meczu z Piastem: myślę, że to nie Polonia zagrała dobrze, tylko Piast słabo. Drużynie brakuje napastników: Mąka - słaby, Ivanowski - też.
Warto przypomnieć o świetnym chilijczyku, którego ściągnął Bakero. Cortez, bo tak on się zwie, jest jednym z lepiej zarabiających piłkarzy w drużynie, a gra w zespole Młodej Ekstraklasy.
Z tą drużyną może być podobnie jak w zeszłym roku z Górnikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom