>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka Bundesligi (16.05 - 18.05.2020)

Status
Zamknięty.
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dortmund - Schalke (Obie drużyny zdobędą bramke?) Typ TAK kurs 1.80 ETOTO

Bardzo długa przerwa w rozgrywkach można powiedzieć prawie w każdym kraju co może spowodować jeszcze większą chęć po tak długiej przerwie zdobywania bramek. Nie wydaje mi sie że w takim meczu druzyny beda grały zachowawczo. Spodziewam sie w tym meczu ze Schalke strzeli minimum jedna bramke, a Borussia na swoim obiekcie co prawda bez kibiców na stadionie, ale jednak mecz u siebie plus patrzac takze na skład wydaja sie umiejetnosciowo znacznie lepszym zespołem od Schalke chociaz akurat dzisiaj spodziewam się dość wyrownanego spotkania. Dzisiaj w Borussi prawdopodobnie nie zagra Can, Reus, Schulz, Witsel oraz Zagadou. Jesli chodzi o gosci prawdopodobnie nie zagraja następujący zawodnicy Mascarell, Stamboulli oraz Kabak. Spodziewam się dzisiaj dobrego meczu i przynajmniej kilku bramek. Przy okazji chcialbym krotko napisac o nowym temacie ktory chcialbym utworzyc na forum ktory bedzie dotyczył siatkowki. Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Union - Bayern 0:2 (Lewandowski 40 min.)
Typ: Lewandowski powyżej 1,5 gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: forBET
Analiza: Drugie niedzielne spotkanie Bundesligi, beniaminek z Berlina podejmie mistrza Niemiec, zdecydowanym faworytem są oczywiście walczący o kolejne mistrzostwo zawodnicy Bayernu z naszym kapitanem Robertem Lewandowskim na czele, który można powiedzieć, że wygrał na całej sytuacji z pandemią, przez wymuszoną przerwę w rozgrywkach stracił "tylko" 2 mecze w lidze i jeden w pucharze Niemiec, dlatego wciąż ma szansę pobić rekord Gerda Müllera z sezonu 1971/72, kiedy w jednym sezonie zdobył 40 goli, Lewy ma aktualnie 25 bramek i jeszcze 9 kolejek na pobicie rekordu. Kursy na to, że najlepszy snajper Bundesligi strzeli przynajmniej 2 gole są mocno zróżnicowane od 2,20 do 3,20, proponuję tu oczywiście kurs z buka, który ma najwyższy kurs na to wydarzenie. Lewandowski jak sam mówi jest w wyśmienitej formie, jest doskonale przygotowany pod każdym względem, pierwszy raz od dłuższego czasu zagra bez żadnego bólu, jest mocno skoncentrowany i zmotywowany, aby zdobyć kolejny tytuł z Bayernem oraz indywidualnie powalczyć o koronę króla strzelców oraz spróbować pobić wieloletni rekord. jedyna niewiadoma to czy utrzyma skuteczność z przed kontuacji, ja mam nadzieję, że tak. Wczoraj swoje mecze wygrały Dortmund oraz Moenchengladbach, a punkty stracił Lipsk, więc jest ogromny ścisk w czołówce, dlatego liczę, że Bayern od początku siądzie na beniaminka i zaaplikuje mu kilka bramek, a przynajmniej dwie z nich będa dziełem kapitana reprezentacji Polski.
 
Ostatnia edycja:
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Po tak długiej przerwie w meczach każdy wynik jest prawdopodobny. Dodatkowo nowe zasady także wpłynął na postawę piłkarzy. Union mimo, że stale przegrywa potrafi strzelić bramkę, co pokazują ostatnie spotkania między tymi drużynami. Idę w bramkę dla obu stron po fajnym kursie.
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Union Berlin - Bayern Monachium
Union Berlin wygra którąkolwiek połowę @5.10 Fortuna
0-2 (0-1)

Oczekuję dziś podobnego meczu do wczorajszego starcia Lipska z Freiburgiem. Jakość piłkarska kontra wola walki. Znamy już składy obu ekip i jakoś mam dziwne przeczucie, że to będzie trudny mecz dla Bawarczyków. Ogólnie moje zdanie jest takie, że epidemia, która wstrzymała rozgrywki wyrówna szanse wszystkich i o ile dwa miesiące temu nie dawałbym Unionowi żadnych szans, tak dziś kto wie.
Wiele w tych pierwszych meczach będzie zależało od należytego przygotowania fizycznego, a jak zapewniał w każdym wywiadzie Gikiewicz od początku kwarantanny zawodnicy Unionu nie luzowali, a działacze dojrzale zdawali sobie sprawę, że to kluczowy okres, jeśli chodzi o walkę o utrzymanie. Dziś powinniśmy obejrzeć tego efekty. Domniemam, że reprezentant Polski nie wciskał kitu i rzeczywiści Berlińczycy dobrze wykorzystali ten dość długi okres. Jeśli tak będzie to umiejętności typowo piłkarskie schodzą na drugi plan, bo Bayern pewnie będzie trzymał piłkę, jednak przy dobrym zorganizowaniu mogą mieć problemy ze strzelaniem goli, jak to czasem mają w zwyczaju. Każdy, kto miał jakąkolwiek styczność ze sportem wie, że jeśli czujesz, że jesteś dobrze przygotowany fizycznie to Twoja pewność siebie rośnie bardzo mocno, a tej pewności będzie gospodarzom dziś potrzeba.
Fakt, że mecz odbędzie się bez kibiców nie pomoże underdogowi, jednak wizja degradacji musi spowodować uwolnienie u nich pokładów ambicji, którymi zapewne są naładowani do swoich granic.
Nie gram oczywiście wygranej Unionu, ale opcja, że wygrają jedną z połów wydaje mi się ciekawa. Patrząc na styl gości. Ofensywnie nastawienie Davies i Pavard. Do tego dość ociężały Boateng, który szybkościowo odstaje zazwyczaj od napastników. Jeśli drużyna polskiego bramkarza będzie miała okazje do kontry to może być ciepło pod bramką Neuera.
Widzę dwa scenariusze na ten mecz. Pierwszy to gol Unionu w pierwszej połowie i murowanie do przerwy, a drugi bardziej przewidywalny to prowadzenie gości po pierwszej części i lekkie odpuszczenie drugich 45 minut. Przy ambitnych gospodarzach może się to okazać zgubne.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Werder - Leverkusen
Typ: Leverkusen powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.68
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Spotkanie kończące zmagania w pierwszej kolejce po pandemii, do Bremy przyjeżdżają Aptekarze z Leverkusen, faworytem są goście, którzy wciąż są w walce o Ligę Mistrzów, w przypadku zwycięstwa zbliżą się do Lipska na jeden punkt. Ciężko ocenić formę , bo tak na prawdę nie wiadomo w jakiej są poszczególne ekipy, Werder przed przerwą nie wygrał 6 kolejnych meczy w Bundeslidze, ostatnie ligowe zwycięstwo to 18 stycznia i mecz z Fortuną, ale to w delegacji u siebie nie wygrali od września i jest to jedyny ich triumf w obecnej kampanii, natomiast Leverkusen przed przymusowa przerwą mieli passę 10 kolejnych spotkań bez porażki, z których aż 9 wygrali we wszystkich rozgrywkach (liga, puchar oraz Liga Europy), we wszystkich tych 9 wygranych strzelali minimum po 2 gole, tylko raz w zremisowanym w delegacji meczu z Lipskiem strzelili 1 gola. Wstępnie chciałem zagrać ogólny over 2,5 gola, ale ze względu na niewiadomą formę postanowiłem pójść w same bramki piłkarzy Leverkusen.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Werder Brema - Bayer Leverkusen
Typ: Werder Brema strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,95
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Długa przerwa w grze może być zbawieniem dla Werderu Brema. Forma tej drużyny przed pandemią była fatalna, przez co spadli prawie na samo dno tabeli, gdyż obecnie zajmują przedostatnie miejsce. Od dłuższego czasu jedynymi dobrymi meczami Werderu były mecz pucharowy przeciwko Borussii Dortmund wygrany 3:2 oraz remis ligowy z Herthą Berlin 2:2. Werder na początku sezonu strzał naprawdę dużo bramek i pod względem ofensywnym wyglądali bardzo dobrze. Nawet przeciwko mocnym drużynom potrafili strzelać bramki w obu połowach. Udało im się to między innymi na wyjeździe z Bayerem Leverkusen. Od listopada jednak coś się popsuło i Werder od tego czasu zdobywał niewiele bramek. Liczę na to, że po tej długiej przerwie zobaczymy Werder z początku sezonu, a wtedy faworyzowany Bayer Leverkusen może mieć kłopoty w defensywie.
 
Ostatnia edycja:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Werder Brema - Bayer Leverkusen
over 2.5 gola @1.62piece of cake
sts



Werder Brema przed zawieszeniem ligi wyglądał fatalnie. W pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko jeden punkt i zdobyli trzy gole. Ofensywa Werderu wołała o pomstę do nieba. Tylk o27 zdobytych goli, co czyni ich najgorszą drużyną pod tym względem. Defensywa wcale lepiej nie wyglądała. Liczę, że zobaczymy inny Werder. Czy stać ich na zwycięstwo? Nie ma pojęcia. Mam nadzieję, że bramkarza rywali zdołają pokonać.
Bayer zajmuje 5. miejsce i cały czas jest w walce o Ligę Mistrzów. Poza Bawarczykami i BVB, to w ostatnich 5 spotkaniach Aptekarze wyglądali najlepiej.
Werder musi się spiąć, bo jeśli nic nie zmienią w swojej grze, to niestety, ale spadną do 2. Bundesligi.
Mecze bezpośrednie kończył się różnymi wynikami. W miarę najświeższy, bo z października ubiegłego roku zakończył się remisem 2:2.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom