>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka Bundesligi (12.03 - 13.03.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-03-7 o 09.20.57.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1000x150.png
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt vs VfL Bochum
Typ: Eintracht powyżej 0.5 gola + Eintracht powyżej 4.5 rzutów rożnych + Eintracht powyżej 0.5 kartki
Kurs: 2.15✅
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Czas na wizytę we Frankfurcie, gdzie Bochum przyjedzie do miasta położonego nad Menem. Eintracht, jak to Eintracht na poważnie bierze rozgrywki Ligi Europy i w Sewilli sięgnął po przekonujące zwycięstwo. Jest to dobry prognostyk przed rewanżem i bardzo zależy Orłom na pokazanie się w Europie. Kolejny krok w tym kierunku został dokonany, teraz warto skupić się na krajowym podwórku, gdzie nie jest do końca kolorowo. Naturalnie nie grozi im spadek, ale fani oczekują wyższego miejsca, niż tego, które aktualnie zajmują. Szansa na europejskie puchary cały czas jest, ale do tego potrzebna jest seria wygranych. Dzisiaj zmierzą się z Bochum, z którym mają rachunki do wyrównania. VfL sięgnęło po ważne zwycięstwo z Koniczynkami z Furth i powoli może planować sobie udział w 1. Bundeslidze w przyszłym sezonie. Mało kto na nich stawiał, ale konsekwentne zbieranie oczek pomogło zachować spokój. Czy przyjezdni pójdą za ciosem?

Jestem zdania, że to SGE będzie dominowało na własnym stadionie, a Bochum tak jak to ma w zwyczaju, nastawi się na kontrataki. Superbets pozwalają na interesującą kombinację typów i pobrałem sobie propozycje gola Eintrachtu, ich pięciu rzutów rożnych i przynajmniej jednej kartki. VfL na wyjazdach na wiele pozwala swoim przeciwnikom, a Orły grają odważnie i do przodu. Myślę, że stać ich na pokrycie zaproponowanych linii.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom