>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25 kolejka Primera Division 21.02 - 24.02.2014

Status
Zamknięty.
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Rayo Vallecano - Sevilla

▶Typ: Ponad 3 gole HA
▶Kurs: 2,025 ( BET365)
▶Stawka: 4j
▶EW: 9,4j

Podopieczni Paco Jemeza są w trudnej sytuacji. Mają 4 punkty straty do miejsca pozwalającego im grać dalej w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rayo, mimo tego, że zajmuje odległą pozycję w tabeli to ich otwarta gra może się podobać. Lubią utrzymywać się przy piłce. Nawet z takim przeciwnikiem jak Barca potrafili zwyciężyć tę statystykę. W meczu z Sevilla prawdopodobnie zabraknie środkowego obrońcy Galveza (16/2), który jest kontuzjowany, choć jego powrót na boisko przewidywany jest na 2 dni przed w/w meczem, jednak wątpię, czy od razu po urazie wyjdzie on na boisko w podstawowym składzie. Rayo rozgromiło ostatnio Malagę. Cztery gole wbite drużynie, która słynie raczej z solidnej gry defensywnej robi wrażenie. Tak ważne 3 punkty dadzą impuls podopiecznym Jemeza do dalszej dobrej gry. Z Barceloną raczej punktów nie zrobią ale z drużyną z Andaluzji mogą już realnie powalczyć o komplet punktów.

Gracze Unaia Emery&#39;ego kompletnie bez formy. Ostatnie 5 meczy bez wygranej, a kolejny mecz może znów nie przynieść 3 punktów, bo Valencia gra ostatnio wyśmienicie. Brak wygranej z drużyną Nietoperzy może nawet przyczynić się do zwolnienia trenera. Ostatni mecz Sevilli z Blaugraną mógł potoczyć się zupełnie inaczej, wtedy piłkarze byliby w zupełnie innych nastrojach przystępując do meczu z Valencią. Na pochwałę zasługuje ich gra ofensywna, potrafią stwarzać wiele okazji bramkowych. Jak wcześniej wspominałem, Rakitić posyła świetne piłki w pole karne, większość z tych dośrodkowań daje dobre okazje drużynie. Gorzej jest z defensywą. Takie drużyny jak Malaga czy Levante wbijają im po 3 gole, to pokazuje słabość bloku defensywnego.

Mecze pomiędzy tymi drużynami zazwyczaj przynoszą dużo bramek. Sevilla średnio strzela 2.13 gola na mecz, a Rayo 1.33. Na 15 meczy mój zakład przegrałby tylko 4 razy. Biorąc pod uwagę fakt, że obie drużyny są usposobione ofensywnie oraz obie drużyny nie mają żelaznych defensyw ten kurs jest dla mnie za duży. Dodatkowo remis w tym pojedynku raczej nikogo nie interesuje, dlatego spodziewam się otwartego meczu i kilku goli. Kurs już spada więc kto jest zdecydowany spróbować to radzę robić to już teraz bo za kilka dni będzie już nieopłacalny.
P.S analiza pisana przed poprzednią kolejką, dlatego tak wygląda ????
P.S 2 kurs na mój zakład spadł już bardzo, ale zauważyłem, że BET czasem obniża kurs by potem znów podnieść go do wyjściowego, dlatego kto chce może zaryzykować i poczekać bo może znów wzrosnąć a kto się obawia to może grać bo jeszcze lekko ponad 2.0 jest.

e: 0-1
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Valladolid - Levante 1-1
Under 2,5 ::: 1.53 ::: bet365

Pilkarze Valladolid nie sa tuzami hiszpanskiej pilki. Ostatni ligowy mecz wygrali 4 kolejki temu kiedy to u siebie niespodziewanie pokonali 1-0 Villarreal. Od tamtego momentu poziom ich gry nieco sie obnizyl. Dwa remisy z Getafe i Elche i porazka przeciwko Atletico. Ten bilans nie jest zbyt korzystny dla gospodarzy. Nie spodziewam sie zbyt wielki bramek zwlaszcza ze wzgledu na braki kadrowe gosci. Z Valladolid nie wystapia Pedro Rios, Juanfran, El Adoua, Vyntra, Ivanschitz i Karabelas. Ekipa gospodarzy jest w stanie strzelic jakas bramke, jednak nie wydaje mi sie, zeby rzucili sie na Levante. Liczba bramek w tym meczu po raczej nieciekawym spotkaniu powinna byc skromna.
EDIT: Przepraszam za bledy zwiazane z kontuzjami zwlaszcza jezeli chodzi o Levante. Nastepnym razem postaram sie brac informacje z bardziej wiarygodnej strony. Najwazniejsze, ze typ &quot;siadl&quot;.
Real Madryt - Elche 3-0
Real Madryt (-2,5) ::: 1.75 ::: bet365

W tej kolejce na Bernabeu zamelduje sie Elche, ktore sprawilo sporo problemow Krolewskim grajac na wlasnym stadionie. Real wygral wtedy 2-1 po kontrowersyjnym karnym w doliczonym czasie wykorzystanym przez Cristiano. W tym spotkaniu Portugalczyka zabraknie, podobnie jak kontuzjowanego do konca sezonu Khediry i zawieszonego za kartki Modricia. Ancelotti przebakiwal tez, ze byc moze bedzie odpoczywal Ramos. Mimo wszystko nie widze cienia nadziei dla ekipy z Elche. Real ostatnio gra koncertowo. Najwazniejsza dla podobiecznych Carlo jest solidna od pewnego czasu obrona. Stracone dwie bramki z Villarreal moga nieco czarowac rzeczywistosc, ale prawda jest taka ze gracze Zoltej Lodzi Podwodnej oddali strzaly nie do obrony i nie bylo szans tych bramek uniknac. Nie ma co pisac o zespole Elche, bo to nie oni beda glownymi aktorami na Santiago. Trio BBJ powinno zapewnic pewne i przekonujace zwyciestwo Krolewskim.
Osasuna - Atletico 3-0 :O
Osasuna lub remis ::: 2.62 ::: bet365


A w tym meczu pokusze sie o postawienie przeciwko gosciom. Przede wszystkim dlatego, ze Osasuna potrafi sie postawic faworytom. W tym sezonie odebrala u siebie punkty Realowi (1-1) i Barcelonia (0-0). Podopieczni Diego Simeone spuscili nieco z tonu i tutaj widze szanse gospodarzy. W ekipie z Pampeluny nie wystapia De Las Cuevas, Punal i Sisi. W zespole gosci zabraknie Tiago, Manquillo i Filipe. Ekipa Javiego Gracii potrafi skutecznie zniechecic do gry wyzej notowanych rywali. Najwazniejsze dla gospodarzy bedzie uprzykrzanie gry Diego i Diego Coscie, ktory wydaje sie dosyc latwy do sprowokowania. Oczywiscie nie nalezy skupiac sie tylko na nich. Wydaje mi sie, ze remis jest spokojnie w zasiegu Osasuny o ile nie straci gola w poczatkowej fazie meczu, bo wtedy dogonienie Atletico bedzie malo prawdopodobne.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Valladolid u siebie zagra z Levante, które gra niezbyt skomplikowaną piłkę. Przede wszystkim martwią się o to, żeby z tyłu nic nie wpadło. Swoją pozycję w tabeli mają i zagrają na pełnym luzie. Valladolid musi się spinać, bo punkty cały czas uciekają. Meczów z Atletico czy innymi silniejszymi drużynami nie warto wspominać, bo w takich starciach Valladolid nawet nie ma czego szukać.
Siła ofensywna tej ekipy jest znikoma. Nawet Levante ma Barrala, który się rozstrzelał, a na dokładkę idzie Casadesus. Defensywa to monolit i po raz kolejny poza atutem własnego boiska, gospodarze nic więcej nie mogą przedstawić. Oby tylko pogoda dopisała, bo drenaż na tym boisku jest beznadziejny. Mecz z Elche, a wcześniej z Betisem był prowadzony w dramatycznych warunkach.
Valladolid - Levante
Levante +0,5 1,78 Pinnacle ✅ 1:1

O overze w meczu Rayo z Sevillą pisałem kilka dni temu w swoim temacie. Kursy poleciały w dól, ale dalej uważam, że jest to mecz godny uwagi. Rayo ma fatalną defensywę. Barcelona spokojnie mogła zrobić dwucyfrówkę, ale później chyba już żal im się zrobiło ekipy z Vallecas.
Goście w wybornej formie nie są, ale w swoich szeregach mają świetnych grajków, a taki mecz jak ten z Rayo, jest idealną okazją na odbudowanie formy. Liczę tu na gole z obu strony i naprawdę solidne widowisko, ale takie efekciarskie, dla niektórych może tandetne. Szkoda tylko, że mecz jest w południe. Jak dziś pamiętam ostatni mecz na tym stadionie i on był rozgrywany właśnie w południe. Miałem zagraną wtedy Sevillę, która miała i zmarnowała dwa rzuty karne, a przez 30 minut grali w przewadze jednego zawodnika.
Mam nadzieję, że w niedzielę, co moje, wróci do mnie.
Rayo - Sevilla 0:1
Over 3 2,16 Pinnacle ⛔
Over 5,5 10,00 Bet365 (drobne, za lojalkę) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
makaveli23 319,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Popieram typy na mecz Valladolid, sam przygotowalem mala analize, jak widze ten mecz, ostatnie piatki to dwa dobre kursy (4.8, 3.25) trafione w meczach przecietniakow wiec i teraz sprobuje cos trafic.
Valladolid - Levante
X2 @ 1.65 8/10 opcja najbezpieczniejsza
under 1.5 @ 2.80 SB 5/10
0-0 @ 8.00 1/10
0-1 @ 8.00 1/10
Levante co prawda ma lepsze wyniki i o wiele lepsza obrone, ale nie graja zbyt mocno do przodu kiedy nie muszą. Ale kiedy trzeba to potrafią, co pokazal mecz w Sevilli wygrany 2-3. Kazdy napewno pamieta ze zatrzymali u siebie niedawno Barcelone, wiec o ich obronie mozna mowic w samych superlatywach. W Atletico Madryt polegli 3-2 ale zagrali lepiej niz Valladolid ktory ostatnio polegl tam bez strzelenia bramki 0-3. Juz na tle tego meczu mozna sprawnie porownac obie druzyny. Valladolid walczy o ytrzymanie ale z tak przecietna gra zarowno w ataku jak i w obronie, bedzie im ciezko sie utrzymac. Ostatni mecz u siebie z Elche, powinni przegrac 1-3 bo przy 1-2 goscie mieli dwie 100% sytuacje ale zakonczylo sie na 2-2, jednak trzeba powiedziec ze warunki murawy w tamtym meczu byly tragiczne przez deszcz, co mialo niemaly wplyw na wynik meczu. Czasami na takiej murawie pada sporo bramek ale czasami jest 0-0, jakbym zobaczyl przed tamtym meczem stan tej murawy raczej poszedl bym w strone 0-0. Teraz pogoda jak sprawdzalem chyba bedzie ok, wiec wracamy do normalnych warunkow rozgrywania meczu. To moze tym razem nie padnie tak wiele goli. No jest to pewne imo. Levante wcale nie musi tutaj grac ofensywnie i raczej napewno pierwsze nie zaatakuje. To Valladolid musi walczyc o 3 punkty, ale przeciwko dosc sprawnej defensywie gosci napewno beda mieli trudne zadanie. Levante mialo troche szczescia w Sociedad ale pozowle sobie stwierdzic ze zaslusyli na 0-0. Wczesniej nie mogli zlamac Rayo u siebie (0-0), ale juz kolejke temu, poradzili sobie z Almerią 1-0, po dosc przecietnym meczu w ich wykonaniu, widac ze w ataku to nie sa zawodnicy najwyzszej klasy, a i koncowce mieli troche szczescia nie tracac gola. Ogolem to mysle ze mozna liczyc na szczescie w obronie poparte nadal dobra grą przez nich w tym elemencie, i co za tym idzie kolejne czyste konto. I teraz pytanie o ich motywacje i aspiracje, przy wygranej przynajmnniej do wekeendowych meczy awansuja na 7 miejsce, ten Valladolid jest taki slaby ze az zal bedzie czegos nie wykorzystac przy ewentualnej okazji, rowniez jak juz ma pasc jakis gol to prawdopodobnie po stalym fragmencie. Czyli 0-0 albo 0-1 jak dla mnie.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Rayo - Sevilla Sevilla powyej 1,5 1.83
bet365

Jak dla mnie pewniak ,to co Rayo wyprawia jest czymś niesamowitym ,mają szanse na utrzymanie więc wydawało by się ,że mogą zacząć grać zachowawczo jednak styl gry pozostaje taki sam.Liczę na kontry ze strony Sevill&#39;i i to powinno załatwić sprawę .
Mecze Ray&#39;o prawie zawsze kończą się kilkoma bramkami .
Polecam .
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Real Sociedad vs FC Barcelona
Barcelona - 3 rz. rożne @ 2.60 WilliamHill✅✅
Krótko i na temat. Barca po wygranej w Lidze Mistrzów nad Manchesterem City jedzie na wyjazdowy mecz do Sociedad. Gram w tym meczu naprawdę fajny i jak dla mnie pewny zakład po takim kursie. 90% osób w meczu z City stawiało na rożne w stronę Anglików, ale Barca tak jak w lidze w sprawie rożnych ma przewagę nie mal, że nad każdym tak i było nawet z City. W ostatnim spotkaniu w CdR z Sociedad Barca miała przewagę w rz. rożnych |2-6|, jeszcze w poprzednim meczu |15-0|. Barca ma z Realem i Atletico po 57 oczek na swoim koncie i nie można sobie teraz pozwolić na stratę punków.
Barca będzie przeważała co się zwykle równa z dużą ilością rożnych a przewaga minimum czterech to jest, że tak powiem &quot;nic&quot; dla podopiecznych Taty. Tak więc brać ten zakład bo naprawdę warto! POLECAM.

POWODZENIA!

 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Celta-Getafe
Mecz dwóch drużyn z przeciwnych dla mnie biegunów. Celte się ogląda z prawdziwą przyjemnością, bo naprawdę fajnie grają w piłkę, a z kolei Getafe to ekipa, której po prostu nienawidzę oglądać. Zazwyczaj są nudni i chaotyczni, a to niczego dobrego nie wróży w meczu.
Gospodarze bez zawieszonego za kartki Augusto Fernandeza, którego w mojej ocenie zastąpi Santi Mina. Teoretycznie mógłby tam zagrać Nolito czy też przy innym ustawieniu Alex Lopez, ale jakoś widzę, że Luis Enrique ostatnio zostawia sobie Nolito na drugie połowy, co też nie jest złe, bo z jego pokrętłem to naprawdę w końcówce można mieć z niego spory pożytek. Ostatnio Celta w naprawdę fajnej formie i idą w górę, a zasługują na to, bo naprawdę grają fajny i przyjemny dla oka futbol. Znakomity Rafinha, który przyszły sezon spędzi zapewne w dużo lepszym klubie, a teraz ma naprawdę mega formę. Wokół niego też jest kilku zawodników, którzy lubują się w grze piłką. Poza tym wreszcie przełamali niemoc domową. W pierwszych siedmiu domowych meczach nie wygrali ani razu, a w ostatnich pięciu zanotowali bilans 3-2-0!
Getafe ostatnie swoje zwycięstwo w lidze zanotowało 29 listopada. Od tamtej pory zanotowali bilans 0-2-7! Dwa domowe remisy z Realem Sociedad i Valladolid to zdecydowanie za mało. Poza tym przegrywali z każdym po kolei. O ile porażki z Barcą, Sevillą czy Realem Madryt wstydu nie przynoszą o tyle, wpadki porażki z Malagą, Rayo, Osasuną czy Almerią na pewno chwały im nie przynoszą, a jakby nie patrzeć obecnie to już zaczynają być ich rywale w walce o utrzymanie. Nad strefą spadkową ledwie 4pkt przewagi i jakoś nie zanosi się na szybkie opuszczenie tego 15. miejsca w tabeli. Co do składu, to akurat nie mają problemów kadrowych, ale co im po tym, skoro forma zespołu jest naprawdę niska.
Celta praktycznie w najmocniejszym składzie i naprawdę w fajnej dyspozycji, a zatem gram w ich stronę, bo liczę na kolejny komplet punktów.
Celta over 1,5 @ 1,83 Bet365⛔1:1

Real Sociedad-Barcelona

Hicior tej kolejki i liczę na mega zawody na Anoeta. W ubiegłym sezonie RSSS wyciągnęli z 0:2 na 3:2 w zajebistym stylu, nie tak dawno zremisowali u siebie w pucharze 1:1. Jaki padnie teraz wynik? Trudno powiedzieć ale oczywistą rzeczą jest tutaj dla mnie bts. Owszem ktoś powie, że z Levante nie potrafili strzelić gola i prawda, ale Żaby broniły się przez większość meczu. Tak samo można powiedzieć, że tylko jedną sztukę wbili Maladze, ale tam z kolei Txuri-Urdin się bronili i udało się dowieźć te 1:0. Teraz wiadomo, że Barca będzie trzymała piłki, a gospodarze muszą trafić z kontrami i stałymi fragmentami gry. W kontrach dominować powinni Vela i Griezmann, którym piłki może zgrywać Seferovic, bo to on zapewne zagra na szpicy, a w tym drugim liczę najbardziej na duet Inigo - Ansotegi, bo grać w powietrzu obaj potrafią kapitalnie. Jeśli chodzi o skład, to nie zdziwi mnie wystawienie Bergary i Elustondo w środku, bo jednak Arrasate będzie chciał zabezpieczyć środek pola. Z drugiej strony Ruben Pardo, co raz lepiej sobie radzi w destrukcji, więc i jego występ obok Bergary jest możliwy.
Barca praktycznie w najmocniejszym składzei, bo jedynym nieobecnym, który zagrałby w podstawowym składzie jest Alba. Poza tym nie ma Puyola czy Sergi Roberto, bo reszta to zawsze jest poza kadrą. Co do składu, to jest zapewne kilka znaków zapytania, chociaż nie sądzę, by Martino miał robić jakąś rewolucję w stosunku do meczu z Manchesterem City z prostej przyczyny - rywal trudny i jest to wyjazd. Poza tym rotować składem będzie można z Valladolid i Almerią.
Co ciekawe Barcelona w tym sezonie nie zdobyła nawet gola w Kraju Basków, bo zremisowali 0:0 z Osasuną i przegrali 1:0 z Athletic. Do tego po raz ostatni wygrali w San Sebastian w 2007 roku! Od tamtej pory na Anoeta grali 4 razy i ponieśli 2 porażki i 2 remisy. Zatem czeka ich mega trudne zadanie, a nas oby bardzo ciekawe spotkanie.
BTS @ 1,57 Bet365✅3:1

Almeria-Malaga

Almeria od czterech spotkań nie straciła u siebie gola, a ostatnim zespołem, który tam strzelił gola był Real Madryt, a było to pod koniec listopada! Teraz derby Andaluzji z Malagą, która gra naprawdę cienko i ciężko się ich ogląda. Po stronie gospodarzy dostępni wszyscy zawodnicy z pierwszej drużyny i nawet jest Rodri, który od wspomnianego meczu z Realem się cały czas leczy. Najpierw skręcił prawą kostkę, a jak wrócił to na jednym z treningów skręcił lewą kostkę... Ostatnie domowe mecze to już uważna gra w defensywie i taka dość zachowawcza, co po bezkompromisowym początku sezonu jest nie do uwierzenia po prostu. Ale wyniki są dużo lepsze, więc widać, że opłaca się to.
Po stronie gości zabraknie Weligtona, a teraz wypadł jeszcze Flavio Ferreira, który w ostatnim czasie był podstawowym stoperem zespołu. Wracają co prawda Jesus Gamez i Sergio Sanchez ale ciągłe rotacje w defensywie, to nie jest nic dobrego. Jeśli chodzi o skład, to jedynie obrony jestem pewien mniej więcej: Gamez, Sanchez, Angeleri i Antunes. Reszta to dla mnie nie wiadoma, bo Schuster rotuje składem jak szalony, a niewiele, które ustawienie daje dobre rezultaty.
Początkowo miałem grać na wygraną Almerii ale spróbuje zagrać na ich wygraną do zera. Dlaczego? Malaga nie ma na dobrą sprawę niczego do zaoferowania w ofensywie. Więc jeśli Almeria zagra mądrze czyli coś na wzór tego, co grali z Atletico i będzie mniej więcej tak samo groźne pod bramką rywala, to ten zakład ma duże szansę powodzenia. Kurs naprawdę mega wysoki, więc grzechem byłoby nie spróbować. Poza tym każda porażka Malagi to większa szansa na wywalenie Schustera i poprawę sytuacji Pawłowskiego, więc trzymajmy kciuki
Almeria wygra do 0 @ 4,33 Bet365⛔0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Real Madryt vs Elche
Typ: Real Madryt wygra do zera @ 1.72 Bet365
✅ ✅ ✅
Cóż można powiedzieć o takim typie. Każdy choć trochę interesujący się ligą hiszpańską użytkownik wie, że jest duże prawdopodobieństwo powodzenia takiego typowania. Dlaczego?
Otóż, jak wielu mówi, budowanie drużyny należy rozpocząć od obrony. Wydaje się, że do serca wziął to sobie aktualny trener Królewskich, Carlo Ancelotti. Drużyna Realu Madryt w ostatnich meczach pokazuje równowagę, o której często wspominał Carletto, co przekłada się na dobrą grę zarówno w ataku jak i w obronie.
Wydaje się, że wiele rzeczy przemyśleli sobie Pepe wraz z Ramosem, którzy grają, zwłaszcza w tym roku, po profesorku, z chłodnymi głowami. Potrafią utrzymać nerwy na wodzy, co przekłada się na brak głupich kartek i niebezpiecznych sytuacji dla przeciwników.
Poza tym, do składu po kontuzji powraca Raphael Varane. Warto również dodać, że na lewej obronie zobaczymy zapewne Coentrao, który moim zdaniem jest lepszym obrońcą niż Marcelo w aktualnej formie.
Poza tym, błędem byłoby nieprzytoczenie statystyk:
Real Madryt, we wszystkich 6 meczach tego roku, grając na własnym boisku stracił, uwaga, TYLKO 2 bramki (Obie w ostatnim meczu z Villarealem) strzelając ich przy tym aż 15.
Jeśli chodzi o wyjazdowe mecze Elche:
Póki co, w tym roku rozegrali 3 mecze na wyjeździe, strzelając przy tym tylko 2 bramki (Obie w meczu z Valladolid)
Podsumowując uważam, że jest to typ bardzo pewny, dlatego szczerze go polecam. Każdy inny wynik, niż wygrana Realu do zera będzie dla mnie dużym zaskoczeniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
makaveli23 319,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Co sadzicie o Real wygra 1-15 minuty @ 2.75? Chyba powinni przycisnac od poczatku i za 2, 3 razem cos wpadnie. Z Villareal w 7., z Atletico w 17., Espanyol 7., z Osasuna i z Grandą sie troche meczyli, z drugiej strony Elche tracilo juz w 7 przeciwko Barcelonie, w 3. w Sociedad.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Rayo Vallecano - Sevilla
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/10
Powyżej 3 bramek ::: 2,16 ::: Pinnacle ::: 1/10
Jak tylko skończył się mecz Sevilla - Valencia to spojrzałem w terminarz z kim gra następny mecz Sevilla. Mecz z Valencią skończył się wynikiem 0:0, co mnie bardzo zdziwiło, wszystkie znaki na niebie wskazywały na mocny over, ale w przerwie zagrałem na under 0,5 i skończyłem ostatecznie na plusie. Co mnie do tego skłoniło? Mecz mi zaczął śmierdzieć po pierwszej połowie, gdzie obie drużyny oddały dosłownie 0 celnych strzałów na bramkę. W drugiej połowie był karny, oczywiście niewykorzystany, a w całym meczu padły dwa celne strzały na bramkę, już pominę fakt, że Sevilla grała od 50 minuty w przewadze. Nie zdziwiłem się wynikiem 0:0, skoro herbem Valencii jest firma bukmacherska Unibet (przynajmniej kiedyś była).
Sevilla oprócz tego dość dziwnego meczu to notuje same wysokie overy. 2:2 z Mariborem z okazji Ligi Europejskiej, 1:4 z Barceloną na własnym terenie, 3:2 na wyjeździe z Malagą, 2:3 u siebie z Levante.
Rayo Vallecano jest w strefie spadkowej, ale u nich też jest dość &quot;wesoło&quot; w meczach. 6:0 z Barceloną, a wcześniej wygrali u siebie z Malagą aż 4:1. Na własnym obiekcie w tym roku zaliczyli wpadkę 2:5 z Villarrealem i 2:4 z Atletico Madryt.
Sevilla nie strzeliła ostatnio gola na wyjeździe 25 sierpnia z Levante. Od tego czasu strzelili 33 bramki w 17 meczach. Mecz pachnie overem na kilometr, mam nadzieję, że nie będzie takich cyrków jak w meczu z Valencią.
Wynik: 0:1 ⛔
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Real Sociedad - FC Barcelona

Mecz zapowiada się świetnie. Barca po wygranej Realu nad Elche (3:0) musi wygrać na Anoeta, aby wrócić na fotel lidera. Ponadto od początku roku straciła już sporo punktów w lidze, a w całym sezonie - na dwie wizyty w kraju Basków ugrali zaledwie jeden punkt (0:0 Osasuna, 0:1 Bilbao). Teraz czas to zmienić, a zadanie do najłatwiejszych należeć nie będzie, bo Sociedad u siebie jest groźny dla każdego. Warto nadmienić, iż w ostatnich siedmiu latach Barca na Anoeta nie wygrała ani razu, ale za każdym razem potrafiła strzelić gola - bardzo często wychodząc na prowadzenie, ale ambitni gracze gospodarzy potrafili doganiać Blaugrana.

W tym pojedynku spodziewam się większej liczby okazji i bramek dopiero po przerwie. Barca za Martino zwłaszcza po nowym roku (Atletico w lidze, Sociedad w CdR czy ostatnio City) ma inny pomysł niż zwykle na mecze wyjazdowe. Jest to spokojne wyczekiwanie swoich okazji i nie narażanie się na niebezpieczne kontry. Taktyka jakże różna od tego, co było choćby rok temu za Tito (chociaż wiemy, ze go i tak sporo czasu nie było). Niemniej gra Barcy pod względem taktycznym ewoluuje i to wielki plus dla Taty Martino.

Ostatnie spotkanie obu ekip w CdR było bardzo ciekawe z taktycznego punktu widzenia. Barca grała spokojnie (oczywiście wynik z pierwszego meczu i składy miały wpływ na spotkanie), ale jednak - Blaugrana grała pewnie, kontrolowała tempo gry, strzeliła gola praktycznie z niczego. Druga część meczu to już inna historia. Barca trochę spuściła z tonu w grze pressingiem i zrobiło się wielkie partidazo, bo do meczu dołączyli także gospodarze. Moim zdaniem najlepsza polowa FC Barcelony w tym sezonie, bo jednak Sociedad także zagrało naprawdę świetne 45 minut po przerwie.

Jedni i drudzy potrzebują punktów. Barca wiadomo gra na &#39;&#39;must win&#39;&#39;, ale nie wydaje mi się, aby zmieniła taktykę na to spotkanie. Jestem przekonany, iż ekipa Martino zagrała dokładnie tak samo jak ostatnio. Naturalnie szybki gol dla którejś z drużyn będzie determinował jego przebieg, co jednak nie zmienia faktu, iż historia meczów obu ekip wygląda fajnie bramkowo i w mojej ocenie w tym meczu spokojnie powinniśmy zobaczyć dwa gole. Po przerwie spotkanie się otworzy, nieważne jaki będzie wynik. Baskowie czy będą przegrywać czy prowadzić - nie odpuszcza, Barca podobnie. Zapowiada się wielki mecz i powinno być sporo bramek. Po przerwie dwie naprawdę realne.

Over 1.5 gola [2. polowa] @ 1.70 Bwin [2✅✅✅]

Almeria - Malaga


Gra Almerii niesamowicie podoba mi się, kiedy oni występują na własnym obiekcie. Ostatnie kilka potyczek w lidze na własnym stadionie zagranych niemal perfekcyjnie, bo jak inaczej określić 10 zdobytych punktów na 12 możliwych i ani jednej bramki straconej. Trener większą uwagę zwrócił na grę w defensywie, a także spokojne rozgrywanie meczów. Co daje jak na razie wymierne efekty. Teraz do nich przyjeżdża Malaga, która ma problemy z meczami na wyjazdach, do tego nie strzela wielu bramek, jest to zespól nieregularnych z naprawdę wieloma problemami. Gdyby pojedynek odbywał się na La Rosaleda to na pewno miałbym wątpliwości co do gry na Almerie, ale ze względu na to, iż Almeria zagra u siebie jestem przekonany, że stać ich absolutnie na zwycięstwo w tym pojedynku. Zabezpieczam się DNB po bardzo przyzwoitym kursie. Jeśli Almeria sama nie da sobie strzelić gola po jakimś błędzie lub kontrze, to powinna ten mecz zakończyć bez straty gola, bo w ataku pozycyjnym Malaga jest po prostu bardzo słaba.

Almeria [DNB] @ 1.85 Unibet [0:0, zwrot]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga BBVA
Spotkanie.Almeria - Malaga
Typ.x
Kurs.3,15
Bukmacher.Betsson
Data.22.02.2014 g.22.00

Analiza.


Spotkanie Hiszpanskiej Primiera Division pomiedzy zespolami Almeria - Malaga.Spotykaja sie tutaj sasiedzi z ligowej tabeli bowiem Almeria - 16 miejsce i 25 oczek na koncie ,natomiast Malaga17 pozycja i 24 oczka zdobyte.Oba zespoly walcza w tej chwili o utrzymanie sie w lidze i dlatego stawiam tutaj na wyrownany pojedynek i remis.W tej chwili na ostatnim miejscu spadkowym czyli 18 jest ekipa Valladolid ktora ma na swoim koncie 22 punkty,a wiec nawet remis zadowoli dzisiaj obie ekipy.Obie jedenastki w ostatnim czasie graja fatalnie,bo zaliczyly po 4 przegrane,a troche lepiej wyglada ekipa gospodarzy ktora ostatnio pokonala u siebie At. Madryt 2-0 i Getafe 1-0-oba mecze u siebie.Natomiast ekipa Malaga to ostatnio wygrana u siebie z Sevilla 3-2 i reszta to porazki.Widac,ze graja slabo,ale dzisiaj to juz chyba ostatni dzwonek by sie obudzic i zdobyc jakies punkty,tym bardziej,ze graja z rywalem do spadku.Historia spotkan raczej po stronie Malagi...

24/09/13 PD Malaga - Almeria 2:0
28/02/11 PD Malaga - Almeria 3:1
03/10/10 PD Almeria - Malaga 1:1
14/03/10 PD Almeria - Malaga 1:0
Na 4 ostatnie spotkania 2 wygrane Malagi,1 remis i porazka,ale w takiej formie na dzien dzisiejszy sadze,ze remis to dobre rozwiazanie.Tak wiec typuje tutaj zaciete widowisko i ostatecznie wynik remisowy 1-1.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
O meczu Rayo-Sevilla już tutaj napisano w zasadzie wszystko, więc zostawiam. Ramzes to najlepiej roszponcił i można zaufać, bo Rayo on ogląda praktycznie, co kolejkę więc wie co mówi. Ja Seville też często oglądam, więc wiadomo co tam się dzieje. Szkoda, że nie zagra Vitolo, bo przy kontrach mega by się przydał ale i bez niego sobie dadzą radę na spokojnie ze strzelaniem. Ode mnie dwie propozycje:
Betis-Athletic
Athletic musi wreszcie zapunktować i przy okazji postrzelać, a okazja ku temu dobra, bo jadą do Sewilli na Benito Vilamarin. Zabraknie Aduriza, który jak zwykle musiał odstawić cyrk i dostał czerwo, a zatem zastąpi go Kike Sola i dzięki temu powołany został Guillermo. Nie ma wśród powołanych Benata i Ibaia. Brak tego drugiego może być odczuwalny zwłaszcza w drugiej połowie, bo jednak zmiany to dawał znakomite. Wraca Iturraspe i będzie to mega wzmocnienie, bo ani San Jose, ani Erik Moran to nie są zawodnicy, którzy na ten moment mogą zastąpić Iturraspe, bo ten rozgrywa zajebisty sezon. Z resztą przed tygodniem z Espanyolem ten brak był mocno odczuwalny. Zatem jedyna nie wiadoma to znowu prawa strona, ale ja bym się skłaniał jednak ku De Marcosowi, który chyba sobie ostatnio lepiej radzi.
Betis dalej w agonii i jakoś nie liczyłbym na szybkie przebudzenie. Tym razem zabraknie w obronie Antonio Amayi, a to oznacza, że duet stoperów stworzą N&#39;Diaye i Perquis. O ile ten pierwszy całkiem nieźle sobie radzi po przyjściu do Verdiblancos, o tyle ten drugi to godny zaufania nie jest, a do tego w każdej chwili się może rozsypać. Dla Gabriela Calderona to i tak najważniejszą formacją powinien być tutaj atak, bo strzelają mało goli, a bez tego wygranych nie będzie. W obronie trudno będzie o szybką poprawę, bo jednak ciągłe zmiany niczemu nie służą.
Owszem Athletic ostatnie mecze miał słabsze, ale wyjazd do Sewilli jest tutaj moim zdaniem dobrą okazją na przełamanie, a przy okazji kurs jaki na nich mamy jest zachęcający. Umówmy się, jeśli zagrają na swoim normalnym poziomie z tego sezonu to wygrają i tyle w temacie.
Athletic @ 2,30 Betsafe✅0:2

Valencia-Granada

BTS w San Sebastian wszedł, więc pora na drugą część dubla. Valencia w naprawdę dobrej dyspozycji ostatnio i ogląda się ich z dużą przyjemnością. W środku tygodnia ograli Dynamo Kijów w Nikozji i są jedną nogą w 1/8 finału. Mogą się skupić na meczu ligowym, a tutaj 3pkt spokojnie do zdobycia. Skład niemal pełny, bo zabraknie jedynie Ricardo Costy, który pauzuje za czerwo sprzed tygodnia, co akurat nie ma żadnego wpływu na mój typ.
Valencia gra ostatnio tak, że miło się to ogląda. W dobrej formie jest Paco czy nowy nabytek Edu Vargas. Ciekawi mnie kto zagra po bokach, bo jednak moim zdaniem powinni to być Feghouli i Piatti ale Pizzi lubi zaskoczyć i też rotuje składem. W środku pola duet Dani Parejo i Javi Fuego to raczej pewniak. Co do Granady, to w obecnym roku kalendarzowym słabo grają. Wygrali z Valladolid i Betisem czyli drużynami, z którymi wygrywanie jest obowiązkiem. Poza tym nic praktycznie nie ugrali, a to co widziałem chociażby w Almerii czy Barcelonie to po prostu absolutna niemoc i brak pomysłu na grę. Do tego problemem będzie brak Iloriego i Mainza, a przecież to obok Murillo jedyni zawodnicy, którzy mogą grać na przyzwoitym poziomie na środku obrony. W ofensywie też braki, bo za kartki pauzują Dani Benitez i Diego Buonanotte ale w ich przypadku to po prostu mniejsze pole manewru przy zmianach.
Faworytem meczu Valencia, która jest w dobrej dyspozycji, gra u siebie, a rywal osłabiony i jest cienki obecnie. Nietoperze odzyskały moje zaufanie i z chęcią na nich zagram tym razem.
Valencia over 1,5 @ 1,51 Betsafe✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Betis v Athletic Bilbao
Athletic Bilbao AH:-1 kurs: 3,35 buk: Bet365 ✅ (edit// jak dają więcej zarobić dlaczego nie korzystać ? ???? Zresztą przy 2 czerwonych kartkach dla Beisu powinni wygrać z 5:0, ale im się nie chciało)
A ja jestem zachłanny i idę jeszcze dalej niż kapszti. Jak mogę zarobić więcej ryzykując jedynie w przypadku minimalnej wygranej, zwrotem - dlaczego nie. Do tego wszystkiego co napisał kapszti chcę tylko dodać to, że po dzisiejszej wygranej Sociedad z Barceloną (&quot;mecz życia Sociedad&quot;) niebezpiecznie się zbliżyli do Bilbao na 1 pkt i to może bardziej zmobilizuje gości. Co do Betisu to kapszti napisał wszystko - drużyna walczy aby nie spać do II ligi, ale punktów raczej nie znajdą w meczu z Bilabo. H2H może niepokoić, ale obecnie Betis to dno.
Osasuna vs Atletico Madryt
Atletico Madryt kurs: 1,50 buk: Bet365 ⛔
Atletico Madryt (AH:-1) kurs: 1,926 buk: Pinnacle ⛔ (edit// nie miałem racji całkowicie, gratuluję trafnej analizy i typów moim oponentom i przepraszam za to coś co wymyśliłem)
Atletico ma znowu okazję przegonić Barcelonę i mam nadzieję, że nie spartoli tego jak już raz się zdarzyło. Osasuna dzielnie się broni na 13 miejscu, ale z czołowymi drużynami PD raczej przegrywa czy to w lidze czy pucharze. Zdarzyło się co prawda 14.12 2:2 z Realem Madryt, ale już ostatnio z Bilbao 1:5. Trzeba przyznać, że u siebie potrafią zagrać dobre zawody, ale wierzę w determinację Atletico Madryt. Mają okazję znowu objąć prowadzenie PD i z takim przeciwnikiem powinni wygrać.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Osasuna vs Atletico Madryt
Atletico Madryt kurs: 1,50 buk: Bet365
Atletico Madryt (AH:-1) kurs: 1,926 buk: Pinnacle

Atletico ma znowu okazję przegonić Barcelonę i mam nadzieję, że nie spartoli tego jak już raz się zdarzyło. Osasuna dzielnie się broni na 13 miejscu, ale z czołowymi drużynami PD raczej przegrywa czy to w lidze czy pucharze. Zdarzyło się co prawda 14.12 2:2 z Realem Madryt, ale już ostatnio z Bilbao 1:5. Trzeba przyznać, że u siebie potrafią zagrać dobre zawody, ale wierzę w determinację Atletico Madryt. Mają okazję znowu objąć prowadzenie PD i z takim przeciwnikiem powinni wygrać.
Proszę Cię...

Atletico jest po ciężkim wyjeździe do Mediolanu, gdzie wygrali 1:0 po golu praktycznie z niczego Diego Costy. Inaczej pewnie skończyłoby się 0:0. Simeone teraz może zrobić kilka roszad - pewnie zobaczymy Brazylijczyka Diego lub Davida Ville kosztem Raula Garcii i zapewne to tyle będzie z jego zmian w składzie, bo on nie rotuje. W środku pola status-quo czyli Mario &amp; Gabi. Na bokach Koke i Turan. W defensywie nie ma braków, także nie ma nawet po co przytaczać nazwisk piłkarzy, którzy tam wystąpią.

Po stronie Osasuny zobaczymy wszystko co najlepsze na ten moment; Fernandez - Bertran, Loties, Arribas, Damia - Cejudo, Lolo, Silva, Torres, Armenteros - Riera.

Teraz do Twojego koronnego argumentu, czyli Atletico musi, bo Barca przegrała... Real tez w sobotę wygrał, a jednak Sociedad zgwałciło Barce, która zwyciężyć musiała. Nie mowie, że typ nie wejdzie, ale jaki sens widzisz w grze na Atletico po @ 1.50 na zajebiście ciężkim terenie w Pampelunie?!

Osasuna potrafi doskonale grac w obronie w ważnych meczach dla siebie i swoich kibiców. Do takich należą mecze z Barca (0:0), Realem (2:2, co prawda dwa w plecy ale naprawdę zagrali bdb zawody) czy Atletico (...) - mecz jeszcze nierozegrany, ale jestem święcie przekonany, iż Baskowie nie położą się przed Materacami i oddadzą im trzech punktów. Dla mnie granie ich po tym kursie jest śmieszne, bo oni kryzysu nie przezwyciężyli i jakoś spektakularnie grac nadal nie zaczęli w stosunku do tego, co prezentowali w ostatnich swoich występach. Na wyjazdach zawsze graja tak samo i tutaj się nic nie zmieni - czyli albo będzie remis, albo wymęczą 1:0. Ale wydaje mi się, ze Baskowie będą w stanie postawić się Atletico, którzy ten sezon mają juz niesamowicie w nogach.

W ostatnim czasie Atletico ma problemy z zespołami, które potrafią postawić się w defensywie - Malaga czy Almeria. Osasuna wcale nie zagra inaczej. W mojej ocenie jak szukać czegoś w tym meczu, to typu na gospodarzy. Zatrzymali Barce, Real. To samo będą w stanie zrobić z Atletico, które w spektakularnej formie nie jest. Powodzenia w każdym razie...

Osasuna [AH +0.5] @ 2.70 Pinnacle
Osasuna [DNB] @ 5.55 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Proszę Cię...
Atletico jest po ciężkim wyjeździe do Mediolanu, gdzie wygrali 1:0 po golu praktycznie z niczego Diego Costy. Inaczej pewnie skończyłoby się 0:0. Simeone teraz może zrobić kilka roszad - pewnie zobaczymy Brazylijczyka Diego lub Davida Ville kosztem Raula Garcii i zapewne to tyle będzie z jego zmian w składzie, bo on nie rotuje.
Rzeczywiście nie pomyślałem o tym meczu z LM. Może i masz rację, ale już to zagrałem. Co do kursu 1,50 na czystą 2 to oczywiście nadaje się tylko do AKU i ja też to tak zagrałem.
Co do braku roszad to nie wiem czy to tak źle, często trenerzy mieszając tylko psują ???? Zresztą w Atletico jest za wąska ława, żeby sobie rotować składem.
Tak Barcelona też miała to wygrać, ale jej się przytrafił wypadek przy pracy. (Zgadzam się, z bmw, że zagrali bardzo słabo, ale Sociedad od pierwszej min zagrał też świetnie.), natomiast Atletico już będzie wiedziało, że może wyjść na prowadzenie. Mówiąc innymi słowy takie zespoły jak Barcelona czy Real z automatu wygrywają i każdy inny wynik jest niespodzianką, z której może skorzystać Atletico. Słuchałem paru wywiadów z piłkarzami i sztabami hiszpańskiej piłki i wbrew pozorom bardzo patrzą na takie szanse, to zawsze dla nich dodatkowa mobilizacja. Osasuna ma bezpieczne 14 miejsce i ani nie grozi jej spadek, ale też ma nikłe szanse na miejsca gwarantujące LE o LM nie wspominając, więc tylko to, że gra u siebie.
Też życzę Ci powodzenia, podałeś słuszne argumenty, ale zobaczymy jutro co się okaże.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Rayo vs Sevilla - powyżej 6.5 kartek @2.10 - bet365

Ja od siebie dodam typ na over kartkowy, bo o bramkach już wszystko zostało napisane. Obie ekipy za bardzo nie darzą się sympatią, świadczy o tym ilość kartek w ich ostatnich meczach. Co prawda mam tylko informacje z ich trzech ostatnich meczów ale to i tak dużo mówi: 21 żółtych kartek (7 na mecz) i 4 czerwone. Sędzią meczu będzie Delgado Ferreiro, który w tym sezonie pokazuje średnio 5.2 kartek/mecz. Myślę, że w tym meczu czerwona kartka jest bardzo prawdopodobna, ja jednak wole pobrać over 6.5 (czerwona kartka w bet365 liczona jest za 2). Krótko, bo specem od hiszpańskiej nie jestem, ale ten typ wydaje mi się bardzo prawdopodobny. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niedzielna La Liga z Shakalem:
Rayo Vallecano - Sevilla
⚽ Valencia - Granada CF
Valencia ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 2/10
Valencia (-1 HA) ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 1/10 ▶
Jeszcze na początku sezonu, czy to w poprzednim kursy na Valencię u siebie wynosiły po 1,20-1,30, teraz jest znacznie więcej, a wszystko spowodowane tym jest to, że mają dość przeciętny sezon.
Moim zdaniem ostatnie wyniki, a w szczególności te 2:3 na Camp Nou z Barceloną, 5:0 z Betis Sevillą czy wygrana 0:2 w Lidze Europejskiej to zalążek powrotu do dobrej formy.
O meczu z Sevillą 0:0 mam wyrobioną własną opinię i dla zainteresowanych polecam przeczytać. Myślę, że drugi remis z rzędu, a w szczególności na własnym boisku jest wykluczony. W obu drużynach nieznaczne osłabienia. Granada typowy średniak z dolnej półki, na wyjazdach słabiutko w ostatnim czasie. 3:0 z Almerią, 2:0 z Realem Madryt czy 1:0 z Espanyolem grającym w osłabieniu od 37 minuty to wręcz porażka. Mestalla to trudny teren dla każdej drużyny, a o wysokie zwycięstwo gospodarzy tutaj nie trudno. Liczę na pewne 3 punkty Valencii.
Wynik: 2:1 ✅
⚽ Osasuna - Atl. Madrid
Atletico Madryt ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 1/10
Atletico Madryt (-1 HA) ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 1/10
Nie będę Wam tu ściemniał, cały typ oparty jest na dwóch informacjach. Po pierwsze w następnej kolejce są derby Madrytu, więc głupio by było stracić punkty przed tak ważnym meczem. Po drugie Barcelona straciła punkty więc można odskoczyć drugiemu największemu rywalowi w lidze.
Warto dodać, że Atletico Madryt wygrało mecz z okazji LM 0:1 na wyjeździe z AC Milanem, co na pewno podniosło morale zespołu. Osasuna jest u siebie dość solidną drużyną, ale co tu się oszukiwać. Wystarczy spojrzeć w tabelę i zobaczyć kto o jakie miejsce w tym sezonie walczy. Myślę, że już drugiej takiej gafy jak w meczu z Almerią podopieczni Diego Simeone nie popełnią.
Wynik: 3:0 ⛔ @Edit: Za tydzień kolejna strata punktów! Swoją drogą mieliście rację, dawno nie widziałem tak złego typu po tak żałosnym kursie. :cool:
???? 3 finały turniejów ATP:
Gulbis E. - Tsonga J-W.
Anderson K. - Cilic M.
Nadal R. - Dolgopolov A.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ponad 1,50 na Valencię to prpmocja, a może więcej: typ nie dla idiotów.
Granada z reguły bierze od Nietoperzy porządne bęcki. Teraz też tak będzie, bo to obok Betisu i Rayo najpoważniejszy kandydat do spadku. Strzelają tyle co Widzew lub Podbeskidzie czyli nieco więcej niż zero. Valencia po zmianie trenera i zwycięstwie nad Barceloną jest na fali. Tylko zwycięstwo gospodarzy wchodzi w grę w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom