>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

$25 Bonusu CEECOOP – tylko dla Węgier i Polski ----> POKERSTARS

paint12 130

paint12

Użytkownik
Zyskaj za darmo $25 bonusu!
Mistrzostwa Central &amp; Eastern Championship of Online Poker to szansa na udowodnienie, że potrafisz rywalizować z najlepszymi graczami regionu i wygrać. Warto wziąć udział w tej serii turniejów i zawalczyć o pulę nagród wynoszącą $150.000. Aby Ci w tym pomóc, PokerStars oferuje graczom z Węgier i Polski darmowy bonus gotówkowy, wynoszący $25, który możesz wykorzystać do gry w tych niezwykłych turniejach.
Wystarczy, że zarejestrujesz się do fikcyjnego turnieju dostępnego w lobby PokerStars, a w ciągu 24 godzin otrzymasz swój bonus. Kiedy Ci go przyznamy, poinformujemy Cię o tym mailowo. Aby uwolnić bonus, wystarczy grać w nas, jak zwykle. To proste!
Jak działa Bonus Central &amp; Eastern COOP
Nazwa: $25 Bonusu CEECOOP
Czas na uwolnienie bonusu: 10 dni od daty jego przyznania
Uwalniane raty: $5
Warunki uwalniania bonusu: 20 VPP za $1
Fikcyjny turniej „CEECOOP Bonus” jest otwarty od teraz do 23:59 CET 12 grudnia, a znaleźć go można w lobby PokerStars w zakładce „Turnieje” &amp; „Prywatne”. Kosztować Cię to będzie tylko 1 FPP, więc nie przegap tej szansy!
Uwaga: Każdemu graczowi przysługuje tylko jeden bonus.
Turnieje Central &amp; Eastern COOP odbędą się w dniach 9-19 grudnia, więc będziesz mieć dość czasu na wyrobienie bonusu. Pieniądze przydadzą Ci się, na przykład, do rejestracji w turnieju nr 3 No Limit Hold’em za $22, w którym do wygrania będzie co najmniej $5000. Wysokie pule gwarantowane i mistrzowskie tytuły pozwolą Ci zamknąć rok w wielkim stylu.
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie bonusu Central &amp; Eastern COOP, wyślij je na adres [email protected] .
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
a tak dla dokładności co muszę zrobić z tymi 25dolarkami jak je dostane ??
Wszystko masz opisane w informacji:
Pieniądze przydadzą Ci się, na przykład, do rejestracji w turnieju nr 3 No Limit Hold’em za $22, w którym do wygrania będzie co najmniej $5000. Wysokie pule gwarantowane i mistrzowskie tytuły pozwolą Ci zamknąć rok w wielkim stylu.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
tes 25 $ dostane w ciagu 24h od rejestracji ?? dobrze rozumiem ?
Warunki uwalniania bonusu: 20 VPP za $1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lantz 183

lantz

Użytkownik
A ja nie mogę znalesc tego turnieju gdzie on dokładnie jest ?
Dobra turniej mam.
Kasa po jakim czasie na koncie ?
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Smieszna ta promocja, w mailu pisali mi ze dostane 25$ i nawet nie musze robic depozytu, tylko dla przykladu jak mam uwolnic ten bonus nie majac pieniedzy na koncie.
Troche to zalosne, no ale w te spsoob ppoglebiaja moja opinie o nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 18

diego18

Użytkownik
Ktoś kto wymyśłał ten mailing to wpadł na taki pomysł by podpuścić ???? I o to w taki sposób setki osób zarejestrowało się do tego turnieju i skorzysta z bonusa ????
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
  • Jak wyrobić bonus?

Od momentu przyznania bonusu, gracze będą mieli 10 dni na jego wyrobienie. Aby wyrobić $1 bonusu, należy otrzymać 20 punktów VPP.
Uwolnienie całego bonusu będzie zatem wymagało od nas wyrobienia 500 punktów VPP. Jeśli ktoś nie wyrobi całości, to nie ma problemu, gdyż uwalniany on będzie w transzach po $5!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom