>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mecze w 24 kolejce Ligue 1


Czeka nas bardzo ciekawa kolejka, czy Lyon i Bordeaux odniosą łatwe zwycięstwa na swoich boiskach ? Fajny meczyk w Nicei gdzie gospodarze grac będą z Marsylią według mnie ten mecz to szlagier kolejki. Zapraszam do dyskusji na temat spotkań 24 kolejki francuskiej Ligue 1 ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Girondins Bordeaux vs. FC Metz
Sobota godzina 20:00, stadion
Stade Chaban-Delmas i pojedynek o ligowe punkty pomiędzy Bordeaux a Metz. Oczywiście faworytami tego meczu są gospodarze który zajmują znacznie wyższą lokatę w tabeli od gości ponieważ pierwsza drużyna jest wiceliderem rozgrywek zaś Metz to &quot;czerwona latarnia&quot; ligi. Wielu pewnie się mocno zdziwiło moim typem ponieważ bardzo często grałem przeciwko Metz i nie źle mi to wychodziło teraz myślę jednak inaczej, zmieniłem zdanie o tym zespole. Przyszedł nowy trener Yyon Pouliquen zaimponował mi wiarą w osiągnięcie sukcesu i tym jak zamierza motowywac piłkarzy. Trener &quot;Smoków&quot; powiedział że będzie to inny zespół niż zwykle, mamy na boisku widziec 11 wojowników którzy będą walczyc do upadłego, walka przedewszystkim tak uważa nowy coach. Do drużyny dołaczył bramkostrzelny Cyril Chapuis który ma poprawic dorobek strzelcki ekipy. &quot;Żyrondyści&quot; to z całą pewnością bardzo dobry zespół i jutro będzię chciał wygrac po raz kolejny w lidze jednak wcale nie będzie łatwo tym bardziej że Bordeaux ostatnio nie prezentuje się wcale tak różowo. Przegrana z Lorient, wymęczone zwycięstwo u siebie z Saint Etienne to słabe wyniki. Metz ostatnio znacznie się poprawiło, w krajowym pucharze rozbili zespół Vasoul 6:1, a w lidze zremisowali z Rennes 1:1. Metz lepiej gra na wyjazdach niż w meczach w domu co jest dobrym prognostykiem przed tym spotkaniem. Wierzę że wreszcie ten zespół pokaże że umię zdobywac punkty, charyzma trenera mi się spodobała ponieważ jeśli nie ma się wielkich umięjętności trzeba nadrabiac to walką która można wiele zdziałac
Absensje
Bordeaux : Jemmali, Menegazzo
Metz : Bassong, Francois, Strasser oraz kilku mało ważnych piłkarzy
Propozycja:
x2@ 2,71 ⛔
 
makaveli23 172,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
Rennes - Auxerre
Typ: Rennes⛔
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Auxerre rozczarowuje na wyjazdach (1 - 3 - 7) przegrywajac wszystkie mecze roznica &gt;2 bramek. Goscie zagraja bez trzech bardzo waznych graczy Jelen, T Kahlenberg(2 gole) i Mignot. W tej sytacjii pozostaje tylko jeden napastnik Niculae, ktory wykanczal ostatnio duzo akcji rozgrywanych i asystowanych przez Jelenia. Dzis brak Polaka bedzie bardzo odczuwalny bo Niculae sam w ataku duzo nie zrobi, po prostu nie bedzie mu mial kto podawac.A tym bardziej na wyjezdzie bo jak do tej pory strzelil tylko jedna bramke na obcym terenie. Najprawdopodobniej nie zagra rowniez keeper Sorin. W Rennes calkiem odmienna sytuacja bo sklad bedzie silny. Cheyrou i Echiejile wracaja ale kontuzji nabawil sie Leroy. M&#39;bia i Mensah jeszcze beda w Ghanie. W sumie skald pod wzgledem ofensywnym wyglada bardzo dobrze-Wiltord(5 goli), Pagis(3), Briand(4) i Thomert(3). Widze tutaj bardzo jednostronny mecz z dominacja godpodarzy i ich wygrana nawet dwoma bramkami. W poprzxednim meczu Rennes wygralo z nimi 2-0 a ihistoria stoi po ich stronie(3-1-1 w ost. 5 sezonach)

Wynik: 1-2
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Spotkanie :Olympique Lyon vs. FC Sochaux Montbeliard
Typ:Olympique Lyon -1✅ || Karim Benzema strz. gola ✅
Kurs: 1.95 || 2.00
BET365:

Analiza :
Jeden z pewniejszych meczow tej kolejki , zdecydowanie Lyon musi wreszcie wygrywac aby pozostac na fotelu lidera do ktorego niebezpiecznie zbliza sie Bordeaux tracace zaledwie cztery pkt. Jutro na Stade de Gerland napewno nie zabraknie emocji napewno nie zagra Gregory Coupet co mnie bardzo cieszy bo naprawde w sotatnich meczach gral abrdzo slabo tak wiec dla mnie to tylko plus . Nie wiadomo jak bedzie z Juninho slyszalem ze nabawil sie urazu kotski i nie wiadomo czy jutro zagra, dlatego stawiam ze Benzema strzeli gola ktory jest najlepszym snajperem swojej druzyny maja jzu na koncie 15 goli i liderujac w tabeli strzelcow Ligue 1. Sochaux w tym sezonie gra katastrofalnie i maja klopoty w ataku Mevlut Erding gra bardzo chimerycznie i nie wiadom czy nie zostanie sciagniety w polowie spotkania , dosc niespodziewanie Sochaux dobrze radzi sobie nawyjazdach gdzie ma bilans 3-5-4 , bardzo duzo remisow prawada ? lecz mysle ze z takim zespolem jak Lyon bedzie im bardzo trudno wywiezc ten jeden pkt , w niezlej formie jest rowniez druga mloda gwiazda gospodarzy Ben Afra ktory takze ma chec do strzelania goli . W ostatnim derbowym meczu Lyon zremisowal 1-1 z Sain Etien po golu Bernzemy w ... 90 min , mozna mowic tu o szczesciu choc w drugiej polowie to Lyon byl w natarciu .Tak wiec podsumowujac mysle ze spokojnie mozna stawiac na win Lyonu a handicpam oceniam 6/10
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja zastanwaim się nad dwoma underami w sobotę i jednym w niedziele chodzi mi o mecze Nancy - Toulouse, Valenciennes - Lorient i niedzielny mecz bardzo ciekawy Nice - Marseille w tych meczach widzę undery. Nancy i Nice serie 8 underów z rzędu, Lorient 6, Toulouse 3 więc czemu nie będzie kolejnych underów. Nice z Maryslią ten mecz zapowiada się bardzo interesująco więcej szans na wygraną daję Marsylii ale coś czuję że tutaj będzie remis, ale underowy. A co wy sądzicie o underach w tych spotkaniach ?
Edit:
Nancy - Toulouse ✅
Valenciennes - Lorient ⛔ gol na 3:0 w 88 min
Nice - Marseille ✅
 
makaveli23 172,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
W meczu Vallenciennes calkiem prawdopodobny under bo do lini defensywnej gospodazry wracaja bardzo wazni Quaddou i Rippert. Goscie maja problemy z napastnikami Jallet, C. i Saifi(8 goli) kontuzje. W poprzednim meczu bylo 3-1 ale dzisiaj w takiej formie wyjazdowej(1 - 6 - 4) Lorient nawet nie strzeli bramki. Ja bym sie sklanial do wygranej gospodarzy bo u siebie graja bardzo dobrze (8 - 2 - 1) i beda napewno w lepszej sytuacjii kadrowej. Dla mnie Home Win!

Ladnie by weszlo 3-0 dla gospodarzy!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Olympique Lyon - Sochaux
Typ: Olympique Lyon✅
Kurs: 1,35
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10
Analiza:
W poprzedniej kolejce piłkarze Lyonu rozgrywali bardzo trudne derbowe spotkanie z St.Etienne, w którym zdobycz jednego punktu zapewnili sobie dopiero w doliczonym czasie gry. Jednakże na szczęście najgroźniejszy rywal w walce o tytuł, a więc Bordeaux przegrało swoje spotkanie i Lyon nadal utrzymuje nad Żyrondystami przewagę kilku punktów (akutalnie 4 punkty przewagi). Aby mieć spokojny tydzień z Ligue 1 i spokojnie przygotowywać się do meczów w Champions League, w dniu dzisiejszym bezsprzecznie należy pokonać drużynę Sochaux, która w tabeli jest dopiero na 19 pozycji. Co prawda typując ten mecz trzeba brać pod uwagę fakt iż Lyonowi w ostatnich latach ciężko grało się z Sochaux, które w ciągu ostatnich 5 lat, aż 3 razy potrafiło zremisować na Stade Gerland, ale w obecnej sytuacji chyba do niespodzianki nie dojdzie. Sochaux co prawda w poprzedniej kolejce wygrało z Valenciennes, ale jednak Lyon to rywal ze znacznie wyższej półki. Typuję tutaj zwycięstwo gospodarzy :wink:
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Podsumowanie w skrócie 24 kolejki Ligue 1
Sporo emocji przyniosła kibicom we Francji 24. kolejka spotkań. Pewne zwycięstwo odniósł lider rozgrywek, Olympique Lyon, który pokonał u siebie FC Sochaux, a kolejne trafienie na swoim koncie zapisał najlepszy strzelec ligi, Karim Benzema i ma ich na koncie już szesnaście.
Trzy punkty na swoim koncie zapisał na swoim koncie również wicelider, Girondins Bordeaux, który pokonał najsłabszy zespół w lidze FC Metz. Także AS Nancy zdobyło trzy punkty również grając u siebie. Podopieczni Pablo Correi pokonali tym razem skromnie pokonując Toulouse FC.
Wspaniale radzi sobie Marsylia, która wyraźnie zapomniała o słabym początku rozgrywek i wygrywa mecz za meczem. Tym razem podopieczni Erica Geretsa po bramkach strzelonych przez Mamadou Nianga i Djibrilla Cisse pokonali OGC Nice i awansowali już na piątą pozycję w lidze.
Efektowne zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem odnieśli także piłkarze RC Lens gromiąc na wyjeździe SM Caen. Wyjazdowe zwycięstwo padło z kolei łupem AJ Auxerre, które musiało zagrać już w kolejnym meczu bez kontuzjowanego Ireneusza Jelenia. Wiele wskazuje na to, że do końca rozgrywek będziemy się emocjonować zaciętą walką o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.
Wśród najskuteczniejszych strzelców nadal na czele snajper Olympique Lyon Karim Benzema - 16 bramek, który wyprzedza napastnika Olympique Marsylia, Mamadou Nianga - 11 bramek oraz Davida Belliona z Girondins Bordeaux, który zapisał do tej pory na swoim koncie również 11 goli.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo podobała mi się gra Girondins Bordeaux którzy na tle Metz prezentowali się bardzo dobrze, tak jak pisałem wcześniej Metz będzie walczyło i tak było walczyli nawet za ostro ponieważ faul po którym został podytkowany rzut karny był brutalny. Druga bramka dla gospodarzy to piękna akcja na jeden kontakt i ładny zwód Caviego który z łatwością pokonał bramkarza gości. Lyon zaczął od mocnego uderenia już w 2 min Bodmer strzałem głową umieścił piłke w siatce niby Les Gones kontrowali obraz gry a tu na początku drugiej częsci po dośrodkowaniu ze skrzydła nie pilnowany Pancrate mocnym strzałem wpakował piłkę do siatki. Przemołowym momentem meczu był strzał Juninho z wolnego w słupek i skuteczna dobitka Bodmera. I w doliczonym czasie dwie bramki dla gospdoarzy szczególnie gol Govou mógł się podobac ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom