>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Bundesligi (5.03 - 7.03.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-28 o 21.28.18.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Bundesliga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Schalke 04 vs 1. FSV Mainz
Typ: powyżej 29.5 fauli
Kurs: 2.90 ❌
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Można rzec, że hit tej serii gier u naszych sąsiadów! Oczywiście żartuję, ponieważ obie ekipy znajdują się na samym dnie 1. Bundesligi i liczą na to, że w przyszłym sezonie zagrają w elicie. Nadzieje Schalke są naturalnie mniejsze od Mainz, ale kolejna już zmiana trenera pozwala marzyć o cudzie. Ewentualna wygrana Königsblauen dzisiaj znacznie przybliży ich do miejsca barażowego, w które też celują. Przyjezdni pod przewodnictwem nowego szkoleniowca Bo Svenssona prezentują się całkiem nieźle, a wygrana z RB Lipsk, remis w Leverkusen oraz zwycięstwo w Mönchengladbach to to tylko potwierdza. Uważam, że możemy liczyć tutaj na walkę o każdy centymetr boiska. Typuje faule, a konkretnie 30 nieczystych zagrań, ponieważ jestem zdania, że każda z ekip nie odpuści. Piłkarze Schalke będą chcieli pokazać się Dimitriosowi Grammozisowi, a Mainz pragnie przeskoczyć Arminię i Herthę w tabeli. Oglądałem pierwszą odsłonę obu klubów w rundzie jesiennej i było naprawdę ostro. Dodatkowo sędzia Felix Brych na mało pozwala i mam nadzieję, że nie będzie oszczędzał w ten piątek gwizdka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern Monachium vs Borussia Dortmund
Typ: Robert Lewandowski + Erling Haaland strzelą gola
Kurs: 3.50 ✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


W niemieckich mediach to starcie określane jest jako pojedynek Roberta Lewandowskiego z Erlingiem Haalandem u nas podobnie i zapowiada się ciekawe widowisko na Allianz. Obie ekipy poprawiły nieco swoją grę w defensywie, co pokazują ostatnie wyniki. Nie mniej jednak takie starcia rządzą się swoimi prawami i możemy spodziewać się kilku trafień. W dwóch bezpośrednich spotkaniach tego sezonu padało łącznie 5 trafień i dzisiaj liczę na powtórkę. Przede wszystkim stawiam na dwóch snajperów, którzy są w formie, jedynie martwi mnie brak Jadona Sancho, ale jak dobrze wiemy, Haaland nie potrzebuje wiele, aby cieszyć się z trafienia. Kurs na takie zdarzenie jest ciekawy w BETFAN i go pobieram.


Dodatkowe AKO w BETFAN:

TSG 1899 Hoffenheim vs VfL Wolfsburg: powyżej 9.5 celnych strzałów @2.00 ✅
Borussia Mönchengladbach vs Bayer Leverkusen: powyżej 24.5 fauli @1.80 ❌
AKO @3.60 ❌
 
Ostatnia edycja:
R 4K

rrthc

Użytkownik
Za plecami Bayernu Lipsk, który jeśli poważnie myśli o majstrze, dziś powinien zagrać o 3 pkt.
Po porażce z Liverpoolem na krajowym podwórku wygrali 3 mecze z rzędu m in z Wilkami i B. Moenchengladbach.
Freiburg cały czas blisko miejsca dającego występy w Europie, więc im również będzie zależało na pełnej puli. Dojdą Leverkusen, które gra na boisku imienniczki z Dortmundu i wg mnie może zgubić punkty.
Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz mam nadzieję , że z bramkami po obu stronach.
Zwycięstwo gości również prawdopodobne.
Kursy na Lipsk w okolicach 1,70 ,a bts Fortuna wycenia również podobnie.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arminia Bielefeld vs 1. FC Union Berlin
Typ: Max Kruse strzeli gola
Kurs: 3.35 ❌
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Bardzo zdenerwowała mnie wiadomość o zwolnieniu Uwe Neuhausa z Arminii. Był to trener, który wyciągał 100% ze swoich zawodników i ostatnie sukcesy klubu z Bielefeldu w tym powrót do 1. Bundesligi to głównie jego zasługa. Włodarze będą pluć sobie w brodę, jeżeli za chwilę znajdą się w strefie spadkowej, bo niedoświadczony Frank Kramer może sobie po prostu nie poradzić. Te kłopoty rywali postara się wykorzystać Union, który jest rewelacją tych rozgrywek. Mieli ostatnio swoje problemy kadrowe, ale do zdrowia wrócił duet ofensywnych graczy Joel Pohjanpalo i Max Kruse. Bez nich atak wyglądał i tak całkiem nieźle, a z nimi w składzie można poważnie myśleć o kolejnych wygranych. Max to piłkarz nieco szalony i kontrowersyjny poza boiskiem, ale na murawie oddaje 100% i walczy o każdą piłkę. Jestem zdania, że będzie miał swoje sytuacje na gola, a dodatkowo wykonuje rzuty karne, więc jest plusem do naszego typu. Kurs zachęca, ja próbuje.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom