>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka Serie A [17.02 - 20.02.2023]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-02-12 o 13.39.52.png

Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus do 850 PLN z naszym kodem FORUMBETX
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Sassuolo - Napoli
Typ 2 @ 1.61 // STS
Typ over 2.5 @ 1.64 // STS
Typ BTTS @ 1.65 // STS

Jedyne piątkowe spotkanie w lidze włoskiej będzie to konfrontacja pomiędzy Sassuolo z Napoli. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest spora. Napoli można powiedzieć, że w obecnej kampanii nie ma sobie równych, wygrywa regularnie swoje mecze. I co istotne podopieczni Ballardiniego robią to w dobrym stylu. Przed tygodniem nie dali najmniejszych szans ekipie Cremonese wygrywając 3-0. Przyjezdni są bardzo dobrze ułożonym zespołem i groźnym. Każdy z zawodników wie co ma robić i to wszystko przekłada się na ich jakość grze.

Dużo słabiej radzi sobie drużyna Sassuolo, która zajmuje obecnie piętnaste miejsce w lidze. Owszem w czterech ostatnich potyczkach regularnie punktowali i czują się pewni siebie. Popraiwli znacząco grę w ofensywnie, a najlepszym tego dowodem jest to, że udało im się strzelić pięć bramek Milanowi. Lecz z drugiej strony nie są wstanie poprawić swojej gry w defensywie. Popełniają cały czas sporą ilość błędów w tej formacji i nie widać żadnej poprawy.

Według mnie Napoli wygra ten mecz, ale spodziewam się również bramek z jednej, jak i drugiej strony.
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja bym uważał na Napoli. Gospodarze nieobliczalni, a goście przed Ligą Mistrzów są. Kurs nie warty ryzyka wg mojej opini.
 
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Inter - Udinese
Liczba rzutów rożnych:
over 10,5 2.26
over 11,5 3.00
over 12,5 4.15
Fortuna

Patrzę na to spotkanie i co mi się nasuwa pierwsze na myśl ? Rzuty rożne! Obie ekipy nabijają ich całkiem sporo i ja dzisiaj w to po prostu wchodzę! Inter po ostatnim blamażu w Genui, zapewne ruszy na gości ze zdwojoną siłą, co będzie skutkowało kornerami. Goście w tym aspekcie nie odbiegają i zapewne parę rzutów rożnych nabiją.

Jak to wyglądało w ostatnich pięciu spotkaniach tych zespołów ?

Inter - 7, 8, 14, 2, 3 = średnia 6,8 na mecz
Udinese - 10, 5, 14, 6, 6 = średnia 8,2 na mecz

Mam nadzieje, że dzisiaj ta passa zostanie podtrzymana i zobaczymy minimum 11 korków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +359
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Sampdoria - Bologna
Typ Sampdoria +0.5 @ 1.60 // STS
Typ Typ 1 DNB @ 2.18 // STS
Typ 1x @ 1.56 // STS

Można powiedzieć, że są to ostatnie tygodnie dla Sampdorii myśląc o otrzymaniu się w Serie A. Strata punktów w każdym kolejnych meczach będzie ich przybliżać do spadku. Dzisiaj zagrają z Bologną, która sklasyfikowana jest na jedenastej pozycji. Chociaż trzeba tutaj dodać, że przyjezdni do dzisiejszego meczu przystąpią osłabieni, bo będą musieli poradzić bez: Arnatovica, Bagnoliiego, Bonifazego, Sansone, Soumaro czy też Zirkezee.

Gospodarze na pewno zyskali większa pewność siebie po tym, jak w ostatnim pojedynku udało im się sensacyjnie zremisować z Interem. Patrząc na problemy rywali dzisiaj śmiem twierdzić, że uda im się zdobyć jeden punkt. W dodatku Bologna na wyjazdach nie błyszczy jakością w grze.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom