>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

23 kolejka Primera Division 18-20.02.2012

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP




Na pewno najciekawiej będzie na Camp Nou. Barcelona w końcu musi się na dobre przełamać w meczach ligowych. Pamiętajmy, że Nietoperze po serii słabych meczów w końcu pokazały skuteczność ze Sportingiem Gijon. Z mistrzem będzie zdecydowanie ciężej co pokazał nawet Puchar Króla. Gospodarze są faworytami, ale chyba nie aż takimi jak wskazują bukmacherzy. Lider z Madrytu nie powinien mieć najmniejszych problemów z Santander. Dość ciekawe spotkanie szykuje się na San Mames gdzie miejscowi podejmą Malagę. Czy Sevilla po zwolnieniu trenera wyjdzie na prostą? Odpowiedź na to i wiele innych pytań poznamy w najbliższej kolejce La Liga.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat powyższych spotkań.

Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty. Mile widziane ciekawostki, informacje o składach i kontuzjach.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja w tej kolejce ostrzę sobie zęby na 3 spotkania. W sobotę najbardziej interesuje mnie mecz Getafe-Espanyol. Szczególnie intryguje mnie postawa gości, którzy w niedziele stworzyli sobie mnóstwo okazji ale Kalu Uche i reszta nie potrafili strzelać w najprostszych sytuacjach pod bramką Roberto. Teraz co prawda wyjazd ale dzięki temu będą mieli łatwiej z atakowaniem, bo przecież Getafe u siebie się nie zamuruje przed takim rywalem jak Espanyol, bo to ani Real, ani tym bardziej Barca. Moim zdaniem zapowiada się ciekawy mecz.
W niedziele na dobrą sprawę mamy dwa hity. Athletic-Malaga i Barca-Valencia. To drugie spotkanie to będzie trzeci odcinek spotkań tych ekip w tym roku po nie dawnych bojach w Copa del Rey. Oczywiście faworyt jest jeden ale ja tam liczę na dobry mecz ze strony gości, gdyż taki mecz ze Sportingiem na przełamanie był im bardzo potrzebny i teraz liczę, że zaczną grać na miarę swoich możliwości, a te mają nie małe. Z kolei w Bilbao mecz ekip, które walczą o Champions League i ogólnie o puchary. W sobotę Athletic zagrał najgorszy swój mecz w tym roku i liczę, że w najbliższym czasie więcej Basków w takiej dyspozycji nie będziemy musieli oglądać. Wiadomo, że nie zagra Javi Martinez, bo pauzować będzie za czerwoną kartkę z meczu z Betisem.
Poza tym chyba dalej warto grać bts-a w meczu Realu u siebie, bo kto by nie przyjechał na Bernabeu w tym sezonie, to praktycznie bez wyjątku wyjeżdża ze strzelonym co najmniej jednym golem. Niby też fajnie wygląda Atletico Madryt ale ja tu odpuszczę, bo coś w ofensywie się zacięli, a teraz dodatkowo grają przeciwko Sportingowi, który już z nowym trenerem na ławce - Javierem Clemente więc efekt nowej miotły nie wykluczony. Oczywiście więcej z mojej strony już na weekendzie, gdy poznamy wszystkie informacje odnośnie składów, osłabień itp, itd.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Pewniaczkim dla mnie jest Sevila, która ma w końcu porządnego trenera i musi się w końcu przełamać. No fakt, że na wyjeździe jest się to nie udało, ale u siebie spokojnie da radę. Negredo, Kanoute, Navas, Trochowski, Medel, Rakitic, Reyes, De Moral to przecież klasa sama w sobie. Osasuna nie ma klasowych zawodników i na wyjazdach gra beznadziejnie. Polecam!
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania 1
Real - Santander
Over 5.5 gola
4.50
Sportingbet



Dzisiaj o godzinie 20:00 dojdzie do bardzo interesującego spotkania w Premiera Division. Zmierzy się ze sobą Real Madryt i Racing Santander. Stawiam w tym meczu na over 5.5 gola. Gospodarze na swoim terenie są w tym sezonie fenomenalni. W 11 meczach na swoim stadionie strzelili 45 goli co daje średnią około 4 gole na mecz. Linię over 5.5 gola w 11 meczach na swoim stadionie Real przekroczył 5 razy (co daje około 50% meczy). Prawie w połowie swoich meczy na Santiago Bernabeu Real kończył wynikiem wyższym niż 5 goli. Przytoczę ostatnie wyniki ekipy ze stolicy Hiszpanii: 4:2, 3:1, 4:1, 5:1. Jak widać Real regularnie zalicza wysokie wyniki na swoim terenie. Moim zdaniem dzisiaj kibice zgromadzeni na stadionie w Madrycie zobaczą 7 goli. Stawiam na wygraną gospodarzy 6:1.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pewniaczkim dla mnie jest Sevila, która ma w końcu porządnego trenera i musi się w końcu przełamać. No fakt, że na wyjeździe jest się to nie udało, ale u siebie spokojnie da radę. Negredo, Kanoute, Navas, Trochowski, Medel, Rakitic, Reyes, De Moral to przecież klasa sama w sobie. Osasuna nie ma klasowych zawodników i na wyjazdach gra beznadziejnie. Polecam!
Kurs za słaby i nie warty ryzyka. Z Sociedad zagrali słabo, więc granie &quot;na przełamanie&quot; po kursie 1,6 jest złym pomysłem. W ostatniej kolejce zagrałem na nich bo liczyłem na efekt nowej miotły, ale się przeliczyłem. Żałować, nie żałowałem, bo kurs był warty ryzyka. Jakby nie było Osasuna wygrała z Barceloną i zaprezentowali się solidnie. Fakt faktem, na wyjazdach grają słabiej, ale trzeba oceniać ogólne możliwości zespołu, bo ostatnio suche statystyki są mylące (patrz mecz Espanyolu z Saragossą). Ja poczekam na moment kiedy Sevilla zacznie coś grać, to i wtedy ja się zdecyduję, żeby na nich postawić. W tym momencie jedyny argument to &quot;przełamanie&quot;, ale równie dobrze mogę powiedzieć &quot;value na Osasunę&quot;.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jak zwykle Ramzesa ma rację i ja tak samo jak on odpuszczam Seville po takim kursie, bo nawet jak Osasuna by nie grała słabo na wyjazdach, to Sevilla przede wszystkim nie gra nic by ryzykować kasę stawiając na nich. Póki co to pewniakiem oni nie są, a na pewno nie do wygrywania, po tym co ostatnio przechodzili więc ja tu się wstrzymam z typem, tym bardziej, że Osasuna ostatnio zbyt dużo nie grała na wyjazdach więc może zaczną wreszcie prezentować się podobnie jak u siebie w Pampelunie, albo chociaż w połowie, bo wtedy mogliby spokojnie o puchary walczyć, dlatego ten mecz to jak dla mnie totalny &quot;no bet&quot;. Ale na pozostałe dwa sobotnie mecze mam już pewne propozycje:
Getafe-Espanyol
Mecz dwóch dziwnych ekip. Dziwnych dlatego, że nie sposób przewiedzieć jaki wynik osiągnął w najbliższym spotkaniu, to też opcje 1x2 zostawiam tutaj w spokoju. Natomiast jeden ciekawy typ przykuł moją uwagę. Otóż kurs na gola dla gości jest jak dla mnie bardzo fajny np. do dubla. Wiem wiem, że Getafe u siebie straciło tylko 7 goli, a Barca i Real razem zdobyli zaledwie jednego gola, to jednak uważam, że w tym przypadku możemy mówić o value. Espanyol widziałem przy okazji poprzedniego wyjazdu, do Kraju Basków i tam udało im się władować 3 gole, po mimo faktu, że wielkiego meczu nie zagrali, to jednak byli skuteczni do bólu. Z kolei w ostatnią niedzielę gdy na nich grałem to skuteczność i brak szczęścia było ich największym wrogiem by odnieść sukces przeciwko Saragossie. Romaric i Uche to mam nadzieję, że wzięli porządne lekcje strzeleckie, bo to co zmarnowali to naprawdę wstyd dla takich zawodników jak oni. Podoba mi się również to jak do zespołu wprowadził się Phillipe Coutinho i widać, że to wypożyczenie jest dla niego super sprawą, bo w Interze za dużo by sobie nie pograł, a tutaj póki co błyszczy. Do tego jeszcze do składu wreszcie wraca Alvaro Vazquez i to dobra wiadomość dla trener, bo to przecież najskuteczniejszy zawodnik zespołu. Do tego szansę na debiut otrzymuje były gracz Getafe, Victor Sanchez, a osłabienia to brak Verdu(kontuzja) oraz Didac(kartki). Gospodarze jak widzę bez Tsepo Masiela, Pedro Riosa, Michela i przede wszystkim i Pedro Leona. Getafe dwa ostatnie spotkania przegrało i były to dwa mecze derbowe ale trzeba przyznać, że sędzia przed tygodniem w meczu z Rayo to robił wszystko by Getafe nie zdobyło ani jednego punktu.
Myślę, że kurs jaki mamy na ten typ jest jak najbardziej do grania, a przy okazji jeszcze dopiszę, że na ostatnich 5 spotkań między tymi ekipami w Madrycie, to 4 razy Espanyol strzelał co najmniej jednego gola więc i tym razem liczę na to samo:
Espanyol strzeli @ 1,444 Sportingbet✅1:1

Real Madryt-Racing Santander

Dopiero od meczu z Levante zacząłem grać bts-y gdy Real gra u siebie. Jako, że kolejny raz mamy mecz Realu na Bernabeu to i kolejne moje podejście do tego typu. Bardzo dobrze przed tygodniem napisał Ramzesa, że Real u siebie traci praktycznie w każdym meczu. Dość powiedzieć, że Primera Division w tym sezonie tylko Villarreal nie był w stanie strzelić gola Realowi na wyjeździe!!! Racing może jest w końcówce ligowej tabeli ale co ciekawe z 3 ostatnich wyjazdów przywieźli za każdym razem punkty. A rywali mieli z czołówki czyli Osasune, Athletic i Levante. Tym razem nie należy się spodziewać jakiegokolwiek punktu ale na gola ich stać spokojnie. Real w tym meczu bez kontuzjowanych Altintopa i Lassa, a za żółte kartki pauzować będzie Arbeloa, z kolei do kadry meczowej wracają Marcelo i Di Maria. Goście co prawda tylko z jedną absencją ale za to jaką. Zabraknie najlepszego strzelca Cristiana Stuaniego, który przed tygodniem dostał żółtą kartkę przeciwko Atletico i teraz musi pauzować. Jednak i tak ja najbardziej liczę, że goście najbardziej zagrożą Realowi po stałych fragmentach gry, a w drugiej kolejności przy okazji kontr. A Real swoje zapewne zrobi i właduje kilka goli ale też zbyt wysokich overów nie ma co grać moim zdaniem, bo pewnie Mou nakaże oszczędzać trochę siły przed ciężkim wtorkowym meczem w Moskwie, tak więc z mojej strony takie typy:
BTS @ 2,00 Sportingbet⛔4:0
Real over 2,5 @ 1,40✅
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
CF Getafe - RCD Espanyol Barcelona
Typ: Getafe
Kurs: 2,05
bwin
Ja upatruje faworyta tego pojedynku w ekipie Getafe. Zajmują oni obecnie trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Na swoim obiekcie graja dosyć dobrze. Stracili tylko siedem bramek w dziesięciu meczach na Coliseum Alfonso Pérez. Pamiętajmy że mieli fascynująca passę siedmiu meczy bez porażki przerwaną ostatnio przez Real Madryt. Wygrana jeden do zera z samą Barceloną czy trzy do dwóch z Atletico Madryt musi robić wrażenie. Co do rywali z Barcelony to nie decyduję się na nich gdyż ostatnie cztery wyjazdowe pojedynki czy to w lidze czy pucharze nie przynosiły im zwycięstwa. Przegrana w Pucharze z Cordobą, Mirandes i dwa remisy ligowe. Espanyol wygrał tylko trzy wyjazdowe mecze w lidze. Z przed ostatnim w tabeli Sportingiem Gijon, osiemnastym Racingiem Santander i Rayo Vallecano. Jak więc widać wyjazdy im nie służą. Czy dzisiaj Getafe ugra komplet punktów ? Raczej tak pokonując takie tuzy jak Barcelona czy też Atletico gospodarze udowadniają że przed własną publicznością muszą bać się ich wszyscy.
 
manutd1878 10

manutd1878

Użytkownik
Real - Santander
Typ: Czy będzie rzut karny? TAK
Gram tak samo jak ostatnio [wtedy siadło] i dziś sądzę że znów będzie karny w meczu Realu .. Ronaldo i spółka będzie snuć atak za atakiem i zawodnicy Santanderu popełnią błąd i będzie &quot;11&quot;
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sorry Kapszti, że wczoraj nie odpisałem, ale już mnie nie było ;)
Trudna kolejka, drużyny grają w pucharach i trzeba uważać na co się stawia. Dziś widzę chyba tylko jeden bet. Swojej szansy szukam w meczu Getafe z Espanyolem. Getafe w ostatnich dwóch meczach pokazało zupełnie dwa oblicza, ale też sytuacje były skrajnie odmienne. Nie dość, że dwa razy były to derby (Real i Rayo) to i specyfika obu rywali była inna. W meczu z Realem przegrali tylko jedną bramką, ale też nic nie strzelili. Bronili się umiejętnie, to Królewscy kręcili grę, ale wynik i tak jest godny pochwały. Jak było z Rayo ? Słabiutko. Pewnie gdyby był to Real to problemu by nie było, ale w tych dwóch meczach Getafe zagrało bardzo podobnie. Jeśli mnie pamięć nie myli to Getafe nie oddało chyba ani jednego celnego strzału w meczu z Rayo. Problem jest nawet z kreowaniem sytuacji nie mówiąc już o strzelaniu. Espanyol za to przegrał w słabym stylu ze słabiutką Saragossą. Tamci nie grali też wielkiej piłki, raczej konsekwentnie grali swoją, prostą piłkę, a co najważniejsze to przynosiło skutek. Ja w dzisiejszym meczu gradu goli nie widzę. Liczyłbym na Getafe, ale jeśli wygrają to raczej minimalnie, kurs na to, że Espanyol strzeli to dla mnie podpucha. Getafe u siebie pasjonującego bilansu bramkowego nie ma, ale te wyniki kręcą się gdzieś koło tego 1:0,0:0,0:1. Może być różnie, ale BTS-a w dzisiejszym meczu raczej nie zobaczymy. Nie wiem jednak przeciwko komu się to obróci..
Getafe - Espanyol (Czy obie drużyny strzelą gola?) | Nie [1,80] Bet365 ⛔ 1:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co prawda Real dopiero w drugiej połowie włączyłem ale widać było, że specjalnie nie gonili za kolejnymi bramkami ale na szczęście pokryli ten over 2,5 ale i tak nie dosyt jest, bo bts też mógł siąść ale to myślę, że nie siadło przez to czerwo szybkie. Jeśli idzie o mecz Getafe-Espanyol to 1:1 raczej może cieszyć bardziej gospodarzy, bo jednak Espanyol miał więcej z gry. W oczy rzucał się fakt, że w drugiej połowie goście mieli mnóstwo miejsca na połowie Getafe ale mimo tego grali strasznie nie dokładnie i w wielu sytuacjach zbyt indywidualnie, no ale najważniejsze, że typ siedzi.
W niedziele można by powiedzieć, że dwa hity i na jedno z tych spotkań mam propozycję. Mecz Sporting-Atletico odpuszczam, a jeśli miałbym coś tu typować to jakiegoś gola dla gospodarzy, gdyż Atletico w czwartek przerwało passę meczów bez straconej bramki za kadencji Simeone, a teraz moim zdaniem czas w lidze to samo przerwać, bo trwa to już dość długo. Dobra to tyle o tym meczu, a poniżej zaczynam swoje &quot;wywody&quot; na temat niedzielnych spotkań w PD:
Athletic-Malaga
Gdyby nie było meczu Barca-Valencia to można by uznać ten mecz za hit tej kolejki, a tak zasługuje tylko na miano meczu numer 2. Jednak niestety dla C+ dalej lepiej pokazywać mecze typu Real-Racing gdzie wynik jest znany długi czas przed meczem, niż takie starcie, jakie czeka nas na San Mames, gdzie z pewnością emocji nie zabraknie.
Athletic to faworyt tego spotkania, chociaż w tabeli to ekipa z południa Hiszpanii jest wyżej o 2 pozycję i wyprzedza Basków o 1pkt. Przed tygodniem Baskowie też grali z ekipą z Andaluzji i tamtego wyjazdu do Sevilli na mecz z Betisem na pewno miło wspominać nie będą, bo przegrali 2:1 grając naprawdę fatalnie w drugiej połowie. W środku tygodnia przegrali 2:1 w Moskwie z Lokomotivem w LE ale z tego co czytałem zagrali niezłe spotkanie, a w kontekście rewanżu to taka porażka na pewno nie jest złym wynikiem. W najbliższym meczu ligowym zabraknie w składzie Javiego Martineza, który pauzować będzie za czerwień sprzed tygodnia. W jego miejsce należy spodziewać się Mikela San Jose ale ciekaw jestem czy skład będzie podobny do tego, który widzieliśmy w Moskwie czy też zajdzie jakaś zmiana? Jeśli tak to zapewne tacy zawodnicy jak David Lopez, Inigo Perez czy Gaizka Toquera mają szansę dostać większą liczbę minut, gdyż Bielsa musi rotować składem ze względu na natłok spotkań jaki ostatnimi czasy mieli Baskowie. . Malaga do tego meczu przystąpi osłabiona brakiem dwóch podstawowych obrońców czyli Jesusa Gameza(kontuzja) i Martina Demichelisa(kartki) oraz też zabraknie Julio Baptisty. Kolejnym zmartwieniem dla Manuela Pellegriniego jest fakt, że w tym sezonie na wyjazdach gracze z Andaluzji zdobyli zaledwie 8pkt, a przecież przed nimi bardzo trudny wyjazd, z jedną z najlepszych ostatnio ekip w lidze i jakoś mi się widzi, że punktów w tym spotkaniu to oni nie zdobędą. Dość powiedzieć, że ostatnie ich dwa wyjazdy to mecze ze Sportingiem Gijon i Granadą i oba te mecze przegrali 2:1, a to drużyny, co najmniej o klasę gorsze od Athletiku. U siebie moim zdaniem Athletic pokaże klasę i zmażę plamę z meczu przeciwko Betisowi i zainkasuję pewnie 3pkt i dzięki temu awansują w tabeli, a zatem typy jakie proponuję na to spotkanie są następujące:
Athletic @ 1,909 Sportingbet✅
Athletic over 1,5 @ 1,95
✅

Mallorca-Villarreal
Na Balearach też szykuje nam się mecz sąsiadów w ligowej tabeli. Jednak tutaj zjeżdżamy w dolne rejony tabeli, bo mianowicie spotykają się: piętnasty Villarreal i Mallorca, która jest &quot;oczko&quot; niżej. Jednak w mojej ocenie faworytem tego spotkania są goście, którzy są w naprawdę niezłej formie, co pokazują ich ostatnie mecze. W 4 ostatnich meczach zdobyli aż 10pkt, a jedyna strata punktów była z Barceloną, chociaż w tym wypadku ciężko to ocenić jako stratę punktów. Wygrane nad Sevilla, Gijon czy Granadą na pewno mogą cieszyć Żółtą Łódź Podwodną ale jednak nie należy zapominać, że to nie są rywale z najwyższej półki ale niedzielny rywal również do takich się nie zalicza. Villarreal w tym meczu już z Bruno Soriano i Gonzalo Rodriguezem, którzy odpokutowali zawieszenie ale z kolei znowu zabraknie Nilmara, który ma już chyba tysięczną kontuzję... ale jego brak nie powinien być nadto widoczny, gdyż w tym sezonie ligowym zagrał łącznie 618 minut więc nie jest to zbyt duża liczba, jak na takiego gracza. Trener Mallorki, Joaquin Caparros ma jeszcze mniej kłopotów, bo jedynie tacy gracze jak Kevin, Joao Victor czy Tejera nie będą do jego dyspozycji ale oni w tym sezonie nie mieli zbyt wielu okazji do gry więc też i straty to nie duże. Ekipa z Balearów gra ostatnio, z resztą jak i w całym sezonie w kratkę. U siebie póki co zdobyli 15 spośród wszystkich 25pkt więc lepiej radzą sobie na własnych śmieciach ale też o jakiejś twierdzy nie ma mowy. Ja tutaj liczę na kolejne punkty w wykonaniu Villarrealu i w mojej ocenie warto skorzystać z tak wysokich kursów na nich.
X2 @ 1,50 Sportingbet⛔4:0
Villarreal strzeli @ 1,35 ⛔
Mallorca under 1,5 @ 1,45⛔
Edit: Dobrze, że nie grałem na Villarreal, bo po wyniku widać, że kompletna miazga była na Balearach. Cieszyć mogą dobre typy na Bilbao i wyczucie meczu Sporting-Atletico.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Moją uwagę przyciągnął przyzwoity kurs na Sociedad. Tym razem drużyna z San Sebastian gra na wyjeździe, ale ich forma w ostatnich meczach jest przyzwoita. Największą wtopę zaliczyli tylko z Atletico Madryt, bo przegrali ten mecz aż 0:4, ale można to uznać jako nieprzewidywany wypadek przy pracy. Granada przeplata dobre mecze z bardzo słabymi. W ostatniej kolejce przegrali z Villarreal, ale wygrywali też z Malagą i Betisem. Jeśli chodzi o drużynę z Sociedad to takiej huśtawki nie ma i można się spodziewać dobrej gry z ich strony w dniu jutrzejszym. Tabela jest bardzo spłaszczona i praktycznie co kolejkę mamy zmiany w układzie całej tabeli. Po niezłym kursie spróbuję zagrać win gości. Prezentują dobrą piłkę, a kurs jest trochę przesadzony.
Granada - Real Sociedad | Real Sociedad [3,20] Bet365 ⛔ 4:1

Mecz Bilbao odpuszczam. Mieli ciężki wyjazd i na pewno czuć lekkie zmęczenia trudami podróży. W tygodniu czeka ich rewanż, do którego powinni podejść dość poważnie. Co by nie było kilku graczy Bilbao zostało oszczędzonych, ale mam złe przeczucia do tego meczu. Nie są to jakieś moje fanaberie, ale czysta kalkulacja. Osłabiona Malaga w obronie powinni stracić na jakości. Wszystko powinno zależeć od tego kto otworzy wynik spotkania. Malaga budowana na pieniądzach szejków straciła na charakterze. Brak zawodnikom woli walki, przy niekorzystnym wyniku czasami stają i nie gonią wyniku. Zależne jest wszystko od tego z jakim rywalem grają. Spiny na Real nie brakuje, bo wtedy każdy zawodnik kreuje recenzje dla samego siebie. Bilbao może to wygrać skromnie, więc z BTS-em może być różnie, bo w ostatnim czasie te typy wchodziły cudnie. Z Overa też nie wiem co wyniknie. Ja bym ten mecz omijał z daleka.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Pozwolę sobie dołączyć kilka słów na mecz Sporting - Atletico
Gijon - Atletico
Atletico w czwartek rozgrywało mecz w ramach ligi europy ich rywalem była drużyna Lazio Rzym co prawda rzymianie pierwsi objęli prowadzenie jednak potem już tylko Atletico prowadziło grę i wygrało 3:1. Trzeba przyznać że w zespół wstąpił nowy duch odkąd posadę objął Diego Simeone , Falcao i Adrian zaczęli regularnie strzelać i wkońcu grać. Swoją serię kontynuuje Atletico to już siedem spotkań bez porażki. Przypomnij pierszy mecz obu drużyn na Vicente Calderon gdzie padł wynik 4:0 dla ekipy z Madrytu. Z braków kadrowych to Arda Turan, który doznał kontuzji na treningu. Turek dołączył zatem do Tiago i Antoni Lopeza. Natomiast w meczu Gijon na pewno zagra Filipe, który początkowo był zawieszony za otrzymanie 5. żółtej kartki w sezonie w meczu w Santander, jednak komisja ligi pozytywnie rozpatrzyła odwołanie Atletico i Brazylijczykowi anulowano tę kartkę.Warto dodać że drużyna Gijon nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie stracił aż 43 bramki, z czego 13 w ostatnich 4 meczach. Wobec tych wszystkich faktów stawiam na zwycięstwo gości z Madrytu

Win Atletico : 1,90 Bet365
Strzelec gola : Falcao 2,00 Bet365
 
K 7

krem_do_stop-

Użytkownik
Levante - Rayo
Kolejne moje pytanie, które kieruję do was. Mecz między gospodarzami bez formy, a dobrze się spisującym beniaminkiem. Bez formy... Levante, może nie zachwycało w ostatnich meczach ale widać już poprawę ich stylu gry, który zbliża się do sensacji z początku sezonu. Od początku roku nie szło im, co było spowodowane licznymi kontuzjami, no ale pierwszy skład wraca powoli do gry. Zmiennikom na pewno nie brakuje ogrania. Ostatni mecz z Realem należał wg mnie do udanych w ich wykonaniu. Rayo jak na beniaminka spisuje się nieźle zajmując środkowe miejsce w tabeli. Grają odważną, ofensywną opierającą się na kontrach. No ale brakuje im dwóch podstawowych obrońców co już jest osłabieniem ich kontr, do tego nie wystąpi Michu, który jest ich gwiazdą. Ogółem wątpię czy rayo bedzie umiało zastąpić braki do ich ustawienia. Kurs 2,3 na przełamanie nie jest zły. Co sądzicie?
 
junglister 15

junglister

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Valencia
Typ: Valencia +2.5 (handicap azjatycki)
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet365

Moim zdaniem bukmacher źle oszacował kurs na to zdarzenie. Druga w tabeli Barca gra z trzecią Valencią. Na jesień był remis 2:2 w starciu tych dwóch zespołów. Dla Barcelony to niewygodny przeciwnik. Nie sądzę, by wygrali większą ilością goli niż 3. W przypadku wygranej 4 bramkami mamy zwrot.
Typeros Amigos, sory ale nie ma żadnego zwrotu, nawet w przypadku wygrania brzez barce 3 bramkami....
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
FC Barcelona vs Valencia CF
W dzisiejszym spotkaniu za żółte kartki po stronie FCB pauzują Dani Alves i Javier Mascherano, czyli najczęściej &quot;kartkujący&quot; po stronie BlauGrana. Z kolei po stronie Valencii nie spodziewam się żadnego &quot;czerwa&quot; bo śledzący Ligę Hiszpańską wiedzą, że w meczach z FCB sędziowie unikają jak ognia wyrzucania zawodników z boiska (oczywiście z wyłączeniem Gran Derby). Dlatego też value widzę w tej propozycji:
Liczba kartek: poniżej 6.5 @2.10 bet365✅
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
FC Barcelona vs Valencia CF
W dzisiejszym spotkaniu za żółte kartki po stronie FCB pauzują Dani Alves i Javier Mascherano, czyli najczęściej &quot;kartkujący&quot; po stronie BlauGrana. Z kolei po stronie Valencii nie spodziewam się żadnego &quot;czerwa&quot; bo śledzący Ligę Hiszpańską wiedzą, że w meczach z FCB sędziowie unikają jak ognia wyrzucania zawodników z boiska (oczywiście z wyłączeniem Gran Derby). Dlatego też value widzę w tej propozycji:
Liczba kartek: poniżej 6.5 @2.10 bet365
Zobacz historię meczów spokojnie wpadało 6 overek
Do tego sędzia dzisiejszego spotkania lubi dawać zółtka więc tutaj bardziej byłbym za overkiem 10/10
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Lionel Messi - Barcelona Will not score @ 2.40 Tobet ⛔

Kurs warty próby. Na Camp Nou przyjeżdża Valencia. Trzecia siła Primera Division, a nie jakieś ogórki. Sądząc po kursach bukom chyba to umknęło. Przejdźmy do Argentyńczyka który podobnie jak Barcelona jest ostatnio w lekkim dołku. Bramek nie zdobywa już na zawołanie jak kiedyś mimo, że swoje okazje ma. Z Realem Sociedad jeden gol przy reszcie zmarnowanych okazji wygląda blado. Nie wiedzieć po co chciał wchodzić z piłką do bramki. Później mecz w Copa del Rey z Valencią i też kilka nieudanych prób przy zerowym dorobku strzeleckim. Z Osasuną 90 minut na boisku i nic. Do tego jeszcze mecz w LM gdzie udało się pokonać Leno w 89 minucie ale ekipa Bayeru wyglądała tak jakby bali się wogóle grać. Mam nadzieję, że Pep znowu coś pocuduje ze składem co ostatnio chyba polubił. Jak w ofensywie jest np taki Cuenca to Messi z nim słabo wygląda. Do tego często cofa się po piłkę i daje prostopadłe podania przez co automatycznie pod bramką go nie ma. Formę strzelecką złapał ostatnio Sanchez więc może to on weźmie na siebie ciężar wykańczania akcji? Do tego jest jeszcze Fabregas. Potencjał ofensywny Barcy nie kończy się na Messim. Valencia jest po bardzo przyzwoitym spotkaniu ze Stoke i mam nadzieję, że potraktują je jako bodziec do przełamania kryzysu.
 
K 12

karauak

Użytkownik
Zobacz historię meczów spokojnie wpadało 6 overek
Do tego sędzia dzisiejszego spotkania lubi dawać zółtka więc tutaj bardziej byłbym za overkiem 10/10
Zgadzam sie - sedzia wyjatkowo &quot;kartkowy&quot; i po ostatnim meczu Barcelony ktory sedziowal widac ze lubi pokazac kartki tym co fauluja gwiazdy
Zaklad jak najbardziej do grania w Bet365 i Expekcie (gdzie czerwona sie liczy podwojnie zolta+zolta = czerwona to 3 i 35 pkt) w BetSafe raczej odradzam (czerwona po zoltych liczona pojedynczo zolta+zolta = czerwona to 2 pkt - bzdura)
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Barcelona - Valencia 5:1 ✅
Typ : Barcelona
Kurs : 1,25
Bukmacher : bet-at-home


W hicie tej kolejki FC Barcelona będzie podejmowała na własnym boisku drużynę Valencii. Po kilku słabszych występach Katalończyków widać było, że we wtorek w meczu z Bayerem Leverkusen chłopaki powoli wracają na dobre tory. Co prawda pierwsza połowa była bardzo kiepska, natomiast od 40 minuty kiedy to Alexis Sanchez otworzył wynik spotkania Katalończycy co raz bardziej zaczęli zaznaczać swoją przewagę na boisku wygrywając ostateczne na trudnym terenie z Aptekarzami 3:1. W dzisiejszym meczu po stronie gospodarzy nie będą mogli zagrać wciąż kontuzjowany Xavi, a także zawieszeni za kartki Dani Alves i Mascherano. Myślę jednak, że nawet bez tych kluczowych zawodników Blaugrana będzie w stanie poradzić sobie z Nietoperzami i zdobędą te jakże ważne 3 punkty. Ponadto jako kibic Barcy głeboko wierzę w Alexisa i czuję, że może dziś coś ukąsić ????

Ostatnie 5 spotkań na Camp Nou pomiędzy tymi drużynami kończyły się następującymi wynikami :

FC Barcelona 2:0 Valencia CF (Puchar Króla)
FC Barcelona 2:1 Valencia CF (liga)
FC Barcelona 3:0 Valencia CF (liga)
FC Barcelona 4:0 Valencia CF (liga)
FC Barcelona 6:0 Valencia CF (liga)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom