>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

23. kolejka Premier League (3.02 - 5.02.2023)

Status
Zamknięty.
p-z. 121,7K

p-z.

Użytkownik
Spania nie mam, to pomyślałem, że coś tu napiszę.

Chelsea - Fulham
Typ: Mudryk z asystą w meczu
Kurs: 3.60
Totalbet

Mudryk w ostatnim spotkaniu Czelsi z The Reds chwile wszedł i coś tam próbował z przodu robić, był bliski asysty, ale zawodnik czelsi (nie pamiętam dokładnie kto) postanowił to spieprzyć i nic z tego nie wyszło :LOL: To będzie chyba 1 spotkanie Ukraińca w którym wyjdzie w 1 składzie i myślę, że bramka lub asysta jest w jego zasięgu, duża presja na tym zawodniku, ale myślę, że sobie da radę i namiesza trochę w spotkaniu z Fulham.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea Londyn - Fulham FC
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230203_063459.jpg
Chelsea u siebie ma bilans 5 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek, natomiast Fulham na wyjazdsch do tej pory zanotował 4 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek. Chelsea w tym sezonie wygląda mizernie, ma swoje problemy ale ja tutaj mimo wszystko spróbuję pograć na ich wygraną. Wiem, że Fulham gra w tym sezonie zadziwiajaco dobrze i można powiedzieć, że to objawienie tego sezonu. Jednak spodziewam się, że to gospodarze będą częściej utrzymywać się przy pilce i stwarzać więcej okazji do zdobycia gola. Wszystko zależy od tego czy coś z tego wyniknie i czy nie nadzieją się na jakąś skuteczną kontrę zespołu gości, bo akurat z kontry to Fulham grać potrafi i dobrze im to w tym sezonie wychodzi. Chelsea miała 13 dni pauzy od ostatniego meczu 0-0 z Liverpoolem w lidze na wyjeździe. Mam nadzieję, że ta przerwa dobrze im zrobiła, że dobrze ten czas przepracowali i dziś zobaczymy odmieniony zespół, bo no nie czarujmy się ale od początku tego roku wyglądali mizernie a ich gra pozostawiała wiele do życzenia. Mieli teraz chwile spokoju z graniem więc mam nadzieję, że dobrze to wykorzystali, naładowali akumulatory i przede wszystkim nieco odpoczęli psychicznie. Fulham jest w tym sezonie bardzo groźne ale zaryzykuję tutaj i pogram na gospodarzy. Mam nadzieję, że obrona Chelsea dziś nie da rozwinąć skrzydeł Mitroviciovi i, że The Blues będą dziś skuteczni pod bramką rywala, bo spodziewam się, że sytuacji strzeleckich jednak więcej będzie po stronie Chelsea
0-0
 
Ostatnia edycja:
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Chelsea - Fulham; 03/02/2023; 9 PM; Stamford Bridge

BTS (both teams to score - obie drużyny zdobędą bramki) @ 1.93 | s t s 2/10

Chelsea wydała ponad 300 milionów funtów na nowych zawodników w ubiegłym miesiącu, ale muszą diametralnie poprawić swoją grę, jeżeli chcą mieć jakąkolwiek szansę na Top4 (Ligę Mistrzów w następnym sezonie). Zarówno gra, jak i wyniki, są w ostatnich tygodniach rozczarowjące i The Blues plasują się dopiero na 10. miejscu w tabeli PL. Po zakontraktowaniu graczy pokroju Joao Felix czy Mykhaiło Mudryk, Chelsea ogłosiła w ostatnim dniu okienka transferowego angaż Enzo Fernandeza - za rekordową kwotę na rynku brytyjskim zapłaconą kiedykolwiek za zawodnika (za ponad 100 mln funtów). Taki ruch oznacza dla Grahama Pottera (menedżera Chelsea) niemały kredyt zaufania, albowiem pion zarządzający Chelsea wydał w sumie, w obecnym sezonie, ponad 600 mln funtów na nowe twarze. To spotkanie będzie swoistym rewanżem za thriller na Craven Cottage, który odbył się około trzy tygodnie temu. Tamto spotkanie udało się wygrać podopiecznym Marco Silvy - Fulham (2:1) - po czerwonej kartce dla Joao Felixa. No ale derby zachodniego Londynu na Stamford Bridge to 'inna para kaloszy'. Drużyna Fulham zdołała tam wygrać tylko dwa razy w historii (i nie były to starcia na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Anglii) - w 1964 i 1979. Podopieczni Marco Silvy potrafią zagrać porywające spotkania - np.: to z Sunderlandem, w Pucharze Anglii - w których dominują rywali. Także jak najbardziej stać Ich na trafienie do siatki Chelsea. Mam nadzieję, że wszyscy w Fulham mają chrapkę na europejskie puchary (od 2011 roku Ich tam nie było), bo obecnie są na 7. miejscu w tabeli i grają rewanż w Pucharze Anglii. Ich ostatnie dwa spotkania w Lidze, odbyły się nie po Ich myśli - oba przegrali w stosunku 0:1, no ale np.: z Newcastle, Aleksandar Mitrovic nie wykorzystał rzutu karnego i w ogóle, to Newcastle na St. James' Park jest trudne do złamania. Kolejnym rywalem, który jest trudny do złamania, a z którym nie udało się Fulham trafić do siatki były Koguty, więc ekipa Antonio Conte. Ale do sedna - moim zdaniem Fulham stać dzisiaj na trafienie do siatki Chelsea - starcie na Craven Cottage tego dowiodło. Ekipa Fulham niejednokrotnie w obecnym sezonie już udowodniła, że nie pękają się 'wyżej aspirujących' ekip.

e:
Są jeszcze na to spotkanie , co prawda limity 20 E, ale zawsze..., takie promocje na u n i b e c i e

Zawodnicy muszą zacząć spotkanie w pierwszej XI; strzały są liczone na podstawie statystyk OPTA....
Aleksandar Mitrovic ~ strzeli bramkę (anytime goalscorer) @ 3.75
Mykhalo Mudryk ~ 2+ strzały na bramkę (over 1.5 total shots) @ 5
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Chelsea - Fulham / 1 @1.68 Unibet
Chelsea - Fulham / 1X + over 1.5 + Mudryk 2+ strzały @1.98 eFortuna


Chelsea jest naładowana potężnie. Grają u siebie, przypuszczam, że od pierwszej minuty zagra Mudryk, który robił wiatr w ostatnim spotkaniu po wejściu na boisko. Do tego być może Enzo Fernandez zadebiutuje. No teraz mimo sporej ilości kontuzji, nakupili tyle, że jest kim grać i spodziewam się, że dziś pokonają Fulham. Przy takich wydatkach, europejskie puchary to absolutny must have i żeby zacząć marsz w górę tabeli takie spotkania jak dzisiejsze z The Cottagers trzeba po prostu wygrywać. Bukmacherzy biorą pod uwagę niedawną kiepską formę Chelsea, może i słusznie, ale taki kurs jak dziś na własnym obiekcie to ja pobieram. Ostatnie 2 spotkania z Fulham na własnym obiekcie kończyły się 2:0 (dalej nie ma co iść bo to już 2013 rok), spodziewam się podobnego zwycięstwa dzisiaj.

Podobnie jak kolega wyżej, też widzi mi się pójście w kierunku Mudryka, o którym parę słów wyżej napisałem. W poprzednim spotkaniu, grał zaledwie 35 minut i zdołał oddać 3 strzały.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +680
p-z. 121,7K

p-z.

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: SUPERBETS: Bez gola w 1 połowie, powyżej 0.5 gola w 2 połowie
Kurs: 3.75
Bukmacher: Superbet


Nie oszukujmy się, nie po to Everton brał za menadżera Seana Dyche’a żeby nagle grać ofensywnie a szczególnie grając z Arsenalem, gdzie ofensywę Kanonierzy mają piekielnie mocną. Ja tu widzę obronę Częstochowy w wykonaniu Evertonu i liczenie na kontry, a dla Dyche'a to pierwsze spotkanie, więc wydaje mi się, że nic innego nie wymyślił w tak krótkim czasie. Liczę na bezbramkowy remis do przerwy, a dopiero po przerwie wpadnie 1 max 2 bramki i mecz zapewne zakończy się wynikiem 0-1, 0-2. Coś mi mówi, że to będzie ciężkie spotkanie dla Kanonierów i będą się oni musieli trochę namęczyć żeby strzelić bramkę, takie jest moje zdanie, ale zobaczymy jak to będzie, ja taki typ biorę po kursie 3.75

Do tego można dorzucić:
Everton - Arsenal | Powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.50 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +247
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Everton - Arsenal / Nketiah celny + Arsenal over 4.5 RR @2.05

W Evertonie doszło do zmiany trenera na Dyche'a czyli celem jest utrzymanie w lidze. Jak Dyche to wiadomo, niska obrona, autobusik i wybijanie, ew. szukanie szans w kontrach. Arsenal będzie miał sporo posiadania piłki i dużo powinien rozgrywać. Środkiem może być ciężko się przebić, więc pewnie będzie szukanie prób po wrzutkach z boku czy wjazdach Saki/Gabriela z boku i szukanie kolegów w 11stce. Arsenal nie robi najczęściej 5 rogów na mecz, jeśli mowa o wyjazdach bo robili na Selhurst Park, Old Trafford i Chelsea. Trzeba jendak powiedzieć, że w pozostałych spotkaniach raczej prowadzili grę i spokojnie wygrywali a w pozostałych trzeba było walczyć, bo mecze rozstrzygały się dopiero w końcówkach albo wynik był na styku. Na Goodison Park też nie wygrali od ponad 5 lat, ale ten sezon łamie schematy. Spodziewam się ciężkiego meczu, z dużą ilości okazji i wymęczonym jednobramkowym zwycięstwem, a być może nawet i remisem po efekcie nowej miotły. Do tego dodaję celny strzał Nketiaha, który ostatnio nieźle odnajduje się w polu karnym rywali, w ostatnich 7 meczach zdobył 6 bramek, a w całej lidze w 17 spotkaniach oddał 18 strzałów z czego 13 było celnych. W przeliczeniu na minuty daje to 2 celne na 90 minut. Jest w formie, coraz pewniejszy, koledzy też go szukają, liczę, że przynajmniej jedna próba skończy w świetle bramki.

United - Crystal Palace / 1 + Rashford celny @1.62

Podobny trop na Rashforda, który jest w jeszce lepszej dyspozycji jak poczciwy Edward. Zdobył dotychczas 9 bramek i jest najlepszym strzelcem zespołu. Oddał 36 strzałów, z czego celnych 24, co daje 1.33 celnego strzału na 90 min. W takiej formie musi wyjść w pierwszym składzie, zwłaszcza grając u siebie powinien być głównym motorem napędowym United w pościgu o komplet punktów. Ten Hag wykonuje na Old Trafford świetną robotę, już wyrównuje czy bije rekordy zwycięstwo od czasów Fergusona. No krótko mówiąc, zaskoczyło i szczerze mówiąc nieźle to wygląda. Walka o podium trwa, ale Newcastle też z pewnością łatwo się nie podda więc takie mecze trzeba wygrywać. U siebie grają jak z nut, wygrali wszystkie z ostatnich 10 spotkań przed własną publiką i dziś też powinni dopisać sobie 3 punkty biorąc rewanż za ostatnie spotkanie na Selhurst Park, gdzie CP wyszarpało remis w końcówce.
 
p-z. 121,7K

p-z.

Użytkownik
Nott Forest - Leeds
Typ: Nottingham Forest ponad 11.5 fauli w meczu @1.82 15 fauli
Totalbet

Ja tu widzę sporo walki, a to mam nadzieję przełoży się na faule, łapie linie ponad 11 fauli na gospodarzy, myślę że jest ona do ogarnięcia
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom