>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

23 kolejka Premier League [19-21.01.2013 + Arsenal-WHU]

Status
Zamknięty.
A 10

abel

Użytkownik
West ham - QPR - obie strzelą
Patrzac na ostatnie mecze west hamu u siebie od razu rzuca sie w oko ze w ostatnich 5 meczach ten typ miał 100 % skuteczność. Młoty u siebie graja dobry futbol bo 2-2 z ManU chociaz ze w pucharze to znakomity wynik. Jesli druzyną z gornej polki takim jak united czy everton strzelaja bramki to z qpr nie beda miec problemu.
QPR ostatnie 2 wyjazdowe mecze zagrała świetnie w defensywie i nie stracili gola. Zasługa takiego stanu rzecz jest praca H.Redknapp co w przypadku mojego typu jest minusem ale w tym meczu bedzie inaczej dlatego ze goście nie jadą do super silnego rywala tak i taktyka bedzie inna. Co ciekawe w rywalizacji Harry Redknapp - Sam Allardyce w ostatnich 5 meczach w premier league gora jest trener QPR (4-1). Transferów narazie nie oceniam bo nowi zawodnicy musza sie oswoic z nowa/starą(joe cole) druzyna. Wynik 1-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cala 37

cala

Użytkownik
Jesli ktos mysli o inwestowaniu pieniedzy w ta kolejke to radze poczekac do jutra i upewnic sie ze mecze sie odbeda.Sypie dosc mocno,komunikacja w miescie stoi,nie pracuje sporo zakladow.Taki obraz zastalem dzis rano,znajac angoli i ich podejscie do sniegu mozemy sie spodziewac odwolania wiekszej czesci jutrzejszej kolejki
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
West Ham - QPR
Występ drużyny - WHU poniżej 50
2.05
B365
Derby, derby gonią chciało by się rzec... goście, ekipa z Loftus Road ostatnio nie opuszcza stolicy i krąży jedynie między dzielnicami miasta Londyn. W dwóch potyczkach z Chelsea i Spurs, zgarnęli 4 punkty, zachowując czyste konto dwa razy. Moim zdaniem błędnie wystawiona linia i zamierzam próbować w kierunku gości, aby zdobyć powyżej 50 punktów West Ham musiałby wygrać z 2-0 w co nie wierze, bo zapewne punkty ujemne złapią za kartki. QPR takie mecze wygrywać musi bez względu na to gdzie grają, dodatkowo warto odnotować,że w obie ekipy grały w środku tygodniach powtórzone mecze w ramach FA CUP. QPR w rezerwowym składzie awansowało po zwycięstwie nad Drozdami, kiedy Młoty odpadły grając w optymalnym składzie z Manchesterem United.
Oficjalnie został zaprezentowany Remy, nie wiem czy zagra jutro ale nawet jak nie to i tak kibicuje ekipie Harrego, bo moim zdaniem widać w nich determinacje i szczerze życzę im pozostania w Premier League bo są zespołem z charakterem. Osobiście pograłem na bonus od BetClic na zwycięstwo QPR. Sędziuje Webb a więc można się spodziewać karteczek ;)
Typy poboczne:
WHU powyżej 1.5 kartki 2.00 Bet365
W ostatniej potyczce zawodnicy West Hamu na Loftus Road dostali aż 8 kartek! Sędziuje Webb więc czemu nie próbować ?!

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak wiadomo przed nami Puchar Narodów Afryki a więc zabraknie kilku graczy, oto lista zawodników powołanych do reprezentacji z klubów Premier League:
Gervinho - Arsenal
El Ahmadi - Aston Villa
John Obi Mikel, Victor Moses - Chelsea
Assaidi - Liverpool
Yaya Toure, Kolo Toure, Razak - Man City
Tiote - Newcastle
Mayuka - Southampton
Adebayor - Tottenham
Mulumbu - WBA
Maiga - West Ham
Kone - Wigan
Moim zdaniem najwięcej straciło NU i City tracąc kolejno Tiote i Toure. W Wigan widoczny może być brak Kone. Istotnymi osłabieniami są wyjazdy na PNA Adebayora i Mulumbu. Reszta jakoś nie przykuwa uwagi.
Nie wiem czy brak aktywności w temacie spowodowany jest śniegiem w Anglii, czy faktycznie bardzo ciężką typersko kolejką na Wyspach. Może rozpiska arbitrów pobudzi Was do pisania analiz:
Liverpool - Norwich ( M.Olivier)
Man City - Fulham (J. Moss)
NU - Reading (A. Marriner)
WBA - Aston Villa (L.Probert)
West Ham - QPR (H.Webb)
Wigan - Sunderland (A. Taylor)
Chelsea - Arsenal (M. Atkinson)
Tottenham - Man United (C.Foy)
Southampton-Everton (N. Swarbrick)
Na czerwono podkreśliłem mecze, w których moim zdaniem warto jest przyjrzeć się linią na kartki, bo są to mecze bardzo ważne dla układu tabeli, zarówno na dole jak i góry a sędziowie lubią ???? :zoltakartka:
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik

Manchester City vs. Fulham FC

Już jutro na Etihad Stadium podopieczni Roberto Manciniego, Manchester City zajmujący 2. pozycję w tabeli, podejmie 13. zespół Premier League Fulham FC. Bilans wzajemnych pojedynków zdecydowanie na korzyść The Citizens(27-17-16), do tego dochodzą kadrowe problemy obu ekip.
Bez kilku kluczowych graczy przyjdzie zmierzyć się podopiecznym Roberta Manciniego, a zatem nie będzie mógł jutro skorzystać z usług braci Toure(PNA), Sergio Aguero (ścięgno udowe), Micah Richards (kolano), Maicon (kolano), Aleksandar Kolarov (biodro / udo) i Jack Rodwell (ścięgno udowe). Do składu za to wraca Samir Nasri. Francuz odpokutował karę za czerwoną kartkę w wygranym meczu z Norwich.
Trener ekipy Fulham, Martin Jol świadom jest, że w spotkaniu na pewno nie dają rady wystąpić: Diarra, Frei, Senderos oraz Petric. Stanowi to osłabienie drużyny z Londynu.
Pojedynki obu drużyn nierzadko obfitowały w bramki, o czym świadczyć może średnia liczba goli na mecz (3,66).Zdecydowanym faworytem jutrzejszego spotkania jest drużyna Manchesteru City, którą czeka teraz prawdziwy maraton pojedynków z drużynami z Londynu. Tydzień temu City pokonało Arsenal (2-0) z Wojtkiem Szczęsnym na bramce, jutro zmierzy się z Fulham, a w następnej kolejce dyspozycję aktualnych mistrzów Anglii sprawdzi QPR.
Manchester City myśląc, o odrobieniu przewagi do United, takie mecze powinni wygrywać i to dosyć sporą przewagą bramkową. Jak wcześniej wspomniałem średnia goli strzelonych w bezpośrednim pojedynku z Fulham wynosi ok. 3,66, więc liczę na co najmniej 3 bramki The Citizens.
H2H z ostatnich 5 pojedynków:
Fulham 1:2 Manchester City
Manchester City 3:0 Fulham
Fulham 2:2 Manchester City
Manchester City 1:1 Fulham
Fulham 1:4 Manchester City
Przewidywane składy
Manchester City: Hart, Zabaleta, Kompany, Nastasic, Clichy, Barry, Milner, Nasri, Tevez, Silva, Dzeko.
Fulham: Schwarzer, Riether, Hangeland, Hughes, Richardson, Baird, Karagounis, Kacaniklic, Ruiz, Duff, Berbatov.

Moje typy:
Manchester City(-2) @2,3 Pinnacle
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dyscyplina: Premier League - Anglia - piłka nożna
Spotkanie: FC Liverpool - Norwich
Typ: Liverpool (handicap -1.0)
Kurs: 1.80 ✅ 5:0
Bukmacher: Expekt

W dzisiejszym dniu w ramach 23 kolejki angielskie premier league zmierzy się FC Liverpool z Norwich. Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie, gdyż oba zespoły zajmują środkową część tabeli.
Gospodarze po przegranym ostatnim meczu z Czerwonymi Diabłami (2-1) będą chcieli się zrehabilitować na własnym terenie. Pierwszą połowę z liderem zagrali w bardzo słabym stylu. Druga była zdecydowana lepsza, akcje się zazębiały, drużyna grała składnie. Niestety zabrakło szczęścia na wyrównanie. Napawa to optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem.
Kanarki w ostatnich 5 spotkaniach ligowych nie odnotowały zwycięstwa, zaledwie raz remisując. Liverpool jak wygrywa to przeważnie różnicą co najmniej dwóch bramek.
Kadra gospodarzy na to spotkanie wygląda dobrze, tylko Kelly oraz Enrique są kontuzjowani, a Assaidi wyjechał na turniej do Afryki.
Liczę mocno na Sturridge, który znakomicie się wkomponował do składu The Reds. Glen Jonhston powinien dobrze zastąpić Enrique.
Trener Norwich nie może skorzystać z kilku graczy: Surmana, Ruddy’ego, Whittakera oraz Morisona.
Historia ostatnich spotkań między tymi drużynami jest zdecydowanie na korzyść Liverpoolu: 6-2-1.
Kanarki zdecydowanie więcej punktów zdobywają na własnym terenie. Na wyjazdach tylko do tej pory zdobyli 8 punktów, wygrywają tylko raz i pięciokrotnie remisując, przy okazji tracąc 21 bramek.
Wszystko wskazuje na minimum dwu bramkowe zwycięstwo The Reds i przybliżenie drużyny do europejskich pucharów.
Przewidywane składy:
Liverpool: Reina - Wisdom, Agger, Skrtel, Johnson - Downing, Gerrard, Henderson, Sterling - Suarez, Sturridge
Norwich: Bunn - Martin, Turner, Bassong, Garrido - Snodgrass, Johnson, Tettey, Pilkington - Hoolahan - Holt
sędzia: Michael Oliver
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik

⚽Manchester City vs Fulham |1| kurs:1,25✅/City(-1) kurs:1,57✅
Dziś na Etihad Stadium przyjedzie drużyna Fulham.Faworyt oczywiście jest jeden i bez wątpienia są to The Citizens.Podopieczni Manciniego bardzo dobrze weszli w nowy rok i odnotowali od początku stycznia do dnia dzisiejszego trzy przekonujące zwycięstwa(Odpowiednio:3-0 u siebie ze Stoke,następnie również na własnym obiekcie odprawili w takim samym stosunku bramkowym Watford w FA CUP i ostatnio zwyciężyli z Arsenalem na The Emirates 0-2).Trzy mecze,trzy wygrane,bilans bramkowy 8-0.To potwierdza tylko bardzo dobrą dyspozycje w jakiej znajdują się gospodarze dzisiejszego spotkania.Nie wiem z jakiego źródła kolega wyżej wziął listę absencji na dzisiejsze spotkanie,bo z tego co dziś przeczytałem Rodwell i Aguero są już do dyspozycji Włocha tylko na pewno nie na pełne 90min.Ponadto wraca po zawieszeniu spowodowanym czerwoną kartką z Norwich Nasri ale nie wiem czy jego powrót można uznać za znaczącą wartość dodatnią przy obecnej formie innego pomocnika The Citizens,Jamesa Milnera.W dodatku anulowano niesłusznie przyznaną kartkę w meczu z Arsenalem Vincentowi Kompanemu co napewno jest bardzo dobrą wiadomością w kontekście dzisiejszego starcia.Teraz wypadałoby napisać coś o ekipie gości.Londyńczycy w nowym roku zdążyli rozegrać już cztery spotkania.Ciężko jest powiedzieć o ich grze coś pozytywnego,bo na początku zwyciężyli na wyjeździe z WBA 1:2 ale mając przy tym furę szczęścia,następnie zremisowali u siebie ze słabiutkim Wigan 1:1 aby następnie dwukrotnie osiągnąć taki sam wyniki w FA CUP z zespołem z Championship,Blackpool.Ich gra opiera się na piłkach do ich niewątpliwie najlepszego zawodnika Berbatova i wątpie aby dzisiaj sam zrobił coś extra na boisku.W dodatku drużyna Jola na wyjazdach jest po prostu słaba co pokazuje bilans 2-4-5.Patrząc na czynniki czysto sportowe goście nie powinni mieć za wiele do powiedzenia lecz nie grałbym dużych handicapów ze względu na możliwe dziś niekorzystne warunki pogodowe.Podobno Anglia w śniegu więc może być różnie.Ciekawostką jest to iż podczas meczu obu ekip na Etihad w poprzednim sezonie w drugiej połowie padał obfity śnieg i wtedy grało się na prawdę ciężko.Dla mnie zwycięstwo City dwoma bramkami jest rozsądną granicą i tak właśnie zamierzam zagrać.
Bukmacher:WilliamHill
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Oficjalnie został zaprezentowany Remy, nie wiem czy zagra jutro ale nawet jak nie to i tak kibicuje ekipie Harrego, bo moim zdaniem widać w nich determinacje i szczerze życzę im pozostania w Premier League bo są zespołem z charakterem.
Remy zagra z pewnością jeśli tylko mecz się odbędzie. QPR cierpi na brak środkowego napastnika, w ostatnim spotkaniu ligowym Taarabt na szpicy, co było bardzo odczuwalne inminus. Gdy Marokańczyk zbiegał rozegrać piłkę to z przodu była luka. Wiadomo jak Adel lubi grywać prostopadłe piłki, tylko do kogo w tym wypadku miał to robić? Widać, że skrzydłowi mieli zbiegać, ale to nie to samo. Słabo grał Park, on musi wziąć na siebie więcej, bo w spotkaniu ze Spurs był bardzo przeciętny. Dobra atmosfera w drużynie z Loftus Road, wydawało się, że Beh-Haim z marszu wejdzie do składu, a tymczasem posadzony na ławce przez Redknappa. Gra z pewnością nie porywała, kilka razy fenomenalnie zespól ratował Cesar (cały czas mowa o spotkaniach z Chelsea i Spurs). Jeśli więcej akcji będzie granych z udziałem SWP i Taarabt będzie na pozycji tego wolnego elektronu, a przed nim Remy to wcale Rangersi nie są dziś skazani na pożarcie. Utrzymanie konsekwencji w defensywie wydaje się być kluczowe. Ciężkie tygodnie ostatnio przeżywa Carlton Cole w ekipie West Hamu, Diame kontuzjowany, Maiga na PNA. Ponadto u gospodarzy zabraknie Collinsa, który jest ostoją defensywy oraz bardzo dużym zagrożeniem w polu karnym rywala podczas wykonywania stałych fragmentów. Jestem przekonany, że obejrzymy dziś bardzo ciekawe widowisko na Upton Park. Jak dla mnie szanse obu drużyn to 50/50 biorąc pod uwagę absencje, ostatnią dyspozycję oraz atmosferę w szatni.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Liverpool-Norwich: under 2,5 kartki @ 2,00 Comeon ✅
Liverpool w meczach u siebie najmniej kartek z całej ligi (9 żółtych i 1 czerwona), Norwich w wyjazdowych gorsze tylko od Southamptonu (8 żółtych). Do tego dochodzi jeszcze sędzia Michael Oliver, który kartonikami raczej nie szasta i w tym kontekście jest jednym z najłagodniejszych arbitrów w Premier League (http://pl.soccerway.com/referees/michael-oliver/60878/). Często kończy mecz z 0-2 kartkami, co łapie się do tego przedziału. Powinno w miarę spokojnie wejść, podobnie pod względem statystycznym wyglądało spotkanie Liverpoolu z Southamptonem na początku grudnia i były tylko dwie kartki. Po takim kursie warto zagrać, zwłaszcza, że u innych buków są w granicach 1.83.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Liverpool-Norwich: under 2,5 kartki @ 2,00 Comeon
Widziałeś defensywę Liverpoolu, moim zdaniem oni sami mogą pokryć te linię... ja polecam grę na Liverpool poniżej 80 punktów po 2.20 od b365... za mocno faworyzują Liverpool bukmacherzy moim zdaniem
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tottenham v Man Utd
Man Utd 0.0 kurs: 1,80 buk: Bet365 ZWROT (edit: minimalizm Man Utd tym razem się zemścił - prowadząc jedną bramką dają sobie spokój, dzisiaj zapłacili za to w ostatnich 10 sek. czasu doliczonego)
BTS kurs: 1,53 buk: Bet365 ✅ (edit: Tottenham zagrał świetne spotkanie, remis 1:1 zasłużony)
Myślę, że po takim kursie można zaryzykować na lidera tabeli, szczególnie, że Tottenham ostatnio zremisował na wyjeździe z QPR. Meczu wprawdzie nie oglądałem, więc nie wiem co tam się działo, ale QPR to drużyna z ostatniego miejsca. Man Utd za to wygrywa, a w ostateczności remisuje mecz za meczem więc po kursie 1,80 i to jeszcze z podpórką warto moim zdaniem zagrać. BTS wydaje się też pewniakiem, ale po takim kursie nadaje się do dubelka.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
20.01.2013 godz 14:30
Chelsea - Arsenal
Typ - 1HT
kurs - 2,55 Bet Victor wynik 2-0 ✅✅
stawka 3/10


Dzisiejszego popoludnia czeka nas starcie druzyn z londynu z anglielskiej Premier LEague , zagraja ze soba druzyny Chelsea i Arsenalu .
Skupie sie tutaj na grze do 1 polowy. Druzyna Chelsea do przerwy to solidna ekipa zajmuja 2 miejsce w lidze pod tym wzgledem wyniki jakie uzyskuja do 45min w domu to 5zwycietw 4 remisy 2przegrane bramki 13:5 ! . W ostatnich 5 meczach strzelili 5 bramek do przerwy . Sredni czas strzelenia 1 bramki przez ta druzyne na domowym stadionie to 28minuta , traca zas w 42minucie meczu .
Druzyna Arsenalu na wyjazdach strzela 1 bramke srednio ok . 45minuty , traci ok .30 minuty meczu . W ostatnich 5 meczach do przerwy druzyna ta strzelila 2 bramki .
Ich gra na wyjazdach to 2 zwyciestwa 6 remisow 3 przegrane bramki 7-6 !
W ostatnich 7 meczach miedzy tymi druzynami druzyna Chelsea 4 razy schodzila na prowadzeniu do przerwy , a 5 razy strzelala do przerwy GL!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Dzis Arsenal moze malo niespodzianke zrobic i pokonac Chelsea.Wczoraj rownie wysoki kurs byl na Sunderland i co?wygrali..Reading tez wysoki kurs i weszlo.Manchester mysle ze pokona Spurs i umocni sie na fotelu lidera.Jesli chodzi o mecz w pon to Everton moze miec klopoty jesli Boruc bd mial dzien w bramce swietych
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dyscyplina Piłka nożna: Premiership, Anglia
Spotkanie: Chelsea - Arsenal Londyn
Typ: 1 ✅ 2:1
Kurs: 1.90 ✅
Bukmacher: Expekt


O 14:30 hit 23 kolejki angielskiej premership. Ciężko wskazać jednoznacznie faworyta w meczu derbowym. Jak wiemy takie spotkania rządzą się swoimi prawami.
Forma obu zespołów jest zbliżona, grają w kratkę, bez rewelacji. The Blues w ostatnim meczu zaledwie zremisowali ze Świętymi 2-2, prowadząc już 2-0! Na takie zlekceważenie przeciwnika w dniu dzisiejszym nie może bć mowy. Dwa wcześniejsze mecze to 4-0 w Stoke i porażka u siebie z Swansea.
Arsenal gra moim zdaniem od początku bardzo niestabilnie. Potrafią zagrać bardzo słabo jak z Wigan (ulegając 1-0), a innym razem grają bardzo skutecznie wygrywając spokojnie z Newcastle.
Manager Arsen Wanger podkreślał przed spotkaniem, że jego podopieczni muszą zagrać bardziej agresywnie w tym spotkaniu. Gra z klepki czy bez pressingu i szybkiego odbioru piłki nie przyniosą w dniu dzisiejszym punktów.
W ostatnich latach w bezpośredniej rywalizacji więcej zwycięstw odnieśli The Blues - 6-1-3. W latach 09 i 10 była nawet seria 5 zwycięstw z rzędu Chelsea.
Uważam, że aut własnego boiska, słaba obrona Arsenalu, lepsza sytuacja w ofensywie Chelsea (dobrze wkomponował się nowy napastnik - Ba) przyniosą dzisiaj rezultat w postaci 3 punktów dla Chelsea Londyn.


Przewidywane składy:

Chelsea: Cech - Azpilicueta, Ivanović, Luiz, Cole - Ramires, Lampard, Mata, Oscar, Hazard - Ba

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs - Wilshere, Diaby, Ramsey, Cazorla, Podolski - Walcott

Powodzenia
btw. Mimo, że stawiam na The Blues to serem jestem za... Go Go Gunners! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dzisiaj o godzinie 17 na White Hart Line zmierzą się zespoły, które obecnie prezentują bardzo dobrą formę w lidze, przez co mecz zapowiada się niesamowicie ciekawie, chodzi oczywiście o Man Utd i Tottenham.
Szczerze powiedziawszy, sądziłem że zawodnicy Tottenhamu w tym sezonie będą co najmniej o kilka pozycji niżej(odejście Modrica i zmiana trenera na Boasa) a tu taka niespodzianka. Przemyślane transfery, dobra gra na szpicy Defoe, oraz cudowna gra w destrukcji mojego cichego bohatera tego zespołu Sandro skutkują świetną formą tego zespołu w tym sezonie. Niestety sezon w Anglii trwa w najlepsze, a więc zawodnicy okupują go kontuzjami i dzisiaj w drużynie gospodarzy zabraknie Brazylijczyka Sandro, co moim zdaniem może być kluczowe w dzisiejszym meczu bo to jest zawodnik w mojej opinii obecnie najlepiej grający na świecie na pozycji defensywnego pomocnika(polecam przejrzeć statystyki przejęć w meczu). Warto dodać brak kontuzjowanych Gallasa, Kaboula oraz absencje Adebayora(PNA).

W drużynie Czerwonych Diabłow do gry wrócił Rooney. RVP zgarnął nagrodę zawodnika miesiąca, strzela brameczki na zawołanie, zawodnik marzenie. Warta pochwały jest, również postawa lewego obrońcy Diabłow Evry, chłopak w tym sezonie mimo już konkretnego wieku w tym sezonie zachwyca, strzela bramki asystuje oraz twardo gra na obronie. Tak jak i w drużynie Kogutów tak i w drużynie goście zabraknie kilku graczy. Z powodu kontuzji nie zagra Young, na urazy narzekają środkowi obrońcy Vidic oraz Evans.

W w ostatnim meczu Koguty niespodziewanie ograły Man Utd na Old Trafford 3:2.
Dzisiaj myślę, że Diabły wyciągneły wnioski po ostatnim meczu i zrewanżują się Kogutom. Tak jak wcześniej wspomniałem kluczowy może się okazać brak Sandro.
Obie drużyny w formie ale dzisiaj wygrają Diabły.

Tottenham - Man Utd @ 2.35 Tobet 93 minuta jak moooogli?!...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 0

bartlomiej-d

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier
Spotkanie: Tottenham - Manchester United
Typ: Manchester United -1
Kurs: 4,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Niedziela w Londynie zapowiada się bardzo ekscytująco, po derbach w których mierzą się Chelsea i Arsenal, w innej części Londynu zmierzą się Spursi z Czerwonymi Diabłami.

Mój typ to zwycięstwo United i to zwycięstwo minimum różnicą 2 goli.

Po pierwsze, każdy kto ogląda Premier League musi przyznać, że United na ten moment są bezwzględnie najlepszą drużyną na wyspach. Szeroka kadra, możliwości rotacji bez straty na wartości podstawowej 11 i RvP w fenomenalnej formie, to główne czynniki wpływające na obecną pozycję ekipy z czerwonej części Manchesteru.
Nie mam wątpliwości, że to United zwyciężą w dzisiejszym meczu. Ponadto różnica klas na dzień dzisiejszy między liderem a dzisiejszymi gospodarzami jest na tyle duża, że będzie to zwycięstwo kilku bramkowe.

Dodatkowo w składzie Tottenhamu na dzisiejszy mecz zabraknie Adebayora, który wyjechał na PNA oraz kontuzjowanego w ostatnim meczu Sandro. Są to moim zdaniem dwa znaczące osłabienia drużyny dzisiejszych gości.

Statystyki również przemawiają za United. W 20 ligowych potyczkach na White Hart Lane gospodarze wygrali tylko 3 razy, goście z United byli górą w 12 konfrontacjach.
Tottenham nigdy nie wygrał z United 2 razy w trakcie sezonu. Pierwszy mecz nieoczekiwanie zakończył się zwycięstwem Spurs, więc trzymając się statystyk czas na zwycięstwo United.
W większości ostatnich meczów między tymi drużynami, gdy wygrywały czerwone diabły były to zwycięstwa różnicą więcej niż jednego gola. Chronologicznie: 3:1, 3:0, 2:0, 3:1, 2:0, 3:1, 5:2 i tak do 2009 roku.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Manchester United
Podzielam zdanie Memfiska, który zwycięzcę dzisiejszego szlagieru upatruje w liderze, Manchesterze United. Na pewno Tottenham postawi trudne warunki podopiecznym Sir Alexa Fergusona gdyż widać, że Andre Villas Boas powoli układa Kogutów w dobrą drużynę. Zawodnicy z White Hart Line nie przegrali w lidze od sześciu spotkań (cztery zwycięstwa i dwa remisy), a dziś na pewno będą chcieli tą passę podtrzymać. W drużynie gospodarzy nie zagra podstawowy środkowy pomocnik Sandro, który w tym sezonie już nie wystąpi i jest to ogromna strata dla Londyńczyków. Jest to niewątpliwie bardzo ważna postać w układance AVB, który w środku pola czyści co się da. Dla potwierdzenia tej tezy przytoczę fakt, że ostatnio w którymś z programów lub w trakcie któregoś meczu transmitowanego na Canal+ jeden z komentatorów wymienił trzech zawodników wśrod europejskich lig, którzy mają najwięcej odbiorów. No i na pierwszym miejscu był Brazylijczyk z Tottenhamu tak więc brak tego zawodnika na pewno będzie widoczny. Jeśli chodzi o Czerwone Diabły to kontynuują oni passę dziesięciu kolejnych ligowych meczów bez porażki, a ich dokładny bilans w tym czasie to dziewięć zwycięstw (w tym 3:2 z Manchesterem City oraz 2:1 z Liverpoolem) i jeden remis. W ogóle ekipa z Old Trafford bardzo dobrze radzi sobie z drużynami z tej ścisłej szóstki ponieważ oprócz dwóch wspomnianych wcześniej meczów wygrali oni z ponownie z Liverpoolem 2:1, z Arsenalem 2:1, z Chelsea 3:2. Jedyna drużyna, która pokonała drużynę z Manchesteru jest właśnie Tottenham, który pokonał ich na OT 3:2. Tak więc powód i chęć rewanżu na pewno jest ogromna. Poza tym do składu powrócił po kontuzji Wayne Rooney, którego wkładu i znaczenia dla drużyny chyba nie trzeba opisywać gdyż jest on nieoceniony. Do tego dochodzi Holenderski supersnajper Robin van Persie, który w tym sezonie potwierdza, że jest jednym z najlepszych napastników na świecie przewodząc w klasyfikacji najlepszych strzelców z siedemnastoma golami na koncie. Biorąc wszystkie aspekty pod uwagę moje typy na dzisiejszy szlagier to :
Manchester United @ 2,40 ⛔ 1:1
Manchester United powyżej 1,5 gola @ 2,00 ⛔ 1
Powyżej 2,5 gola @ 1,72 ⛔ 2
Obydwie drużyny strzelą @ 1,57 ✅ 1:1
Robin van Persie strzeli @ 1,95 ✅
Kursy z bet365
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Southampton - Everton

Krótko i treściwie, Everton w ostatniej kolejce &#39;zniszczył&#39; swój piękny wynik, czyli bodajże 19 BTS&#39;ów pod rząd. Dziś wydaje mi się, że BTS padnie, obie drużyny lubią strzelać, ale i łatwo tracą bramki. Jest kilka osłabień, ale myślę, że bez tych zawodników też dadzą radę dzisiaj postrzelać.
Everton:
Hibbert (5/0) - kontuzja
Gibson (9/0) - kontuzja
Mirallas (11/1) - lekki uraz
Heitinga (16/0) - lekki uraz
Southampton:
Fonte (20/2) - kontuzja
Lallana (16/2) - kontuzja
W The Toffies panują bardzo dobre morale, są na dobrym miejscu w tabeli, zdobywają punkty, czego chcieć więcej, na pewno będą chcieli dziś powalczyć o 3 punkty, więc strzelanie bramek to priorytet. Z kolei S&#39;hampton do strefy spadkowej &#39;traci&#39; trzy oczka, więc ważne jest zdobywanie punktów, co wiąże się również ze zdobywaniem bramek. BTS jak najbardziej do grania wg mnie. Jeszcze jedno - Everton jest bardzo ugodową drużyną (więcej remisów jak na razie ma tylko Stoke - 11), więc za drobne zagram na remis tych ekip, ponadto Belg Marouane Fellaini jest w świetnej formie i robi różnicę w środku i całej ofensywie, więc również za małą kwotę zagram na jego bramkę. Rzekłem, czas na bety
bet365
BTS @1,66 [3/10] ⛔
Fellaini strzeli @3 [0,5/10] ⛔
Remis @3,50 [1/10] ✅
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zaległy mecz 19 kolejki pomiędzy Arsenalem a WHU zostanie rozegrany jutro wieczorem. Tamte zawody zostały odwołane z powodu strajku pracowników metra stąd przełożenie spotkania. William Hill oferuje takie kursy:



Kanonierom odjeżdża coraz bardziej Liga Mistrzów. Do 4 Tottenhamu Kanonierzy tracą już 7 pkt więc strata dość pokaźna. Młoty jako beniaminek całkiem dobrze sobie radzą, do tego dochodzi fakt, że to derby Londynu więc nie powinni &quot;położyć&quot; się na Emirates. Jak ktoś ma jakiś pomysł jak podejść do tego spotkania to śmiało może się tym pomysłem podzielić ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
VS
Kanonierom odjeżdża coraz bardziej Liga Mistrzów.
Oj tak, to smutny ale prawdziwy scenariusz. Gospodarze w wypadku zwycięstwa zbliżą się do czołowej czwórki, zwiększając swoje szanse na grę w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Młoty jednak są w tym sezonie wymagającym rywalem. Mecz powinien przebiegać pod dyktando Arsenalu, ale czy po 3 kolejnych meczach bez zwycięstwa są w stanie pokonać West Ham? Kurs na Kanonierów zbyt niski, aby brać go w ciemno, lepiej poszukać typu w strzelcach bramek. Ostatnie mecze Młotów to popis mało skutecznej gry, co było efektem 4 kolejnych meczy bez zwycięstwa. Nawet potyczka z QPR, gdzie wszyscy spodziewali się przełamania, zwycięstwa nie było. Jedni i drudzy głodni zwycięstwa, a gdy tak jest zazwyczaj kończy się to podziałem punktów... Długo myślałem nad wieloma scenariuszami tego meczu, ale ostatecznie wybrałem nieco ekscentryczny typ. W meczu z Chelsea strzelił gola, wprawdzie nie jako pierwszy, tylko jako drugi i był jedynym piłkarzem który wpisał się na listę strzelców w Arsenalu. Mowa o Theo Walcott w rzeczy samej. Wcześniej było spotkanie z Newcastle i każdy z was pamięta hokejowy wynik 7:3. Kto wtedy jako pierwszy strzelił gola? Walcott oczywiście. W spotkaniu z West Ham myślę że gola strzeli, a kurs na to zdarzenie wynosi około 2.00. Ale to, że jako pierwszy jest ponad drugie tyle wyższy. A prawdopodobieństwo bardzo podobne.
strzelił, ale nie jako pierwszy...
Typ: Theo Walcott strzeli gola jako pierwszy ⛔
Kurs: 5.00

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom