>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

23. kolejka LaLiga (5.02 - 7.02.2022)

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: piłka nożna/La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Mallorca vs Cadiz
Typ: powyżej 8.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 4.45⛔
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Przenosimy się na Majorkę, gdzie dojdzie do pojedynku dwóch zespołów, które mogą być zawiedzione rezultatami osiąganymi w środku tygodnia. Przypomnijmy, że gospodarze mierzyli się w Madrycie z miejscowym Vallecano, a Cadiz z Nietoperzami w Walencji w ramach ćwierćfinałów Pucharu Króla. Mógł to być sukces obu klubów w hiszpańskim pucharze, ale marzenia się już skończyły. Mallorca miała swoje sytuacje, ale nie potrafiła ich wykorzystać i to przeciwnik sięgnął ostatecznie po awans. Czas skupić się walce o utrzymanie, bo ich sytuacja nie jest za ciekawa i tym samym każde zdobyte oczko jest na wagę złota, szczególnie w dzisiejszej rywalizacji. Cadiz dzielnie spisało się w Walencji, zabrało jednak jakości, aby pokonać faworyta w Pucharze Króla. Tutaj również pojawiają się myśli o spadku, szczególnie gdy znajdujesz się na jednym z ostatnich miejsc La Liga. Zmiana szkoleniowca stała się faktem i okres próbny za nim. Zwycięstwo z Levante było bardzo ważne i Sergio chce zdobyć kolejny komplet punktów. Czy Majorka zostanie przez nich zdobyta?

Nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować kartoniki. Są to zespoły, które walczą o utrzymanie i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jest to ważny pojedynek. Mam nadzieję, że zarówno Mallorca, jak i Cadiz będą bojowo nastawione i sędzia Carlos del Cerro Grande będzie miał sporo pracy na boisku. Jak pokazały spotkania w ramach Pucharu Króla gospodarze i goście otrzymywali wiele upomnień i podobnie powinno być także dzisiaj w bezpośredniej rywalizacji. Można pobrać sobie niższe linia, ale ja na potrzebę Typów Dnia pobrałem najwyższą. W pierwszym bezpośrednim spotkaniu rozgrywanym w Kadyksie padło 11 kartoników, nie obrażę się na powtórkę, szczególnie w takiej sytuacji, w której znajdują się aktualnie oba zespoły.
 
Ostatnia edycja:
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna/La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Barcelona vs Atletico Madryt
Typ: powyżej 3.5 kartek Atletico Madryt
Kurs:3.50
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

U innych bukmacherów kurs na to zdarzenie jest dużo niższy 2.3-2.5. Pewnie błąd bukmachera. Sędzią jest Pan Manzano J. który potrafi sypnąć kartkami (zdjęcie poniżej). Ja próbuje.
1644156809992.png
1644156876005.png
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Espanyol
Typ: Athletic Bilbao więcej RR & Athletic Bilbao powyżej 5,5 RR
Kurs: 1.76
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Niestety linie rożnych na Bilbao nie są już tak zachęcające. Bukmchery już nie wystawiają niskich linii na Bilbao dlatego trzeba grać to co proponują. Bilbao kiedy musi atakować i dąży do odrobienia wyniku to jest w stanie nabić wiele rożnych. Jeżeli Baskowie nabijają po 8 rożnych z takimi drużynami jak Barcelona i Real to zdobycie minimum 6 rogów z Espanyolem nie powinno stanowić problemu. Gospodarze są najlepszą drużyną w lidze z średnią 6,73 RR/mecz (7,8 RR/mecz u siebie) - warto iść w kierunku rożnych Basków. Ja dokładam jeszcze, że zdobędą najwięcej rożnych. Ponieważ nie sądzę, że Espanyol zbliży się do linii 6 rogów.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom