>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka PKO Ekstraklasy (24.02 - 27.02.2022)

Status
Zamknięty.
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Jagiellonia - Raków
Typ: Remis/Raków bts nie @ 2.19 totalbet

Legia - Widzew
Typ: Remis/Legia bts tak @ 2.20 totalbet

Dziś w dużym skrócie bo pracy duzo. Oglądając poprzednią kolejkę Raków co by nie mówić trochę się rozkręcił, chyba złapali odrobinę swieżości lub w końcu się spieli. Duża liczba stworzonych sytuacji, skuteczność tylko 2 bramki, choć mogła być wyższa. Jagiellona w meczu z Radomiakiem w tej wietrznej pogodzie nie pokazała zbyt wiele a generalnie gdyby nie Alomerović to powinna zejść pokonana z boiska. Jaga niby gra u siebie ktos powie 2:0 z Pogonią i będą liczyli na podobny sceraiusz. Tylko fakt faktem Raków to lepszy zespół w defensywie aniżeli Pogoń, która z każdym traci gole a Jagiellonia gra na zasadzie najlepiej nie stracić a może coś sie uda z kontry. Jedynie jestem ciekaw czy Raków zagra mocniej do przodu czy zagra bardziej zachowawczo jak do tej pory na wyjazdach. Nie ździwi mnie tutaj także jakiś under 2,5 choć poszedłem bardziej ryzykownie na brak bts. Zobaczymy czy dobrze wybrałem :)

Drugie spotkanie mega klasyk nie trzeba tego meczu przedstawiać. Sam jestem ciekaw przebiegu tego spotkania. Teoretycznie ostatnie spotkanie Legii powinno się zakończyć remisem, Wilczek miał taką sytuację, że powinien ją wykorzystać. Podtrzymuję zdanie z poprzednich typów, że Legia w ofensywie coś strzela a i daje tworzyć przeciwnikom sytuację. Ostatnie spotkania Legii u siebie to wyniki btsowe. W drużynie Widzewa ostatnio skuteczność zawodzi, choć trzeba w końcu wykorzystywać sytuację a kiedy to robić jak nie dzisiaj ? Przy takim stylu grania Widzewa na pewno też coś stracą. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to jeden z tych Polskich klasyków gdzie wszysscy zapowiadają wielki mecz a będzie 0:0. Patrząc na dyspozycję zespołów pasuję mi takie 1:1, wiec idę w btsa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
No cóż szkoda tego centrostrzału z początku spotkania, mógłby być komplet a klasyk jak najbardziej nie zawiodł choć gdyby Hansen podał a nie strzelał to kto wie czy nie byłoby powtórki z 97 roku.

Typy na jutro:

Piast - Cracovia

Cracovia/X & under 2,5 @ 2.29 totalbet

Pachnie mi dosyć underowyn meczem ze wskazaniem na Cracovie, gdyż nie zdziwię się jeśli skontrują Piasta (znając styl gry Jacka Zielińskiego) A jeśli murawa będzie tak wyglądać jak tydzień temu, to będzie ciężko się grało, co bardziej będzie sprzyjało underowi. Teoretycznie to Piast bardziej musi się postarać aniżeli Craxa. Craxa poczeka co zaoferuje Piast. Dyspozycja moim zdaniem też lepsza po stronie Cracovii, jestem ciekaw czy Piast nie będzie wypompowany mentalnie po Legii, chociaż 3 równy mecz, który miałaby rozegrać Cracovia w eklasie to jednak duże wyzwanie i zobaczymy czy w zespole Pasów jest stabilizacja.

Warta - Korona

Korona/X & under 2,5 @ 2.47 totalbet

No i tutaj moim zdaniem kursy są wystawione z czapy. Kumam że Szulczek fajnie ustawia zespoły taktycznie i naprawdę dobrze rzeźbi z tego co ma, ale serio wystawiać na zespół Kuzery, który gra naprawde nieźle na wiosnę ponad 4 ? Warta w Grodzisku szalu nie pokazuje, lepiej ciuła punkty na wyjazdach. Myślę, że Korona spokojnie powalczy i nie wydaje mi się by przegrała remis spokojnie jest w zasięgu. A wydaje się, że to będzie mecz walki więc idę w under.

Lechia - Radomiak

Radomiak/X & under 2,5 @ 2.42 totalbet

Co tutaj pisać Lechia u siebie notuje undery plus gra na zasadzie byle nie stracić a może coś uda nam się ukłuć pomimo całkiem niezłych nazwisk w kadrze. Radomiak podobnie choć ten zagraniczny zaciąg robi całkiem niezłą robotę z przodu. Po ostatnich spotkaniach i wrażeniach artystycznych z gry wydaje się, że bardziej efektywną ofensywę ma Radomiak a Lechia męczy bułę, Jestem ciekaw czy zagra od początku Flavio i czy to wpłynie na żywszą grę Gdańszczan. Spodziewam się możliwego kolejnego undera, ale dlaczego Radomiak miałby nie wywieźć conajmniej remisu ?
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Cracovia Kraków
powyżej 3,5 kartek @ 1,4 / (średnia żk 2,24 - 2,48)
Sędzia: Jakubik - 62 żółte (śr. 4,77), 6 czerwonych

Warta Poznań - Korona Kielce
powyżej 3,5 kartek @ 1,36 / (średnia żk 2,1 - 2,9)
Sędzia: Stefański - 59 żółtych (śr. 4,54), 2 czerwone

Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
powyżej 4,5 kartek @ 1,55 / (średnia żk 2,48 - 2,62)
Sędzia: Myć - 30 żółtych (śr. 4,29), 2 czerwone

Ako: 2,95 / Totalbet

Nie ma co się za bardzo rozwodzić nad tymi typami: Piast, Korona i Lechia uwikłane w walkę o utrzymanie. Ich rywale w miarę spokojni no może poza Wartą bo jak przegrają a dół tabeli znowu zapunktuje to ich przewaga nieco zmaleje.
Warunki pogodowe są rożne, murawy również, jedne lepsze do grania inne gorsze jak np. ta w Gliwicach także nie widzę w tych spotkaniach finezyjnej gry tylko takie typowe mecze w których będzie sporo walki i starć między zawodnikami.
Taki zakład z tych 3 spotkań moim zdaniem jak najbardziej dzisiaj do gry z małym ryzykiem niepowodzenia.
 
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
No to wczoraj eklasa dała wyniki :LOL: Może już dziś bez większych analiz . Wszystko totalbet.

Na dziś:
Stal/X & under 2,5 @ 2.49
Pogoń/X & bts @ 2.32
Lech/X & bts @ 2.27

Moim subiektywnym zdaniemvStal u siebie wygląda lepiej niż na wyjazdach. Górnik obecnie nic nie prezentuje wydaje mi się, że lekka przewaga powinna być po stronie gospodarzy.
Pogoń W końcu solidnie wygrany mecz, ale podtrzymuje zdanie o ich tracenia bramek, Wisła na pewno będzie coś miała do strzelenia choć chyba nie na tyle by pyknać Pogoń.
Gdyby Lech nie grał w pucharach i nie było rotacji oraz w lidze grał szczelniej w defensywie dałbym bts nie, bo to co gra ostatnio Śląsk to zakrwawa o pomstę do nieba a tak możliwe, że uda im się coś strzelić z konterki bo Lech daje dużo możliwości by coś ukłuć. Chociaż mam nadzieję, że nie przegrają jak ostatnio z Zagłębie i był to wypadek przy pracy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +317
N 12,7K

nafciarz1995

Użytkownik
Bartek Spiaczka otrzyma zolta kartke 2.55 @ superbet

Bartek ma na koncie 3 zolte kartki, z Korona I tak nie moze zagrac wiec to idealna sytuacja by dostac kartke I sie wyzerowac z kartek.

✅✅✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +491
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom