>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

22. Kolejka Bundesligi 17-19.02.2012

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
22 KOLEJKA

Przed nami czas na kolejną rundę. W piątek na otwarcie mamy potyczke Hoffenheim i Mainz. W sobote hitów nie ma ale w niedziele z pewnością emocji nie zabraknie w spotkaniu Schalke, które zmierzy się z Wilkami gdzie Magath z pewnością będzie miał coś do udowodnienia.Warto dodać, że niektóre ekipy w środku tygodnia grają w rozgrywkach pucharowych. Zapraszam do komentowania i pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 28

roki1

Użytkownik
Pisze juz dzisiaj bo potem to bez szans.Patrzac na piatkowe druzyny jakos nie widze faworyta w tym spotkaniu.Raczej szanse tych druzyn oceniam po rowno.Poza tym te druzyny lubia remisowac.Bo jedna jak i druga druzyna ma 6 remisow.Troche 3 remis pod rzad druzyny Mainz jak i Hoffenheim wydaje sie malo prawdopodobny,ale druzyna Mainz juz miala taka sytuacje.Wiec ja licze na powtorke i na dotrzymanie kroku druzyny Hoffe.Remis w Pinnacle jest za 3.46

FC Nürnberg-FC Kőln
W tym meczu licze najbardziej na nawalnice z strony gospodarzy.Nawalnice jaka gospodarze zrobili druzynie Dortmund.Chodzi mi o pierwsza polowe bardziej.Bo w pierwszej polowie szturm mi sie bardzo podobal.I jestem dosc pewny ze Nurenbergia ma w planach powtorke.Z Dortmundem nie mieli szczescia i mysle ze sie to teraz odwroci.Gospodarze nie wygrali od 3 spotkan i jak dla mnie przyszedl idealny moment na wygrana.Koln jest teraz dosc slaby.I watpie zeby nawet wywalczyli remis.Wygrali ostatni mecz wyjazdowy w Kaiserslautern.Tylko ze Gospodarze tamtego meczu to zagrali tragicznie i jeszcze Borysiuk dostal czerwona kartka.Tutaj tak latwo nie bedzie i jak dla mnie dosc mocna jedynka.Pinnacle placi na ta chwile 1.78.Tez mi sie wydaje ze wygranie pierwszej polowy przez Nurenbergie bylo by dobrym betem.

FC Schalke 04 VfL Wolfsburg

Ogladajac ostatni mecz Wolfsburga powiedzialem sobie ze stawiam przeciwko Wolfsborgowi w nastepnej kolejce nie zaleznie z kim beda grac.I tak robie,Wypadlo na Schalke i ok.Wolfsburg nie ma wogle obrony i co najciekawsze jakos specjalnie nie chcialo im sie walczyc.Dopiero jak dostali od trenera zjebki w przerwie to nawet zaczeli robic wslizgi hehe.Dla mnie to niepojete.Moze faktycznie przyjezdni beda chcieli cos udowodnic w niedziele.Tylko ze pilkarze gospodarzy wydaje mi sie ze satysfakcji Maghatowi tez nie beda chcie dac.Mecz podobny do Nurenbergi taki na przelamanie bo Schalke ostatnio nie najlepiej.A pilkarsko sa duzo lepsi i przede wszytkim walcza.I mysle ze nawet po Europa league powinni sobie z Wolfsburgiem poradzic.Pinnacle placi cos kolo 1.65 za gospodarzy.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
FC Nürnberg-FC Kőln W tym meczu licze najbardziej na nawalnice z strony gospodarzy.Nawalnice jaka gospodarze zrobili druzynie Dortmund.Chodzi mi o pierwsza polowe bardziej.Bo w pierwszej polowie szturm mi sie bardzo podobal.I jestem dosc pewny ze Nurenbergia ma w planach powtorke.Z Dortmundem nie mieli szczescia i mysle ze sie to teraz odwroci.Gospodarze nie wygrali od 3 spotkan i jak dla mnie przyszedl idealny moment na wygrana.Koln jest teraz dosc slaby.I watpie zeby nawet wywalczyli remis.Wygrali ostatni mecz wyjazdowy w Kaiserslautern.Tylko ze Gospodarze tamtego meczu to zagrali tragicznie i jeszcze Borysiuk dostal czerwona kartka.Tutaj tak latwo nie bedzie i jak dla mnie dosc mocna jedynka.Pinnacle placi na ta chwile 1.78.Tez mi sie wydaje ze wygranie pierwszej polowy przez Nurenbergie bylo by dobrym betem.
Z tym się zgodzę tylko kurs mi trochę nie pasuję na gospodarzy, trochę za niski. Poczekam na live albo do dnia meczu może kursy polecą w górę ale wątpię. Nurnberg u siebie zdecydowanie lepiej gra a niżeli na wyjazdach, typowy mecz za 6pkt i chyba czas na 3pkt dla Nurnberg, które spisuję się u siebie bardzo dobrze. Więcej napisze niebawem. Na ta rundę mam jeden mocny pomysł ale jeszcze trochę za wcześniej, trzeba poczekać na informację odnośnie składów. Co do meczu Schalke to grają w pucharach w środku tygodnia, po za tym kurs nie adekwatny do ryzyka, Wolfsburg zagrał piach z Freiburgiem, szczególnie w obronie ale z tymi mocniejszym nie grają najgorzej po za tym Magath ma coś do udowodnienia i kto wie czy remis go nie zadowoli. Schalke faworytem ale kurs tzw &quot;pułapka&quot;.
 
K 6

kursa

Użytkownik
I ja podzielam zdanie wyżej wymienionych.Kurs może faktycznie za niski ale i tak da się przyjąć.Ja natomiast chciałbym zająć się meczem K&#39;Lautern vs M&#39;Gladbach.Coś mi tu śmierdzi.Kurs na gości mocno mocno zawyżony.I nasuwa się pytanie grać czy nie?Szukam haczyka ale nie mogę znaleźć.Wszystko przemawia za gośćmi.Są ostatnio w gazie mogą podziubać w tym sezonie jeszcze.A gospodarze jak dla mnie piach.Gladbach 5 ostatnich meczów 4 zwycięstwa 1 remis.W ostatniej kolecje pograli sobie z Schalke ???? ) gospodarze przywieźli z Alianz Areny tylko 2 bramki ale nie ważne ile ważna porażka.W tym meczu typuję jednak 2 obym nie został mile zaskoczony.Na piątkowy mecz też raczej jestem za X ale pożyjemy zobaczymy.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
I ja podzielam zdanie wyżej wymienionych.Kurs może faktycznie za niski ale i tak da się przyjąć.Ja natomiast chciałbym zająć się meczem K&#39;Lautern vs M&#39;Gladbach.Coś mi tu śmierdzi.Kurs na gości mocno mocno zawyżony
Czytasz w moich myślach, rozklepałem to spotkanie na części pierwsze i tylko czekam na składy ze strony Gladbach. Kurs taki a nie inny ze względu na to,że grają na wyjeździe. U siebie Gladbach gra dużo lepiej ale tutaj raczej nie powinno być problemu z katastrofalnym Lautern. Kurtz z nożem na gardle ale coś czuję, że niebawem wyleci ale kogo by tam nie zatrudnili to i tak ci zawodnicy nie będą w stanie zbyt wiele zwojować.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Może i macie racje z tym K&#39;lautern, ja jednak meczu się nie tykam, bo różnie to może być. Kaiser ostatnio słabo bardzo słabo, Gladbach zadziwiająco dobrze, może być jakiś piskus, aczkolwiek nic na to nie wskazuje. A tak czysto statystycznie to wg moich statystyk od 1998 roku Borussia nie wywiozła z Kaiserslautern ani razu 3 punktów. Wiadomo, że ten sezon jest wyjątkowy dla Monchengladbach, ale tylko chciałem narzucić również tę stronę medalu.
Hamburger ostatnio zaczął grać lepiej w piłkę i w starciu z nieskutecznym Werderem to gospodarze będą faworytami.
Problemów nie powinna mieć Norymberga, która na własnym obiekcie podejmie bez formy Koln, nie może być w tym spotkaniu mowy o jakiejkolwiek porażce gospodarzy i dla mnie murowanym faworytem są gospodarze, którzy u siebie są groźni dla każdego.
No i spotkanie, które grać odradzam to Hertha - Borussia, tutaj zmiana szkoleniowca w Berlinie, po tak fatalnej passie stołeczni do tego meczu powinni podejść spokojnie, bez żadnej spiny i to może być kluczem do sukcesu, bo przecież na jesień wygrali w Dortmundzie 2-1, a granie na BVB po takim kursie na wyjeździe zdecydowane odradzam.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Może i macie racje z tym K&#39;lautern, ja jednak meczu się nie tykam, bo różnie to może być. Kaiser ostatnio słabo bardzo słabo, Gladbach zadziwiająco dobrze, może być jakiś piskus, aczkolwiek nic na to nie wskazuje. A tak czysto statystycznie to wg moich statystyk od 1998 roku Borussia nie wywiozła z Kaiserslautern ani razu 3 punktów. Wiadomo, że ten sezon jest wyjątkowy dla Monchengladbach, ale tylko chciałem narzucić również tę stronę medalu.
Widzę co rundę mamy odmienne zdania. Jutro przedstawię swój pogląd i analize. Statystyki są mało ważne, nie chce tutaj nic udowadniać ale był pewien mecz w którym to Nurnberg nie wygrała od 10 lat i się przełamali. Statystyki są dobre do paru meczów wstecz itd nic po za tym.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
wCiekawy mecz dzisiaj pomiędzy zespołem Hoffenheim oraz Mainz. Któż by się spodziewał, że ekipa Mainz, która w zeszłym sezonie walczyła z powodzeniem o europejskie puchary, w tym sezonie musi patrzeć na dół tabeli, zwłaszcza, że mają tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. Zespół gospodarzy ostatnie 5 ostatnich meczy na swoim obiekcie zremisował (ogólny bilans na własnym boisku 3-6-1 11-8), natomiast zespół gości po za swoim obiektem nie może pochwalić się satysfakcjonującym bilansem (1-6-3 13-16), jedyna wygrana &quot;przytrafiła&quot; im się od razu w pierwszym meczu na wyjeździe w tym sezonie. Na myśl nasuwa się pytanie, czy w końcu Mainz się przełamie i da radę wygrać z drużyną Hoffeheim? W moim odczuciu nie nastąpi to dzisiaj. Obie drużyny jak wody potrzebują punktów, dlatego uważam, że można liczyć dzisiaj na dobry mecz walki. Jednakże uważam także, że żadna z drużyn nie otworzy się od początku spotkania narażając się na ataki jednej, bądź drugiej strony i z tego też powodu oraz na podstawie przytoczonych wcześniej statystyk proponuję na ten mecz under 2,5 bramki. Innym typem, który chodzi mi po głowie to remis w całym meczu lub do przerwy.
Propozycje:
Hoffenheim - Mainz under 2,5 bramki @1,725 ✅
Hoffenheim - Mainz X @3,30
✅
Hoffenheim - Mainz X do przerwy @2,10 ✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Kurde o co chodzi ? ;). Gladbach jest bez dwóch zdań faworytem ale kurs jest intrygujący. Kaiserslautern ma miernych napastników, którzy ostatnie nie tyle mało strzelają, co nie strzelają wcale. W konfrontacji z defensywą Borussii napastnicy FCK wyglądają słabo, nie wyobrażam sobie aby Wagner czy Shechter byli wstanie przejść obecnie najlepszą defensywę Bundesligi, która straciła w tym sezonie ligowym tylko 12 bramek. Nie wiem może trzeba zwrócić uwagę na to, że K&#39;lautern na własnym boisku potrafi wybiegać sobie wynik, chociaż i tak nie wiedzę szans. Pewnie zagra Borysiuk, który miał ostatnio wolne, tylko że jemu brakuje ogrania na takim poziomie i to bezczelnie było widać jak w pierwszym swoim meczu nie wiedział co się dzieje w jego otoczeniu. Ostatnio FCK przegrało z Bayernem 2-0 no ale Bawarczycy ich rozklepali i gdyby tylko chcieli to by im wkopali więcej, z tym że Bayern na spokojnie dopisał sobie trzy punkty i większej uwagi do samego meczu nie przykładał. Borussia w optymalnym składzie, tuż po tym jak ostatnio pokazał Schalke gdzie jest ich miejsce wygrywając 3-0, uwydatniając wszystkie błędy S04. Nie wiem co to za zmyła z tym kursem ale to będzie cud jak Borussia M&#39;gladbach nie wygra tego spotkania.

1. FC Kaiserslautern - Borussia Mönchengladbach Typ:2 Kurs:2,25 Tobet




Myślę, że można grać na Leverkusen na BayArena. 1,5 to nie jest taki najgorszy kurs, a Bayern ma teraz szansę wyprzedzić Werder w tabeli bo nie tylko my wiemy ale i zawodnicy Bayeru wiedzą, że Brema ma dołek. Leverkusen nie wygrało, żadnego z czterech ostatnich spotkań (licząc mecz z Barceloną), co prawda remisowali ale to bez znaczenia, chyba każdy zdaje sobie sprawę, że lepiej razy wygrać niż dwa razy zremisować. Augsburg ma podobne problemy z wygrywaniem spotkań ale dla nich to jest naturalne i wątpię by spodziewali się zwycięstwa w tym spotkaniu, oni raczej będą szukać punktów z innymi rywalami i przede wszystkim u siebie. Ocenić mecz Bayeru z Barceloną nie sposób bo Niemcy się zamurowali i oczywiście mogli wytrzymać napór i zremisować ale Barca cisnęła, cisnęła i wcisnęła następnie pomysł Bayeru na ten mecz upadł i skończyło się 3-1.

Bayer Leverkusen - FC Augsburg Typ:1 Kurs:1,5
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
1. FC Kaiserslautern - Borussia Mönchengladbach

Kurs na BMG jak już chyba wszyscy zauważyli lekko przeszacowany,zastanawiałem się co mogło na to wpłynąć,i wydaje mi się,że -
po 1:- ostatni mecz między tymi druzynami w Kaiserslautern wygrali gospodarze 3:0;
po 2: - jak już ktoś napisał Borussia ostatnio wywiozła 3 pkt z Fritz-Walter-Stadion w ubiegłym wieku;
po 3: - &quot;Czerwone diabły&quot; to druga najcześciej remisująca drużyna 1Bundesligi,w ostatnich 11 meczach aż 7 remisów(i 4 porażki ;));
po 4: - jakaś kontuzja w drużynie Borussi o której nie wiem.
Mimo to ten mecz,patrząc na obecną formę obu drużyn to dla mnie 1. FC Kaiserslautern - Borussia Mönchengladbach 2 - 2,2 Bwin✅

Wartym rozważenia wydaje mi się mecz Hamburg – Werder Brema, Werder ostatnio słabiutko,nie wygrał żadnego z ostatnich 5 meczów.Hamburger też lekko w kratkę,ale biorąc pod uwagę jak gra Werder na wyjazdach,oraz to,że w regionalnych derbach presja kibiców będzie większa niż normalnie, Werder nie powinien wygrać.
W ostatnich 7 &quot;derbowych&quot; meczach w 6 wygrywali gospodarze(1 remis).
Hamburg – Werder Brema 1 DNB - 1,53 Bwin⛔

Pozatym Schalke 04 - VfL Wolfsburg 1 - 1,65 Bwin✅ - bo gorzej na wyjazdach niż &quot;wilki&quot; nie gra nikt.
Do tasiemki dla rozrywki (a nie dla pieniedzy) dorzuciłbym:
Bayer Leverkusen - FC Augsburg 1 DNB - 1,18 Bwin✅,bo boje się tego beniaminka;
TSG Hoffenheim - FSV Mainz x2 - 1,6 Bwin ✅,bo Hoffenheim jest najczęściej remisującą drużyną u siebie, a Mainz na wyjeździe w 1Bundeslidze(ewentualnie sam X do jakiegoś rozpisu)✅.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
po 4: - jakaś kontuzja w drużynie Borussi o której nie wiem.
Hanke nie gra ale to nie to, de Camargo spokojnie zajmie jego miejsce i nawet jeśli jest trochę słabszy to i tak nie zmienia to tego, że Borussia jest zdecydowanym faworytem. Historii bym specjalnie nie brał pod uwagę, bo Borussia w latach siedemdziesiątych była dobra. Stąd te dwie gwiazdki nad herbem, jako ciekawostkę dodam, że tylko Bayern ma więcej tytułów od Mönchengladbach. Potem było długo, długo nic z przebłyskami więc da się zrozumieć, że bilans konfrontacji z wieloma drużynami mają słaby.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
KAISERSLAUTERN - BORUSSIA MUNCHENGLADBACH
Gladbach - 0,25 @ 2,03

188bet



O Kaiserslautern czasami trochę pisałem. Celem tej drużyny jest utrzymanie i w każdym meczu muszą walczyć o każdy punkt. W obecnej części sezonu ta ekipa wygląda fatalnie. Na wzgórze Betzenberg kiedyś działy się cuda mam na myśli &quot;gorący teren&quot;. Podopieczni Kurtza słynęli z tego, że zawsze w pierwszych 15-20 minutach starali się szturmować bramkę rywala ale to było kiedyś obecnie to nie funkcjonuję. Pozwolę sobie wrócić do poprzedniego sezonu gdzie czasami zdarzało im się zagrać na prawdę dobre spotkania chociażby ze Stuttgartem gdzie odrobili stratę trzech bramek czy wygrana z samym Bayernem. Te spotkania pokazały, że cuda tam się zdarzały ale na ich nieszczęście obecnie tego brakuje. Po odejściu chociażby Illicevica czy Lakica nie idzie. Według mnie będą skazani na baraże lub spadek. Kiedyś przypisałbym im jakieś handi w postaci własnego boiska ale na pewno nie w tym sezonie i na tle takiego rywala jakim jest Gladbach. Sprowadzono paru graczy Wagnera z Werderu ale szału nie ma choć rozegrał zaledwie dwa czy trzy spotkania, kolejna postać to Sahan, który na pewno się wyróżnia.Gladbach po fatalnym sezonie zatrudniło jednego z lepszych trenerów w lidze Favre. Poukładana gra w każdej formacji, wszystko działa jak w Szwajcarskim zegarku i nawet z tymi najlepszymi nawiązują walkę i potrafią ich demolować pokrywając handicapy. Ten sezon kibice powinni sobie zapamiętać na długo bo jak wiadomo ich gwiazda czyli Reus odchodzi do imienniczki z Dortmundu po zakończeniu tego sezonu. Rozpisałem się trochę pobocznie teraz do rzeczy. Ostatnia forma Kaiserslautern jest tragiczna. Mnie się wydaję, że lepiej im się gra na wyjazdach być może jest to spowodowane postawą kibiców, którzy zamiast wspomagać swoich pupili to ich wygwizdują ale co się dziwić jak w zespole nic nie funkcjonuję i mecze z ich udziałem przypominają potyczki ekip z II ligi. Ostatnia domowa potyczka z Koln woła o pomstę do nieba, zero pomysłu na grę, o kreowaniu i stwarzaniu sytuacji nie ma tam mowy, rzadko kiedy to się zdarza a nawet jeśli już to występuję coś takiego jak &quot;marnotrawstwo&quot; co jest normalne w przypadku ekip na tym poziomie. Atak pozycyjny, konstruowanie akcje itp, nie istnieje, stosowane są proste środki, czyli długie piłki posyłane w szesnastkę rywala na tzw. ”zadymę”. Jeśli chodzi o same nazwiska to u Kurtza w składzie mamy takich graczy jak waleczny Kouemaha choć ostatnio najwyraźniej jest pod formą a po za tym ma z kim konkurować - Wagner , rozgrywający Tiffert, który jest cieniem samego siebie i jeśli on ma słabszy dzień to nikt inny nie napędzi ataków diabłów, Turek Sahan, który potrafi czasami pociągnąć i daje się zauważyć dzięki akcją na flance. Pozostałe nazwiska De Witt, Dick to fachowcy od stałych fragmentów i uderzeń z dystansu nic po za tym, reszta się nie rzuca w oczy. Lautern jest nastawione na walkę i są bardzo dobrze przygotowani pod względem kondycyjnym ale już było pisane ,że dzięki walce i ambicji w tej lidze nic się nie zdziała, potrzeba jeszcze trochę jakości na dłuższą metę. Realia są okrutne i z takimi nazwiskami o utrzymanie w BL będzie bardzo ciężko. Brakuje jakości, zgrania gdzie sie nie po patrzy. W ofensywie bieda straszna, rzadko strzelają więcej jak jedną bramkę jak już tak się dzieję to z ekipami, które idę na otwarta piłkę i mają fatalną obronę. Na przeciwko ofensywie gospodarzy wystąpi jedna z lepszych defensyw ligi z Gladbach. Doświadczeni Deams, Dante, Brouwers czy Jantschke nie będą mieli zbyt wiele do roboty a jeśli już popełnią jakiś poważniejszy błąd to jest w bramce młody ter Stegen, którego pokonać to nie lada wyczyn, ten bramkarz jest zaliczany spokojnie do TOP 3 najlepszych w lidze. W przeciwieństwie do Kurtza trener przyjezdnych Favre ma stabilną formację obronną, nie można tego powiedzieć o gospodarzach widać gołym okiem, że Kurtz ma ból głowy jeśli chodzi o zestawienie defensywy (ostatnia rotacja z Bayernem) więc jest duży problem ale jak nie idzie to w taki sposób właśnie się kombinuję co na pewno nie da jakiegoś super efektu bo zawodnicy potrzebują po prostu zgrania i zaufania. Jeśli chodzi o pomoc to przyjezdni tutaj deklasują rywali. W środku Nordtveit , Neustadter zaś na skrzydłach Arango i Herrmann – znakomici technicy ,którzy potrafią mijać rywali dosłownie jak tyczki. Z przodu Hanke i Reus choć obaj często odwalają czarną robotę i zamieniają się rolami. Kaiserslautern i Gladbach to zupełnie dwa różne oblicza. Pierwsi stosują proste środki, często popełniają błędy jak przyjdzie grać pod presją, nadziewają się na kontry a jak Gladbach to robie nie trzeba pisać, słabo się spisują w defensywie jak i ofensywie zaś przyjezdni to zupełne przeciwieństwo czyli przemyślana i poukładana, szybka gra z pierwszej piłki i w dodatku masa indywidualności co na pewno przysporzy im masę kłopotów. W meczu z Bayernem można było zobaczyć jak Gomez, Frank czy Robben bez problemu mijali obrońców i stwarzali klarowne sytuację. W Gladbach mamy obecnie lepiej dysponowanych graczy moim zdaniem czyli (Arango,Reus, Hermann czy Hanke).Nie widzę tutaj innego scenariusza jak wygrana przyjezdnych, najgorszy wypadek to remis, choć i w to wątpię. Kursy moim zdaniem są lekko przesadzone, być może kursy wystawiają ludzie, którzy znają się tylko na matematyce czy statystyce bo coś mi tutaj nie gra. Przykładowo na Bayern byśmy mieli tutaj kurs około 1,5 na Gladbach mamy 2,3 zaś w opcji -0,25 kurs 2,03 a Gladbach formą zdecydowanie obecnie przewyższa Bayern. Mam nadzieję, że ci co śledzą rynek wiedzą o co chodzi a jak nie to już ich problem. -0,25 bardzo bezpieczna opcja i można zagrać za trochę więcej w przypadku remisu połowa stawki jest zwracana. Tutaj widzę scenariusz bezmyślnej gry Lautern, granie na zadymę i prostymi środkami. Parę szybszych akcji Gladbach czy indywidualnych rajdów nie będzie większym problem i spokojnie powinni trafić do siatki rywala ze dwa razy jak nie i więcej. Zagrane w 188bet w dolarach dlatego stawka na screenie 200 a nie 600 PLN..Dodam jeszcze, że Gladbach od dłuższego czasu nie potrafi wygrać na wzgórzu Betzenberg jednak teraz są w znakomitej formie zaś rywale w żenującej więc statystyki nie odgrywają żadnej roli moim zdaniem. Nie pewny jesy występ Hanke ale jego zastąpi De Camargo więc nie ma problemu. Co do Reusa są wątpliwości małe ale raczej wystąpi, nawet jeśli nie to moim zdaniem warto!.Jak to mówią „HUGE Value”.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
billi 207

billi

Użytkownik
K&#39;Lautern-M&#39;Gladbach under 2,5 @ 1.7 Betsafe ⛔
Słabi napastnicy Lautern,ogólnie słaba gra ofensywna,bardzo często mają problem ,żeby stworzyć sobie dogodną sytuacje nawet na własnym boisku nijak to się ma do najlepszej w lidze defensywy przyjezdnych. Taktyka Kaiserslautern opiera się przede wszystkim na walce,bieganiu i zagęszczeniu środka pola, nie jest to ekipa grająca pięknie i widowiskowo,raczej topornie.Borussia to drużyna,która przede wszystkim nastawia się na zero z tyłu,dobry wynik w tym sezonie zawdzięczają poukładanej grze z tyłu. W drużynie gości zabraknie podstawowego napastnika Hanke,nie jest on super strzelcem jednak jest bardzo ważnym ogniwem w grze ofensywnej Borussi.
Nie ma co ukrywać,że drużynie z Gladbach nie będzie łatwo na wzgórzu Betzenberg,tam nikt nie ma lekko. Reasumując , Lautern słaba ofensywa,ostra gra nieułatwiająca rywalom grania ładnej piłki,duże zagęszczenie w środku pola, M&#39;Gladbach to z kolei bardzo silna defensywa,ofensywa zresztą też ,ale na wyjazdach wygląda z goła inaczej niż na Borussia Park,myślę ,że Gladbach nie będzie miało wielu okazji do strzelenia gola,natomiast Kaiserslautern nie będzie miało ich wcale. O wyniku zadecyduje geniusz Hermanna,Reusa czy Arango.

Hertha-Borussia BTS @1.91 bwin ⛔ brawa dla Raffaela ;]
Bardzo ciekawy typ. Potencjał ofensywny Borussi znamy,ze składu wypadł Kagawa jednak gdzie jak gdzie ,ale w Borussi pozycja ofensywnego pomocnika jest dobrze obsadzona i ma kto go zastąpić,wariantów jest kilka może Perisić (przecież w Brugge grał w środku) a może Barrios na szpicy i Lewy na podwieszonym(?). Borussia przegrała na Signal-Iduna 1-2 i zapewne będą chcieli się zrewanżować będącym w fatalnej formie Hercie. Ale czy to będzie takie łatwe ? Zmiana trenera może podziałać mobilizująco. Wiemy także ,że drużynie z Dortmundu zdarzają się wpadki i tracą bramkę na wyjazdach grając z tymi teoretycznie słabymi świadczy o tym chociażby stracona bramka we Freiburgu. Hertha ma duży potencjał w ofensywie,Lassoga,Raffael,Ramos,Torun,Ben-Hatira, wszystko to są nazwiska ciekawych ,technicznych,szybkich piłkarzy ,którzy potrafią zasiąć zamęt pod bramką przeciwnika. W ostatnich kilku spotkaniach Borussi zauważyłem obniżkę formy Suboticia,nie jest to ten sam nieomylny obrońca co kilka tygodni/miesięcy temu,niedokładne podania,złe wybory,brak koncentracji,nie wykluczam ,że powodem może być skandal obyczajowy z nim w roli prawie głównej :grin:
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Widzę co rundę mamy odmienne zdania. Jutro przedstawię swój pogląd i analize. Statystyki są mało ważne, nie chce tutaj nic udowadniać ale był pewien mecz w którym to Nurnberg nie wygrała od 10 lat i się przełamali. Statystyki są dobre do paru meczów wstecz itd nic po za tym.
nie będę cytował Twojej analizy, bo kolejne pół strony by zajęło. Widzisz nie powiedziałem, że statystyki są ważne, bo sam często gram na przekór, aczkolwiek jak napisałem, że chciałem tylko dodać i nic więcej. I napisałem też, że może być niespodzianka, ale nic się na nią nie zapowiada, więc nie widzę tutaj zgoła odmiennego zdania kolego, po prostu jestem ostrożniejszy w stosunku do tego spotkania niż Ty :p
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
nie będę cytował Twojej analizy, bo kolejne pół strony by zajęło. Widzisz nie powiedziałem, że statystyki są ważne, bo sam często gram na przekór, aczkolwiek jak napisałem, że chciałem tylko dodać i nic więcej. I napisałem też, że może być niespodzianka, ale nic się na nią nie zapowiada, więc nie widzę tutaj zgoła odmiennego zdania kolego, po prostu jestem ostrożniejszy w stosunku do tego spotkania niż Ty :p
We wszystkich meczach może być niespodzianka więc uwagą o to odnośnie tego spotkania jest nie na miejscu. Tutaj też kursy grają dużą rolę ale nie chce mi się tłumaczyć. To jest forum każdy typuje jak chcę, powodzenia w tej rundzie ;) Pewna to jest tylko śmierć więc niespodzianka może być w każdym spotkaniu. pzdr
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
We wszystkich meczach może być niespodzianka więc uwagą o to odnośnie tego spotkania jest nie na miejscu. Tutaj też kursy grają dużą rolę ale nie chce mi się tłumaczyć. To jest forum każdy typuje jak chcę, powodzenia w tej rundzie ;) Pewna to jest tylko śmierć więc niespodzianka może być w każdym spotkaniu. pzdr
Masz rację, że w każdym spotkaniu może być, każdy ocenia na swój sposób możliwości i formę danej drużyny. Każdy analizuje we własnym zakresie. Nie wiem czy nie jest na miejscu po prostu dostrzegam tu większą szansę niż w innych meczach więc o tym napisałem, a czy jest na miejscu czy nie będziesz mógł stwierdzić jutro. Powodzenia ????
t0mson// Pewnie, nie ma stresu zobaczymy jak to jutro się potoczy.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Norymberga - FC Koln
Tutaj upatruję faworyta zdecydowanie w ekipie gospodarzy. Goście ciułają, ciułają i uciułać nie mogą. W ostatnich pięciu spotkaniach tylko jedno zwycięstwo wymęczone zresztą z ekipą Kaiserslautern. Norymberga to drużyna radząca sobie nie najlepiej, aczkolwiek ostatnimi czasy ich gra zdecydowanie się poprawiła tyle, że z rywalami mieli pod górkę. Ostatniego spotkania z Augsburgiem co prawda nie widziałem, zerknąłem tylko na skrót, widać, że okazje miały obie drużyny, ale żadna z nich nie została wykorzystana i skończyło się 0-0. Właśnie skuteczność gospodarzy w ostatnich 3 spotkaniach jest bolączką, bo podobnie było przed dwoma tygodniami w Norymbergi, gdzie przyjechał lider rozgrywek, i gdyby nie fatalne pudła z kilku metrów, gospodarze mogliby cieszyć się co najmniej ze zdobytych bramek, a tak skończyło się 0-2. Jutro rywalem będzie Kolonia, która również nie błyszczy skutecznością, a na dodatek po raz kolejny zabraknie najlepszego strzelca zespołu Lukasa Podolskiego, co jeszcze bardziej motywuje mnie do takiego typu. Drużynę gospodarzy w przerwie zimowej wzmocnił Adam Hlousek, który świetnie sobie radzi na lewej defensywie oraz bardzo dobrze włącza się w akcje ofensywne, widać, że chłopak ma papiery na grę i działacze na ten moment mogą cieszyć się z transferu za zaledwie 1 milion euro. Kolonia nie ma zbytnio czym postraszyć na skrzydłach Peszko i Clemens, których występy można by wykreślić na sinusoidzie, zresztą na skrzydłach będą mieli doświadczonego Feulnera i młodego Hlouska, którzy nie powinni mieć z nimi żadnych problemów. Gospodarze do tej pory nie strzelali wielu bramek zaledwie 12 na własnym stadionie i 7 na wyjeździe, natomiast Kolonia z 25 bramek na wyjeździe strzeliła 14. Nie wydaje mi się, aby gospodarze mieli stracić jutro jakiekolwiek punkty. Na ten moment jest to drużyna o wiele bardziej poukładana i zmotywowana, aniżeli przyjezdni i to w nich upatruję zwycięzcę jutrzejszego pojedynku. Mimo zimy i zmarzniętej murawy, przewija mi się w głowie scenariusz, że kilka bramek padnie, a Norymberga wygra przynajmniej różnicą jednego gola.
Typ: Norymberga (-1) @2.40 (zakładnie ma remisu)

Hamburger SV - Werder Brema
Zacznijmy od drużyny gospodarzy. Po fatalnym początku sezonu na 8 spotkań tylko, uwaga tylko 4 punkty miał Hamburger. Tak fatalnego początku sezonu chyba nikt się nie spodziewał. Zmiany rozpoczęto w październiku od fatalnie spisującego się coacha Michaela Oenninga, którego zastąpiono Thorstenem Finkiem o wiele lepszym i skuteczniejszym w swoich metodach trenerskich panu. Zresztą co widać po wynikach w 12 ostatnich spotkaniach tylko jedna wpadka 1-5, i to na dodatek z liderem rozgrywek, gdzie Hamburczycy faktycznie trochę się pogubili. Kwota odstępnego dla Bazylei za Finka to ponad milion euro, więc widać, jak ważnym priorytetem było sprowadzenie dobrego szkoleniowca, którego będzie można obdarzyć sporym zaufaniem. Od momentu sprowadzenia niemieckiego szkoleniowca w Hamburgu dzieje się tylko lepiej, po bałaganie i chaosie jaki wprowadził Oennig w szeregi HSV bardzo szybko układankę od samych podstaw rozpoczął Fink i cały czas brnie ze swoją drużyną do przodu. Ambicje na tak wielki klub jakim jest Hamburger są jeszcze większe, dlatego niemała presja spoczywa nie tylko na zawodnikach jak i trenerze oraz działaczach. Co do samej gry to szkoleniowiec gospodarzy preferuje ofensywny styl z ustawieniem 4-4-2, co z konsekwentnie grającą Borussią Dortmund nie zdało egzaminu natomiast z rywalami ze średniej półki ma się dobrze, i widać, że młodym zawodnikom Hamburga pasuje styl jaki wprowadza nowy trener. Gospodarze mają potencjał ofensywny z wysuniętymi Petricem i Guerero mogą zdobywać wiele bramek. Na skrzydłach Sala z Jansenem do tego w środku pola Jarolim oraz włączający się do ataków Aogo na lewej obronie więc jest czym postraszyć. W ostatnim spotkaniu z Kolonią trochę to szło jak po gruzach, ale nie ma w Bundeslidze terenu, na którym gra się łatwo. Na dodatek Hamburg u siebie ma bilans 2-5-4 tylko dwa zwycięstwa nie wyglądają najlepiej więc czas polepszyć ten bilans zwłaszcza, że i gra o wiele lepsza. Co do Werderu to ta drużyna miała natomiast o wiele lepszy początek sezonu w porównaniu z obecną formą. W pięciu ostatnich meczach ani jednego zwycięstwa, cztery remisy i jedna porażka. Porażkę z Schalke 5-0 bardzo druzgocącą można przyjąć do wiadomości, mimo, że rozmiary mogłyby być mniejsze, ale taka kolej rzeczy. O ile jeszcze remis z Leverkusen można zaakceptować o tyle podział punktów z takimi ekipami jak Freiburg, Kaiserlsatuern, czy Hoffenheim jest zdecydowanie rozczarowaniem. Nie ma się jednak co dziwić jeśli w drużynie połowę bramek strzela jeden zawodnik, a każdy może mieć słabszy dzień, a już brak tego zawodnika mówi sam za siebie. Werder ma czym postraszyć w ataku, ale gra defensywna to prawdziwa bolączka, mimo, że strzelają wiele bramek to w poziomie strat są na linii z takimi drużynami jak Kaiserlsautern czy Augsburg. Na domiar złego w dalszym ciągu nie grają Naldo, Prodl, Borowski oraz Hunt. Werder ostatnio skutecznością nie grzeszy. Jesienią w Bremie padł wynik 2-0 dla gospodarzy kiedy to jeszcze Hamburg był w szponach złego potwora ???? Niewątpliwie teraz w obu zespołach panują odmienne nastroje, to jednak przemawia za mną bardziej ekipa gospodarzy, która pałać będzie rządzą rewanżu za porażkę w ubiegłej rundzie, no i przede wszystkim liczę, że własne ściany wreszcie okażą się przyjazne dla niebiesko-biało-czarnych.
Typ: HSV Hamburg @2.15​
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
@ŁYSY
Zdaje mi się, że te dwa bety wyżej są dobre, zresztą sam nad nimi się zastanawiałem i w dalszym ciągu to rozważam. W Hamburgu mamy derby, Werder gra bardzo słabo na wyjazdach szczególnie w defensywie, przód też nie błyszczy bo jak kolega wspomniał tam jeden pan strzela czyli Pizzaro. Hamburg ostatnio łapie wiatr w żagle, po najlepszym meczu z Beyrnem pokonali Koln moim zdaniem zasłużenie. Agresywna gra, szybki odbiór piłki i dużo akcji flankami, szczególnie lewą bo prawa ostatnio nie działała, jednak brakowało jeszcze czegoś czyli wykończenia. Problem zielonych to wyjazdy wystarczy włączyć tabele wyjazdowych spotkań. HSV u siebie potrafi się spiąć co pokazali z Bayernem jednak to są derby i cuda mogą się zdarzyć. Pamiętam potyczkę z ubiegłego sezonu z Pauli kiedy to właśnie HSV było faworytem i wtopili :cool: Nie mniej jednak wydaję mi się,że nie powinni tutaj przegrać jutrzejsi gospodarze a warto wspomnieć jeszcze o osłabieniach o których pisał kolega wyżej w przypadku Werderu. HSV bodajże jeszcze bez Tore ale jakoś sobie radzą.
Co do drugiego spotkania to jeszcze poczekam, może kursy pójdą w górę. Nurnberg u siebie gra dobrze, szczególnie warto przypomnieć potyczkę z Dortmundem gdzie w pierwszej połowie szturmowali rywali i mogli spokojnie ukłuć dwa razy ale &quot;marnotrawstwo&quot; w przypadku ekip z tego szczebla występuję. Ostatnia potyczka z Augsburgiem na wyjeździe bez rewelacji, dużo walki w środku i przebłyski z paroma akcjami z obu stron.Powinni to wygrać jak się zdecyduję napiszę więcej. edit: Nurnberg -0,5 @ 1,79 // Stawka nie za dużo bo to są generalnie słabe jednostki...
Trochę o HSV - Werder pobocznie... Zacznijmy może od przyjezdnych, których ostatnim czasy miałem okazję oglądać w spotkaniu z Freiburgiem, Kaiserslautern i ostatnia potyczka u siebie z Hoffenheim. Po tych meczach wyciągam wnioski i śmiało używam stwierdzenia, że bez kręgosłupa w obronie czyli Brazylijczyka Naldo kuleją strasznie w defensywie, kolejne osłabienia do Hunt czy Marin , właśnie w tych trzech meczach występowali bez tych graczy, pomijając fakt pauzy Pizzaro za kartki w ostatnim spotkaniu. Werder ma problem z grą na wyjazdach, jeżeli nie udaję się wygrać z Freiburgiem, którt prezentują po prostu dno to nie wiem jak oni chcą walczyć o puchary, zresztą w pierwszej części sezonu pogrążali się na wyjazdach i lepsze czasy długo chyba nie nadejdą jeśli chodzi o grę w roli gościa. Ich mocną stroną oczywiście jest gra w ofensywie, szczególnie na własnym obiekcie gdzie stwarzają masę sytuacji, strzelają po dwie czy trzy bramki ale również przy tym wiele marnują, Schaff zdaję mi się nie przywiązuję zbytnio uwagi do gry w defensywie a jak wiadomo to właśnie od tej formacji buduję się drużyny na puchary czy mistrza. Teraz wystąpią w roli gościa i już na starcie leci handicap dla Homburczyków. Hamburg po pierwszej porażce z Dortmundem szybko się ocknął. Wygrana z Herthą, remis z Bayernem oraz wygrana z Kolonią na wyjeździe po nie najgorszym spotkaniu. HSV zagrało zdecydowanie najlepiej w spotkaniu z kandydatem do majstra czyli Bayerne, prawdopodobnie był to ich najlepszy mecz sezonu, szczególnie w pierwszej połowie dzięki czemu udało się zdobyć punkt. Mecz z Bayernem nie może być punktem odniesienia, na potyczki z tą ekipą dochodzi dodatkowa mobilizacja, chęć pokazania itd. Dlatego mecz meczowi nie równy, często bywało tak, że po wygranej z Bayernem w następnej kolejce ekipy traciły punkty ze słabymi ekipami, dobrym przykładem może być Hannover. Hamburg może się podobać, grają wysoko, odbierają piłki na połowie rywala i potrafią dobrze się zorganizować, ich problem to prawa flanka, która w meczu z Koln nie do końca działała jak powinna ale za to Lewa bez zarzutu na której rządzą Aogo czy Jansen choć ten pierwszy to obrońca to często wymienia się pozycjami i gracze się wzajemnie asekurują, podobnie jak w Dortmundzie. Kilka tygodni temu miałem zarzuty do Aogo ale teraz zdecydowanie jest w formie więc uznać go wypada za mocne ogniwo, podobnie jak Jansena czy Guerrero, Jarolim i Tore. Formacja defensywna wydaję się grać dobrze, mało tracą ostatnim czasy Werder katastrofa z przodu więc jakiegoś szturmu czy naporu się nie spodziewam więc nie powinno być tutaj jakiś większych problemów dla defensywy gospodarzy.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Hertha Berlin - Borussia Dortmund
Hertha 6,75 Tobet
Przegrana 5-0 w Stuttgarcie, zwolnienie Skibbe - dużo się działo w ostatnim tygodniu w szeregach Herthy. Czy efekt nowej miotły zadziała? Tretschok może spełniać podobną rolę, co Cardoso w tamtym sezonie w HSV. Wtedy to zadziałało fajnie. BVB w ostatnich meczach same wygrane, ale nie zawdzięczali tego świetnej grze całej ekipy, co trójki Kagawa, Grosskreutz, Błaszczykowski. Najlepszy z nich w ostatnich tygodniach, Shinji Kagawa, dziś nie zagra. Wygląda na to, że w Hercie zobaczymy znów zestaw naprawdę dobrych stoperów, Hubnik-Mijatovic. Sporym wzmocnieniem będzie Bastians, w ataku jest Ramos. To dobra okazja, by się przełamać. Ostatnio gra wyglądała wręcz beznadziejnie, dlatego powrót na własną arenę jest dla gospodarzy korzystny. Mimo słabej gry ostatnimi czasy, mają dość stabliny skład, a zwolnienie Skibbe akurat powinno wyjść im na dobre. Borussia osłabiona, Piszczek zdaje się wychodzić z kiepskiej dyspozycji, ale Subotić zawsze może popełnić błąd, w gorszej formie znajduje się Robert, który gra do tego zbyt indywidualnie, mimo sporej ilości asyst, która trochę zaciemnia ten obraz, a Lucas na szpicy niekoniecznie jest optymalnym rozwiązaniem.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
vrazzo ... szukasz dziury w całym ;] ze Stuttgartem grali dosłownie piach . I to nie dlatego ze dostali czerwona kartke , bo wtedy przegrywali juz 2:0 a dalsze bramki to gwóźdź do trumny berlińczyków . Nie dodałeś ze Hertha takze bedzie osłabiona i to dwoma zawodnikami podstawowego składu : Andreasa Ottla za czerwoną a takze kontuzjowanego Fabiana Lustenbergera . Sa jeszcze dwa braki lecz mniej wazne ; Maik Franz, Christian Lell .
Watpie aby Hertha cokolwiek tu ugrała . Efekt nowej miotły powiadasz ? Ale nie z BVB ;] . Mimo ze Kagawa nie wystapi to mysle ze Barrios pozytywnie go zastąpi i bedzie chciał sie pokazac i udowodnic ze jest dla ekipy waznym zawodnikiem i ze Jurgen nadal moze na niego liczyć . Hertha ostatni mecz ligowy wygrała 29 października i dzis na pewnno tej passy nie przerwie . Licze na BVB i wygrana 2;0 !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom