>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. Grand Prix Abu Zabi [18 - 20 listopada 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Abu Zabi 2022
1638820804857.png

Piątek, 18 listopada:

#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 14:00

Sobota, 19 listopada:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 20 listopada:
#Wyścig ▶ 14:00

1668451514904.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Yas Marina Circuit
Lokalizacja: Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Pierwsze Grand Prix: 2009
Długość toru: 5.281 km
Liczba okrążeń: 58
Całkowity dystans wyścigu: 306.183 km
Rekord okrążenia: Max Verstappen (2021) - 1:26.103

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Informacje:

Oficjalnie: Robert Kubica wystąpi w pierwszym treningu przed GP Abu Zabi.

Wyścig o GP Abu Zabi 2022 będzie pokazany na żywo przez ogólnodostępny Polsat. Będzie to czwarty i ostatni wyścig F1 pokazany na otwartej antenie w tym roku w Polsce.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
McLaren na GP Abu Zabi 2022 będzie miał specjalne malowanie bolidów, związane ze swoim głównym sponsorem British American Tobacco.

Fhsp-LFXwAAHEJU.jpg
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Abu Zabi - kwalifikacje, sobota 15:00
Zhou - Magnussen
Typ: Zhou
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza:

Bolid Alfy Romeo spisuje się na tym torze calkiem nieźle. Mówił o tym chocby Kubica, który również zaprezentował się w FP1 całkiem solidnie. Zhou mimo, że miał tylko jeden trening od razu pojechał mocnym tempem. Wg mnie obie Alfy zakręcą się na granicy wejścia do Q3 a slaby Haas całkiem możliwe, że w komplecie odpadnie już podczas Q1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1283
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko

Russell - Sainz 1
Hamilton - Leclerc 1
Ako 2,15 STS ⛔

Ferrari ma kłopot z gradacja opon nawet na pojedynczym kółku, Merc tu też jest szybki. Myślę że na czerwonych wystarczy. Chciałbym by wygrał Lewis ale raczej Max weźmie kwale chyba że Merc mocno poprawił mu balans bolidu, to może się dziać.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj nie doceniłem tempa kwalifikacyjnego Ferrari a raczej troche ich zlekceważyłem bo przeciez oni na pojedynczym kółku zawsze byli szybcy i to sie potwierdziło co innego było w wyscigu tutaj ostatnio brakowało osiagów a i był problem z gradacją opon, która tutaj na Yas Marina jest dość wysoka. Mi osobiscie coś nie pasuje z tym ze Merc tak słabo wypadł w kwalach, wg mnie cos tu jest na rzeczy, podejrzewam jakies ustawienia mniejszego docisku co moze przełozyc sie na mniejsza gradacje opon na dystansie całego wyscigu. Celem Leclerca na ten wyscig jest urzymanie pozycji vicelidera w klasyfikacji kierowców przed Sergio Perezem. Redbull zagrał zespołowo i w kwalifikacjach było troche podciagania wiec pierwszy rzad dla nich, drugi dla Czerwonych , trzeci dla Merca. Ja licze tu na walke Ferrari z Redbullem bo Max ma pomagac Checo i nie wiadomo jak to sie bedzie układało, byc moze cos wydarzy sie na starcie midzy Rrdbulem a Ferrari. I w tym ale i mocnym tempie wyscigowym upatruje szansy dla Merca, licze ze beda miec tez mniejsza gradacje opon niz rywale , nwet Ci z Redbulla, Merc jeszcze moze zdybyc vicemistrzostwo konstruktorów i maja o co walczyc. Dzis gram dubel

Hamilton - Leclerc 1
Russell - Sainz 1
ako 3,26 fortuna⛔

Chodzi mi tez po głowie wygrana Mercedesa z ciekawym i wartym ryzyka kursie 9 w fortunie.⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +864
Pablito91 454,3K

Pablito91

Użytkownik
Hamilton - Perez 2 @1.50

Perez musi przycisnąć w tym ostatnim wyścigu by zdobyć vicemistrzostwo. O ich tempo raczej należy być spokojnym. Hamilton i Mercedesy wczoraj słabiutko. Hamilton musi najpierw uporać się z Norrisem i Ferrari by zblizyc się do Checo. Zanim się przebije to może Redbulle już odjadą na kilka sekund. A i wcale nie jest powiedziane, że Mercedes będzie miał tu jakieś najlepsze tempo wyścigowe.

Vettel - Stroll 1 @1.35

Tydzień temu również taki typ podawałem i nie wszedł tylko dlatego, że pod koniec była neutralizacja i Stroll zjechał po miękkie opony a Vettel został na twardszych i nie miał tempa pod koniec wyścigu i stracił kilka pozycji. W normalnych okolicznościach Stroll byłby daleko za nim. Jest to ostatni wyścig Seba i mam nadzieję, że zakończy go wysoko. Z przytupem.

Leclerc - Sainz 1 @1.47

Ferrari mam nadzieję, że zagraja strategicznie w tym wyścigu i postawią na Leclerca, który bije się o 2 miejsce w klasyfikacji z Perezem. Tempo mają podobne, ale właśnie liczę na to, że postawią na Team Orders.

Magnussen - Schumacher 2 @1.70

Mick kończy swoją przygodę z Hassem i być może z Formułą 1. Po cichu liczę, że będzie chciał się jeszcze pokazać w wyścigu. Wczoraj w kwalifikacjach pojechał o wiele lepiej niż Kevin. Startuje 4 pozycje wyżej i może uda mu się powstrzymać tą przewagę. Jak sam powiedział w wywiadzie chce jeszcze powalczyć o miejsce w F1 dlatego jeśli tak chce to musi dzisiaj dojechać na jak najwyższym miejscu.

Wszystkie kursy z STS.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2131
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hamilton - Perez 2 @1.50

Perez musi przycisnąć w tym ostatnim wyścigu by zdobyć vicemistrzostwo. O ich tempo raczej należy być spokojnym. Hamilton i Mercedesy wczoraj słabiutko. Hamilton musi najpierw uporać się z Norrisem i Ferrari by zblizyc się do Checo. Zanim się przebije to może Redbulle już odjadą na kilka sekund. A i wcale nie jest powiedziane, że Mercedes będzie miał tu jakieś najlepsze tempo wyścigowe.

Vettel - Perez 1 @1.35

Tydzień temu również taki typ podawałem i nie wszedł tylko dlatego, że pod koniec była neutralizacja i Stroll zjechał po miękkie opony a Vettel został na twardszych i nie miał tempa pod koniec wyścigu i stracił kilka pozycji. W normalnych okolicznościach Stroll byłby daleko za nim. Jest to ostatni wyścig Seba i mam nadzieję, że zakończy go wysoko. Z przytupem.

Leclerc - Sainz 1 @1.47

Ferrari mam nadzieję, że zagraja strategicznie w tym wyścigu i postawią na Leclerca, który bije się o 2 miejsce w klasyfikacji z Perezem. Tempo mają podobne, ale właśnie liczę na to, że postawią na Team Orders.

Magnussen - Schumacher 2 @1.70

Mick kończy swoją przygodę z Hassem i być może z Formułą 1. Po cichu liczę, że będzie chciał się jeszcze pokazać w wyścigu. Wczoraj w kwalifikacjach pojechał o wiele lepiej niż Kevin. Startuje 4 pozycje wyżej i może uda mu się powstrzymać tą przewagę. Jak sam powiedział w wywiadzie chce jeszcze powalczyć o miejsce w F1 dlatego jeśli tak chce to musi dzisiaj dojechać na jak najwyższym miejscu.

Wszystkie kursy z STS.
Popraw sobie Pereza na Strolla w parze z VET😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
A ja pójdę oryginalnie. Wygrana Pereza! Kurs 5 w STS
Po pierwsze meksykanin wygląda w ten weekend bardzo dobrze. Max odpalił bombę w Q3 i dopiero wtedy pokazała się większa różnica. Tempo u Checo jest, może Max/RedBull postanowią też rozegrać to pod dobry PR czyli dać Checo wygrać. Po ostatnim wyścigu w Brazylii wylała się fala hejtu po braku przepuszczenia Pereza walczącego o drugie miejsce w mistrzostwach. Rok temu Checo walczył za Maxa, może tu symbolicznie Max da pomoc. Wolę taki typ i kurs niż 1,4 na wygraną Maxa 😃
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom