>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

21. kolejka Serie A [9.1.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-12-26 o 10.59.43.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
  • Najlepsze analizy stycznia 2022 (3. miejsce)
  • #2
Empoli- Sassuolo pow 2.5
Inter- Lazio pow 2.5
Ako: 2.28 E efortuna


Ja znowu za drobne, wszystko przez covida, ale nie tylko.
Po pierwsze nie bedzie za kartki Luperto, a z kontuzja zszedl Parisi, a wiec to dwaj obroncy Empoli. To juz jakis plus pod over jest. Druzyny gospodarzy nie ma co opisywac, graja mega fajna pilke, z przodu kapitalny Bajrami, Di Francesco czy Pinamonti. Do tego w formie nasz Szymon czy Ricci. Obaj trenerze nie kalkuluja, wiec powinno byc wesole spotkanie i to bardzo. Co mnie powstrzymuje przed mocniejszym graniem? No bylo widac brac Frattesiego i Scammaci w ostatnim meczu, tak przewazali z Genoa, ale tam nie bylo tego ukąszenia. Tutaj bedzie bardziej otwarte spotkanie, wiec napewno Defrel bardziej sie przyda bo to dosyc szybki pilkarz jak dobrze pamietam, do tego Berardi idealny jest na kontry. Nie wiem kto bedzie prowadzil gre, pewnie goscie, chociaz z samym Lopezem w srodku pola moze byc ciezko. Wiadomo i jest jeszcze Raspadori, ktory ma papiery na bramki :)


Najwazniejsza informacja, Dzeko ma negatywny wynik i bedzie dostepny. Nadal nie ma Hakana, bo nie zagrali ostatnio wiec zawieszenie nie mija. No co ja mam napisac na temat Lazio? Odpalcie sobie moja ostatnia analize i tam jest wszystko. Acerbi zszedl z kontuzja, tutaj mozliwe, ze bedzie Patric z Radu. Ja nie bede sie powtarzal po raz setny w tym dziale na temat tylow Rzymian. Odpalcie sobie skrot meczu ostatniego i 3 bramke goscie, przeciez to na orliku mniej miejsca maja napastnicy. Tak jak obronca jest slaba tak z przody Sergiej, Luis Alberto, Pedro czy CIro wygladaja kapitalnie i nie zdziwie sie jak tutaj trafia z 2 razy do bramki gospodarzy. Dokladam do tego Martineza, Brozovica czy Barelle i wystarczy mi.



Genoa-Spezia pow 4.5 kartek
Juventus lub remis
Hellas-Salernitana pow 2.5 bramek
ako: 3:84 E efortuna


To jest kupon wariat, ale jest jakas szansa.
Colley wyjechal na PNA i nie ma obrony w Sampdorii. Do tego Yoshida z kontuzja, a Candreva nie zagra za kartki, ktory tak naprawde napedza ataki pilkarzy gosci. Nawet jak tu wroci Fabbio to i tak raczej nic nie zdziala, bo Rahmani jest w wybornej formie. Wiem, ze jest covid w Neapolu, ale oni maja cala 11 do gry, to powinno wystarczyc, z Juventusem rownie dobrze mogli wygrac. Jak widze obrone z Dragusinem no to taki Zielu czy Insigne jak w maslo musi tam wchodzic.

Po pierwsze to wladze Spezi to sa idioci, bo kur.. juz od Swiat spekuluja na temat zastepstwa Motty, a gosciu robi swietna robote w tym klubie, z takimi transferami to oni chcieli LM?!! Teraz znowu bylego trenera Cagliari chca, facet punktuje, pilkarze dobrze graja, wiec po co takie pierdo..
Derby, nie chce mi sie sprawdzac, ale tam chyba niecale 100km jest i napewno beda kibice gosci. Do tego walka o pozostanie w serie a, sedzia ze srednia ponad 5 kartek na mecz, mecz napewno bedzie otwarty bo Spezia ma szybkiego Gyasiego i naszego Arka i ich wykorzystuje, Do tego moze wroci z covida Criscito, wiec charakterniak, ktory juz nie raz sie spoznia w meczach.

Chiellini negatywny test i bedzie dostepny. Roma to jest nieobliczalna druzyna, ale tutaj chyba bedzie za malo na ogranie Starej Damy. Nie bedzie za kartki dwoch obroncow Kardsdorpa i Manciniego, a jak Dybala i Chiesa sa zdrowi to robia roznice.

Hellas z covidem, ale to glownie sektor obronny, bo caly przod ma grac. Barak, Lasagna, Caprari i Simeone. To wystarcza. Czemu biore bramki? Salernitana z covidem i tam chyba tez 2 podstawowych obroncow nie bedzie, ale co jest wazne. Juz ze Spezia Hellas mial problemy w powietrzu, w pierwszej polowie Bastoni prawie z glowki strzelil, a gol dla gospodarzy wlasnie tak padl potem. Salernitana wykonuje bardzi duzo wrzutek w pole karne, maja fizycznych graczy, wiec tutaj moga miec jakies szanse na bramke. Mozliwe, ze gospodarze sami to pokryja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1749
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Usuwam Napoli z tej taśmy, Zieliński z covidem. Nie ma sensu po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +495
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 14:30
Spotkanie: Empoli - Sassuolo
Typ: BTTS + over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Kurs na to zdarzenie nie powala na kolana, lecz z drugiej strony świadczy to o tym że przez bukmacherów zdarzenie to jest określane jako bardzo prawdopodobne. Na bramki Empoli grałem już kilka dni temu, gdy mierzyli się na wyjeździe z Lazio. W tamtym meczu padł wynik 3:3 i Empoli udowodniło, że są wymagającym przeciwnikiem praktycznie dla każdego. Dziś również uważam, że stać ich przynajmniej na jedną bramkę. Sassuolo po krótkiej przerwie w rozgrywkach pojedynkowało się z jedną ze słabszych drużyn w lidze i zaledwie zremisowali 1:1. W meczach tej drużyny często pada wiele bramek i oni sami potrafią je strzelać również w meczach wyjazdowych. Nie tak dawno potrafili strzelić na wyjeździe 2 bramki Fiorentinie i Juventusowi, czy 3 bramki Milanowi. Potencjał strzelecki jest moim zdaniem w obu drużynach, dziś liczę na tego potwierdzenie.

Dodatkowo gram

Inter - Lazio - BTTS + over 2.5 (2.10)
Venezia - Milan - Milan +1,5 bramki (1.62)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +400
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Panowie co za mecz Romy z Juve - nie ważne jak się skończy !! Pod kątem widowiskowym MEGA ! Może niekoniecznie taktycznym :LOL:
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Empoli- Sassuolo pow 2.5
Inter- Lazio pow 2.5
Ako: 2.28 E efortuna


Ja znowu za drobne, wszystko przez covida, ale nie tylko.
Po pierwsze nie bedzie za kartki Luperto, a z kontuzja zszedl Parisi, a wiec to dwaj obroncy Empoli. To juz jakis plus pod over jest. Druzyny gospodarzy nie ma co opisywac, graja mega fajna pilke, z przodu kapitalny Bajrami, Di Francesco czy Pinamonti. Do tego w formie nasz Szymon czy Ricci. Obaj trenerze nie kalkuluja, wiec powinno byc wesole spotkanie i to bardzo. Co mnie powstrzymuje przed mocniejszym graniem? No bylo widac brac Frattesiego i Scammaci w ostatnim meczu, tak przewazali z Genoa, ale tam nie bylo tego ukąszenia. Tutaj bedzie bardziej otwarte spotkanie, wiec napewno Defrel bardziej sie przyda bo to dosyc szybki pilkarz jak dobrze pamietam, do tego Berardi idealny jest na kontry. Nie wiem kto bedzie prowadzil gre, pewnie goscie, chociaz z samym Lopezem w srodku pola moze byc ciezko. Wiadomo i jest jeszcze Raspadori, ktory ma papiery na bramki :)


Najwazniejsza informacja, Dzeko ma negatywny wynik i bedzie dostepny. Nadal nie ma Hakana, bo nie zagrali ostatnio wiec zawieszenie nie mija. No co ja mam napisac na temat Lazio? Odpalcie sobie moja ostatnia analize i tam jest wszystko. Acerbi zszedl z kontuzja, tutaj mozliwe, ze bedzie Patric z Radu. Ja nie bede sie powtarzal po raz setny w tym dziale na temat tylow Rzymian. Odpalcie sobie skrot meczu ostatniego i 3 bramke goscie, przeciez to na orliku mniej miejsca maja napastnicy. Tak jak obronca jest slaba tak z przody Sergiej, Luis Alberto, Pedro czy CIro wygladaja kapitalnie i nie zdziwie sie jak tutaj trafia z 2 razy do bramki gospodarzy. Dokladam do tego Martineza, Brozovica czy Barelle i wystarczy mi.



Genoa-Spezia pow 4.5 kartek
Juventus lub remis
Hellas-Salernitana pow 2.5 bramek
ako: 3:84 E efortuna


To jest kupon wariat, ale jest jakas szansa.
Colley wyjechal na PNA i nie ma obrony w Sampdorii. Do tego Yoshida z kontuzja, a Candreva nie zagra za kartki, ktory tak naprawde napedza ataki pilkarzy gosci. Nawet jak tu wroci Fabbio to i tak raczej nic nie zdziala, bo Rahmani jest w wybornej formie. Wiem, ze jest covid w Neapolu, ale oni maja cala 11 do gry, to powinno wystarczyc, z Juventusem rownie dobrze mogli wygrac. Jak widze obrone z Dragusinem no to taki Zielu czy Insigne jak w maslo musi tam wchodzic.

Po pierwsze to wladze Spezi to sa idioci, bo kur.. juz od Swiat spekuluja na temat zastepstwa Motty, a gosciu robi swietna robote w tym klubie, z takimi transferami to oni chcieli LM?!! Teraz znowu bylego trenera Cagliari chca, facet punktuje, pilkarze dobrze graja, wiec po co takie pierdo..
Derby, nie chce mi sie sprawdzac, ale tam chyba niecale 100km jest i napewno beda kibice gosci. Do tego walka o pozostanie w serie a, sedzia ze srednia ponad 5 kartek na mecz, mecz napewno bedzie otwarty bo Spezia ma szybkiego Gyasiego i naszego Arka i ich wykorzystuje, Do tego moze wroci z covida Criscito, wiec charakterniak, ktory juz nie raz sie spoznia w meczach.

Chiellini negatywny test i bedzie dostepny. Roma to jest nieobliczalna druzyna, ale tutaj chyba bedzie za malo na ogranie Starej Damy. Nie bedzie za kartki dwoch obroncow Kardsdorpa i Manciniego, a jak Dybala i Chiesa sa zdrowi to robia roznice.

Hellas z covidem, ale to glownie sektor obronny, bo caly przod ma grac. Barak, Lasagna, Caprari i Simeone. To wystarcza. Czemu biore bramki? Salernitana z covidem i tam chyba tez 2 podstawowych obroncow nie bedzie, ale co jest wazne. Juz ze Spezia Hellas mial problemy w powietrzu, w pierwszej polowie Bastoni prawie z glowki strzelil, a gol dla gospodarzy wlasnie tak padl potem. Salernitana wykonuje bardzi duzo wrzutek w pole karne, maja fizycznych graczy, wiec tutaj moga miec jakies szanse na bramke. Mozliwe, ze gospodarze sami to pokryja.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +558
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Brawo barlo123, po raz kolejny kapitalna robota, kapitalne typy. Ja niestety chciałem być mądrzejszy od Ciebie (jedynie co mi się udało i czego byłem pewny to tego, że Atalanta, pomimo braku Zapaty, musi w końcu coś postrzelać) i mówię Napoli dziś 2/3 gole strzeli na luzie. Fakt, że może i nie pomogła kontuzja Insignie i trochę dziwna cofka gola na 1-0 (pokazali, że nogą Jesus wystawał, ale nie pokazali pełnego obrazu, czy to było ujęcie z chwili podania), ale jednak drugą połowę (choć jej nie mogłem obejrzeć, ale patrząc na statystyki i z tego co mówili znajomi), to Napoli zagrało barachło wyjątkowe. Minimaliści wstrętni.

Z drugiej strony bałem się, że Salernitana nie strzeli i że może być Verona 2-0, dlatego nie pograłem overa w meczu, tylko over 1,5 gospodarzy. Jak patrzę na statystyki (71% do 29% posiadanie, 24 do 9 w strzałach, 7-5 w celnych, 17-4 w rożnych) to brakuje mi słów w słowniku, co ten Hellas za pajacerkę odstawił.

Tak więc koło nosa przeszło ponad 20 k, bo oba kupony miałem razy pięć (każdy na nieco ponad 2 000). Może to też kara, że za późno wstałem, bo dwa gole Milanu bym na pewno pograł. Ale pewnie zamiast Verony, a nie Napoli. Jednak słynne porzekadło "Napoli kupony spie.." nie bierze się z przypadku. Ja wiem, że kontuzje, że PNA. Ale dalej zestaw Insignie + Politano + Mertens + Ruiz to bardzo mocne nazwiska. I nawet ten rak zespołu Petagna strzelił. To już dobiło mnie najbardziej - skoro nawet jemu wpadło (notabene myślę, że mu zeszła), to wydawało się, że dziś Napoli musi wbić 3/4 gole...

No cóż. Były dziś piękne typy, były fajne moje pomysły, a zostaje z niczym. Za tydzień napiszę swoją analizę pod włoską przed startem, bo to chyba jedyny sensowny dział tutaj!
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom