>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

21 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Niżej mecze 21 kolejki Ligue 1

Bardzo ciekawe widowiska czeka nas w Le Mans gdzie gospodarze podejmowac będą Girondins Bordeaux. W niedzielę według mnie dwa bardzo fajne mecze Nice vs. Nancy i Lens - Lyon. Cóż mogę tylko zachęcic do pisania analiz, swoich przemyśleń czy uwag do typów dotyczących 21 kolejki francuskiej Ligue 1 ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
FC Metz - AS Monako
W sobotę na stadionie Saint-Symphorien-Nouvelle gospodarze czyli drużyna FC Metz podejmowac będzie niedawnych finalistów Champion League drużynę Monako. W tym sezonie Metz to zdecydowanie najgorsza drużyna na najwyższym szczeblu rozgrywek we Francji, w dwudziestu meczach zdobyli zaledwie 8 &quot;oczek&quot; czyli prawdę mówiąc praktycznie nic. Monako w tym sezonie spisuję się całkiem dobrze bo w poprzednim sezonie było już znaczenie gorzej, klub powoli odzyskuje tą &quot;świeżośc&quot; której brakowało od finału Ligi Mistrzów. Z dorobkiem 28 punktów zespół zajmuję 8 lokatę w ligowej tabeli ale do czwartego Caen traci tylko cztery punkty. Metz w ostatnim swoim meczu zdołało urwac punkt na wyjezdzie Lille które też jest bardzo słabe, zaś piłkarze z Księstwa Monako wygrali u siebie z Lorient 1:0. Metz u siebie gra bardzo słabo zaledwie dwa remisy i bodajże 9 porażek, żadnego zwycięstwa to nie napawa optymizmem przed spotkaniem z Monako które na wyjazdach gra średnio bilans 3-1-6 te trzy zwycięstwa to wygrane ze słabymi zespołami więc potrafia się zmobilizowac i wygrac mecz który &quot;trzeba&quot; wygrac. Jeśli chodzi o kontuzje to Metz było prześladowane kontuzjami przez cały sezon i teraz też jest podobnie choc kilku piłkarzy się wykurowało obecnie. Trener
Yvon Pouliquen nie będzie mógł skorzystac z usług z 10 piłkarzy, 5 jest kontuzjowanych, 3 wyjechało na Puchar Narodów Afryki zaś 2 graczy jest zawieszonych za kartki. W Monako na pewno zabraknie dwóch graczy: Bernardi i Muratori tak wyczytałem na oficjalnej stronie klubowej więc osłabień nie wiele pozostali piłkarze gotowi do walki. W pierwszym meczu między tymi zespołami w tym sezonie Monako pewnie pokonało Metz 2:0. Moim zdaniem remis ze słabymi Lille to żadna zwyżka formy, Monako to solidna drużyna i nie wątpliwie to zespół lepszy od już opuszczającej szeregi Ligue 1 ekipy Metz, w tym meczu typuje zwycięstwo Monako, tak kątem oka widzę w tym meczu również under

AS Monako @ 2,30
✅ 1:4
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Lorient - Paris SG 1:0
typ under ✅
kurs 1.6-1.55
Bilanse bramkowe tych dwóch zespołów są praktycznie identyczne: jedna bramka strzelona na mecz i 1 stracona.
Lorient u siebie 11:8. Paris na wyjeździe 9:4.
Lorient na 10 ostatnich spotkań 8 underowych, Paris 5.
Pomiędzy tymi zespołami w dotychczasowych meczach ligowych rozgrywanych na stadionie Lorient zawsze padał under.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
RC Lens - Olympique Lyon
W niedzielę w kończącym 21 kolejkę spotkań Ligue 1 Lens na
Stade Bollaert podejmowac będzie wielokrotnych mistrzów kraju zespół z Lyonu. Lens w tym roku bardzo rozczarowuje zajmuje dopiero 18 pozycję w tabeli co jest szokiem dla kibiców, działaczy i w najbliższym meczu zanosi się na kolejną porażke ponieważ grają z mistrzem kraju więc o punkty będzie jeszcze trudniej. W ostatnim meczu Lens przegrał aż 3:0 z PSG które jest zespołem lekko mówiąc średniego formatu. Lyon jest liderem tabeli choc w tym sezonie jest grupa pościgowa i wcale nie jest przesądzone że to Les Gones zdobędą kolejny tytuł z rzędu więc muszą grac na maksiumum swoich możliwości by wygrac ligę a to oczywiście cel drużyny. W ostatnim meczu podopieczni trenera Perrina wygrali z Toluzą 3:2 i trzeba przyznac że to zwycięstwo nie przyszło łatwo. Lens na własnym stadionie gra bardzo przeciętnie 3 razy wygrali, 4 razy remisowali i 2 razy przegrywali nie jest to nic imponującego jak na grę przed własną publicznością, Olympique Lyon na wyjazdach radzi sobie następująco 5 zwycięstw - 1 remis - 3 porażki( z Caen, Toulouse i Lorient) przy czym przegrane z Toulouse i Lorient miały miejsce na samym początku rozgrywek. Lens w ostatnich trzech spotkaniach, trzykrotnie zaznało smaku porażki i przegrywali dośc wyraźnie 0:3, 0:2 i 1:3. W ekipie Jean-Pierre Papina zabraknie dwóch napastników: Aruna Dindane ( najlepszy strzelec drużyny) i Luogi Pieroni który w tym sezonie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz Adama Coulibaly który grał w 18 dotychczasowych spotkaniach te nieobecności to spore osłabienie zespołu Racing Club Lens. Teraz o absencjach w Lyonie na boisku nie zobaczymy następujacych graczy Sidney&quot;a Govou, Abdulkader&#39;a Keity i to nie są zbyt poważne uszczerbki w kadrze Lyonu ponieważ ma on bardzo szeroką kadrę i każdego zawodnika da się zastąpic. W ostatnim meczu Lypn pokonał u siebie Lens 3:0 zaś w ostatnim meczu na terenie Lens, gospodarze przegrali 0:4. jak widac wiele aspektów wskazuje na wygraną gości którzy są bardzo dobrze zorganizowanym zespołem a Lens w słabej formie bez siły ognia w ataku, nie wierzę że Lens jest w stanie urwac punky Les Gones. W tym meczu przewiduje wygraną Olympique Lyon
Olympique Lyon @ 1,95 ⛔ 3:0
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W OL nie zagra także Juninho , a to jest juz spore osłabienie. Lyon bez niego traci połowę wartości.
Tak masz rację dopiero teraz o tym doczytałem. Na pewno Juninho to świetny piłkarz ale bez przesady że jeśli on nie gra to Lyon traci połowę swojej wartości są zawodnicy którzy w środku pola doskonale sobie poradzą choby Jérémy Toulalan, Kim Kallstrom czy nowy nabytek OL Crosas który ma szanse zadebuitowac a w jest jeszcze grający świetnie w poprzednim sezonie Mathieu Bodmer który cały czas chce udowodnic że zasługuję na grę w pierwszej &quot;11&quot;. Według mnie Lyon ma bardzo liczną i wyrównaną kadrę i każdego zawodnika można zastąpic innym graczem, nawet takiego &quot;grajka&quot; jak Juninho ;)
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
JA osobiście także sie skłaniam ku grze na OL, no ale mam pewne obawy.
Juninho zostanie zastąpiony przez młodego Hiszpana, Bodmer natomiast zastąpi Andersona. ????
A co do meczu Metz v Monaco , to tez wpełni typ popieram i zagram go za dużą stawkę jako singla ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Lorient – Paris Saint Germain
Typ: remis lub Paris Saint Germain ⛔ 1:0
Kurs: 1,44
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10


Analiza:

Każdego roku kibice PSG mają nadzieję, że ich ulubieńcy będą walczyli o najwyższe cele, jednakże niemal każdego roku te nadzieje bardzo szybko przekształcają się w cele nierealne do spełnienia. Przez długi czas wydawało się, że i tak może być w tym roku, ale patrząc na ostatnie mecze Paryżan można chyba odnieść wrażenie, że jeszcze nie wszystko stracone. Przed tygodniem PSG odniosło pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie i od razu bardzo pewne i okazałe (3:0 z Lens). W środku tygodnia niemal przez 90 minut grali w 10 w meczu z Valenciennes i także pewnie wysoko wygrali 4:0. Teraz czas na pojedynek ligowy z Lorient. Właśnie.. jeśli chodzi o ligę i wyjazdy PSG to trzeba podkreślić, że Paryżanie są najlepsza wyjazdową drużyną w tym sezonie Ligue 1 ! (5-3-1). W dniu dzisiejszym co prawda czeka ich trudne zadanie, bo Lorient na własnym obiekcie zazwyczaj nie zawodzi, ale ja dziś typuję zwycięstwo gośći z zabezpieczeniem na remis, bo po fatalnej pierwszej części sezonu wkońcu przekonali mnie do swojej gry. Czy słusznie im zaufałem okaże się po meczu ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
OGC Nice - Nancy-Lorraine
W niedzielę o godzinie 18:00 na
Stade Municipal du Ray w Nicei gospodarze zespół Nice podejmowac będzie ekipę Nancy. Obie drużyny w tym sezonie spisują się bardzo dobrze, tak wysokie pozycje tych drużyn w tabeli zaskoczyły wielu obserwatorów ligi francuskiej. Zacznę może od drużyny gospdoarzy. Nice w chwili obecnej zajmuje 6 pozycję z dorobkiem 32 punktów, na tabeli meczów na własnym stadionie Nice zajmuje miejsce 5 ponieważ wygrali oni 6 meczów, 3 zremisowali i jeden przegrali ( z Bordeaux 0:1). Nice gra bardzo dobrze w formacji defensywnej, w dwudziestu rozegranych meczach stracili oni tylko 14 bramek ( śr. 0,70 gola na mecz) co jest bardzo dobrym wynikiem u siebie w obronie grają kapitalnie rywale na ich stadionie strzelili tylko 5 goli co budzi podziw ( śr. 0,50 gola na mecz). Jeśli chodzi o grę w ataku to nie grają rewelacyjnie ale coś kosztem czegoś jeśli traci się mało goli to także zbyt dużo ich się nie zdobywa łącznie strzelili oni 19 goli ( śr. 0,95 gola na mecz) a u siebie zdobyli oni 13 goli ( śr. 1,30 gola na mecz). Podpieczni trenera Frederic Antonetti naprawdę ten sezon już mogą zaliczyc do udanych a na pewno nie spoczną na laurach, z bardzo przecietnego zespołu by nie powiedziec słabego zrobiła się bardzo solidna drużyna walcząca o najwyższe lokaty. Nancy cały czas siedzi na ogonie Lyonu ostanio także do tej walki dołaczyło się Bordeaux. Teraz Nancy zajmuje miejsce 2 tuż za Lyonem ma na koncie 36 &quot;oczek&quot;, Nancy na wyjazdach gra dużo słabiej niż na własnym terenie ale nie gra najgorzej 2 zwycięstwa, aż 6 remisów i dwie porażki ( z Le Mans 1:2 i Lens 0:1) Pisałem że Nice gra bardzo dobrze w obronie, otóż Nancy gra jeszcze lepiej to najlepiej grającą drużyna w lidze w obronie która straciła zaledwie 11 goli ( śr. 0,55 gola na mecz) i zdobyła 25 bramek ( śr. 1,25) na wyjazdach bramkarz Nancy siedmiokrotnie wyjmował piłkę z siatki ( śr. 0,70 gola na mecz) zaś piłkarze z pola strzelili rywala na ich terenach 9 goli ( śr. 0,90 gola na mecz). Ja osobiście nie spodziewałem się tak dobrej gry Nancy jak widac z roku na rok Lyon ma coraz więcej rywali do tytuły mistrza kraju, pytanie tylko czy piłakrze Nice czy Nancy wytrzymają z presją jaka teraz na nich ciąży. Jak wiemy teraz trwa również Puchar Narodów Afryki, najwięcej piłkarzy z Afryki gra w lidze francuskiej i tutaj zaczynają się problemu obu zespołów, trener Nancy Pablo Correa jest wściekły, oto jego słowa: Jeśli miałbym możliwość anulowania Pucharu Narodów Afryki, to bym to zrobił. Trudno mu się dziwic ponieważ na Puchar Narodów Afryki wyjechali reprezentanci Maroka Youssouf Hadji, Michael Bassir Chretien i Moncef Zerka oraz Kameruńczyk Landry Nguemoa to naprawdę spore osłabienia drużyny. Jest coś co może pocieszyc treneraz Nancy, podobna sytuacja ma się w ekipie Nice na PNA wyjechali - Onyekachi Apam, Drissa Diakite, Joseph Desire Job, Cédric Kante ale to nie koniec problemów gospodarzy kontuzjowani są dwaj bardzo ważni piłkarze najlepszy strzelec Bakari Kone, Vincent Hognon i ci piłkarze również na placu gry się nie pojawią. Spore osłabienia kadrowe obu zespołów, szczerze mówiac wspołczuje obu trenerom. Zarówno Nice jak i Nancy w pięciu ostatnich meczach notowali undery, zmierzą się ze sobą dwa najbardziej underowe ekipy w Francji, obie w mocno okrojonych składach w tym meczu nie zobaczymy więcej niż dwóch goli.
Under 2,5 @ 1,50 ✅ 1:0
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mecz: AJ Auxerre - RC Strasbourg
Typ: AJ Auxerre || AJ Auxerre -1
Krótko i na temat. Pilakrze AJ Auxerre napewno pamietaja srogie baty z przed tygodnia z Bordouxe gdzie po asyscie Irka Jelenia prowadzili nawet 1:0 , lecz z biegiem czasu gospodarze poradzili sobie z przyjezdnymi , dzis w roli goscia wystepuje moim zdaniem jedna z najslabszych druzyn Strasbourg ktory na wyjazdach notuje passe 3 zwyciestw jednego remisu i az piec przegranych , AJ natomiast na wlasnym stadionie gra przecietnie: 6 wygranych i 4 porazki . Mam nadzieje ze druzyna Irka Jelenia zagra przynajmniej tak jak nasz rodak w ostatnim meczu ktory byl najlepszym zawodnikiem przyjezdnych i asystowal przy golu , rowniez mozna za lekka stawke grac AJA -1 . pozdrawiam .
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Hmm duzo osob stawia na Lyon , a ja mysle ze mozna sie i pokusci o 1x , przeciez Lens kiedys musi wygrywac a na wyjezdzie wcale tak latwo nie bedzie grac mistrzowi Francj i, brak Juninho - oprocz tych wolnych niczego duzego nie pokazuje w ostatnim czasie , wiadomo wiel pilakrzy wyjechalo na PNA to szansa jest dla nie doenianych rezerwowych , moze x ,typy ryzykowne.
 
makaveli23 172,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
Lens jest obecnie w fatalnej formie i nie widze tutaj zadnego innego wyniku jak zwyciestwo gosci ktorzy po slabym meczu w pucharze z Le Mans gdzie kompletnie zlekcewacyli rywala bedza chcieli sie zrehabilitowac na ligowym meczu napewno wierze ze tak sie stanie Ben Arfa wroci i mysle ze nawet bez Junino Lyon sobie poradza. Lens bez Dindane nie ma szans! Lyon!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Lens jest obecnie w fatalnej formie i nie widze tutaj zadnego innego wyniku jak zwyciestwo gosci ktorzy po slabym meczu w pucharze z Le Mans gdzie kompletnie zlekcewacyli rywala bedza chcieli sie zrehabilitowac na ligowym meczu napewno wierze ze tak sie stanie Ben Arfa wroci i mysle ze nawet bez Junino Lyon sobie poradza. Lens bez Dindane nie ma szans! Lyon!
Nie ma szans .. ? wlasnie pokazali 3:0 , i po pierwsze co z tego ze nie sa w formie a sa w kryzysie ? kiedys musza z niej wyjsc a to byl niezly okres bo Lyon nie gra jakos super pilki , a zeby typowac trzeba czasmi obejzec jakis mecz , bo wynik to jedna psrawa a gra druga .

pozdrawiam .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom