>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

21 kolejka 3-4.02.07

Status
Zamknięty.
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Deportivo La Coruna - RCD Mallorca 03-02-07 20:00 1,90 3,30 3,80
RCD Espanyol Barcelona - Real Zaragoza 03-02-07 20:00 2,35 3,15 2,85
CF Valencia - Atletico Madrid 03-02-07 22:00 1,85 3,30 4,00
RC Celta de Vigo - Gimnastic de Tarragona 04-02-07 17:00 1,65 3,50 5,00
Real Madrid - UD Levante 04-02-07 17:00 1,25 5,00 9,60
Recreativo Huelva - CF Villarreal 04-02-07 17:00 2,25 3,20 3,00
Athletic Bilbao - Betis Sevilla 04-02-07 17:00 2,20 3,15 3,10
FC Sevilla - Real Sociedad 04-02-07 17:00 1,25 5,00 9,60
Racing De Santander - CF Getafe 04-02-07 17:00 2,30 3,15 2,95
CA Osasuna - FC Barcelona 04-02-07 21:00 4,75 3,40 1,70
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
znowu pięknie sie zapowiada,a jak sie skońćzy?.....dowiemy sie w niedzielny wieczór 8)


Deportivo-Mallorca 1 1,9


Depor 14,Mallorca 13.Obydwie druzyny maja po 23 punkty.Licze,że tym razem uda sie w końću wygrać gospodarzom u siebie.Mallorca jest drużyną średniej klasy,która od czasu do czasu ma pewne zrywy.Taki zryw był w ostatnim meczu na wyjeździe gdy pyknęli Seville 2-1.Nie wierze,aby byli w stanie wygrać drugi raz z rzędu na wyjeździe.Depor w 10 meczach u siebie zanotowalo 5 wygranych,3 remisy i 2 porażki.Co nie jest złym wynikiem.Mallorca na wyjeździe ma bilans 4-1-4.Ciekawostką jest,że Deportivo nie potrafi wygrać u siebie z Mallorca od 6 spotkań.Ostatni raz wygrali 6 kwietnia 2002 roku.Więc kopa czasu.Licze jednak,że jutro w końcu sie przełamią i wygrają.Arizmendi w końcu będzie trafiał z metra do pustej bramki i obrona zagra w miare skutecznie





Celta-Tarragona 1 1,65


Zgodnie z moimi przewidywaniami Tarragona miała w ostatniej kolejce dzień dziecka.Ale to było ostatnio,czas plynie dalej....tym razem przyjeżdżają do Galicji na mecz z Celtą ,która zawodzi na całej lini w tym sezonie.Celta ostatnie ligowe zwycięstwo osiągnęła w wyżej wspomnianej La Coruni 25.11.2006.Na własnym boisku nie wygrali od 15 października 2006 roku.W ogóle u siebie zdobyli raptem 6 punktów w 9 meczach :wowsdf: 1-3-5.Co daje im ostatnie miejsce ex aequo z Bilbao.Jeżeli nie wygrają w niedziele z drużyną ,która znowu &quot;lideruje&quot; w meczach wyjazdowych (4 pkt) to nie wiem z kim oni są w stanie wygrać u siebie........W pierwszej rundzie Celta wygrała na wyjeździe 2-1.Pozostaje postawić i czekać na rozwój sytuacji :spokodfhgfh:


Teraz pragne zachęcić Was do rozmowy.Otóż co myślicie na temat meczu Bilbao-Betis?Ja skłaniałbym sie ku 1 lub 1x...ale czekam na Wasze opinie


Z meczów wieliej czwórki to Real i Sevilla powinny bez wiekszych problemów wygrać.Natomiast Barcelona i Valencia no bet
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
jesli chozdi o Bilbao_Betis to ja raczej skusilbym sie na 2 albo x2, Bedzie to pojedynak 15 i 16 drozyny Laliga jednak otatnio Betis swietnie sobie radzi i ogrywa albo remisuje z najlepszymi (Barca, Real, Valencia) Mysle ze oni maja tu wieksze szanse na wywiezienie 3 punktow choc jeszcze nie wiadomo w jakim skladzie zagraja. Dzisiaj beda grali pucharowy mecz z Sevilla i beda dosc mocno oslabieni wiec zobaczymy jak sobie poradza. Ewentualnie jezeli by sprawili tu niespodzianke to mozna potem na nich spokojnie stawiac!

P.S. a tak wogole to slyszalem ze Eto&#39;o wraca do skladu 11lutego wiec mam nadzieje ze Blaugrana zacznie w koncu grac jak wczesniej ;)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Deportivo-Mallorca

To pojedynek dwoch sasiednich drozyn w Laliga. Oba zespoly maja po 23 punkty lecz Mallorca wyprzedza Deportivo ze wzgledu na wieksza ilosc strzelonych goli! Deportivo ostatnio niestety zawodzi i czesto traci punkty w ostatnich 8 meczach u siebie tylko 2 razy wygralo i to raz z Valladolid (z drugiej ligi) no i raz z Realem M. Mallorca natomiast dobrze gra na wyjezdzie i ich gra wyglada tam lepiej ostatnio przegrali tylko z Osasuna i Valencia ale za to wygrali z Sevilla i zremisowali wlasnie z Deportivo w Copa del Rey. Wydaje mi sie ze nawet jezeli mieli by tu przegrac to strzela przynajmniej bramke, oprocz tego typuje jeszcze over bo czesto miedzy tymi drozynami wlasnie pada duzo bramek. Moje typy:

Deportivo-Mallorca goscie strzela bramke? [TAK] 1.50 ⛔ 1-0
Deportivo-Mallorca over 2.5 2.35
⛔ 1-0

=================================

Espanyol-Saragossa

Tutaj trudno przewidziec faworyta w tym meczu, Espanyol ostatnio gra w kratke, raz wygrywa z Barca a kolejny mecz przegrywa z ostatnia Tarragona az 4-0! U siebie graja tak srednio 4-3-3. Zajmuja 11 miejsce w tabeli natomiast Saragossa 6 z bilansem na wyjezdzie: 3-2-4. Ostatnio zaliczyli dobry mecz i wygrali w wyjazdowym meczu pucharowym z Barca 0-1 ale to byl raczej wypadek przy pracy bo reszya ostatich ich meczy to remisy z Deportivo, Recreativo, porzka z Malaga i Realem M. Podsumowujac ogolna forme tych dwoch zespolow to mozna powiedziec ze ostatnio im sie nie wiedzie i najbardziej prawdopodobny jest tu chyba remis! ja tutaj jednak typuje takie typy:

Espanyol-Saragossa (0-1) [2] 1.50 ✅ 1-2
Espanyol-Saragossa under 2.5 1.65 ⛔ 1-2
Espanyol-Saragossa [x] 3.15
⛔ 1-2

===========================

Valencia-Atletico Madrit

Do tego meczu jestem najbardziej przekonany, jest to rowniez pojedynek sasiadujacych zespolow w tabeli wiec napewno bedzie to zaciety pojedynek! Po przeanalizowaniu wieksosci statystyk to wieksze szanse ma Valencia, graja u siebie, maja bilans 7-1-1 (przegrali tylko z Realem M a zremisowali z Sevilla) Jednak Atletico znowu dobrze radzi sobie na wyjezdzie bilans 5-3-1 i zajmuja w tej klasyfikacji 2 miejsce wiec tez calkiem calkiem niezle, chcociaz balbym sie na nich stwiac bo zrobilem to jak grali chociazby z Tarragona u siebie i tylko remis 0-0 potem remis z Osasuna, Racingiem. Ale to byly mecze u siebie a na wyjezdzie wygrywali np z Celta, Betisem czy Levante. Mysle ze tutaj bedzie rowniez remis albo wygra Valencia, jednak najbardziej pewnym typem wydaje mi sie byc under! Moje typy:

Valencia-Atletico under 2.5 1.60 ⛔ 3-1
Valencia-Atletico [1] 1.95
✅ 3-1

Kursy z Expekta!
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Szymon wg. Ciebie Espanyolowi sie nie wiedzie ?
nooo...raczej tak!! tzn nie mowie przeciez ze graja calkiem beznadziejnie no ale ich gra jest srednia tak jak juz wczesniej mowilem. Raz wygrywaja a raz przegrywaja czyli w kratke! Zreszta powiedzialem ze obu zespolom sie nie wiedzie wiec poprostu porownywalem ich i wydaje mi sie ze bedzie tu remis no ale nigdy nic nie wiadomo jak to w sporcie bywa. O tym sie przekonamy dzisiaj wieczorem. To sa tylko moje rozmyslania i spekulacje!
 
tequila 0

tequila

Użytkownik
Witam, jest to moja pierwsza analiza wiec prosilbym o wyrozumiałość.
Osasuna - Barcelona 2 1,70
Dla mnie jest to absolutny pewniak. Barcelona zajmuje obecnie 1 miejsce w tabeli, natomiast Osasuna 10. Barcelona na wyjezdzie 6 meczy wygrala 4 zremisowala oraz 2 przegrała. Strzelila 24 gole przy czym tracac 14. Natomiast Osasuna u siebie 6 meczy wygrala 1 remis i az 3 porazki. Strzelila 20 goli tracac 11. Mozna sie pokusic o over. Poprzedni mecz tych dwóch zespołow zakonczył sie wynikiem 3-1 dla Katalonczykow. Teraz nie bedzie inaczej. Pilkarze Barcelony nie moga tego meczu odpuscic zwazywszy na to, ze Sevilla gra ze slabiutkim RSSS. Do składu powraca po 4 miesiecznej przerwie Samuel Eto&#39;o, ktory jest waznym elementem druzyny. Szanse na jego gre od pierwszych minut sa bardzo watpliwe mimo wszystko obecnosc Kamerunczyka bedzie miala ogromny wplyw na mobilizacje w druzynie. Mozna pokusic sie o stwierdzenie iz beda chceli wygrac ten mecz &quot;dla niego!&quot;. Co tutaj duzo gadac jeszcze, limit glupich błedow dla Katalonczykow sie wyczerpal. Osasuna to juz nie jest ten sam zespol co z poprzedniego sezonu, kiedy to byl rewelacja rundy jesiennej.

Barcelona FC - Celta Vigo 3:1
Betis Sevilla - Barcelona FC 1:1
Barcelona FC - Gimnástico de Tarragona 3-0
Espanyol Barcelona - Barcelona FC 3-1
Getafe - Barcelona FC 1-1
Barcelona FC - Atletico Madrid 1:1
Barcelona FC - San Sebastian Real 1:0
Levante - Barcelona FC 1:1

Getafe - Osasuna 2:0
Atletico Madrid - Osasuna 1:0
Osasuna - Betis Sevilla 5:1
San Sebastian Real - Osasuna 2:1
Osasuna - Levante 2:1
Villarreal - Osasuna 1:4
Osasuna - Mallorca 3:0
Zaragoza - Osasuna 1:2
Osasuna - La Coruna 4:1
Huelva - Osasuna 2:0
 
krzyzgandalfa 0

krzyzgandalfa

Użytkownik
Analiza :

[shadow=green:dd6051b21a]Osasuna Pampeluna - FC Barcelona[/shadow:dd6051b21a]

Wspaniała wiadomość dla kibiców FC Barcelony! Samuel Eto&#39;o został powołany przez Franka Rijkaarda na mecz z Osasuną, który zostanie rozegrany w tę niedzielę. Kameruńczyk dostał od klubowego lekarza pozwolenie na wyjazd z drużyną do Pampeluny.

Nie obawiajmy się, Holenderski trener ani nie zwariował ani nie ma zamiaru ryzykować zdrowia kameruńskiego napastnika. Głównym celem powołania Samuela Eto&#39;o do składu na pojedynek na Reyno de Navarra jest przede wszystkim zagrzanie do walki i zaangażowania pozostałych piłkarzy. W związku z tym szanse na grę Kameruńczyka nie są zbyt wielkie, aczkolwiek nie jest to wykluczone.

W składzie na niedzielną potyczkę nie znalazła się jednak inna gwiazda Blaugrany, Ronaldinho. Brazylijczyk leczy urazy kolana i kostki, których doznał wskutek starć z graczami Realu Saragossa w meczu Copa del Rey w zeszłą środę.

Ponadto do meczowej osiemnastki wrócili Santi Ezquerro i Thiago Motta, którzy w środę nie mieli okazji zaprezentować swoich umiejętności. Leczenie swoich kontuzji kontynuują Leo Messi, który ma wystąpić już w przyszłotygodniowym meczu z Racingiem, Lilian Thuram oraz Sylvinho.

José Ángel Ziganda, podobnie jak Frank Rijkaard, przedstawił już listę zawodników, którzy zagrają jutro na El Sadar przeciwko Barcelonie. Szkoleniowiec Osasuny Pampeluna, w przeciwieństwie do wielu hiszpańskich trenerów, podał także skład, w którym najpewniej jego drużyna rozpocznie rywalizację z liderem tabeli.

Nekounam najprawdopodobniej nie zagra od pierwszej minuty w pojedynku z Barceloną, a w środku pola w ekipie gospodarzy wystąpią Pu&amp;ntilde;al i Raúl García.

Wszystko wskazuje na to, że jutro na Estadio Reyno de Navarra od pierwszej minuty zobaczymy Ricardo, Corralesa, Cruchagę, Miguela Flano, Javier Flano, Davida Lópeza, Punala, Raúl Garcíę, Juanfrana, Milosevica i Soldado.

Listę powołanych uzupełniają Elía, Cuéllar, Izquierdo, Nekounam, Héctor Font, Juanlu oraz Webó.

W składzie nie znaleźli się kontuzjowani Deporte i Valdo, a także Josetxo, który pauzuje za kartki. W kadrze zabrakło też Munoza, Nacho Monreala i Romeo.

Ostatnie mecze Barcelony :



sty 31, 07 Barcelona 0 - 1 Zaragoza (Copa del Rey)
sty 28, 07 Barcelona 3 - 1 Celta (Primera Divi...)
sty 24, 07 Betis 1 - 1 Barcelona (Primera Divi...)
sty 21, 07 Barcelona 3 - 0 Gimnastic (Primera Divi...)
sty 16, 07 Barcelona 3 - 2 Alaves (Copa del Rey)

Ostatnie mecze Osasuny :



sty 31, 07 Getafe 3 - 0 Osasuna (Copa del Rey)
sty 28, 07 Getafe 2 - 0 Osasuna (Primera Divi...)
sty 20, 07 Atletico 1 - 0 Osasuna (Primera Divi...)
sty 17, 07 Osasuna 2 - 0 Atletico (Copa del Rey)
sty 14, 07 Osasuna 5 - 1 Betis (Primera Divi...)

Czytałem wywiad z Soldado, będą chcieli Pampeluńczycy wygrać ten mecz, nieobecność Ronaldinho dodatkowo ich motywuje... przegrali z nimi 3 ostatnie mecze...poza tym... Deco może wziąć odpowiedzialność gry za Ronaldinho, więc pewnie zagra w miejsce pozycji Deco - Iniesta. Moim zdaniem Barca wygra ten mecz, Osasuna będzie grała również ofensywnie, napewno nie będzie to nudny mecz... Chociaż... jaki świat bywa niesprawidliwy, tak i sport.

Mój typ : [glow=green:dd6051b21a]2[/glow:dd6051b21a]
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
KrzyzGandalfa -&gt;dobra analiza,ale Barca i Osasuna grały troche więcej tych meczy ostatnio.Twoja analiza nie obejmuje wszystkich.O ile mnie pamięc nie myli to 3 ostatnich spotkań
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no niestety moje typki wczoraj nie wypadly najlepiej ale tak jak mowilem ze espanyol nie da rady i bylo tez blisko remisu i undera bo gol w ostatnich minutach!
A dzisiaj co do Barcy to oczywiscie jestem calym sercem z nimi i ogromnie sie ciesze ze Eto&#39;o wrocil ale nie sadze zeby Reijkaard kazal mu grac caly mecz wiec moze wejdzie w koncowce! Mysle ze powinni ten mecz wygrac mimo ze zabraknie Ronaldinho. Jednak mysl ze mozna sie tu pokusic na typ ze Osasuna strzeli bramke. Kurs wynosi 1.50 wiec ladnie. Ale ogolnie czysta 2 tez mozna dac bo mimo tego ze Barca ostatnio troszke zawodzi to i tak chyba jest lepiej niz z Osasuna ktora rowniez tracila punkty przez co oddala sie od czolowki
pozdro i Visca el Barca
 
K 0

karolraul

Użytkownik
Recrativo- Vilareal 2:1 niestety stawiałem 2 , tylko ten mecz mi nie wszedł, w innym wypadku 66 zł w kieszeni ????
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Espanyol Barcelona 1:2 (0:0) Real Saragossa
Luis Garcia (86 min.)
- Sergio Garcia (55 min.)
Sergio Garcia (87 min.)
Deportivo La Coruna 1:0 (1:0) Real Mallorca
Estoyanoff (45 min. - karny) -
Recreativo Huelva 2:1 (1:0) Villarreal FC
Juanma (14 min.)
Sinama Pongolle (46 min.) Tomasson (77 min.)
-
Real Madryt 0:1 (0:1) Levante UD
- Salva (11 min. - karny)
FC Sevilla 0:0 Real Sociedad
- -
Athletic Bilbao 1:2 (0:1) Betis Sewilla
Urzaiz (90 min. - karny)
- Robert (18 min.)
Pancrate (76 min.)
Valencia CF 3:1 (1:0) Atletico Madryt
Ayala (15 min.)
Morientes (54 min.)
Morientes (69 min.) Mista (57 min.)
-
-
Racing Santander 1:0 (1:0) Getafe CF
Garay (7 min.) -
Osasuna Pampeluna 0:0 FC Barcelona
- -
Celta Vigo 1:1 (0:0) Gimnastic Tarragona
Oubina (50 min.) Portillo (77 min.)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom