>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. Grand Prix Brazylii [11 - 13 listopada 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Brazylii 2022
1667693934979.png

Piątek, 11 listopada:

#1 Trening ▶ 16:30
#Kwalifikacje ▶ 20:00

Sobota, 12 listopada:

#2 Trening ▶ 16:30
#Sprint kwalifikacyjny ▶ 20:30

Niedziela, 13 listopada:
#Wyścig ▶ 19:00


1667694131084.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Autódromo José Carlos Pace
Lokalizacja: São Paulo, Brazylia
Pierwsze Grand Prix: 1973
Długość toru: 4.309 km
Liczba okrążeń: 71
Całkowity dystans wyścigu: 305.879 km
Rekord okrążenia: Valtteri Bottas (2018) - 1:10.540

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Carlos Sainz otrzyma karę cofnięcia o pięć pozycji na starcie niedzielnego wyścigu o GP Sao Paulo ze względu na skorzystanie z nowego silnika spalinowego. Kara nie dotyczy sprintu.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Najkrótsza nitka toru w kalendarzu wiec roznice moga byc niewielkie co potwierdza P1, jednak na Interlagos robi sie mokro i w tych warunkach faworytem jest Max i na niego stawiam, chciałbym by w walce liczyl sie Lewis bo on tez potrafi na mokrym jechac bardzo dobrze

Kwalifikacje
Max win kurs 2,1 ⛔
za mniejsza stawke
Hamilton win kurs 15⛔
wsjo STS
 
Ostatnia edycja:
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jaki kurs mógł być na Kevina? Z 1000 pewnie 😃
Fajna sprawa, takie rzeczy i niespodzianki zawsze budzą pozytywne emocje :)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jaki kurs mógł być na Kevina? Z 1000 pewnie 😃
O ile mnie pamięć nie myli, to kilka sezonów temu Magnussen zrobił najszybsze okrążenie w wyścigu i na to był kurs ponad 1000 czy nawet 2000. Teraz bukmacherzy już aż tak wysokich kursów na najszybsze okrążenie nie dają.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Lando Norris - Kevin Magnussen @1,85 STS
Kogoś tu chyba trochę poniosło. Cieszę się mega z PP Kevina ale dobrze wiemy, że było w tym dużo zbiegów okoliczności. Czyste tempo jest o wiele słabsze. Te 24 okrążenia w sprincie powinny wystarczyć. Max i George to powinni go łyknąć w 2 okrążenia, następny w kolejce jest Lando. Nie będę zdziwiony jak Mag zepsuje start - nerwy, pierwszy raz na PP. Lando pan kierowca przez duże K, nie powinno być problemu z dojechaniem przed Duńczykiem. U innego bukmachera kurs na Lando to @1,48 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1034
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja taki tripel
Sainz - Magnussen 1
Hamilton - Alonso 1
Perez - Ocon 1
Kurs ako 2,85 STS 💚💚💚

Każdy z kierowców którzy są faworytami w parach startuje trochę niżej niż rywal ale bolidy tej trójki są po prostu szybsze i mimo że to tylko 1/3 dystansu to myślę że poradzą sobie z rywalami bo na Interlagos wyprzedzanie nie należy do trudnych
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +827
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typ: Lewis Hamilton wygra wyścig
Kurs: 3,50 2 miejsce, wygrał Russell
Bukmacher: STS

Lewis Hamilton w sprincie kwalifikacyjnym zajął trzecie miejsce, w wyścigu wystartuje jednak z pierwszego rzędu, gdyż drugi w sprincie Carlos Sainz na starcie będzie cofnięty o pięć pozycji. Z pierwszego miejsca wystartuje Russell, czyli pierwszy rząd jest dla Mercedesa. Ten sezon jest rozczarowujący dla Lewisa Hamiltona. Wiadomo jak utytułowany i ambitny jest to kierowca, a w tym sezonie jeszcze nie wygrał ani jednego wyścigu. Wszystko jednak idzie ku lepszemu, gdyż Mercedes spisuje się coraz lepiej, a sam Lewis Hamilton parę razy był już bliski zwycięstwa. Hamilton jest aktualnie najgroźniejszym kierowcą w stawce zaraz po Verstappenie, co potwierdzają wyniki ostatnich dwóch wyścigów, gdzie Lewis oba te wyścigi ukończył na drugim miejscu. W Grand Prix USA było naprawdę blisko zwycięstwa, ale jednak Max Verstappen zdołał wygrać po pasjonującej walce. Hamilton na starcie jest przed Maxem Verstappenem i zapowiada się na kolejną ciekawą rywalizację pomiędzy Vertappenem a Hamiltonem. Według mnie ktoś z tej dwójki wygra i oby to był Lewis Hamilton.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega wyżej skradł mi typ na Lewisa ;) ale tak serio jeśli nie na Interlagos to Merc moze juz nie miec innej szansy na wygraną w wyścigu. Ja poszedłbym krok dalej i myślę że w Brazylii Mercedes przyjedzie na dwóch pierwszych pozycjach. Dlaczego? Bo im bardziej gorąco tym ten bolid sprawuje sie lepiej i ma najmniejsza gradacje opon w całej stawce przy wysokich tempetarurach nie tracąc przy tym tempa, co mozna było zobacyc w kilku GP gdzie przeciez czyste tempo nie było jeszcze dobre ale z gumami obchodzili sie naprawde dobrze. W Redbullu nie spodziewali sie ze na posredniej beda mieli bardzo słabe tempo a poza tym gradacja tej gumy była wieksza niz mysleli, Max śliskał sie przez cały sprint a miekka mieszanka mogał nie rozwiazac problemu. Ale to zmartwienie Redbulla. Merc musi dzis robic swoje. I mysle ze od rana Toto Wolf musi tłuc do głowy Rus i Ham zeby nie jechali midzy soba na zyletki, żeby była czysta walka by nie było kolizji przez głupote. Wolf musi pogodzic oba interesy dzis bo z jednej strony Lewis chce wygrac choc jeden wyscig w sezonie by zachowac ciagłość od 2007 roku gdzie choc raz udału mu sie wygrac a tym ze Russel jeszcze nie wygrał sowjego pierwszego wyscigu w F1, byo sporo podiów ale najwyzszego stopnia nie, a młody jest tu piekielnie szybki co pokazał w sprincie i kwalifikacjach. Mysle ze bedzie walka w Mercu choc jesli chodzi o zarzadzanie oponami to w tej kwestii Lewis ma przewage nad młodym, kto wie czy taktyka nie bedzie ustalona przed wyscigiem liczac na kłopoty Redbulla. Zeby juz nie truc bo pewnie wiekszosc nie przeczyta tego co wyzej podaje typy ode mnie.

Hamilton win kurs 3,25 STS⛔
Hamilton win + Russell miejsca 1-2 kurs ako 5,85 fortuna⛔
dublet Merca kurs 3,5 fortuna 💚 💚
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze teraz kilka innych typów. Z pozostałych kierowców podoba mi sie tempo Sainza i dla mnie to moze byc czarny koń tego wyscigu. Jeżeli byki nie poprawia sie znacząco to kto wie czy Carlos nie zamelduje sie bardzo wysoko i moze nawet na podium . Sprobuje takich typów w jego kierunku, choc ryzykownych ale to F1 i trzeba takich próbować

Sainz miejsca 1-3 kurs 3,75 fortuna💚
Verstappen - Sainz 2 kurs 5 fortuna💚

Jeszcze taki tripel
Vettel - Magnussen 1
Sainz - Norris 1
Hamilton - Perez 1
ako 3,26 STS ✅ ✅ ✅

Seb jest tu tez bardzo szybki i wg mnie bedzie walczył z Norrisem o The best of the rest , pokazał w sprincie swietne tempo i dobre zarzadzanie oponami, mysle ze Haas Magnussena do objechania. Tempo i Carlosa i Lewisa jest lepsze od rywali w parze, terzba miec nadzieje ze omina ich ewentualne kolizje i awarie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2165
Pablito91 453,8K

Pablito91

Użytkownik
Alonso - Ricciardo 2 @2

Hiszpan startuje z 18 pozycji zaś Australijczyk z 11. Choć jestem fanem Alonso to tutaj skłaniam się ku Ricciardo, który nie dość że startuje kilka pozycji wyżej to w ostatnim wyścigu pokazał super tempo i myślę, że będzie chciał w dwóch ostatnich jego wyścigach pokazać się z jak najlepszej strony i dołożyć od siebie kilka punktów dla McLarena w walce z Alpine.

Vettel - Stroll 1 @ 1.35


Seb wczoraj 9 a Stroll 17, ale po karze dla Alonso wystartuje jako 16. Spora przepaść jeśli chodzi o tempo. W równej walce nie ma Stroll podjazdu do Seba i chyba tylko awaria może sprawić by ten typ nie wszedł.

Verstappen - Hamilton 1 @1.65

@
Mimo, że wczoraj Max przegral walkę z Mercedesami to uważam, że dzisiaj spokojnie stać go na zwycięstwo. Wczoraj jako jedyny startował na twardszej mieszance od pozostałych i myślę, że te dane mogą mu się przydać. Przynajmniej wie jakie tempo ma na tej mieszance. I tak dzielnie się bronił przez Russellem mimo, że ten miał szybsze opony i jeszcze DRS to i tak potrzebował kilka okrążeń by wyprzedzić Holendra. Dzisiaj Max na miękkiej mieszance odbije sobie wczorajszy sprint.

Wszystkie kursy z STS ako łącznie 4.46
 
Ostatnia edycja:
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Verstappen - pozostali @1,75 STS 20. okrążenie dopiero ale chyba już można zaliczyć
Szykuje się wyrównana walka, wczorajszy sprint mega ciekawy jak na te fatalne sprinty 😃 Kandydatów do wygranej jest kilku - obydwa Mercedesy, Ferrari też wygląda szybko (o ile czegoś klasycznie nie odwalą to powalczą). Nie ma tu dominacji Maxa jaką widzieliśmy przez praktycznie cały sezon. Moim daniem kurs warty ryzyka, zawsze też jakaś awaria lub kolizja ułatwią to zdarzenie. Według mnie kurs wart zagrania ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1085
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Max jednak nie oddał pozycji dla Pereza? O co tam chodzi.
Leclerc też spłakany, żeby zamienić pozycje, jakby Sainz o nic nie walczył.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Max jednak nie oddał pozycji dla Pereza? O co tam chodzi.
Leclerc też spłakany, żeby zamienić pozycje, jakby Sainz o nic nie walczył.
Bardzo nieladnie tym bardziej, ze Perez go zawsze bez problemu puszczal. Verstappen o nic nie walczy juz w tym sezonie. Dla niego to zadna roznica czy bylby 6 czy 7. Cos czuje, ze Perez przestanie go tak latwo teraz puszczac i wielka przyjazn sie skonczy.
"Pokazał, jaki naprawdę jest" - komunikat Pereza po wyścigu

Radio Verstappena:

Radio Pereza:
https://streamable.com/fg5u6m
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom