>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2012 IIHF Ice Hockey World Championship Division I Group A Lubljana (Słowenia)

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Austria - Japonia
Austria (-2) (1.79 Pinnacle)⛔ :-?
Austria od początku turnieju prezentuje wyśmienitą formę strzelecką odpowiednio z Ukrainą 5 bramek, z Wielką Brytanią 7, co do defensywy to można trochę narzekać ponieważ przy 12 strzelonych stracili już 7 bramek, co najlepszego świadectwa nie wystawia jednak biorąc pod uwagę potencjał rywala nie sądzę by Japonia okazała się ofensywnie mocniejsza od choćby Ukrainy. Japończycy jak na razie dwie porażki z gospodarzami 2:4 oraz 1:5 z Węgrami, więc już same wyniki mówią nam o tym że dość łatwo przychodzi zawodnikom z Azji tracenie bramek. W reprezentacji Austrii mamy Michaela Grabnera i jest on jedynym zawodnikiem z NHL, szkoda że nie ma Vanka bo wtedy już by była pełna moc w ofensywie, ale bardzo dobrze jak do tej pory spisuje się Manuel Latusa który zapisał już na swoim koncie kilka bramek. Myślę że bez większych problemów hendi powinno zostać pokryte przez Austriaków. Spotkanie o 16.30
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Słowenia - Węgry
Węgry (0.0) ⛔ bez szans ...
2.42 Pinnacle

Prawdopodobnie może to być spotkanie które przesądzi o tym kto zakończy rywalizację w tej grupie na pierwszym miejscu. Piszę tak dlatego, ponieważ Austria niespodziewanie zawiodła i dała się pokonać reprezentacji Japonii po rzutach karnych. Co do samego spotkania to widzę że trend wskazuje drużynę gospodarzy i dość mocno można zaobserwować spadki kursów. Drużyna w dużej mierze zbudowana z zawodników grających w Austrii, czy też kilku nazwisk ze szwedzkiej ligi. Z drugiejs strony reprezentacja Węgier która w większości oparta na zawodnikach z rodzimej ligi, ale mamy również trzech zawodników występujących w Szwecji. To co według mnie przemawia tutaj za Węgrami to dobra defensywa która jak na razie pozwoliła rywalom na zdobycie 2 bramek. W bramce mamy Bence Balzis&#39;a który jak do tej pory obronił 69 z 71 strzałów, tak więc pomimo tego że rywale dość sporo strzelają, bramkarz Węgier potrafi skutecznie powstrzymywać. Oczywiście zdaje sobie sprawę że, Słowenia mająca w swoich szeregach takich zawodników ofensywnych jak Marcel i David Rodman&#39;owie czy też Razingara, ale mimo wszystko bardziej w takich konfrontacjach cenię defensywę a ta wypada zdecydowanie na korzyść w tym przypadku gości, więc myślę że można śmiało próbować grę na Węgrów, mimo tego że ich licznik strzałów oscyluje w okolicach 25, to warto zwrócić uwagę że są naprawdę skuteczni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Słowenia - Ukraina
Typy: Słowenia 1.50
DOXXbet ✅
Słowenia (-1,5) 1.94 Pinnacle ⛔
Bardzo możliwe iż to już dziś Słowenia będzie mogła się cieszyć pierwszym miejscem w grupie, stanie się tak jeśli Węgrzy urwą punkty Austriakom, którzy dość niespodziewanie wczoraj przegrali po karnych z Japonią 3:4
Jeśli chodzi o gospodarzy to wczoraj rozwiali moje wątpliwości co do ich dyspozycji, reprezentacja Węgier praktycznie w każdym elemencie była słabsza, co odzwierciedla pewna wygrana Słoweńców 4:1. Dziś pojedynek z Ukrainą która, na pewno nie jest w stanie mocno zagrozić gospodarzom, na pewno potencjał jak i dyspozycja turniejowa po stronie gospodarzy, to samo jeśli chodzi o sprawy defensywa i ofensywa, także ja osobiście nie wyobrażam sobie innego rezultatu jak zwycięstwo Słoweńców i to nawet z hendi.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Japonia - Ukraina
Japonia ML / 3.20
DOXXbet 1:2 OT ⛔
Dość duże dysproporcje w kursach, które wystawiły buki, no i faworyzowanie najsłabszej jak na razie w tej grupie Ukrainy. Oczywiście można to zrozumieć, Ukraina musi wygrać ten mecz by mieć nadzieję na to że nie spadną, a stanie się tak jeśli Wielka Brytania przegra w regulaminowym czasie gry z Węgrami. Co do samego meczu to z całym szacunkiem dla Ukrainy, ale nie sądzę by Japończycy oddali im ten mecz, widać po reprezentacji Japonii że ze spotkania na spotkanie ich gra wygląda co raz lepiej i może ostateczne miejsce nie będzie miało znaczenia bo awans może zapewnić sobie tylko jedna z ekip, ale analizując grę Japonii, która mocno się angażuje i podchodzi do każdego spotkania bardzo ambicjonalnie, jestem w stanie się skusić na ich zwycięstwo ponieważ uważam że to spore value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom