>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka Premier League (30.01 - 31.01.2020)

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Everton - Newcastle
Everton @ 1,63
Były sytuacje z obu stron, dużo fauli, ale Sroki jednak zasłużenie wygrały.

Goście w fatalnej formie, przegrywają ostatnio wszystko jak leci. Nie sądzę, że dziś miałoby nastąpić ich przełamanie a kurs na gospodarzy przyzwoity. Zwłaszcza, że w tym sezonie walczą o najwyższe cele, a kilka dni temu podzielili się z jednym z rywali o jak najwyższe miejsce w sezonie punktami (Leicester, 1:1). Everton wygląda dobrze ostatnimi czasy i takich spotkań nie może przegrywać

Manchester City - Sheffield Utd
City strzeli w obu połowach @ 1,61

City jest przed rozpoczęciem bieżącej kolejki na czele tabeli, gdyż punkty straciły Czerwone diabły, z Sheffield właśnie. Teraz szansa, by utrzymać czołową lokatę. Szable w końcu zaczęły punktować, trochę późno, strata wciąż duża do bezpiecznych miejsc.
Obywatele w poprzedniej kolejce rozgromiły West Brom na wyjeździe 0:5. Myślę, że dziś też są w stanie wcisnąć kilka bramek gościom, a że kurs na zwycięstwo z oczywistych powodów mały, biorę bramki City w obu połowach.

Kursy z Unibet
 
Ostatnia edycja:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Everton - Newcastle

Calvert-Lewin strzeli bramkę @1.98 Unibet

Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania z Newcastle kończył z bramką na koncie. Odkąd jest podstawowym napastnikiem tylko 2 pierwsze spotkania bezpośrednie z Newcastle nic nie ustrzelił. W bieżącym sezonie PL w 17 występach zaliczył 11 trafień. Ostatnie 6 ligowych spotkań bez strzelonej bramki. Przełamał się ostatnio w meczu FA Cup z Sheffield Wednesday więc z kim jak nie z Newcastle, którym lubi strzelać regularnie, ma się przełamać w EPL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Spotkanie:Arsenal- Manchester United
Typ: over 3.5
Kurs: 3.2
Bukmacher: LVBet
Analiza: Spojrzmy na obie ekipy i jej miejsca w tabeli. United zajmuje drugie miejsce a Arsenal kilka niżej miejsc. Czy Manchester stac tutaj na zwycięstwo, patrzac po kursach sa lekkim faworytem. Zwraca uwagę kurs na over. Dosc wysoki nawet jak na 2.5. Ja widze troche tych argumentów za overem, moja subiektywna opinia. Arsenal to bardzo niestabilna druzyna. Zbyt wiele zalezy od mlokosow. Oczywiście stac ich na wygrana z United. Ale ich obrona jest na spokojnie do pokonania przez Manchester. W druga strone jest podobnie. United czesto tracil bramki szczegolnie w poprzednich spotkaniach. W tym meczu stawka jest wysoka. Jesli Arsenal mysli o top5 to musi zdobyc przynajmniej jeden punkt. A United przy ewentualnej porazce moze poleciec z podium PL. Trzecia sprawa jest taka ze Arsenal potrafi sie zepnac w ataku na duze mecze. Osobiscie widze tutaj over
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 West Ham - Liverpool
94. Liverpool @ 1.82
Fortuna


Kilka dni temu pisałem jak i grałem zwycięstwo Młotów. Gospodarze to obecnie najlepsza drużyna stycznia, która nie przegrała żadnego spotkania. Gospodarze zajmują obecnie wysokie piąte miejsce w ligowej tabeli i mają tylko dwa oczka straty do dzisiejszego rywala. West Ham odnosił bardzo skromne zwycięstwa, a w ostatnim ligowym meczu musiał drzeć do samego końca o dobry rezultat. Dzisiaj rywal bardziej wymagający bowiem przyjeżdża mistrz Anglii. Liverpool jest daleko od swojej idealnej formy, ale w ostatnim spotkaniu ligowym w końcu się przełamali strzelając gole i odnosząc bardzo ważną wygraną. Dzisiaj właśnie idę w kierunku The Reds, których ostatnia wygrana powinna napędzić do kolejnego ligowego zwycięstwa. Klub się zmaga z wieloma kontuzjami bo dziś nie zagrają min. Joe Gomez oraz Virgil van Dijk, a teraz do tego grona dołączyli ponownie Joel Matip i Fabinho. Poza tym, z powodu problemów zdrowotnych nie wystąpią Diogo Jota oraz Naby Keita. Do składu powraca Henderson ,który powinien zagrać na środku obrony. Klopp ma ból głowy, ale również ma tak szeroką kadrę i doświadczenie że zapewne coś fajnego wymyśli na dzisiejszy mecz.

West Ham United – Liverpool FC, przewidywane składy
West Ham: Fabiański – Coufal, Dawson, Ogbonna, Cresswell – Rice, Soucek – Bowen, Benrahma, Fornals – Antonio

Liverpool: Alisson – Alexander-Arnold, Phillips, Henderson, Robertson – Jones, Thiago, Wijnaldum – Salah, Firmino, Mane
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja próbuje wygrana Chelsea i powyzej 2.5 bramki w meczu. Burnley moze ukuc a jak nawet nie to Chelsea musi zaczac wygrywać zwlazcza z ekipami pokroju Burnley.

Podobna wizje mam co do Liverpoolu gdzie licze na duzo bramek i otwarty mecz w którym West Ham moze a nie musi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom