>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka Bundesligi + Zaległy (7.02.2024 - 11.02.2024)

Status
Zamknięty.
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mainz - Union Berlin
Typ: Superbet: powyżej 2.5 gola i obie drużyny powyżej 1.5 kartek
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

To zacznę może od kartek. Uważam, że obie drużyny wyłapią minimum po 2 kartki. To jest mecz na dnie tabeli. Mainz jest przedostatnie, a Union tuż nad strefą spadkowa i traci do Mainz 6 pkt. Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip i kartki powinny wpadać. Sędzia do kartek też okej, pograłbym też czerwień bo sporo ich w tym sezonie już pokazał .
Jeśli chodzi o gole to jestem tego zdania, że to będzie otwarte spotkanie. Gospodarze pewnie już od samego początku siądą na rywalu i albo coś wpakują albo sami stracą . Pierwsza bramka powinna tutaj otworzyć worek z bramkami . Mainz gra tu o zwycięstwo, każdy inny wynik na tablicy wyników niż ich prowadzenie będzie sprawiał, że będą się otwierali coraz bardziej. W h2h 4/5 spotkań kończyło się tym overem bramek
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
maarcin14 666,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mainz - Union Berlin
Typ: X2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam, w środę 7 lutego zostanie rozegrane zaległe spotkanie 18 kolejki niemieckiej Bundesligi. O godzinie 18:30 zmierzą się Mainz oraz Union Berlin. Typuję tutaj remis lub wygraną gości. Historia spotkań bezpośrednich jest na korzyść Unionu, który nie przegrał z Mainz żadnego z ostatnich 5 spotkań. W 2023 roku obie drużyny mierzyły się trzykrotnie, dwa razy wygrał Union najpierw 2:1 a potem 4:1, a wcześniej padł bezbramkowy remis. Ostatni raz Mainz pokonało Union w 2021 roku. Mainz w tym sezonie spisuje się bardzo słabo. Wygrali zaledwie 1 spotkanie z 19 rozegranych, a pozostałe to 8 remisów i 10 porażek. Union spisuje się niewiele lepiej, wygrał 5 meczy, 2 zremisował i aż 12 przegrał, ale łączył rozgrywki krajowe z Ligą Mistrzów, z której odpadł, dlatego teraz w pełni może skupić się na Bundeslidze. Myślę, że goście tego meczu nie przegrają, typuję X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1860
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin
powyżej 4,5 kartek @1,85
Superbet


Zaległy mecz Bundesligi, w którym zmierżą się zespoły aktualnie walczące o utrzymanie. Mainz jest przedostatnie i ma szansę zbliżyć się do miejsca barażowego, Union natomiast aktualnie jest na pierwszym bezpiecznym miejscu i wygrywając ma szansę nieco odskoczyć od strefy spadkowej. Takie mecze często obfitują w sporą ilość nieczystych zagrań, a tym samym w sporą liczę kartek. Gospodarze są drugą najczęściej oglądającą żółte kartki ekipą w całej Bundeslidze, ich średnia na mecz wynosi 2,89. Union ma tą średnią zdecydowanie niższą i wynosi ona 1,65 kartek na mecz. Sędzia tego spotkania pan Martin Petersen jest raczej underowy ze średnią 3,8 żółtych kartek na mecz, typ jest na kartki ogółem a więc czerwona liczy się podwójnie. Arbiter Petersen sędziował do tej pory 6 spotkań i pokazał odpowiednio 4 żk, 5 żk, 3 żk + 3 czk, 4 żk, 4 żk i 3 żk. Myślę, że w tym meczu piłkarze obu drużyn dadzą mu powód do ukarania ich kartkami minimum 5krotnie.

Dodatkowo proponuję:
powyżej 25,5 fauli @2,30
Mainz powyżej 12,5 fauli @1,95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3286
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin
powyżej 6,5 kartek @4.40
Betclic


Z pomysłem już zostałem uprzedzony, ale ja idę w wyższą linię. Pierwszy mecz skończony 4-1 (w tym do 10 minuty 10 zero i od 70 minuty 3-1) i było 6 kartek, więc spora szansa, że jutro przy bardziej wyrównanym meczu będzie się działo jeszcze więcej. Sędzia Petersen po ostrym początku sezonu w Niemczech (czwarta kolejka 2 Bundesligi 3 czerwone i potem dziewiąta kolejka Bundesligi znowu 3 czerwone) nieco ostatnio przystopował, ale to akurat wcale nie jest takie złe dla typu. Dlaczego? Bo może być wygłodniały :D Z doświadczenia widzę, że właśnie częściej ci overowi sędziowie zawodzą w meczach, gdzie kartek spodziewa się każdy, a potrafią nagle zaskoczyć sędziowie underowi (typu Turpin w Ligue 1, czy nawet ostatnio Rojas w La Liga). Ja wychodzę jednak z założenia, że sędziowie co raz częściej mają na mecze o 6 punktów jakieś dziwne wytyczne albo sami długo pozwalają na wiele, więc wolę wejść w wyższą linię za mniejszą stawkę niż próbować 5 kartek po niższej, bo lepiej stracić mniej, jeśli sędzia się uprze i nawet przy ponad 30 faulach rozda 2-3 kartki. Teoretycznie można też zaczaić się na mecz live i zobaczyć, jaka będzie linia, wynik i ilość fauli do przerwy, bo bywają mecze, gdzie zaczynają arbitrzy "marciniakować" i w pierwszej połowie choćby nogę urwało, to kartek nie dają (co oczywiście wtedy powoduje, że można złapać taką linię 4-5 kartek po bardzo dobrym kursie). Ja jednak nie mam jutro czasu tego meczu obserwować ze względu na wczesny start, więc gram przedmeczowo. Oczywiście czerwona kartka w Betclicu liczy się razy dwa. Dla porównania w Superbecie na tę samą linię kurs 3.80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +408
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mainz - Union Berlin
Typ: Union Berlin over 1.5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna

Mecz jak nie trudno zauważyć bardzo ważny w kontekście utrzymania się w Bundeslidze , gospodarze na ten moment spadają a do baraży tracą 4 oczka a do bezpiecznego miejsca które aktualnie zajmuje dzisiejszy rywal 6 oczek i samo to podpowiada że będzie się działo a remis tak konkretnie nikogo nie urządza , w/g mnie Union powalczy tutaj o komplet pkt bo patrząc na Mainz to na ten moment są najgorzej grającą ekipą przed własną publicznością i na 9 meczy zaledwie jedno zwycięstwo 2 remisy i 6 porażek a bramki zaledwie 6 strzelonych i 14 w plecy . ostatnie 5 spotkań pomiędzy nimi to 4 razy górą Union i jeden remis , w tych 4-ch wygranych w każdym z nich Union zdobywa przynajmniej dwie bramki , pierwszy mecz w tym sezonie Union wygrywa i to zdecydowanie 4:1 , jest jednak trochę obaw co do bramek Unionu gdyż ci na wyjazdach kompletnie sobie nie radzą , 10 meczy zaledwie 1 wygrana 1 remis i aż 8 porażek no i nieszczęsne bramki 7 zdobytych i 20 w plecy jednak jak to mówią każda fatalna seria musi się kiedyć zkończyć i liczę że dla Unionu będzie to właśnie dziś , na najwyższym szczeblu rozgrywek w Niemieckiej kopanej obie drużyny spotykały się 9 razy i zdecydowanie lepszy Union przy 6 wygranych 2 remisach i zaledwie jednej wygranej Mainz stąd liczę na komplet oczek Unionu ale stawiam na przynajmniej 2 bramki z ich strony po kosmicznym kursie ponad 4 !
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ 1. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: FSV Mainz vs Union Berlin
Typ: Kevin Vogt otrzyma kartkę
Kurs: 3.35✅
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Przenosimy się do jednej ze stolic karnawału, gdzie Mainz podejmie Union Berlin w zaległym meczu niemieckiej ekstraklasy. Niestety dla FSV nie jest to dobry sezon. Jeżeli spojrzymy na tabelę, to gospodarze znajdują się na ten moment na 17. pozycji i strata do miejsca barażowego wynoszą 4 oczka. Potrzebne jest wreszcie przełamanie, ponieważ Mainz do tej pory sięgnął po tylko 1 punkt w tym roku kalendarzowym. Wydaje się, że lepszej okazji nie będzie i warto dzisiaj pokusić się o triumf. O ile w defensywie wygląda to nieźle, tak w ofensywie jest już nieco gorzej i FSV to najsłabszy zespół pod kątem zdobywanych goli obok FC Köln. Ciekawy jestem, jakie rozwiązanie zaproponuje trener Jan Siewert, aby poprawić grę w tym elemencie. Ten młody jeszcze menadżer podpisał nowy kontrakt i pokładane są w nim spore nadzieje. Czy FSV wreszcie się przełamie?

Union także jest w kryzysie nie tylko sportowym, ale też i organizacyjnym. Nenad Bjelica nie popisał się w meczu z Bayernem Monachium i zasłużenie otrzymał karę, ale osoby zarządzające klubem z Berlina zastanawiają się nad przyszłością tego menadżera. Jeszcze jeden drobny wybryk i Chorwata zapewne nie będzie w Niemczech. W weekend przyjezdni musieli uznać wyższość RB Lipsk i nie było wątpliwości, do kogo powędruje komplet punktów. Dzisiaj Union ma spore szanse, aby uciec nieco od strefy spadkowej. Czy stołeczni wykorzystają tę okazję?

Szykuje nam się ostre spotkanie. Vogt to piłkarz, który często nie kalkuluje, gestykuluje i zaczepia sędziów. Szczególnie w takich meczach jak ten dzisiejszy będzie narażony na upomnienie. Ostatnio był karany w starciach z Bayernem Monachium oraz Darmstadt. Uważam, że kurs jest zachęcający na to zdarzenie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4603
lukas88 307,9K

lukas88

Forum VIP
Borussia Dortmund- Freiburg
Typ 1: Borussia będzie prowadzić do przerwy
Kurs: 2,02
BetinAsia

Typ 2: Borussia strzeli w obu połowach
Kurs: 2,05

Fortuna

Dziś ruszamy z 20 kolejką Bundesligi, na Signal Iduna Park Porussia podejmuje Freiburg. Zespół gospodarzy "nie może pochwalić się tak dobrymi wynikami w meczach z jakąkolwiek inną obecną drużyną Bundesligi. Czarno-żółci tylko w dwóch z 47 pojedynków nie zdobyli gola. 14 z ostatnich 15 meczów u siebie zostało wygranych (bilans 44:5) przez Borussię. Freibug wygrał tylko jeden z 23 wyjazdowych meczów z BVB: 21 października 2001 roku pod wodzą trenera Volkera Finke zwyciężył 2:0 po bramkach Soumaili Coulibaly'ego i Sebastiana Kehla."

Kolejnym argumentem przemawiającym za zespołem z Dortmundu jest sytuacja kadrowa obu ekip, mianowicie:
- do składu Borussi po absencji w zeszłej kolejce wracają: Reus, Sancho, Adeyiemi, Brandt, Kobel, Reyerson
- natomiast zespół gości zagra bez dwóch podstawowych obrońców: Gintera oraz Lienharta a także pomocnika Rohla

Przewidywany skład wyjściowy BVB wygląda obiecująco: "Kobel - M. Wolf, Hummels, N. Schlotterbeck, Maatsen - Sabitzer, Can - Malen, Brandt, Reus - Füllkrug"

Uważam że Borussia dziś pewnie sięgnie po 3 punkty strzelając przeciętnemu w tym sezonie i osłabionemu w defensywie Freiburgowi 3-4 bramki.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1942
lukas88 307,9K

lukas88

Forum VIP
Bayer Leverkusen- Bayern Monachium
Typ: 1X oraz under 4,5 gola
Kurs: 1,75

Fortuna

Meczycho przez duże "M" czeka nas jutro wieczorem na BayArena, lider z Leverkusen podejmuje mistrza kraju z Monachium, tak ważnego meczu w Bundeslidze w bezpośredniej walce o tytuł nie było dawno, a już w szczególności z udziałem "Aptekarzy". Biorę na to spotkanie dosyć bezpieczną opcję, gdyż nie sadzę że zobaczymy tutaj jakiś huragan bramek, to mecz o duuuuużą stawkę i bardziej spodziewam się piłkarskich szachów niż fajerwerków. Bayer pod wodzą Alonso radzi sobie wybitnie, notują serię 30 spotkań bez porażki, tka postawa hiszpańskiego coacha spowodowała że jest obecnie rozchwytywanym trenerem w Europie. Bawarczycy mają w ostatnich latach bardzo korzystny bilans z Bayerem ale przez ostatnie kilka lat to był zarówno inny Bayer oraz inny Bayern, wystarczy zerknąć że Lewandowski w ostatnich 6 wyjazdach na BayArena strzelił 9 bramek. Lewego już w Bayernie nie ma, za to w Monachium jest plaga kontuzji, nadal niedostępni są: Coman, Davies, Kimmich, Pavard, Laimer. Po kontuzji do treningów wrócili Kim, Upamecano i Kimmich ale ich forma pewnie nie jest optymalna, na problem z kolanem narzeka Neuer.

W Leverkusen największym problemem jest kontuzja "Bonifacego" i Palciosa oraz udział w PNA Kossounou. poza tym karda bez większych braków.

Reasumując uważam że niepokonany w tym sezonie na wszelkich frontach Bayer Leverkusen nie da się zaskoczyć zespołowi Tuchela i przynajmniej ugra punkcik w spotkaniu z Bawarczykami. Sądzę że wielu bramek nie zobaczymy bo ten mecz trochę jak "mały finał" bo może mieć kluczowe znaczenie w kontekście mistrzostwa. Wygrana Bayeru dałaby im 5 punktową przewagę i pewien bufor bezpieczeństwa na drugą fazę rozgrywek. Bayern zaliczył w tym sezonie już wiele wpadek z dużo słabszymi rywalami jak Werder, Kopenhaga, Frakfurt czy Saarbrucken. Liczę że Bayer zrobi poważny krok w kierunku zdetronizwoania zespołu z Monachium, maję ku temu spore możliwości i aspiracje.

Liczę na świetne widowisko, stawiam na wynik 2-1 dla Bayernu.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1183
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ 1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Dortmund vs Freiburg
Typ: Ian Maatsen otrzyma kartkę
Kurs: 4.50🟥
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


BVB nie potrafiło przełamać defensywy beniaminka. Naturalnie pojawiło się kilka dobrych szans, aby zainkasować komplet punktów na obiekcie Heidenheim, ale niestety nie był to dzień podopiecznych Edina Terzića. Jeżeli spojrzymy sobie na ostatnie wyniki osiągane przez Borussię, to są one całkiem pozytywne i wróciła nadzieja w walce o Ligę Mistrzów. Na ten moment przewaga nad RB Lipsk wynosi 1 oczko i warto zwiększyć ten dystans piątkowym zwycięstwem. Kadra gospodarzy jest optymalna i może zabraknąć jedynie Jadona Sancho. Czy Signal Iduna Park okaże się być szczęśliwe dla Borussii?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Freiburg, który poszukuje swojej formy. Rok 2024 udało się pozytywnie rozpocząć, bo od remisu z Unionem Berlin oraz od zwycięstwa nad Hoffenheim. Potem nadeszły porażki z Werderem Brema oraz ze Stuttgartem. W poprzedni weekend dosyć szybko czerwoną kartkę otrzymał Merlin Rohl i ten młody pomocnik odpocznie sobie w dzisiejszym starciu. Niemniej jednak sytuacja Freiburga jest całkiem niezła i jeżeli przyjezdni zakończyliby tę kampanię na 7. pozycji, to wielu fanów oraz piłkarzy byłoby zadowolonych z tego miejsca. Dzisiaj jednak trudno będzie o 3 punkty. Czy outsider zaskoczy faworyta?

Udało się niedawno trafić Kevina Vogta z Unionu Berlin jeżeli chodzi o upomnienie, tym razem wrzucam swój typ nieco wcześniej i stawiam na zawodnika wypożyczonego z Chelsea. Można powiedzieć, że Maatsen gra mocno po angielsku w Bundeslidze. Nic dziwnego, ponieważ 1 sezon występował w League Ona a dwa z Championship i jego wślizgi kończą się często upomnieniami. Holender w niemieckiej ekstraklasie rozegrał do tej pory 4 mecze i w 3 z nich otrzymał kartonik!

Dzisiaj dobra okazja, aby otrzymać kolejne upomnienie, wszak starcia Freiburga z Borussią często są gorące. Oglądamy w nich wiele kartek i sędzia Harm Osmers będzie zmuszony kilka kartoników pokazać. Jego niedawne liczby w lidze to 5, 6, 6, 6. Maatsen będzie grał naprzeciw dobrze wyszkolonym zawodnikom jak Vincenzo Grifo czy Ritsu Doan. Szczególnie na Japończyku może złapać upomnienie. Kurs to dla mnie value, bo spodziewałem się koło 3.
 
Ostatnia edycja:
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Borussia Dortmund - SC Freiburg
Borussia i Borusia powyżej 5,5 rzutów rożnych @2,60
3:0 i 5 rzutów rożnych Borussi
Superbet


Na początek 21. kolejki niemieckiej Bundesligi mamy starcie pomiędzy Borussią Dortmund (4. miejsce) a SC Freiburg (7. miejsce). Goście przyjeżdżają do Dortmundu po 2 ligowych porażkach z rzędu (1:3 z VFB Stuttgart i 3:1 z Werderem), po wznowieniu rozgrywek w nowym roku zaliczyli oni jeszcze remis 0:0 z Unionem Berlin oraz wygrali z Hofenheim 3:2. Gospodarze są w zgoła odmiennych nastrojach, gdyż nie zaznali jeszcze porażki w 2024 roku wygrywając kolejne 3 ligowe mecze i remisując bezbramkowo w ostatniej kolejce na wyjeździe z Heidenheim. Dortmund jest naturalnym faworytem tego spotkania, prawie wszyscy piłkarze są dostępni do gry, co innego słychać w obozie dzisiejszych gość, mają oni sporo absencji. Do zwycięstwa Borussi dokładam ich over rzutów rożnych, średnio w lidze w meczach na Signal Iduna Park wykonują ich 5,6. Jednak w ostatnim domowym meczu ligowym wykonali ich 8, a w ostatnich 5 meczach przeciwko dzisiejszemu rywalowi niezależnie od miejsca rozgrywania spotkania wykonywali ich odpowiednio: 10, 9, 2, 14 i 8.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +433
R 578,9K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożnaBundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: VfB Stuttgart - Mainz
Typ: mecz/liczba goli: Stuttgart i powyżej 1,5 3:1
Kurs: 1,65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Piłkarze i sympatycy Stuttgartu po latach posuchy i poprzednim sezonie, gdzie zagwarantowali sobie utrzymanie w Bundeslidze dopiero po wygranych barażach z HSV Hamburg doczekali się wreszcie lepszych czasów. Wyeliminowanie Borussi Dortmund z Pucharu Niemiec dodało posmaczku a wysokie trzecie miejsce w tabeli Bundesligi świadczy o aktualnej bardzo dobrej dyspozycji tej drużyny. Na przeciwległym biegunie w bieżącym sezonie jest 1.FSV Mainz, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ze sporą już stratą do bezpiecznych miejsc i podobnie jak u nas Ruch z zaledwie jedną ligową wygraną. Piłkarze ze Stuttgartu w ostatnim meczu ligowym u siebie rozbili 5:2 RB Lipsk a w poprzedniej kolejce mocno postawili się liderującemu Bayerowi w Leverkusen przegrywając 2:3 po golu w ostatniej minucie. Mainz potrafił niedawno zremisować z Borussią w Dortmundzie ale remisami nie utrzyma się w tej lidze, stąd też zmuszony będzie do bardziej odważnej gry, co powinni wykorzystać skuteczni piłkarze gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2076
K4RiK 8,8K

K4RiK

Użytkownik
Sobotnie kminki na Bundesligę🇩🇪

⚽Augsburg - Lipsk
Augsburg imponuje w tym roku o czym pisałem tydzień temu, co prawda w 4 meczach zdobyli tylko 4 punkty, jednak uważam że są to dobre wyniki patrząc na klasę rywali (2:3 z Bayernem i 0:1 z Leverkusen). Dziś znów u siebie podejmą kolejnego niemieckiego giganta. Lipsk gra w kratkę w tym roku. Dużo kreuje ale mało strzela, a mimo to ich mecze przynoszą bramki. Ogólnie w meczach Augsburgu w lidze pada średnio 3.4 gola a w meczach Lipska 3.5 gola i uważam że dziś kierunek na gole będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie mam pewności co lepsze, czy btts czy over. Za ten pierwszy trochę lepiej płacą, ale wolę pójść w tę drugą opcję.

+2.5 gola w meczu ✅1.42

⚽Eintracht - Bochum
Eintracht w tym roku gra dość słabo, jednak udaje im się wymęczyć punkty, to znaczy tak było do ostatniej kolejki, bo w niej dostali 2:0 z Köln po dwóch czerwonych kartkach. Bochum podobnie do Augsburga też może zaliczyć początek roku do udanych, ponieważ w 4 meczach zdobyli 5 punktów, w tym pokonali Stuttgart, czy strzelili bramkę Borussii. Ogólnie strzelili gola w każdym meczu w tym roku, strzelili również w każdym z 5ciu ostatnich bezpośrednich spotkań. Myślę że uda im się dziś, a kurs zachęcający. Po pucharze Azji wraca do Bochum najlepszy strzelec drużyny.

Bochum strzeli gola ✅1.53

⚽Werder - Heidenheim
W tym meczu nie zamierzam kombinować i zagram chyba najczęściej oojawiajacy się bet na kanale. Tak jak wspominam pod każdym meczem z ich udziałem, goście mnie jeszcze ani razu nie zawiedli. Dlatego ufam że i dziś strzela bramkę, choć werder w dobrej formie i mało traci bramek - stracili 2 bramki w 4 ostatnich meczach. W rundzie jesiennej padł wynik 4:2 dla Heidenheim.

Heidenheim strzeli gola ✅1.47

⚽Monchengladbach - Darmstadt
Normalnie bym nie pomyślał o takim zakładzie na gospodarzy, jednak patrząc już na gości to ma to duży sens. Darmstadt to ostatnia drużyna w tabeli z 11oma punktami po 20 meczach i wygrali w lidze tylko 2 spotkania. Over myślę że na spokojnie do pokrycia. Ryzykowniej można zagrać dwie bramki gospodarzy po ok. 1.7.

Gladbach lub remis i +1.5 gola ❌1.40

⚽Leverkusen - Monachium
Mecz czołowych ekip, konkretnie pierwsza z drugą drużyną. Nazywany już jest 'meczem o mistrzostwo', ponieważ od niego może dużo zależeć w kontekście mistrzostwa. Ja nie zamierzam kombinować w tym meczu, choć bliżej mi do Leverkusen i postawie na to co zazwyczaj sprawdza się w niemieckich szlagierach z udziałem Bayeru.

Obie strzelą ❌1.53


Więcej betów codziennie u mnie na kanale
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ 1. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs Bayern Monachium
Typ: Obie drużyny strzelą gola w obu połowach
Kurs: 12.00🟥
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Na dzisiejszy hit było zapotrzebowanie 180 tys. biletów, a samo Leverkusen ma nieco ponad 160 tys. mieszkańców!
To tylko pokazuje, że spotkanie to elektryzuje całe Niemcy. Vicekusen jak się mówi na Bayer w swojej historii nie zdobyło jeszcze mistrzostwa, a gdy wydawało się, że ta chwila nadejdzie, to w ostatniej chwili pojawiały się kryzysy, stąd 5-krotne wicemistrzostwo.

Zdecydowałem się na typ, który mówi o tym, że obie drużyny strzelą gola w obu połowach. Tak było w pierwszym starciu w Monachium, gdzie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Są spore osłabienia u gości, ale dobrze wiemy, jak Bayern gra takie hity i wygrana 4:0 w Dortmundzie to potwierdza. Bayer to naturalnie całkiem inna ekipa, ale w środku tygodnia do końca musiał bić się o awans w DFB Pokal ze Stuttgartem i rywal strzelił 2 bramki. Spodziewam się sporej ilości goli, bo gospodarze i goście mają najmocniejsze ofensywy w stawce, ale miewają problemy w defensywie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +753
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Stuttgart vs Mainz: Stuttgart powyżej 1.5 gola @1.56✅
Hoffenheim vs FC Köln: BTTS @1.59✅
AKO @2.45 TOTALBET ✅

Chris Führich strzeli gola @3.75 ETOTO🟥

Gospodarze zagrali całkiem dobre spotkanie w Leverkusen w ramach ćwierćfinału DFB Pokal. Udało się Bayerowi strzelić 2 gole, ale rywale w swoim stylu sięgnęli po zwycięstwo i tym samym Stuttgart może się w pełni skupić na rozgrywkach ligowych.
VfB prezentuje się znakomicie w tym sezonie i pamiętamy przecież poprzednią kampanię, gdzie klub ten do końca bił się o utrzymanie, wygrywając w barażach z HSV. Tym razem sytuacja jest zupełnie inna i 3. pozycja ro potwierdza.

Dzisiaj nadchodzi okazja, aby sięgnąć po kolejny komplet punktów. Rywalem faworyta będzie Mainz. Przyjezdni walczą o utrzymanie i na ten moment są pod kreską. Do bezpiecznej pozycji FSV traci 9 punktów. Do miejsca barażowego jest to 3 oczka i wydaje się, że to jest realny cel dla outsidera. Niestety nie udało się wykorzystać dobrych sytuacji w starciu z Unionem Berlin i remis stał się faktem. W tę niedzielę Mainz jest skazywane na porażkę. Czy FSV zaskoczy?

Serhou Guirassy wrócił już do treningów, ale z pewnością nie jest gotowy na 90 minut. Deniz Undav ma problemy mięśniowe i jego występ przez cały mecz też jest wątpliwy. Jestem jednak zdania, że ofensywa Stuttgartu bez tej dwójki poradzi sobie z Mainz i stawiam na dwa trafienia faworytów. W domowych starciach faworyt regularnie pokrywa próg 1.5 gola. FSV na wyjazdach potrafi się postawić, niemniej jednak liczę tutaj skuteczny atak VfB.

Przenosimy się do Sinsheim i tutaj czeka nas rywalizacja miejscowego Hoffenheim z FC Koln. Gospodarze spisują się całkiem przyzwoicie. W tej chwili jest to 9. miejsce i strata do 6. Eintrachtu Frankfurt wynosi 6 oczek. Jest to dystans do nadgonienia i walka o europejskie puchary trwa w najlepsze. TSG nie potrafi jednak od dłuższego czasu sięgnąć po zwycięstwo. Ostatni triumf przydarzył się na początku grudnia poprzedniego roku. Trzeba wreszcie się przełamać, aby liczyć na coś więcej, niż tylko na środek tabeli. Dobrą wiadomością jest powrót do regularnego strzelania przez Maxi Beiera i ten młody napastnik może stać się gwiazdą niemieckiej ekstraklasy.

W tę niedzielę postara się poprawić swój bilans bramkowy, bo do Sinsheim zawitają Kozły. Cel gości jest jasny, utrzymanie się w elicie. Na ten moment jest to pozycja barażowa i do bezpiecznego miejsca strata wynosi 6 oczek. Niedawna wygrana nad Eintrachtem Frankfurt z pewnością pozytywnie wpłynie na motywację outsidera i FC Koln postara się pójść za ciosem w starciu z Hoffenheim. Warto zwrócić uwagę na Faride Alidou, bo ten młody napastnik rozkręca się z każdym spotkaniem. Czy wypożyczony piłkarz z Eintrachtu Frankfurt da wygraną Kozłom?

Zdecydowałem się na BTTS w tym spotkaniu. Hoffenheim regularnie strzela gole, ale je też traci. Uważam, że Kozły po wygranej nad Eintrachtem Frankfurt zagrają odważniej i to przyniesie im trafienie. Gospodarze szczególnie muszą uważać na stałe fragmenty gry. Liczę na ciekawe widowisko okraszone bramkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +752
Pablito91 474,9K

Pablito91

Użytkownik
Mainz więcej żółtych kartek od Stuttgartu w 1 połowie @2.20 Superbet 57 minut gry w 1 polowie i tylko 6 faulow I oczywiście 0 kartek.

Dzisiaj w pierwszym z dwóch meczy zamykających 21 kolejkę Niemieckiej Bundesligi zagrają Stuttgart z Mainz. Stuttgart świetny sezon, 3 miejsce aktualnie w lidze. Mainz tradycyjnie jak co roku dół tabeli. Moim propozycją na to spotkanie jest to, że Mainz będzie miało więcej żółtych kartek w 1 połowie od Stuttgartu. Myślę, że ten typ ma szanse powodzenia gdyż ekipa Mainz gra bardzo ostry futbol. W ostatnich meczach popełniali nawet po +20 fauli. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Deniz Aytekin. Jego średnia może nie jest za wysoka, ale akurat jeden mecz Mainz sędziował w tym sezonie I pokazał tam aż 8 kartek. Myślę, że jest szansa, że Mainz wyłapie jakąś kartkę już w 1 połowie i wejdzie mój Typ na +.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 307,9K

lukas88

Forum VIP
Stuttgart- Mainz
Typ: Stuttgart wygra + over 1,5 gola
Kurs: 1,74
Fortuna


Sttutgart strzeli w obu połowach@ 2,30

Stuttgart ostatnio mocno w gazie, ogolili Lipsk 5-2, przed tygodniem Freiburg na wyjeździe 3-1 a w tygodniu po zaciętym meczu i dwukrotnym prowadzeniu przegrali z Bayerem po golu w 90 minucie. Poza tym na ławce w dzisiejszy meczu jest Guirassy który wraca po kontuzji. Mainz jest jedną z najgorszych drużyn w lidze i zespół gospodarzy nie powinien mieć problemów z wygraniem spotkania.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1333
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom