>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

20 KOLEJKA || 07-08.02.2006r.

Status
Zamknięty.
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
[glow=red:f31c1e5b94]Nowa kolejka w Bundeslidze :mrgreen: [/glow:f31c1e5b94]

[glow=green:f31c1e5b94]Już we wtorek i środe odbędzie się następna kolejka :mrgreen: [/glow:f31c1e5b94]

Wtorek: (20.00)
Borussia Dortmund - MSV Duisburg

Hertha Berlin - Bayern Monachium
FC Kaiserslautern - FC Köln
FSV Mainz 05 - Arminia Bielefeld


Środa: (20.00)
Hannover 96 - Hamburger SV
Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg
Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen
VfB Stuttgart - Werder Brema
FC Nürnberg - Eintracht Frankfurt


* wg. mnie najciekawszy mecz :mrgreen:
 
banji 13

banji

Forum VIP
MAINZ-ARMINIA BILFIELD

7.02.2006(wtorek) godzina 20:00

Mainz:

pozycja w lidze:14
pozycja w tabeli &quot;domowej&quot;:8
mecze u siebie:4-3-3
seria ostatnich 5 spotkań:pZRPZ
seria ostatnich 5 spotkań u siebie:ZRZRZ
średnia liczba bramek strzelonych u siebie:2,2
średnia liczba bramek straconych u siebie:1,6
ostatnie spotkanie:Werder-Mainz 4:2

Arminia:

pozycja w lidze:13
pozycja w tabeli &quot;wyjazdowej&quot;:13
mecze na wyjeździe:1-4-4
seria ostatnich 5 spotkań:pPZRP
seria ostatnich 5 spotkań na wyjeździe:pRRPZ
średnia liczba bramek strzelonych na wyjeździe:1
średnia liczba bramek straconych na wyjeździe:1,89
ostatnie spotkanie:HSV-Arminia 2-1

We wtorkowy wieczór na Bruchweg Stadion spotkają się dwie ekipy sąsiadujące ze sobą w tabeli, mimo że niżej znajduje się zespół Mainz to własnie im daje wieksze szanse na sukces.Arminia jeszcze nie wywalczyła punktu na wiosne, i w dwóch meczach zdobyła tylko 1 bramkę. Znacznie lepiej zaprezentowała się drużyna Mainz wygrywając spotkanie u siebie 4-2 z Kolonią i w ostatniej kolejce zaliczyli dosyć pechową porażke 2-4 w Bremie. Świetną forme prezętuje M.Zidan który od 3 meczy regularnie trafia do siatki rywali.Arminia ma jednak problemy z napadem, i sprowadzenie Artura Wichniarka niewiele dało.Arminia jest mocno &quot;poobijana&quot; po meczu z Hamburgerem, najprawdopodobniej nie wystąpi 3 graczy którzy rozpoczynali tamten mecz w pierwszej jedenastce.Mainz jest stanowczo ekipą własnego boiska, i zdobyli u &quot;siebie&quot; ponad 75% wszystkich zdobytych punktów w tym sezonie.Myśle że i tym razem wykorzystają atut swojego boiska i bedzie 3-1.

Sędzia: Peter Gagelmann

Mainz: Wetklo - Demirtas, M. Friedrich, Noveski, Rose - Pekovic - O. Addo, da Silva - Zidan, Thurk - Auer

Arminia: Hain - Korzynietz, Westermann, Borges, Schuler - Kauf, Fink - Küntzel, D. Kobylik - Masmanidis, Boakye

mój typ:1 :zy3ou: 1-1
liczba bramek:eek:ver :zy3ou: under(2)
 
banji 13

banji

Forum VIP
Kaiserslautern-FC Koln

7.02.2006(wtorek) godzina 20:00

Kaiserslautern:

pozycja w lidze:18
pozycja w tabeli &quot;domowej&quot;:18
mecze u siebie:2-2-6
seria ostatnich 5 spotkań:RPZPP
seria ostatnich 5 spotkań u siebie:pZPPR
średnia liczba bramek strzelonych u siebie:1,6
średnia liczba bramek straconych u siebie:2,7
ostatnie spotkanie ???? uisburg-Kaiserslautern 2-2

Koln:

pozycja w lidze:17
pozycja w tabeli &quot;wyjazdowej&quot;:15
mecze na wyjeździe:1-2-7
seria ostatnich 5 spotkań:RPPPR
seria ostatnich 5 spotkań na wyjeździe:pPRPR
średnia liczba bramek strzelonych na wyjeździe:1,6
średnia liczba bramek straconych na wyjeździe:2,6
ostatnie spotkanie:Koln-Stuttgrat 0-0

Pojedynek zespołów które okupują ostatnie pozycje w Bundeslidze.Może być to bardzo ważny mecz dla układu dolnej części tabeli.Zwycięstwo jednej z ekip może powaznie zwiekszyć szanse na utrzymanie.Dla mnie faworytem tego spotkania są gospodarze.W ostatniej kolejce zabłysnoł 18 letni Daniel Halfar strzelajac w przeciągu 4 minut 2 bramki i tym samym ratując remis dal KSC.W tym zespole potrzebny jest ktoś kto pomoże Altintopowi w napadzie, i wydaje mi się że może to być właśnie on.Ciekawa jest tu statystyka h2h w bezpośrednich spotkaniach.Ostatnie 7 pojedynków obu zespołów zakończyło się tryjumfem Kaiserslautern. Co więcej te 7 spotkań było rozgrywane w ramach Bundesligi, i zawsze pierwszy(niezależnie od miejsca rozgrywania) mecz kończył sie wynikiem overowym a rewanż już tylko skromnym zwycięstewem KSC 1:0, teraz typuje podobnie.

German Bundesliga 2005/2006
Köln Kaiserslautern 2:3 27.08.2005
German Bundesliga 2003/2004
Kaiserslautern Köln 1:0 07.02.2004
Köln Kaiserslautern 1:2 09.08.2003
German Bundesliga 2001/2002
Köln Kaiserslautern 0:1 02.02.2002
Kaiserslautern Köln 2:1 11.08.2001
German Bundesliga 2000/2001
Köln Kaiserslautern 0:1 18.02.2001
Kaiserslautern Köln 3:1 15.09.2000

Sędzia: Dr. Franz-Xaver Wack

Kaiserslautern: Macho - Höiland, Béda, Pletsch, Engelhardt - Lembi, Skela - Reinert, Bellinghausen - Halil Altintop, Sanogo

Köln: Wessels - Sinkiewicz, Zivkovic, Alpay - Scherz, Cabanas, Grammozis, Springer - A. Streit, Podolski - Streller

mój typ:1 :zy3ou: 2-2
liczba bramek:under :zy3ou: over(4)
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP


Borussia Dortmund - MSV Duisburg


Godzina: 20:00

Kursy: 1.60 3.20 5.00 1.10 1.95


Juz we wtorek o godzinie 20:00 dojdzie do meczu na SIGNAL IDUNA PARK, Borussia Dortmund podejmuje Duisburg. W meczu z jesieni Borussia Dortmund dość pechowo zremisowała z Duisurgiem na ich terenie. Teraz trenerem Duisburgu jest żywa legenda klubu z Dortmundu - Jürgen Kohler. Piłkarz ten, a obecnie trener rozegrał w Borussi 231 meczy. Sędzią meczu będzie Peter Sippel. Dotychczas w tej rundzie Borussia rozegrała dwa spotkania, zdobyła 4 punkty ostatnio remisując z Schalke. Duisburg takżde zdobył narazie 4 oczka, remisując w sobote z Kaiserslautern. W tabeli Gospodarze zajmują 7 pozycję, goście natomiast są 16 drużyną Bundesligi. Przypuszczalne składy w jakich wystąpią obydwie drużyny: Bor. Dortmund: Weidenfeller - Degen, Brzenska, Wörns, Dede - Kehl (Kruska) - Sahin, Rosicky - Odonkor, Smolarek, Gambino. MSV Duisburg: Koch - Möhrle, Biliskov, A. Meyer - Tjikuzu, Caligiuri, Tararache - Lottner, Willi - Kurth, Lavric. W obydwu zespołach nie zagra kilku graczy. W Borussi nie zagrają Amoah, Kringe, Ricken, Koller, Meier, van der Gun, natomiast w Duisburgu Hausweiler, Voss, Ahanfouf, Grlic. Myśle ze tutaj Borussia pokona przeciwnika :mrgreen:


[glow=green:39a5fb2d3c]Mój typ: 1[/glow:39a5fb2d3c]
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP


Hertha Berlin - Bayern Monachium


Godzina: 20:00

Kursy: 3.60 3.20 1.85 1.69 1.17

Na Olympiastadion spotkają się dwie niepokonane drużyny w tej rundzie, Hertha zagra z Bayernem Monachium. Herta zaliczyła dwa remisy, Bayern obydwa spotkania wygrał. Gracze z Berlina zajmują w tej chwili 5 pozycję i do graczy z Monachium którzy zajmują pierwsze miejsce tracą aż 22 punkty!!! Bayern na wyjezdzie to nie ta sama drużyna co u siebie świadczy o tym bilans 7-2-1 i bramki 18:10, jednak znów aktulani Mistrzowie Bundesligi powinni być górą w kolejnym spotkaniu! Teraz coś może o prawdopodobnych składach: Bayern: Kahn- Salihamidzic, Lucio, Ismael, Lahm- Demichelis- Deisler (Schweinsteiger), Ze Roberto- Ballack- Makaay, Pizarro. Nie zagrają: Roque Santa Cruz, Owen Hargreaves, Willy Sagnol i Bixente Lizarazu. Teraz coś moze o graczach z Berlina. Prawdopodobnie wybiegną w składzie: Tremmel- Chahed, Friedrich, van Burik, Fathi- Cairo, N. Kovac, Boateng- Basturk, Marcelinho- Pantelic. Zabraknie: Josipa Simunica, Alexandra Madlunga oraz Olivera Schroedera a także nie zagra Gilberto i bramkarz Christian Fiedler. Spotkanie poprowadzi Herbert Fandel. Myśle że Mistrzowie nie myślą nawet o innym wyniku niż 3 punkty wywiezione z Berlina.


[glow=green:a09255dce5]Mój typ: 2[/glow:a09255dce5]
 
K 67

kama_reda

Użytkownik
Małe info o tych, którzy nie zagrają w nadchodzącej kolejce (wg kicker.de):

Hertha - Bayern

Hertha: 6 Gilberto, 12 Fiedler, 14 Simunic, 17 Madlung, 22 O. Schröder, 36 Bieler
Bayern: 2 Sagnol, 19 dos Santos, 22 Rensing, 23 Hargreaves, 24 Santa Cruz, 36 Schlösser, 69 Lizarazu

Dortmund - Duisburg

Dortmund: 6 Kringe, 8 Amoah, 9 Koller, 16 van der Gun, 18 Ricken (Kreuzbandriss), 19 Akgün, 20 B. Meier, 26 M. Heitmeier, 28 Tyrala, 29 Rammel, 39 M. Steegmann
Duisburg: 6 Hausweiler, 8 Voss, 14 El Kasmi, 15 Ahanfouf, 20 Grlic, 22 Michalke, 24 Poggenborg, 25 Stegmann

FC Kaiserslautern - FC Köln

Lautern: 4 Wenzel, 13 Sforza, 22 T. Reuter, 26 Damm, 27 Fromlowitz
Koeln: 12 Evanilson, 23 Feulner

1. FSV Mainz 05 - Arminia Bielefeld

FSV: 1 Wache, 3 Lichte, 8 F. Gerber, 11 Ruman, 16 Markolf, 23 Sela, 24 Weigelt, 33 Vrancic
Bielefeld: 10 Vata, 22 Zuma, 36 Trajanov

Gladbach - Schalke

Gladbach: 4 Helveg, 7 Strasser, 8 Lisztes, 11 Böhme, 22 Kirch, 32 Spann, 36 Fleßers
S04: 2 Poulsen, 6 Hamit Altintop, 15 Waldoch, 16 Rodriguez, 24 Pander, 27 Hoogland, 29 Neuer, 33 Laumann

Hannover - Hamburge SV

H96: 6 Cherundolo, 8 Lala, 11 Stendel, 21 Idrissou, 26 Rosenthal, 27 Schröter, 29 Mertesacker, 30 M. Jensen, 31 Montabell, 32 Marheineke, 35 Halfar
HSV: 4 B. Reinhardt, 20 Demel, 23 van der Vaart

Leverkusen - Wolfsburg

Bayer: 3 Roque Junior, 14 J. Tadic, 40 Röttger
VfL: 3 van der Heyden, 4 Langkamp, 8 Hristov, 40 Platins

Stuttgart - Werder

VfB: 8 Bierofka, 24 Schuon
Brema: 6 Baumann, 11 Klose, 14 Hunt, 19 Lagerblom, 24 Borowski, 28 Banecki, 30 K. Jensen, 33 Vander

Nurnberg - Eintracht

1FCN: 2 B. Lense, 4 Glauber, 10 Banovic, 11 Mintal, 14 Chedli, 30 Tschauner, 36 Mnari, 37 Szikal
Frankfurt: 16 Spycher, 24 Schur, 28 J. Zimmermann, 29 Chris, 31 Chaftar

A teraz moje typy na te spotkania:

1. FC Kaiserslautern - 1. FC Köln x
Borussia Dortmund - MSV Duisburg 1
Hertha BSC - Bayern München 2
1. FSV Mainz 05 - Arminia Bielefeld 1
Borussia M&#39;gladbach - FC Schalke 04 2
Hannover 96 - Hamburger SV x
Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg x2
VfB Stuttgart - Werder Bremen x
1. FC Nürnberg - Eintracht Frankfurt x

Zobaczymy czy trafię.
 
banji 13

banji

Forum VIP
Bayer Leverkusen - VFL Wolfsburg

8.02.2006(środa) 20:00

Leverkusen:

pozycja w lidze:10
pozycja w tabeli &quot;domowej&quot;:12
mecze u siebie:3-4-3
seria ostatnich 5 spotkań:pZRRP
seria ostatnich 5 spotkań u siebie:ZRPPZ
średnia liczba bramek strzelonych u siebie:1,2
średnia liczba bramek straconych u siebie:1,4
ostatnie spotkanie:Bayern-Bayer 1:0

Wolfsburg:

pozycja w lidze:12
pozycja w tabeli &quot;wyjazdowej&quot;:14
mecze na wyjeździe:2-1-7
seria ostatnich 5 spotkań:ZPPPP
seria ostatnich 5 spotkań na wyjeździe:pPPPP
średnia liczba bramek strzelonych na wyjeździe:1,2
średnia liczba bramek straconych na wyjeździe:2,6
ostatnie spotkanie:Wolfsburg-Monchengladbach 2:0

Mecz z podtekstem, drużyne Wilków prowadzi były trener Bayeru, Klaus Augenthaler zwolniony z klubu za konflikt z piłkarzami. Wydaje mi się że jego byli podopieczni bedą chcieli mu coś udowodnić i pokazać na co ich stać.Należy dodać że stadion BayArena &quot;nie leży&quot; piłkarzą VFL, bilans ostatnich 7 spotkań to 6 zwycięstw gospodarzy i 1 remis.Wolfsburg ogólnie w całym sezonie na wyjazdach prezętuje się bardzo słabo.Dla mnie faworytem tego spotkania są gospodarze.

Bayer: Butt - Juan, Ramelow, Madouni - B. Schneider, Rolfes, Stenman - Voronin, Barnetta, Athirson - Berbatov

Wolfsburg: Jentzsch - Alex, Quiroga, Hofland, Sarpei - Menseguez, Karhan, van der Leegte, Neziri - Hanke, Klimowicz

mój typ:1 :mrgreen: 4-0
liczba bramek:eek:ver :mrgreen: over(4)
 
banji 13

banji

Forum VIP
Hanover 96 - Hamburger SV

8.02.2006(środa) 20:00

Hanover:

pozycja w lidze:9
pozycja w tabeli &quot;domowej&quot;:13
mecze u siebie:2-6-1
seria ostatnich 5 spotkań:RRRRZ
seria ostatnich 5 spotkań u siebie:RRZRR
średnia liczba bramek strzelonych u siebie:1,78
średnia liczba bramek straconych u siebie:1,33
ostatnie spotkanie:Hanover-Nurynberg 1-1

HSV:

pozycja w lidze:3
pozycja w tabeli &quot;wyjazdowej&quot;:2
mecze na wyjeździe:5-3-1
seria ostatnich 5 spotkań:ZPRZZ
seria ostatnich 5 spotkań na wyjeździe:pRZRR
średnia liczba bramek strzelonych na wyjeździe:1,56
średnia liczba bramek straconych na wyjeździe:0,67
ostatnie spotkanie:HSV-Arminia 2-1

Analiza krótka, wydaje mi się ,że wielce prawdopodobny jest tu remis, Hanover bardzo często remisuje( w tym sezonie już 11 razy), rundę rozpoczeli od 2 remisów, HSV nie prezentuje już tego samego futbolu co na jesieni, prezętują się słabiej i nie wydaje mi się aby któraś z ekip posiadała po swojej stronie argumenty pozwalające jej przechylić szale zwycięstwa na jej korzyść.

mój typ:X :zy3ou: 2-1
liczba bramek:under :zy3ou: over(3)

Podsumowanie kolejki:
podane typy:8
trafione typy:2
skuteczność:25%
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP


VfB Stuttgart - Werder Brema


Godzina: 20:00

Kursy: 2.60 3.00 2.54 1.39 1.38

Werder Brema bez Borowskiego i Baumanna zawita do Stuttgartu. VfB po słabym starcie na wiosnę liczy na przełamanie niemocy strzeleckiej i wygraną. Pod falą krytyki po raz kolejny znalazł się trener Giovanni Trapattoni i jego taktyka

bundesliga.pl

[glow=green:9e57573e2e]Mój typ: 2[/glow:9e57573e2e]

Sorry ze tylko tyle ale nie mam czasu a jutro koło 19 będe dopiero!
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP


Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen


Godzina: 20:00

Kursy: 2.70 3.05 2.42 1.43 1.35

FC Schalke 04 po słabym występie w pojedynku derbowym z Dortmundem, tym razem gra w Gladbach z tamtejszą Borussią. &quot;Niebiescy&quot; wystąpią bez Poulsena oraz kontuzjowanego Rodrigueza. Gladbach na wiosnę przegrało dwa mecze i w tym pojedynku zamierza się zrehabilitować. Trener Horst Köppel zapewne dokona zmian w składzie, po ostatnim fatalnym występie w Wolfsburgu.

bundesliga.pl

[glow=green:a10dd71dc0]Mój typ: 2[/glow:a10dd71dc0]

Sorry że tylko tyle!
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP


FC Nürnberg - Eintracht Frankfurt


Godzina: 20:00

Kursy: 2.23 3.05 2.99 1.29 1.51 1.28

1.FC Norymberga przed własną publicznością zagra z Eintrachtem Frankfurt. Obie drużyny jak na razie spisują się nadspodziewanie dobrze. Eintracht ma cztery punkty więcej na koncie jak FCN. Club po raz ostatni pokonał Frankfurt w maju 1991 roku (1:0). W ostatnich dwóch spotkaniach triumfowali gracze Eintrachtu (1:0 w lidze i 4:1,karne w DFB-Pokal).

bundesliga.pl

[glow=green:ac07e2f99c]Mój typ: X[/glow:ac07e2f99c]

Sorry że tyle!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom