>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

20. Grand Prix Meksyku [28 - 30 października 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Meksyku 2022
1666647167324.png
Piątek, 28 października:
#1 Trening ▶ 20:00
#2 Trening ▶ 23:00

Sobota, 29 października:
#3 Trening ▶ 19:00
#Kwalifikacje ▶ 22:00

Niedziela, 30 października:
#Wyścig ▶ 21:00

1666647449719.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Autódromo Hermanos Rodríguez
Lokalizacja: Meksyk (miasto), Meksyk
Pierwsze Grand Prix: 1963
Długość toru: 4.304 km
Liczba okrążeń: 71
Całkowity dystans wyścigu: 305.354 km
Rekord okrążenia: Valtteri Bottas (2021) - 1:17.774

Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kilka kwestii, które mnie nurtuja. RedBull w tym sezonie ma juz wszystko. Max jest mistrzem a stajnia mistrzem konstruktorow, mysle ze do pełni szczescia swietnym wynikiem byłoby drugie miejsce Checo na finiszu sezonu. I własnie pojawia sie szansa przed swoja publicznoscia na odskoczenie Leclercowi i wielkie swieto w kraju a co za tym idzie wygrana u siebie. Tor jest z gatunku bardzo szybkich , sa dwie długie proste wiec mozna by rzec idealnie skrojony pod tegoroczny bolid Redbulla, mysle ze sa duze szanse na to ze zespol zagra tu pod Checo i moze byc wielkie swieto a przy tym jeszcze wieksza promocja marki w tym wielomilionowym kraju. Nie ukrywam ze spodziewam sie dubletu Redbulla bo juz rok temu było blisko gdzie Perez naciskał na drugiego Hamiltona do konca ale tym razem w kolejnosci Perez-Verstappen tak by Per mógł zyskac kilka punktow wiecej przed Brazylią w której Czerwoni powinni byc groźni, bo w ostatnim wyscigu w Abu-Zabi Redbull tez nie powinien miec problemow ale o tym później. Mysle ze jezeli nie bedzie awarii i nie dojdzie do kolizji to Austriacki team moze wyjechac tu z podwójnymi punktami na co nie ukrywam licze.
Zastanawiam sie czy na tym torze opłaca sie wygrywac kwalifikacje?, ponieważ dojazd do pierwszego zakretu jest tak długi a prosta szeroka do tego na praktycznie 4 bolidy, ze kierowcy z tyłu z pewnoscia załapia sie w struge powietrza i beda próbować wyprzedzac tych z pierwszego rzedu. Mysle ze na pojedynczym kółku Redbull tez bedzie najlepszy i tu z kolei spodziewam sie wygranej Holendra, no chyba ze bedzie podciaganie to i Per ma szanse. Czerwoni beda grozni w kwalach ale po namysle ide w kierunku Maxa. I kilka typów

Kwalifikacje
Verstappen win kurs 2,25 fortuna
Perez miejsca 1-3 kurs 2,10 fortuna
za drobne Perez win kurs 10 fortuna

Wyscig
Perez win kurs 5,75 fortuna
Verstappen-Perez 2 kurs 3 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +527
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sebastian Vettel pojedzie w takim kasku w Meksyku, aby uhonorować Dietricha Mateschitza. Fakt, że Aston Martin pozwolił mu jechać z kaskiem w barwach Red Bulla (pieniędzy za to na pewno nie będzie) wiele znaczy.

313092752_542636291201828_4536955555946790217_n.jpg
 
Pablito91 436,7K

Pablito91

Użytkownik
Co tu tak cicho? 😕

Trzeba rzucić jakieś propozycje na rozruszanie tematu:

Ricciardo - Zhou 1 @1.57
Panowie startują obok siebie, ale bardziej liczę na Ricciardo, który powinien w końcu dorzucić jakieś punkty dla McLarena od siebie jeżeli chcą w jakiś sposób powalczyć jeszcze z Alpine.

Leclerc - Perez 2 @1.50
Lerlerc startuje 7 a Perez 4. Perez u siebie, więc na pewno będzie chciał powalczyć przynajmniej o podium. Ferrari wczoraj słabiutko. Bardziej Perez będzie walczył z Mercami aniżeli z Ferrari.

Bottas - Norris 2 @1.85
Bottas wczoraj fantastyczne kwalifikacje. Ale czy stać będzie go dzisiaj na powtórkę to wątpię. Ostatnio bardzo słabe wyniki zarówno w kwalifikacjach jak i wyścigach. Bottas ostatni raz zdobył punkty podczas GP Kanady 19 czerwca, czyli kawał czasu temu... A Norris z kolei cały czas daje z siebie maksimum i dzielnie walczy z kierowcami Alpine.

Wszystkie kursy z STS ako 4.36
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1172
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Zastanawia mnie typ, że Max nie będzie liderem po pierwszy okrążeniu, w Fortunie kurs 2.42. Długa prosta, za nim dwa Mercedesy, liczę na dobry start i wpływ strugi powietrza. W 2021, Max z 3 miejsca był pierwszy. W 2019 roku mogłoby być podobnie w roli Hamiltona, gdyby nie to, że Ferrari zajęli na starcie miejsca 1-2, jeden z nich zablokował Hamiltona z pozycji 3. W tym roku Redbull jest osamotniony. Liczę, że Max będzie musiał wybrać kogo zablokuję, padnie na Russella, a Lewis zaatakuję z tyłu.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja też zastanawiam się na pierwszym okrążeniem bo ten dojazd jest mega długi. Wg mnie Max skupi się na Lewisie, on jest generalnie lepszym startowcem od Rus i wg mnie w wyścigu będzie groźniejszy. Kierowcy z tyłu będą mieć lekką przewagę w tej strudze powietrza. Myślę że ciekawą opcją z dość wysokim kursem jest granie tu Pereza bo może się tak zdarzyć że objedzie Rus na starcie a Ver i Ham będą zajęci sobą i Checo może na tym skorzystać. Choć sam start nie będzie tu kluczowy i bardziej trzeba będzie uważać by nie spowodować kolizji.

Lider po 1 okrążeniu : Perez kurs 20 STS 🅾
 
Ostatnia edycja:
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Moje luźne propozycje:

Bottas - Zhou 2 @4.50 Betclic
Bottas jak kolega wyżej pisał zalicza słabsze występy szczególnie w drugiej połowie sezonu. Według mnie będzie miał cieżko się nawet utrzymać w Top 10. Dlatego widzę tutaj nawet dużą szanse dla Zhou by przed nim, w drugiej części sezonu jeździ o wiele lepiej od Bottasa. Jeżeli na początku zyska pozycje widzę spore szanse na to. Jedyne czego się obawiam to stanu bolidu czy nie będzie jakiś problemów.

Obaj kierowcy w top 10 - Alonso i Ocon - @1.95 Betclic

Alpine walczy z McLaren o lokatę. Alpine ma dość szybkie tempo i kierowców, którzy potrafią walczyć o każdą pozycję. Obaj kierowcy w tym sezonie punktowali, jak nie Alonso to Ocon. Dziś mają okazję by zwiększyć ilość punktów nad McLarenem, ponieważ wątpię w to by Riccardo znalazł się w Top 10 w poprzednim wyścigu nie pokazał się z dobrej strony tak jak w tym sezonie. Liczę dziś na dobry występ ekipy Alpine.

Najszybsze okrążenie - S. Perez @ 7.00 betclic
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom